Νέα

Αλβανίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vietkong
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 259K
  • Ετικέτες
    αλβανίδες
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Έχετε πηδηξει αλβανιδα

  • Ναι

    Ψήφοι: 262 72,2%
  • Όχι

    Ψήφοι: 101 27,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    363

Επισκέπτης
Από τα παραπάνω συνάγεται ότι οι κ.κ. συνομιλητές ελάχιστη ή καθόλου εμπειρία έχουν με κοπέλες από τη βορειοδυτική γείτονα χώρα. Ας προσπαθήσω να συνοψίσω τη δικιά μου εμπειρεία λοιπόν.

1. Πολύ καθαρές γυναίκες (σωματικά).

2. Εμφανισιακά λίγο καλύτερες από τις Ελληνίδες.

3. Σκληρές και άκαρδες. Ας μην ξεχνάμε όμως ότι προέρχονται από ένα τριτοκοσμικό κράτος.

Γενικό συμπέρασμα: Προχωράτε, αλλά με προσοχή.
 

Επισκέπτης
αμα η γυναικα ειναι ομορφη και γοητευτικη ,δεν με νοιαζει απο ποια χωρα ειναι!!!
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Γενικό συμπέρασμα: Προχωράτε, αλλά με προσοχή.
Η προσοχή που -ορθώς- συνιστάς, μ' έχει κάνει να μη μπώ καν σε διαδικασία να ενδώσω προς τα κελεύσματα Αλβανίδων, κάποιες εκ των οποίων μάλιστα, ήταν κατά πολύ ανώτερες από την κλίμακα "γαμήσιμες". Χαρακτηριστικότερη περίπτωση ανάμεσα σ' εκείνες στις οποίες αναφέρομαι μία νεαρή καθαρίστρια που είχαμε στο σπίτι και η οποία, αφού έφευγε πρώτη για δουλειά η γυναίκα μου, μου έδειχνε με όποιο τρόπο της ήταν δυνατό ότι γούσταρε να αρχίσω να τη μανικώνω.
 

Επισκέπτης
Το 99,5% των ανθρώπων μένουν εντός ορίων, αρκεί αυτά να τεθούν με αδιαμφισβήτητο τρόπο. Αυτό ισχύει για οποιαδήποτε σχέση: ερωτική, επαγγελματική, κοινωνική κ.τ.λ. Η προσοχή δεν πρέπει να μας αποτρέπει από το πρώτιστο καθήκον: να περνάμε καλά
 

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
εγώ με 1 λέξη πιστεύω ότι οι Αλβανίδες είναι πιό "καυλιάρες". Τρελαίνομαι όταν στο κρεβάτι μιλάνε με αυτή την προφορά που έχουν.
 

ultramarine

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
153
Κριτικές
31
Like
470
Πόντοι
291
Αγαπητοί φίλοι με έχετε ιντριγκάρει.
Εχει κανεις ενα τηλεφωνο για Αλβανίδα CG - μικρη σε ηλικία κατα προτίμηση.
Αν μπορειτε στειλτε μου με PM, και θα ποστάρω το review...
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Kαλές οι Αλβανίδες...αλλά το top για μένα είναι συνολικά οι Ρουμάνες.
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
οπου μουνι και πατρις!ετσι δεν ειπε καποιος διασημος????
ολες οι ξεκολιαρες ειναι ωραιες ανεξαρτητα απο την καταγωγη τους!!
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Κανονικά οι γυναίκες δε θά' πρεπε νά'χουν ούτε εθνικότητα ούτε να ισχύουν γι' αυτές σύνορα χωρών.....

Ειδικά αν είναι μ@@@@@....
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
εγω πετυχα μια αλβανιδα μια φορα η οποια ηταν καυλα και μολις τσιμπησε το 20αρικο με γραψε στο μουνι της
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Έλεος ρε παιδιά με αλβανίδες? Δεν είμαι ρατσιστής. Αλλά αναρωτιέμαι αυτές πλένονται καθόλου?
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Δηλαδή νομίζεις ότι οι ελληνίδες πλένονται περισσότερο; Οι περισσότερες ούτε που σκουπίζουν το μουνί τους μετά το κατούρημα.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366

σιγα μην εχουν και ψειρες στα μαλλια ρε παιδια.....ακου δε σκουπιζονται....
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
αρχιζω να πιστευω οτι τιθεται θεμα ρατσισμου.δηλαδη οι καποτε δικοι μας(ελληνες) που εφυγαν μεταναστες σε αλλες χωρες ειχαν την ιδια αντιμετωπιση?
αν φιλε μου νομιζεις οτι οι ελληνες που φυγανε στην ξενιτια οτι δεν αντιμετωπισανε ρατσισμο εισαι γελασμενος..ειδικα σε χωρες οπως αμερικη αυστραλια γερμανια και ετσι..!!οταν καποτε ειμασταν και μεις πισω αυτοι ητανε πολυ μπροστα..!! ΚΑΠΟΤΕ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom