Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Ψάχνω 2 κοπέλες που δούλευαν στο Φωκαίας 27Β
Η μία είναι η γνωστή Εστέλ και η άλλη η Ελενα με τις βυζάρες που είχε πάει μετά στο φυλής 134

Η Εστέλ έχει εξαφανιστεί κάμποσο καιρό τώρα, κάτι είχε γραφτεί ότι είχε πρόβλημα με την παραμονή της στη χώρα οπότε πιθανολογώ ότι ίσως ετοιμάζει τα χαρτιά της. Όσο για την Έλενα, την πέτυχα μόλις την προπερασμένη Πέμπτη στην πρωινή βάρδια του Φυλής 134, μουνάρα, βγήκε μάλιστα με τα βυζιά έξω για σαλονάρισμα... Πότε πρόλαβε και έφυγε από εκεί;
 

rotakis1

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
170
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
Παιδιά ψάχνω μια αθθιγγανίδα εν ονόματι Χριστίνα ( νταρντάνα με κανονικό κορμί, καλό βυζί και κώλο) εμφανιζόταν στο Ιάσωνος 31 με ένα πορτοκαλί φορεματίδιο και έλεγε ότι είναι από την Πορτογαλία.  :think: :think: :think:
Έριξε φόλα σε φίλο μπουρδελοαρχάριο και θέλω να την τιμωρήσω με την χρόνια εμπειρία μου  :wanker:  :fuck1:  :pipa1:

Όποιος γνωρίζει κάτι ας στείλει ένα γράμμα.
 

Tsakonan

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2015
Μηνύματα
360
Κριτικές
3
Like
128
Πόντοι
1
Παίδες μήπως έχει εμφανιστεί πουθενά η Μάγια από Φωκαίας 19? Κάπου πήρε το μάτι μου ότι παίζει σε κάποιο στούντιο?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Joel2014

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2014
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Η Εστέλ έχει εξαφανιστεί κάμποσο καιρό τώρα, κάτι είχε γραφτεί ότι είχε πρόβλημα με την παραμονή της στη χώρα οπότε πιθανολογώ ότι ίσως ετοιμάζει τα χαρτιά της. Όσο για την Έλενα, την πέτυχα μόλις την προπερασμένη Πέμπτη στην πρωινή βάρδια του Φυλής 134, μουνάρα, βγήκε μάλιστα με τα βυζιά έξω για σαλονάρισμα... Πότε πρόλαβε και έφυγε από εκεί;


Οσες φορές έχω πάει δεν την έχω πετυχει γαμώτο... (την Ελενα)
Ωραίος φίλε για την ενημέρωση thanx!!!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Παίδες μήπως έχει εμφανιστεί πουθενά η Μάγια από Φωκαίας 19? Κάπου πήρε το μάτι μου ότι παίζει σε κάποιο στούντιο?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Εαν μιλαμε για την ιδια Μαγια, περασε για λιγο απο τον ομιλο Κασσανδρας και τωρα ειναι στο Φυλης 86 μαζι με την Αλινα συνηθως πρωικη βαρδια.
 

Tsakonan

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2015
Μηνύματα
360
Κριτικές
3
Like
128
Πόντοι
1
Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε αλλά δεν εννοούμε την ίδια.Εσύ λες την Μάγια/Μπάρμπαρα,εγώ εννοώ την άλλη από Αλκιβιάδου.Νομίζω ότι δούλευε σε κάποιο στούντιο ως Καρίνα αλλά δεν θυμάμαι σε ποιο.
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
6
Like
632
Πόντοι
96
Ξέρει κανείς αν είναι σε κάποιο στούντιο η Λίνα που έπαιζε παλαιότερα στο Βρυλισσου 42?

Ευχαριστώ
 

trlover2008

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2014
Μηνύματα
78
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
ξέρει ρε παιδιά κανένας που είναι τώρα η Δαφνη που ήταν στο στοθδιο 12 στην εθνική οδό
 

sfigokolarios

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
133
Κριτικές
3
Like
57
Πόντοι
1
Καλημερα συναγωνιστές εχω χάσει τα 2 στανταρακια μου, βάρβαρα απο Βούρβαχη & Μαργκώ η Εύα απο λελας & φυλής 104.
Τώρα για Βούρβαχη ειναι κρίμα απο τότε που είχε Αλινα, Σισσυ, λάνα στα οπα της & δεν ξέραμε με ποια να παμε έχουν μείνει κάτι λίμα. Τι παίζει ρε γαμωτο?
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Καλημερα συναγωνιστές εχω χάσει τα 2 στανταρακια μου, βάρβαρα απο Βούρβαχη & Μαργκώ η Εύα απο λελας & φυλής 104.
Τώρα για Βούρβαχη ειναι κρίμα απο τότε που είχε Αλινα, Σισσυ, λάνα στα οπα της & δεν ξέραμε με ποια να παμε έχουν μείνει κάτι λίμα. Τι παίζει ρε γαμωτο?
Καλησπέρα φιλέ την Βαρβάρα τη βρίσκεις Βριλησου42 αυτο τον καιρό γιατί ανα διαστήματα περιοδεύει και επαρχια.Γενικότερα Βουρβαχη και Ηλία Ήλιου έχουν ξεμείνει απο κοπέλες ποια να δουλέψει όταν δεν βγάζουν ουτε τα ημερησια έξοδα ειδικα τις καθημερινές οποτε έχουν κάτι μετριοτητες που δούλευαν παλιότερα μετάξι,φυλής η κάτι σαραβαλιασμενες πρωην μασατζουδες η μονη που αξίζει εκεί είναι η Τορυ θαυμάσια επαγγελματιας και γυναικα.
Επίσης για την Βαλερία απο διδυμου16 που ρωτησε συναγωνιστης δυστυχώς σταμάτησε και ηταν πολύ καλη κριμα λείπει απο το μαγαζι
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Καλημερα συναγωνιστές εχω χάσει τα 2 στανταρακια μου, βάρβαρα απο Βούρβαχη & Μαργκώ η Εύα απο φυλής 104.
Τώρα για Βούρβαχη ειναι κρίμα απο τότε που είχε Αλινα, Σισσυ, λάνα στα οπα της & δεν ξέραμε με ποια να παμε έχουν μείνει κάτι λίμα. Τι παίζει ρε γαμωτο?

Αααααααχ...
 

woodpecker

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
115
Like
4
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους,

Μήπως ξέρει κανείς τι απέγινε η μικροκαμωμένη Κατερίνα που εργαζόταν στο Φυλής 200 πριν ένα-δυο μήνες;
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
κλασσική .... ερώτηση...

Η Μαρίνα η γκέισα που επανήλθε αλλά....χάθηκε σε λίγες μέρες..... την πήρε πουθενά το μάτι σας?

Επίσης η χόμπιτ Φλώρα μπας και επέστρεψε κάπου?

ευχαριστώ!
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
κλασσική .... ερώτηση...

Η Μαρίνα η γκέισα που επανήλθε αλλά....χάθηκε σε λίγες μέρες..... την πήρε πουθενά το μάτι σας?

Επίσης η χόμπιτ Φλώρα μπας και επέστρεψε κάπου?

ευχαριστώ!

Δεν υπάρχουν πουθενά και οι δυο τους-η καθεμία για ειδικούς (διαφορετικούς) λόγους.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε αλλά δεν εννοούμε την ίδια.Εσύ λες την Μάγια/Μπάρμπαρα,εγώ εννοώ την άλλη από Αλκιβιάδου.Νομίζω ότι δούλευε σε κάποιο στούντιο ως Καρίνα αλλά δεν θυμάμαι σε ποιο.
Εργαζοταν στην Γερμανικη αλυσιδα, οντως σαν Καρινα.

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Καλημερα συναγωνιστές εχω χάσει τα 2 στανταρακια μου, βάρβαρα απο Βούρβαχη & Μαργκώ η Εύα απο λελας & φυλής 104.
Τώρα για Βούρβαχη ειναι κρίμα απο τότε που είχε Αλινα, Σισσυ,Σάσα  ;) λάνα στα οπα της & δεν ξέραμε με ποια να παμε έχουν μείνει κάτι λίμα. Τι παίζει ρε γαμωτο?
Η Ρωσσιδα Ευα/Μαργκω και οχι η "Ευα η Καλαματιανη" (που εργαζοταν παλια στο 104 και μετεπειτα για λιγο στο Βουρβαχη 19), τελικα δεν μπορεσε να κανει "καριερα" στα studio λογω ιδιορυθμιας του χαρακτηρα της.
Περασε απο παρα πολλα μαγαζια (Μεγαλεξανδρο. Ιεροφαντων 9, Κωνσταντινουπολεως 94, Βριλησσου 46, Αθανασιας 3, Κηφισου 30, Λελας,Βουρβαχη 19, 104) αλλα σε ολα το αποτελεσμα ηταν το ιδιο.
Οταν "ηταν στα καλά της" ηταν αψογη στο δωματιο.
Οταν ομως δεν...........
Τους τελευταιους μηνες δεν την εχω δει πουθενα σε κανενα ιδρυμα στις τσαρκες μου
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
ξέρει ρε παιδιά κανένας που είναι τώρα η Δαφνη που ήταν στο στοθδιο 12 στην εθνική οδό
Εμφανιζεται στα προγραμματα του Sensuality (Μπουζιανη 2)
Σημερα Τεταρτη και Σαββατο μετα τις 19:00 θα ειναι εκει, παντα συμφωνα με το προγραμμα.

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

woodpecker

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
115
Like
4
Πόντοι
1
Φοβερός ο Cheyenne! Respect! Απάντησε σε πέντε λεπτά σχεδόν όλα τα amber alerts που εκφράστηκαν τις τελευταίες μέρες. Εκκρεμεί το δικό μου περί κοντής Κατερίνας από Φυλής 200, το οποίο και επαναλαμβάνω μήπως και απαντηθεί από κάποιον ειδήμονα.

Εμφανιζεται στα προγραμματα του Sensuality (Μπουζιανη 2)
Σημερα Τεταρτη και Σαββατο μετα τις 19:00 θα ειναι εκει, παντα συμφωνα με το προγραμμα.

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom