Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Άντζελα ναι,το ανέφερε ο Προφέσορας στην ενημέρωσή του.

Πωλίνα,όχι ακόμη-αν και υποτίθεται θα είχε ήδη γυρίσει.

Μόλις επέστρεψα από Άντζελα...
Ίδια ωράρια πάλι θα είναι...
Τέλειωσα σε seconds μέσα στην κωλάρα της πλαγιαστά...αφού την είχα τεράστια ανάγκη...

Ευχαριστώ τους πορνοσυναδέφλους για την ενημέρωση...
 
  • Like
Αντιδράσεις: flynow

ματακιας(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
170
Like
79
Πόντοι
1
Nτανα απο Κολωνου 45 η μελαχροινη Νταρντανα, και η Λώρη απο Μεγαλου Αλεξάνδρου έχουν σταματήσει η αλλαξει στέκι ξέρει κανείς τιποτα;
 

Lascivo79

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2016
Μηνύματα
6
Like
6
Πόντοι
0
Hey guys!  I'm looking for a cute Russian girl named NIKA, whom used to work some of the night shifts in the Hlia Hliou / Vouvarchi studios last year.  I saw her a couple of times, and I remember she told me she was, at the time, working in a massage place in Omonia as well.  I was stupid enough NOT to ask her for the address, and then, all of a sudden, she stopped working in the studios and I was never able to find her.  Honestly, she was giving one of the best blowjobs in Athens.

Nobody?
 

NAVY70

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2013
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Αν ξερει καποιος να μου πει για το αν συνεχιζει καπου η Σονια απο το στουντιο 12.
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
Η λιζαρα που δουλευε Ιουλιανου παιζει πουθενα???
 

BOMBAS21

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Like
266
Πόντοι
21
Λιζαρα! Τι θυμιθηκες ρε μεγαλε!!! Μπορει (με ολο το σεβασμο και χωρις παρεξειγηση) να ειναι και μακαριτησα!!!
 

vebgmxkc

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παίδες, είμαι νεο μέλος αλλά παλιος επισκέπτης.

Ξέρει κανείς που βρίσκεται αυτή η όμορφουλα μαυρούλα νομίζω Σακίρα ?
Την έχω πετύχει μόνο μετάξι αλλά εδώ και πολυ καιρό δεν τη βλέπω πια?
Συγνώμη αν έχει απαντηθεί, με μια γρήγορη αναζήτηση δεν βρήκα κάτι.

Δεν υπάρχει Σακίρα εδώ και τόσο καιρό.

Ευχαριστώ Digweed ! Που εξαφανίστηκε ????
 

ultraswien

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
103
Like
12
Πόντοι
1
Η Ξένια η ξανθια που ειχε δικό της στούντιο κων/ως 60 (?) αν θυμάμαι καλα...που βρισκεται ρε παιδια?
εγκατελειψε?
 

BOMBAS21

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Like
266
Πόντοι
21
καλησπερα. Ξερει κανεις που βρισκεται η Βερονικα απο Μ. Αλεξανδρου 28. Νομιζω ειναι αδερφη της Παολας που δουλευε στο ιδιο ιδρυμα!!!
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Η Μονικα η βυζαρου,η μονιμη στην απογευματινη βαρδια επι χρονια στο Αδανων κοντα στο σταθμο Λαρισης, που δε λειτουργει πια,τι απεγινε;Ειχε ακουστει οτι μετα το Αδανων δουλεψε για πολυ λιγο σε καποια αλλα σπιτια και αμεσως μετα πηγε για δουλεια στη Πατρα.Δεν ξανακουστηκε τιποτα γι αυτην.Οπως για την Αννα απο Εξηκιου 20 και Λινα με τα γυαλακια απο Ιουλιανου,ολες στην απογευματινη βαρδια.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Στην πατρίδα τους είναι και οι δυο αδελφές-Πάολα και Βερόνικα.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Η Μονικα η βυζαρου,η μονιμη στην απογευματινη βαρδια επι χρονια στο Αδανων κοντα στο σταθμο Λαρισης, που δε λειτουργει πια,τι απεγινε;Ειχε ακουστει οτι μετα το Αδανων δουλεψε για πολυ λιγο σε καποια αλλα σπιτια και αμεσως μετα πηγε για δουλεια στη Πατρα.Δεν ξανακουστηκε τιποτα γι αυτην.Οπως για την Αννα απο Εξηκιου 20 και Λινα με τα γυαλακια απο Ιουλιανου,ολες στην απογευματινη βαρδια.

Πωπω...η Λίνα με τα γυαλάκια...που τη θυμήθηκες...πολύ τη γούσταρα αυτή τη γυναίκα...
 

agios_prevezis

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2010
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα, μία κοπέλα που δούλευε στο βριλ. 60 άνω, προ 4-5ετίας, ανοιχτά μάτια/καστανά μαλλιά, μαγκάκι λίγο, φτιαγμένο βυζί, όνομα από Μ (ίσως μαριατζελα or something), χαρακτηριστικό τατού ένα Α πίσω στο λαιμό, ενη ηνφο?
 

vabiri(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
336
Like
155
Πόντοι
1
παιδες ξερει κανεις η τατιανα η τανια η ρωσιδα ξανθια που δουλευε ιασωνος 44 46 κ ταλευταια μεγ αλεξ 28αρ που βρισκεται τωρα?
 

Manager69

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
1.760
Αν εσυ εισαι τσιμπημενος με την Ρομινα εγω ειμαι τρελα τσιμπημενος με την Τζουλι απο το στουντιο φυλης 104. Αληθεια εχουμε τιποτε νεοτερο για την κοπελα τη εχει απογινει. Ειμαι ακομη σε θεση να παω και στην Ρωσια για να την βρω. Μιλαμε ευχαριστηθηκα γυναικα στην αγκαλια μου.

Αν εννοείς την Τζούλια, την πανύψηλη, που δούλευε πριν από λίγο στα Κασσά, γύρισε πάλι στο Φ104.
 

johnfru

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2016
Μηνύματα
69
Κριτικές
7
Like
282
Πόντοι
280
Ξερουμε κατι για Ευα απο Ευνειδων; Ειχε παιξει Κων/Πολεως για λιγο αλλα μετα τα χναρια της χαθηκαν..
 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
52
Πόντοι
606
αναζητώ και θα αναζητώ για πάντα την Αφροδίτη που τελευταία δουλευε στο Κηφισού 30 ως επίσης και την Αφεντρα Τινα απο Καληροης......
Ισως να ειμαι χαζος αλλα ειμαι σχεσακιας και με τις ιεροδουλες θελω μια καλή να με προσεχει....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom