Νέα

Αλβανίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vietkong
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 259K
  • Ετικέτες
    αλβανίδες
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Έχετε πηδηξει αλβανιδα

  • Ναι

    Ψήφοι: 262 72,2%
  • Όχι

    Ψήφοι: 101 27,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    363

forbadwomen

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2007
Μηνύματα
155
Like
6
Πόντοι
1
δεν ξερω για εσας φιλοι συναγωνιστες αλλα εγω εχω τυχει 3 φορες με αλβανιδα και εκτος του οτι ηταν μπουκια και συγχωριο κοντεψα να ξεχασω και το ονομα μου.και αν μου ξανατυχαινε θα το εκανα ξανα χωρις δευτερη σκεψη!!!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Εχουν μεγαλο μεριδιο ευθυνης για την ανεργια που μαστιζει την χωρα μας.


Δηλαδή, αν ξαφνικά αφήσουν τις δουλειές που κάνουν, θα αντικαταστταθούν αμέσως από Έλληνες; :2funny:

Τέλος πάντων, κατά τη γνώμη μου οι Αλβανίδες είναι καλύτερες σωματικά από τη μέση Ελληνίδα, το πρόσωπό τους όμως είναι "ακατέργαστο" :dancing:
 

forbadwomen

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2007
Μηνύματα
155
Like
6
Πόντοι
1
Δηλαδή, αν ξαφνικά αφήσουν τις δουλειές που κάνουν, θα αντικαταστταθούν αμέσως από Έλληνες; :2funny:

Τέλος πάντων, κατά τη γνώμη μου οι Αλβανίδες είναι καλύτερες σωματικά από τη μέση Ελληνίδα, το πρόσωπό τους όμως είναι "ακατέργαστο" :dancing:
ε τοτε να πατουμε σφυρι,σπατουλα,στοκο και να τις κατεργαστουμε!!!χιχιχι
 

forbadwomen

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2007
Μηνύματα
155
Like
6
Πόντοι
1

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
υπαρχουν πολλες αλλα αυτη ειναι λεει πιο οικονομικη!!!!αληθεια ξερεις ποσο παει το κιλο ο στοκος???????χαχαχαχαχα

και γιατί να αγοράζουμε, αφού έχουμε δική μας, βιολογικής επεξεργασίας, παραγωγή;
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Εγω παλι , δεν εχω τυχει να γαμησω Αλβανιδα αλλα ουτε και το επεδιωξα .Δεν τις γουσταρω γενικα γιατι θεωρω οτι ειναι βρωμιαρες, ψευτρες και ακατεργαστες ..φατσικα!!!!
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
...τωρα βεβαια , εαν καποιος καλος φιλος εδω μεσα εχει καποιο κονε με καποια αξιολογη περιπτωση Αλβανιδας cg, ε τοτε να το ξανασκεφτω και να δοκιμασω, μπας και αλλαξω γνωμη...Περιμενω λοιπον με pm  καποια απαντηση.... :idiot: :idiot:
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Οι λίγες εμπειρίες μου πάντως με αλβανικά πουτανάκια μου άφησαν πολύ καλές εντυπώσεις...

Γενικότερα, για τις αλβανίδες που ζουν στη χώρα μας πιστεύω ότι έχουν υιοθετήσει τη νοοτροπία των ελληνίδων γυναικών...

 

forbadwomen

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2007
Μηνύματα
155
Like
6
Πόντοι
1
Εγω παλι , δεν εχω τυχει να γαμησω Αλβανιδα αλλα ουτε και το επεδιωξα .Δεν τις γουσταρω γενικα γιατι θεωρω οτι ειναι βρωμιαρες, ψευτρες και ακατεργαστες ..φατσικα!!!!
1)βρωμιαρες:μπορει να σου τυχει τετοια και ελληνιδα αλλα και αλλης εθνικοτητας!!!
2)ψευτρες:τι σε νοιαζει αν ειναι!!!εκτος και αν θελεις να την παντρευτεις!!!
3)ακατεργαστες: συμφωνω και επαυξανω.
στο μαμησι να ναι καλη και τα υπολοιπα αστα αρκει να εχει μια στοιχειωδη εμφανιση .οχι μοντελου αλλα να βλεπεται!!! :boobies:
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου εδώ!!!

Θα συμφωνήσω με τον Nio γιατί κατά την λαϊκή ρήση...όσα δε φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια και η ρήσις αυτή είναι τόσο μα τόσο ελληνοφρενική κι επίκαιρη.

 

Επισκέπτης
Μία μόνο έχω γαμήσει και εξακολουθώ να γαμάω .21 ετών ,κοντούλα , λεπτή με ωραίο σώμα και υπέροχα μάτια. Κατά τα άλλα βλαχάκι , δε λέει όχι στο χαρτζιλίκι , αλλά και στο γαμήσι ακούραστο. Μία ακόμη που έχω γνωρίσει αντρόφερνε και το φοβήθηκα !!!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
εμενα η αποψη μου ειναι οτι σε καθε χωρα βρισκεις πολυ ωρεες και ασχημες και μετριες γυναικες..αλλα χωρις να ειμαι ρατσιστης αυτους τους λαους τους θεωερω πουστηδες απο κουνια...γενικοτερα οι πολυ ομορφες γυναικες και πετυχημενες δεν φευγουνε απο την χωρα τους αναζητωντας καπου αλλου μια καλυτερη τυχη..καποιος/α που ξερει θα την φτιαξει την τυχη του στον τοπο του στην γλωσα του/της..ειναι αρκετα δυσκολο καποιος/α που φευγει στο εξωτερικο να φτιαξει την τυχη του...καποτε η ελλαδα ειχε και αυτη πολλους μεταναστες οι περισοτεροι που πηγανε γερμανια κ ετσι δουλευανε σε εργοαστασια για ενα καλυτερο αυριο..οι περισοτεροι τωρα πλεον που φευγουνε σε τετιες χωρες πανε για βρωμοδουλιες και αυτο ισχυει και για εμας του ελληνες..!!εγω παντως δεν ειμαι συμφωνος στο οτι η ελλαδιτσα μας εχει βρωμισει απο τους ξενους..ρωσοποντιοι αλβανοι ρουμανοι βουλγαροι ουκρανοι πακιστανοι κινεζοι και παρα πολυ αλλοι..η ελλαδα εχει γινει καταφυγιο ολλων αυτων...!!καποτε δεν υπηρχε τοση εγκληματηκοτητα...!!!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
Οι λίγες εμπειρίες μου πάντως με αλβανικά πουτανάκια μου άφησαν πολύ καλές εντυπώσεις...

Γενικότερα, για τις αλβανίδες που ζουν στη χώρα μας πιστεύω ότι έχουν υιοθετήσει τη νοοτροπία των ελληνίδων γυναικών...
φιλε μου οσες ερχονται απο τετιες χωρες Αλβανια-Ρουμανια-Βουλγαρια-Ουκρανια-Ρωσια ολλες μετα απο χρονια το παιζουν ελληνιδες και με μια φινετσα και ΚΥΡΙΕΣ.εχω συναντησει πολλες ρουμανες στην ρουμανια που εχουνε παει για δουλεια η διακοπες ελλαδα  και μου το παιζουνε ντιβες και τιης προσγειωνω λιγο..!!!καλα κυρα μου σε μενα τον ελληναρα το παιζεις ελληνιδα κ ετσι..???φανταστειτε στους δικους τους τι μουρη πουλαν..!!
 

forbadwomen

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2007
Μηνύματα
155
Like
6
Πόντοι
1
φιλε μου οσες ερχονται απο τετιες χωρες Αλβανια-Ρουμανια-Βουλγαρια-Ουκρανια-Ρωσια ολλες μετα απο χρονια το παιζουν ελληνιδες και με μια φινετσα και ΚΥΡΙΕΣ.εχω συναντησει πολλες ρουμανες στην ρουμανια που εχουνε παει για δουλεια η διακοπες ελλαδα  και μου το παιζουνε ντιβες και τιης προσγειωνω λιγο..!!!καλα κυρα μου σε μενα τον ελληναρα το παιζεις ελληνιδα κ ετσι..???φανταστειτε στους δικους τους τι μουρη πουλαν..!!
αρχιζω να πιστευω οτι τιθεται θεμα ρατσισμου.δηλαδη οι καποτε δικοι μας(ελληνες) που εφυγαν μεταναστες σε αλλες χωρες ειχαν την ιδια αντιμετωπιση?
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
αλβανιδες? ιδια φαρα με τις δικιες μας ειναι, στο πιο ακατεργαστο και αγριο (αξυριστες κτλ κτλ).

προσωπικο συμπερασμα? μακρυα και αγαπημενοι και απο τις μεν και απο τις δε.  :badair:
 

forbadwomen

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2007
Μηνύματα
155
Like
6
Πόντοι
1
αλβανιδες? ιδια φαρα με τις δικιες μας ειναι, στο πιο ακατεργαστο και αγριο (αξυριστες κτλ κτλ).

προσωπικο συμπερασμα? μακρυα και αγαπημενοι και απο τις μεν και απο τις δε.  :badair:
αν σου καθοταν καμια κουκλαρα ελληνιδα ή αλβανιδα θα ελεγες οχι φιλε rokoss?????????
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
αν σου καθοταν καμια κουκλαρα ελληνιδα ή αλβανιδα θα ελεγες οχι φιλε rokoss?????????

ειναι πολυ δυσκολο να σου αναλυσω εδω μεσα το πως ενεργω και το πως πραττω στην καθημερινοτητα μου.
για μια ξεπετα καλες ειναι, τιποτα παραπανω ομως. αυτο ισχυει πρωτα για τις δικες μας και μετα για τις γειτονισες.
 

forbadwomen

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2007
Μηνύματα
155
Like
6
Πόντοι
1
ειναι πολυ δυσκολο να σου αναλυσω εδω μεσα το πως ενεργω και το πως πραττω στην καθημερινοτητα μου.
για μια ξεπετα καλες ειναι, τιποτα παραπανω ομως. αυτο ισχυει πρωτα για τις δικες μας και μετα για τις γειτονισες.
τωρα σε βρισκω απολυτα σωστο φιλε μου!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom