Νέα

Αλβανίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vietkong
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 259K
  • Ετικέτες
    αλβανίδες
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Έχετε πηδηξει αλβανιδα

  • Ναι

    Ψήφοι: 262 72,2%
  • Όχι

    Ψήφοι: 101 27,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    363

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Δεν ξερω εγω καυλωνω παρα πολυ με μερικες  εχουν κατι προστιχο επανω τους που μου αρεσει
και δεν εχω παει ποτε με καμια ξερει καποιος συναγωνιστης σε ποια σπιτια εκδιδονται
στανταρ Αλβανιδες


Είχα πάρει πριν λίγο καιρό μία στο Φυλής 71 στον όροφο.Μελαχρινή,πολύ ωραίο κορμί,μετριότατο πρόσωπο,μάπα υπηρεσίες στο δωμάτιο.Άντζελα το όνομα της,και αν το είχα μάθει πριν ότι ήταν Αλβανίδα,δε θα έμπαινα.Έχω βγάλει το πόρισμα ότι Αλβανίδες,Βουλγάρες,Ρουμάνες και Ελληνίδες,δεν κάνουν για πόρνες.Βέβαια υπάρχουν και εξαιρέσεις που επιβεβαιώνουν τον κανόνα.
 

komis diablo

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
599
Κριτικές
7
Like
205
Πόντοι
3.983
Eδω που μενω εχει πολλα Αλβανακια τα οποια με καρφωνουν με τα ματια τους τι λετε συναγωνιστες
να κανω καμια κινηση δεν εχω κανει  ποτε  ειναι πιο ευκολες απο τις Ελληνιδες
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Τα Αλβανάκια θέλουν γάμο για να πάρουν την υπηκοότητα και αργότερα και δουλειές στο δημόσιο.Λες να σε θέλουν μόνο για να περνάτε καλά;Αν βέβαια θέλεις να παντρευτείς Αλβανίδα,και να έχεις πεθερικά από το Τεπελένι,βουρ!!!!
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
βαρα εννοειτε αλλα μια συμβουλη βρες μια που να ειναι μονη της χωρις οικογενεια εδω. Εδω Θεσσαλονικη τουλαχιστον το παιζουνε ευκολες Αλβανες Ρωσοποντιες κτλ σου καθονται και μετα πλακωνει το σοι για επισημοτητες
 

son10

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
123
Like
1
Πόντοι
1
Παλιά είχα μια ρατσιστική διάθεση κατά των Αλβανίδων, ίσως λόγω της εχθρότητας που μας είχαν δημιουργήσει παλαιότερα τα εθνικιστικά κηρύγματα. Χωρίς να το ξέρω γιατί παρουσιάστηκε με άλλη εθνότητα τάφτιαξα με Αλβανίδα.΄Φυσικά γρήγορα έμαθα την αλήθεια, αλλά δεν τόχω μετανοιώσει καθόλου. Στο sex οι Ελληνίδες είναι εκατό χρόνια πίσω, έχουν κάτι το σεξουαλικό επάνω τους,είναι αρκετά όμορφες και γενικά στον έρωτα τα δίνουν όλα. Είναι λίγο δύσκολο να βρείς πολλές Αλβανίδες πουτάνες γιατί και αυτές έχουν τα ταμπού των κλειστών και φτωχών εθνοτήτων, χωρίς φυσικά να βάζω το χέρι στην φωτιά.
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
953
Like
2
Πόντοι
6
Παλιά είχα μια ρατσιστική διάθεση κατά των Αλβανίδων, ίσως λόγω της εχθρότητας που μας είχαν δημιουργήσει παλαιότερα τα εθνικιστικά κηρύγματα. Χωρίς να το ξέρω γιατί παρουσιάστηκε με άλλη εθνότητα τάφτιαξα με Αλβανίδα.΄Φυσικά γρήγορα έμαθα την αλήθεια, αλλά δεν τόχω μετανοιώσει καθόλου. Στο sex οι Ελληνίδες είναι εκατό χρόνια πίσω, έχουν κάτι το σεξουαλικό επάνω τους,είναι αρκετά όμορφες και γενικά στον έρωτα τα δίνουν όλα. Είναι λίγο δύσκολο να βρείς πολλές Αλβανίδες πουτάνες γιατί και αυτές έχουν τα ταμπού των κλειστών και φτωχών εθνοτήτων, χωρίς φυσικά να βάζω το χέρι στην φωτιά.
οι Ελληνιδες ειναι 100 χρονια πισω Η τα δινουν ολα?
 

son10

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
123
Like
1
Πόντοι
1
Δεν ξέρω ρε φίλε. Πολύ καλομαθημένες και πολλές φορές απαιτητικές. Δεν σε ρωτάνε αν έχεις ή όχι να τις πάς διακοπές, αν έχεις σκοπούς ή όχι. το συμφέρον τους και μόνο. Όσο αφορά την πορνεία ας μην ξεχνάμε τι λένε για τις Πυργιώτισσες, για τις Σερραίες και τις Κρητικές ότι μόλις μπαίνουν στο πλοίο ξεχνάνε το βρακί τους στην Κρήτη.
 

komis diablo

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
599
Κριτικές
7
Like
205
Πόντοι
3.983
imaginas.gr
Ανώτερος

Συνδεδεμένος

Φύλο:
Είμαι εδώ επειδή...: Δεν ξέρω! Απλά μου αρέσει το site!
Μηνύματα: 317




  Απ: Αλβανίδες
« Απάντηση #103 στις: σήμερα στις 14:44 » Παράθεση

Τα Αλβανάκια θέλουν γάμο για να πάρουν την υπηκοότητα και αργότερα και δουλειές στο δημόσιο.Λες να σε θέλουν μόνο για να περνάτε καλά;Αν βέβαια θέλεις να παντρευτείς Αλβανίδα,και να έχεις πεθερικά από το Τεπελένι,βουρ!!!!





Οχι δεν θελω να παντρευτω με Αλβανιδα απλα μονο να τις δοκιμασω στο κρεβατι

 

Casual_Style_

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
εμενα παλι πεστε με και ρατσιστη αλλα αλβανεζα να κυκλοφορησω στο δρομο και ιδιως να φαινετε..με τιποτα! να γαμησω και εξαφανιζολ ή με λεφτα ναι, που το εχω κανει φυσικα ετσι. παντως με οσες αλβανεζες πηδηχτηκα ειτε σε μπουρδελα ειτε που σκασανε σπιτι δε μπορω να πω ηταν απο τις εμπειριες που ανηκουν στο δικο μου HALL OF FAME
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Δεν ξέρω ρε φίλε. Πολύ καλομαθημένες και πολλές φορές απαιτητικές. Δεν σε ρωτάνε αν έχεις ή όχι να τις πάς διακοπές, αν έχεις σκοπούς ή όχι. το συμφέρον τους και μόνο. Όσο αφορά την πορνεία ας μην ξεχνάμε τι λένε για τις Πυργιώτισσες, για τις Σερραίες και τις Κρητικές ότι μόλις μπαίνουν στο πλοίο ξεχνάνε το βρακί τους στην Κρήτη.

αυτο για τις σερραιες παρτο πισω
:2funny: :2funny:
 

skistis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
147
Like
3
Πόντοι
1
Δεν είναι ρατσισμός όταν σε κλέβουν και κάνουν διάφορα μάγκα μου. Έλα να ζήσεις στα δυτικα προάστεια να δεις την γλυκα και μετά τα λέμε και πάλι. Το μέγιστο ποσοστό των εγκληάτων γίνεται από αλβανούς και γύφτους. Τα μουνιά είναι μεγαλα καριόλια όσο ωραίες και να είναι θα κυτάξουν να σε μαδήσουν και να στην κάνουν. Άσε που την πέφτουν τα σόια και παριστάνουν όλοι τον Φούντα. Tip της ημέρας: Αλβανίδα - πίπα κόλο, χίσιμο στην μάπα και δρόμο.
 

Zourlaris81

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
0
To kaκο ειναι οτι οι κοπελες απο Αλβανια που ειναι κοντα στα 20 και εχουν ζησει πολλα χρονια Ελλαδα δεν ξεχωριζουν πλεον απο τις Ελληνιδες. Την πατησα προσφατα ετσι. Γνωρισα μια, μου συστηθηκε οτι ειναι απο Πατρα (λες και ειναι καλυτερο να πει οτι ειναι απο Αλβανια), ορθογραφια αψογη, προφορα ελληνικοτατη και μια μερα σκει ο πατερας της κατω στην πολυκατοικια που την περιμενα με τη μηχανη και τσαμπουκαλεμενος μου σκαει το παραμυθι για αρραβωνες και οτι εκθετω την κορη του και οτι αυτοι στην ΑΛΒΑΝΙΑ δεν τα σηκωνουν αυτα (εκει εμαθα οτι ειναι απο Αλβανια) Τα παιρνω κρανιο και του λεω και εμεις εδω στην Ελλαδα δε σηκωνουμε ελεγχο στο καυλι μας και εγινε ενας διαλογος ονειρο... Εχει και συνεχεια η ιστορια με ξυλο και παρακολουθησεις και αστυνομιες αλλα βαριεμαι τωρα να γραψω.
Πλεον παντως εχω γινει πολυ επιφυλακτικο με αυτες που γνωριζω και μονο ταυτοτητα δε ζηταω
 

skistis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
147
Like
3
Πόντοι
1
Όλες οι καριώλες το ίδιο βιβλίο διαβάζουν εδώ και αιώνες. Πως να μας τυλίξουν. Δε μας έφταναν οι δικές μας τώρα θέλουν κουκούλα και τα αλβανοψωλίδια.
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Εγω αλβανιδα παντως ποτε.
Εχουν κατι στο δερμα τους που με χαλαει.
Δεν κανουν.
 

magenta2006dfo

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
105
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Οι αλβανίδες που έχω δει, είναι για το σπίτι και τα παιδιά, και οι αλβανοί σύζυγοί τους για την δουλειά. Έτσι μάλλον μεγαλώνουν στην Αλβανία. Πατριαρχικά πράγματα, σήκω κάτσε. Άσχετα αν το παίζουν σκληρές...
 

grmanager

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2008
Μηνύματα
2
Like
1
Πόντοι
0
Εγω πάλι η εμπειρια που ειχα απο Αλβανιδες ητανε 4 φορες που ειχα παει με πορνες
Η τελικη εντυπωση ητανε αρνητική Στο σεχ επανω δεν ειναι για τα δικα μου γουστα.

Απο την αλλη ξερω Αλβανιδα πορνη που συμφωνα με τη μαρτυρια 2 φιλων πολυ εμπειρων και με απαιτησεις πολυ ψηλες στον ερωτα να λενε γι αυτη τη γυναικα οτι ειναι οτι καλυτερο εχουν γνωρισει στο χωρο αυτο.
(Μην ρωτατε για τηλεφωνο γιατι δουλευει επιλεκτικα με πελατες που βρισκει αποκλειστικα μονη της και με πααρα πολυ ψηλο κασε._

 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Ενταξει δεν εχω προβλημα να γαμησω Αλβανιδα απλως φοβαμαι λιγο τον κυκλο τους.Ξαδερφια,Αδερφια,πρωην,πατεραδες,θειοι αν ενας απο αυτους του τη δωσει ασχημα?χμ :helpplea:

Δεν μπορω να τις εχω 100% εμπιστοσυνη. :-
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Ενταξει δεν εχω προβλημα να γαμησω Αλβανιδα απλως φοβαμαι λιγο τον κυκλο τους.Ξαδερφια,Αδερφια,πρωην,πατεραδες,θειοι αν ενας απο αυτους του τη δωσει ασχημα?χμ :helpplea:

Δεν μπορω να τις εχω 100% εμπιστοσυνη. :-

φιλε εισαι πολωνος?
ειδα τ νικ γιαυτο ρωταω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom