Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Από εμένα είναι ΑΠΟΛΥΤΑ Ευχαριστημένο το νινάκι ίσα-ίσα,

μήπως επειδή είχε πολύ δουλειά και κουραζόταν με τη διπλοβάρδια;
μήπως είναι τέτοιο το θέμα μύστη μου, 'εργατικές διεκδικήσεις'.
μήπως έχει κανένα μάθημα να δώσει στο Πανεπιστήμιο η φοιτητριούλα μας....αχαχαχαχα

:grin:  ;)
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Δεν εμφανίζομαι μόνο τότε..για ποιο λογο εχεις προβλημα που την εχω ψαξει και αλλες φορες?? Δεν αντιλαμβανομαι την επιθετικοτητα σου. >:(

Την έχεις πάρει την συγκεκριμένη ή απλώς την ψάχνεις;
 

manos_20

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
140
Κριτικές
2
Like
93
Πόντοι
1
Στο φυλης πριν χρονια και μετα στο φωκαιας..
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Στο φυλης πριν χρονια και μετα στο φωκαιας..

Και γιατί ρε τύπε δεν έχεις γράψει μια κουβέντα να μάς πεις τι κάνει μέσα και πως είναι παρά θυμάσαι να γράψεις μόνο όταν την ψάχνεις;

Σού είπε ο άλλος ο παπάρας που και πότε δουλεύει, θα πας να κάνεις την δουλειά σου και όταν την ξαναχάσεις θα θυμηθείς να έρθεις κατά δω να ρωτήσεις.

 

manos_20

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
140
Κριτικές
2
Like
93
Πόντοι
1
Και γιατί ρε τύπε δεν έχεις γράψει μια κουβέντα να μάς πεις τι κάνει μέσα και πως είναι παρά θυμάσαι να γράψεις μόνο όταν την ψάχνεις;

Σού είπε ο άλλος ο παπάρας που και πότε δουλεύει, θα πας να κάνεις την δουλειά σου και όταν την ξαναχάσεις θα θυμηθείς να έρθεις κατά δω να ρωτήσεις.

Λεει κάπου στους ορους εγγραφης στο site οτι πρεπει ντε και καλα να γραψω κριτικη?  Αφου λοιπον την ψαχνω αρκετες φορες, και εσυ το παρατηρησες πριν, αν σε ενοιαζε θα μ εστελνες να με ρωτησεις αν ειναι καλη...Το ποσο εμπλεκεται ο καθενας στο site, ειναι θέμα καθαρά προσωπικό. εαν δεν θελεις για οποιοδηποτε λογο να απαντησεις ή να βοηθησεις, τοτε μη το κάνεις..δεν σε αναγκασα εγω..αλλά εσυ πας στο αντιθετο άκρο.. τωρα ο cobra τι σου εφταιξε κ τον λες παπάρα? τεσπα... ο νοων..νοειτο...
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Άλλαξα γνώμη:

Ο Κόμπρας είναι το καλύτερο παιδί!  :sunglasses:
 

manos_20

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
140
Κριτικές
2
Like
93
Πόντοι
1
Aυτο που θελει να σου πει ο πορνορεπορτερ ειναι οτι δυστυχως η συντριπτικη πλειοψηφια των μελων μονο ζηταει πληροφοφοριες και δεν δινει καμια. Οπως ειχε περιγραψει παλιοτερα και ο μεγιστος κ ΠΥΡΑΥΛΟΣ, το σαιτ ειναι γεματο leechers και οι ελαχιστοι seeders ειναι οι μαλακες της υποθεσης.

δεν διαφωνω, και καταλαβα οτι εννοει αυτο, το θεμα ειναι πως ο καθενας εκφραζει την αποψη του... άλλωστε και εγω εχω γραψει κριτική, αλλα πλεον δεν ειμαι ιδιαιτερα ενεργος...πρεπει να γραψω κατι απο το μυαλό μου? ρωτηστε με αμα θελετε για σειρες να σας πω οτι θελετε..:p
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
δεν διαφωνω, και καταλαβα οτι εννοει αυτο, το θεμα ειναι πως ο καθενας εκφραζει την αποψη του... άλλωστε και εγω εχω γραψει κριτική, αλλα πλεον δεν ειμαι ιδιαιτερα ενεργος...

Καλέ μου φίλε, αγαπημένε μου συναγωνιστή...

Συμμερίζομαι την αγωνία σου να βρεις την Αιγυπτιακή μουνάρα Ελένη προκειμένου να αναβιώσεις τις παθιασμένες στιγμές που έχεις βιώσει μαζί της κάτω από τον καυτό ήλιο της Αιγύπτου με φόντο τις πυραμίδες και το μαγικό ηλιοβασίλεμα...

Η εν λόγω εργάζεται στη δεύτερη βάρδια και κάποιες ημέρες και στην τρίτη του οίκου επί της οδού Φωκαίας 17 άνω.

Θα σού ήτο εύκολον αν  διέλθεις από το συγκεκριμένο σημείο τις προαναφερθείσες χρονικές στιγμές κατά τις οποίες εργάζεται σκληρά η καλιπυγος ιερόδουλη και εφόσον συνουσθειασθείς μαζί της να μάς συγγράψεις κάποιες(έστω και ολίγιστες) από τις εντυπώσεις σου;

Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Έχει η Αλβανία και Αίγυπτο Πόρνοι μου ??? ...μπουάχαχαχαχαχα

Αυτή η χώρα έχει 'παραρτήματα' σε όλη την Υδρόγειο τελικά,
από ...Βραζιλία μέχρι ...Τσεχία ναούμε !!!
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Καμμιά καλή κριτική του Σταμούλη για Έλσα δεν υπάρχει πρόχειρη;;;  :orchestra:
 

endorphin

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2014
Μηνύματα
109
Κριτικές
16
Like
89
Πόντοι
11
Τις προαλλες καθως βρισκομουν στο Κολωνου 23 και περιμενα να βγει η κοπελα, σκαει μυτη η Λαρισα με δερματινο παντελονι και τζακετ, κοιτωντας χαμηλα και εισερχομενη κρατωντας κατι σακουλες κατευθυνθηκε στο κουζινακι. Ρωταω την τσατσα αν δουλευει και μου λεει εχει σταματησει. Ξερουμε που δουλευει πια;
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Δεν δουλεύει πια. :woldman:

Είναι "μάνατζερ" στα συγκεκριμένα μαγαζιά!  :sunglasses:
 

endorphin

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2014
Μηνύματα
109
Κριτικές
16
Like
89
Πόντοι
11
Λογικα θα αγορασε και την BMW που τοσο πολυ ηθελε!
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.642
Πόντοι
1.936
Ρε μυστες, πως σας σηκωνεται μαυτη τη βικτωρια;  :S Η κοπελα ειναι πραγματικα πολυ ασχημη... τρομακτικη θα ελεγα :S
Εμφανιστηκε η Βικα ξανα???
Μηπως μπορει καποιος να μου πει που???Θελω γαμησι απαξιωτικοτατο... :wanker:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom