Νέα

Αλβανίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vietkong
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 259K
  • Ετικέτες
    αλβανίδες
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Έχετε πηδηξει αλβανιδα

  • Ναι

    Ψήφοι: 262 72,2%
  • Όχι

    Ψήφοι: 101 27,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    363

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Όταν βλέπεις το σημερινό χάλι των ελλήνων, δε μπορείς να αδικήσεις τις χώρες που τους έδειξαν ρατσισμό.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
To σώμα είναι που μετράει! Και εκεί οι αλβανίδες βλέπω να υπερτερούν!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
εντάξυ οχι ιδιαίτερα. επίσης δεν είναι καλές στο σέξ (οχι οτι είχα πολλές εμπειρίες αλλα απο όσο μαθαίνω) ειδικά οι όμορφες. Παντως δεν τις εμπιστευομαι...
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Το χειρότερο σεξ το κάνουν οι Αλβανίδες. Δεν εκτιμάνε τίποτα, Μία μαλακισμένη μέχρι που πέταξε το περιτύλιγμα απο το προφυλακτικό μέσα στο αυτοκίνητο και ευτυχώς το βρήκα την επομενη χωρις συνέπειες.....
Οσες φορες δοκίμασα το μετανοιωσα. Κλαίω τα λεφτά μου. Δεν ξαναδίνω ούτε τζάμπα πιπα σε Αλβανίδα. ΤΕΛΟΣ!!!!! τις διαγράφω από το σεξουαλικό μου χάρτη!!!!! ΟΥΣΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ!!!!!!!!!!
 

ronj

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2005
Μηνύματα
41
Like
2
Πόντοι
0
Σε γενικές γραμμές δεν είναι όμορφες ... απορώ με κάποιους συναγωνιστές που λένε πως είναι ομορφότερες από τις Ελληνίδες. Πιστεύω πως δεν υπάρχει καν σύγκριση , μην λέμε οτι θέλουμε.
Δεν μου αρέσουν καθόλου σωματικά - οι περισσότερες είναι χαμηλοκώλες ,κοντά πόδια ... αλλά εκεί που καταλαβαίνω αμέσως πως πρόκειται για Αλβανίδα , είναι το πρόσωπο. Συνήθως αρκετά μεγάλο, πλατύ κούτελο κτλ. Το μεγάλο κεφάλι είναι που τις δίνει από μακριά. Αν τις παρατηρήσετε όλες προσεκτικά , θα παρατηρήσετε πως έχουν σχεδόν την ίδια δομή στο πρόσωπο. Λες και όλες σχετίζονται με κάποιο βαθμό συγγένειας , περίεργο.
Προφανώς υπάρχουν και εξαιρέσεις ,εννοείται.
3 προσωπικά παραδείγματα :
-Τα ωραιότερα πράσινα μάτια που έχω δει , ανήκαν σε μια Αλβανίδα.
-Στην διπλανή πολυκατοικία μένει κάποια , παντρεμένη και με παιδάκι. Θα ήθελα να την κάνω κομμάτια στο γαμήσι ,να μην αφήσω αγάμητη καμια τρύπα ,ουτε αυτιά , μύτη , πόρους.
- Ο καλύτερος κώλος που έχω γαμήσει ποτέ , ήταν Αλβανίδας. Ο τρόπος που στηνονταν και τον έπαιρνε , η αίσθηση που έδινε η κωλότρυπα στον πούτσο μου ,δεν ξέρω .. πάντως άδειαζα ατέλειωτο σπέρμα μέσα της. Ανατριχιάζω μόνο που την σκέφτομαι.

 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
με χαλαει που ειναι ΠΟΛΥ ευκολες...
δεν μαρεσουν ιδιάιτερα..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
...Αν τις παρατηρήσετε όλες προσεκτικά , θα παρατηρήσετε πως έχουν σχεδόν την ίδια δομή στο πρόσωπο. Λες και όλες σχετίζονται με κάποιο βαθμό συγγένειας , περίεργο....

καθολου περιεργο. οι αλβανικες κλειστες κοινωνιες ειχαν και νομιζω εχουν ακομη την αιμομιξια στην ημερησια διαταξη..
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Οσες μου εχουν τυχει ηταν πολυ δραστηριες.Ουτε redbull να πινανε.
 

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
363
Like
60
Πόντοι
1
Εγω δεν εχω γαμησει αλλα θα ηθελα να γαμησω δυο στη δουλεια μου,μιλαμε η μια ειναι μουναρα πολυ ομορφη γυναικαρα γυρω στα 23 παντρεμενη με εναν μαλακα αλβανο και με παιδι αμα ειχα κανα τυχερο με αυτη δεν ηθελα κανενα τυχερο για 2 χρονια μιλαμε ειμαι πολυ καυλομενος για παρτυ της.μηπως ερωτευμενος με τα βυζια της με το προσωπο της με τα ματια της με τα ποδια της με τον κολο της με το βλεμμα της με τα ολα της ειναι γυρω 1,75 μιλαμε για θεομουνο και πολυ καλη σε τροπους γενικα μιλαμε εχω προβλημα αμα την βλεπω δεν μπορω να σηκωθω απο την καρεκλα αφου το τζην παραειναι φουσκομενο και φαινεται το εργαλειο.Η αλλη ειναι γυρω στα 38 δεν ειναι σαν την πρωτη αλλα μου βγαζει κατι προστυχω και θελω να την γαμησω και αυτη αλλα δεν τον παιζω για παρτυ της ενω για την αλλη εχω γεμισει κουβαδες αλλα αμα γινοταν τιποτα θα της τον καρφωνα χωρις δευτερη σκεψη. :uglystupid: :boobies: :helpplea: :jerking: :crazy: :knockinb: 
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
17
Πόντοι
6
Έλεος ρε παιδιά με αλβανίδες? Δεν είμαι ρατσιστής. Αλλά αναρωτιέμαι αυτές πλένονται καθόλου?

Στη βρωμιά προηγούνται οι Γαλλίδες ακολουθούν από κοντά οι ξενέρωτες Αγγλίδες, αρκετές Ελληνίδες όσο και αν σας φαίνεται παράξενο και από αυτές που δε ξέρω γιατί μου βρωμάνε στο κρέας του (που λένε...) είναι οι Ρουμάνες, κάτι με τη διατροφή τους παίζει ρόλο. Φυσικά και οι Αλβανίδες δεν είναι από τις πιο καθαρές αλλά ΠΑΝΤΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ, μην είστε απόλυτοι σε τίποτα...
 

cosyle

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
242
Like
0
Πόντοι
1
Στη βρωμιά προηγούνται οι Γαλλίδες ακολουθούν από κοντά οι ξενέρωτες Αγγλίδες, αρκετές Ελληνίδες όσο και αν σας φαίνεται παράξενο και από αυτές που δε ξέρω γιατί μου βρωμάνε στο κρέας του (που λένε...) είναι οι Ρουμάνες, κάτι με τη διατροφή τους παίζει ρόλο. Φυσικά και οι Αλβανίδες δεν είναι από τις πιο καθαρές αλλά ΠΑΝΤΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ, μην είστε απόλυτοι σε τίποτα...

μια παρεμβαση ασχετη με το θεμα αλλα σχετικη με αυτα που αναφερει ο συναδελφος. Επειδη εχω μεινει στην Αγγλια 4 χρονια και εδω και 3,5 χρονια μενω Γαλλια και γενικα απο μικρος ειχα σχεσεις με γαλιδες (γαλλιδα με ξεπαρθενεψε), εχω να πω οτι οι Αγγλιδες ειναι πολυ πιο απλυτες απο τις Γαλλιδες. Βεβαια αυτο το λεω δεδομενου οτι ολες οι γαλλιδες που εχω παει ηταν πεντακαθαρες. Σχετικα με τις εμπειριες με τις Αγγλιδες, οι οποειες ειναι και σχετικα λιγοτερες, θα ελεγα οτι τισ κατατασσανε στις ελαφρως πιο βρωμικες. Βεβαια εχω πετυχει και Ελληνιδες που ζεχνανε.
Βεβαια οταν λεμε οτι οι ταδε βρωμανε κτλ., εαυτο προερχεται απο προκαταληψεις που ειναι πιθανον να υπαρχουν απο τους προηγουμενους αιωνες. Οσο για τισ αλβανιδες, δεν εχω παει ποτε με καποια, ειναι δυσκολο για καποιους να φανταστουν οτι μπορει να εχουν μια φυσιολογικη ζωη, οπου μεταξυ αλλων πλενονται, φροντιζουν τον εαυτο τους γενικα. Καποιοι μπορει να νομιζουν οτι ηρθαν απο την ζουγκλα. 
Τεσπα, ολα αυτα για να πω ουστ στις προκαταληψεις
 

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
και εγώ είχα κάποιες εμπειρίες τα καλοκαίρια με Γαλλίδες και δεν παρατήρησα κάτι άσκημο. Όμως οι Γάλλοι γενικά έχουν παράδοση στη βρωμιά από πολλές γενεές. Μη ξεχνάμε ότι ανέπτυξαν την παραγωγή αρωμάτων κάπως πρέπει να συνδέεται αυτό. Μετά τον πόλεμο άρχισαν και πλένονταν συστηματικά.


μια παρεμβαση ασχετη με το θεμα αλλα σχετικη με αυτα που αναφερει ο συναδελφος. Επειδη εχω μεινει στην Αγγλια 4 χρονια και εδω και 3,5 χρονια μενω Γαλλια και γενικα απο μικρος ειχα σχεσεις με γαλιδες (γαλλιδα με ξεπαρθενεψε), εχω να πω οτι οι Αγγλιδες ειναι πολυ πιο απλυτες απο τις Γαλλιδες. Βεβαια αυτο το λεω δεδομενου οτι ολες οι γαλλιδες που εχω παει ηταν πεντακαθαρες. Σχετικα με τις εμπειριες με τις Αγγλιδες, οι οποειες ειναι και σχετικα λιγοτερες, θα ελεγα οτι τισ κατατασσανε στις ελαφρως πιο βρωμικες. Βεβαια εχω πετυχει και Ελληνιδες που ζεχνανε.
Βεβαια οταν λεμε οτι οι ταδε βρωμανε κτλ., εαυτο προερχεται απο προκαταληψεις που ειναι πιθανον να υπαρχουν απο τους προηγουμενους αιωνες. Οσο για τισ αλβανιδες, δεν εχω παει ποτε με καποια, ειναι δυσκολο για καποιους να φανταστουν οτι μπορει να εχουν μια φυσιολογικη ζωη, οπου μεταξυ αλλων πλενονται, φροντιζουν τον εαυτο τους γενικα. Καποιοι μπορει να νομιζουν οτι ηρθαν απο την ζουγκλα. 
Τεσπα, ολα αυτα για να πω ουστ στις προκαταληψεις
 

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
αααααααααα, γι αυτό ήταν πικρό το νινί της τις προάλλες  :headbang:


Δηλαδή νομίζεις ότι οι ελληνίδες πλένονται περισσότερο; Οι περισσότερες ούτε που σκουπίζουν το μουνί τους μετά το κατούρημα.
 

forbadwomen

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2007
Μηνύματα
155
Like
6
Πόντοι
1
αν φιλε μου νομιζεις οτι οι ελληνες που φυγανε στην ξενιτια οτι δεν αντιμετωπισανε ρατσισμο εισαι γελασμενος..ειδικα σε χωρες οπως αμερικη αυστραλια γερμανια και ετσι..!!οταν καποτε ειμασταν και μεις πισω αυτοι ητανε πολυ μπροστα..!! ΚΑΠΟΤΕ

οποτε ας μην κανουμε οτι δεν θελουμε να μας κανουν.και επειδη ποτε δεν ξερεις τι σου επιφυλασει η μοιρα ας κραταμε και μια πισινη!!!
 

komis diablo

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
599
Κριτικές
7
Like
205
Πόντοι
3.983
Και εγω πιστευω οτι οι Αλβανιδες ειναι πιο σκληροτραχηλες απο τις Ελληνιδες εχω μια γειτονεισα η οποια πριν δυο χρονια περιπου ηταν εγκυος καθε Σαββατο επερνε το καροτσι
το γεμιζε τιγκα ψωνια απο την λαικη και ερχοταν συν τις δουλειες του σπιτιου που εκανε
και ηταν κοντα στο μηνα της .Δεν μπορω να φανταστω καποια Ελληνιδα στις μερες μας να κανει το ιδιο ολλες τα θελουν ετοιμα στο χερι
 

Επισκέπτης
Και εγω πιστευω οτι οι Αλβανιδες ειναι πιο σκληροτραχηλες απο τις Ελληνιδες εχω μια γειτονεισα η οποια πριν δυο χρονια περιπου ηταν εγκυος καθε Σαββατο επερνε το καροτσι
το γεμιζε τιγκα ψωνια απο την λαικη και ερχοταν συν τις δουλειες του σπιτιου που εκανε
και ηταν κοντα στο μηνα της .Δεν μπορω να φανταστω καποια Ελληνιδα στις μερες μας να κανει το ιδιο ολλες τα θελουν ετοιμα στο χερι
μην παρασυρεσαι...απλως ειναι καλες στις δουλειες του σπιτιου και μερικες ειναι πολυ ομορφες...ξερεις τι κουτσομπολες ειναι και τι πουτανες αμα στραβωσουν?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom