Νέα

Αλβανίδες vs Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lasufin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 609
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (7 μέλη και 36 επισκέπτες)

Αλβανιδες vs Ελληνιδες

  • Αλβανιδες

  • Ελληνίδες


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.153
Like
3.193
Πόντοι
456
Τι τρίχες μας λες ρε μαν..
Οι Αλβανέζες:
1) Μυρίζουν γιατί δεν κάνουν συχνά μπάνιο
2) Έχουν πιο παχιές κωλότριχες
3) Κλάνουν
4) Έχουν τερηδόνα και πλάκα στα δόντια
5) Θεωρούν το ξύλο φυσιολογικό, αν δεν τις δέρνουν ρετάρουν
Τι τριχεςς μας λες.δεν έχω δει αλβανιδα να έχει τριχες.τριχες έχουν οι νησιωτικές από Κρήτη Κύπρο Ρόδο κυκλαδες..αποα γρινιο Καλαμάτα Αμαλιάδα πυργο..ξεκολατε με το ρατσισμο πια..για αυτο σας κάνουν οι ελλεινιδες αυτά που σας κάνουν.. αυτή ότι κάνουν δεν κανου μπάνιο..νταξει τι να σχολιάσεις..μήπως έπεσες σε ελλεινιδα από καμία Αμαλιάδα αγρινιο Κρήτη που σου έλεγε ότι είναι αλβανίδα?
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.153
Like
3.193
Πόντοι
456
Ναι νομιζουν οτι οι αλβανιδες εχουν τις ελλεινιδες πρότυπο.
Εδω πολλες αλβανιδες λενε τις ελληνιδες ξινες και τεμπελες.
Αρχηγέ ο σαντμαν τι λες να ψηφησε? ελλεινιδες σίγουρα? αυτος ειναι ικανός να κόψει τις φλέβες του άμα βρει ελλεινιδα..άμα τον χωρίσει τον έχω ικανό να πέσει σε κάνα γκρεμό..
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
416
Κριτικές
2
Like
431
Πόντοι
21
Εγώ θέλω να πάω σε χώρα με νόμους σοβαρούς όπως τους δολοφόνους και αυτούς που έδειραν να τους αποκεφαλίζουν τους βιαστές να τους κόβουν το πουλι και τους κλέφτες το χερι και σε χώρα που η γυναίκα είναι σοβαρή και σέβεται τον άντρα μια τέτοια χώρα είναι η Αφρική καλύτερα να βρω Αφρικανη παρά Ελληνίδα δε αντέχονται οι Ελληνίδες οι Έλληνες κάνεις ζήτω οι ξένοι ψωφο στους Έλληνες.
Μαρόκο Αίγυπτο Τυνησία φιλε ειναι ονειρικά όπως Ιορδανία επίσης.
Εκει θα νιώθεις τη δυναμη του άντρα και καθένας θα εχει τον ρολο του.
Μια ντοπια απο αυτες τις χώρες ζωη και κότα
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
416
Κριτικές
2
Like
431
Πόντοι
21
Αρχηγέ ο σαντμαν τι λες να ψηφησε? ελλεινιδες σίγουρα? αυτος ειναι ικανός να κόψει τις φλέβες του άμα βρει ελλεινιδα..άμα τον χωρίσει τον έχω ικανό να πέσει σε κάνα γκρεμό..
Αν ειναι μαλακας θα ψηφίσει ελληνίδες...
Δεν γίνεται να κλαιγεσαι και να παραπονιέσαι και μετα να τις στηρίζεις
 

BMWlover

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2024
Μηνύματα
276
Like
193
Πόντοι
1
Μαρόκο Αίγυπτο Τυνησία φιλε ειναι ονειρικά όπως Ιορδανία επίσης.
Εκει θα νιώθεις τη δυναμη του άντρα και καθένας θα εχει τον ρολο του.
Μια ντοπια απο αυτες τις χώρες ζωη και κότα
Σύμφωνω απόλυτα μαζί σου είναι χώρες νορμαλ αυτές όχι εδώ το χαλί των σογιων.
 

BMWlover

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2024
Μηνύματα
276
Like
193
Πόντοι
1
Σύμφωνω απόλυτα μαζί σου είναι χώρες νορμαλ αυτές όχι εδώ το χαλί των σογιων.
Κατευθείαν επειδή λέμε ότι σιχαινόμαστε τα ελληνικά σόγια τη έλλειψη παιδείας της Ελλάδας που τα ανήλικα ακούνε Τραπ και πάνε πολεμικές τέχνες επειδή επηρεάζονται από τον λάιτ που στα τραγούδια του παίζει μποξ,το ότι χτυπάνε οι 45 αρηδες τις γυναίκες τους,το ότι υπάρχουν 45-50 αρηδες που άντι να δουλεύουν πάνε πολεμικές τέχνες δείχνει τι πρόβλημα έχει αυτή η χώρα,πρόβλημα παιδείας όλα αυτά είναι άσχημα πράγματα που ο κόσμος δε θα έπρεπε να ασχολείται.Να καταργηθούν τα τραπ οι πολεμικές τέχνες η κατάντια των Ελληνικων σογιων να φτιαξει να μη τρέφουν τα παιδιά τους σε μεγάλη ηλικία και να ζουν 40 χρονων άνθρωποι με γονείς κατάντια και επίσης να μη περιτριγυρίζονται τα σόγια από ελληνικά στερεότυπα και να μη βγάζουν και Μητσοτάκη και να πάψουν να είναι φασιστικά τα σόγια και να επιβάλουν πράγματα όπως να λέει η μάνα ή η γιαγιά στο παιδί όχι δε θα πας εκεί,όλοι αυτοί οι γέροι και γριές παππούδες γιαγιάδες κλπ των σογιων καταντια.Γενικα ναι προτιμώ Πακιστανους και Σύριους που έρχονται εδώ και Αλβανούς γιατί όλοι αυτοί δουλεύουν όλη μέρα δε κάθονται να ακούνε Τραπ να πηγαίνουν πολεμικές τέχνες να ζούνε με σόγια σα προβλήματικοι νοικιάζουν 3 μαζί Αλβανοί Πακιστανοί και τέλος είναι μάγκες αυτές οι φυλές ψωφο στους Έλληνες καρκίνο στους Έλληνες.
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.447
Like
2.604
Πόντοι
456
Μη με λες ανέστη φουστη δεν με λενε ανέστη.
Εχω σκεφτεί να παω ναι αλλα ροστεραρω οπότε δεν με νοιάζει.ειμαι χωριο για καποιες δουλειές τωρα και πετάγομαι ανα 3 μερες καλογρια.
Σε ενα μηνα εχω ρηξει μια απο μανωλαδα τσιμπουκλου καλή
Εντάξει Ανεστάκο Ζαν
jean claude van damme dancing GIF
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.153
Like
3.193
Πόντοι
456
Μια αλβανίδα που είχα γνωρίσει μου έλεγε ότι ξυπνάει από τις 4η ωρα το πρωί για να πει για δουλειά στο σούπερ μάρκετ στις 5.που ερχοντε τα φορτηγά.και ήταν και καλό γκομενακι.αντε βρες ελλεινιδα να ξυπνάει από τις 4 το πρωί..ούτε μπαζολα δεν το κάνει αυτό..
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.157
Κριτικές
32
Like
12.245
Πόντοι
11.746
Προς τιμη του φιλου leader96 βαζω μια ανοιχτη ψηφοφορία απο τα μελη να επιλέξουν ποιες απο τις δυο ειναι καλύτερες στο σεξ,ως σύζυγοι,μητέρες,προς τον άντρα και γενικα σε ολους τους τομεις.
Εδω να ακουστουν ολες οι απόψεις και οι εμπειρίες για να εχουμε μια εικονα συγκεντρωμένη.
Μου φαίνεται ότι μας δουλεύετε,
όταν λέμε όλους τους τομείς εννοούμε όλους.
Πως μαγειρεύουν, τι μουσική ακούνε, πως ντύνονται κλπ κλπ
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.315
Κριτικές
2
Like
16.783
Πόντοι
3.556
3 μαζί Αλβανοί Πακιστανοί και τέλος είναι μάγκες αυτές οι φυλές ψωφο στους Έλληνες καρκίνο στους Έλληνες.
σταμάτα ρε σαν σαλεμένη κωλόγρια κάνεις ,
τα πάκια κάνουν τρενάκια μεταξύ τους

οι αλβανοί έχουνε φτιαχτεί ρε καημένε , βγάζουν παραπάνω από σένα , έχουν αυτοκίνητο,σπίτι ,προσέχουν το ντυσιματάκι τους,
ακούνε ραπ τραπ κ πολλοί το προσπαθούν στις πολεμικές τέχνες , γεμάτες από αλβανούς είναι οι Σχολές
 

BMWlover

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2024
Μηνύματα
276
Like
193
Πόντοι
1
σταμάτα ρε σαν σαλεμένη κωλόγρια κάνεις ,
τα πάκια κάνουν τρενάκια μεταξύ τους

οι αλβανοί έχουνε φτιαχτεί ρε καημένε , βγάζουν παραπάνω από σένα , έχουν αυτοκίνητο,σπίτι ,προσέχουν το ντυσιματάκι τους,
ακούνε ραπ τραπ κ πολλοί το προσπαθούν στις πολεμικές τέχνες , γεμάτες από αλβανούς είναι οι Σχολές
Εντάξει βγάλε τους Αλβανούς,οι Αλβανοί ακούνε Τραπ και πάνε πολεμικές τέχνες γιατί είναι βρωμοαλητες και γεννημένοι για το κακό και όσο υποστηρίζεις τα Τραπ και τις πολεμικές τέχνες τόσο θα σε σιχαίνομαι να ξέρεις,οι Πακιστανοί οι Σύριοι οι Αφρικανοί ούτε Τραπ ακούνε ούτε πολεμικές τέχνες πάνε ούτε με σόγια μένουν προτιμούν να πλένουν τζάμια στα φανάρια παρά να ζούνε με γονείς στο Πακισταν.Ζητω στη κατάργηση των Τραπ και των πολεμικών τεχνών τώρα για ένα καλύτερο αύριο για μια καλύτερη Ελλάδα να εξαφανιστούν τα τοξικά πράγματα που χαλάνε τη χώρα μας,να εξαφανιστείς και εσύ που τα υποστηρίζεις,φύγε από τη Ελλάδα.
 

BMWlover

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2024
Μηνύματα
276
Like
193
Πόντοι
1
Μια αλβανίδα που είχα γνωρίσει μου έλεγε ότι ξυπνάει από τις 4η ωρα το πρωί για να πει για δουλειά στο σούπερ μάρκετ στις 5.που ερχοντε τα φορτηγά.και ήταν και καλό γκομενακι.αντε βρες ελλεινιδα να ξυπνάει από τις 4 το πρωί..ούτε μπαζολα δεν το κάνει αυτό..
Είναι μαλακές οι Αλβανοί μωρέ ακούνε Τραπ και πάνε πολεμικές τέχνες έχουν χαμηλό επίπεδο δε έχουν κουλτούρα,οποίος ακούει Τραπ και κάνει πολεμικές τέχνες για μένα να εξαφανίσει από προσώπου γης ειλικρινά και εννοείται να εξαφανιστούν από πρόσωπο γης οι τραπερ και οι δασκάλοι πολεμικών τεχνών που προάγουν τέτοιες μαλακίες στη χωρα μας και τη καταστρέφουν αλλά δε φταίει κανείς άλλος ο Μητσοτάκης φταίει που δε απαγορεύει να υπάρχουν τα Τραπ γιατί προάγουν τη βία και τα ναρκωτικα και δε απαγορεύει να υπάρχουν οι σχολές πολεμικών τεχνών που επίσης μόνο τη βία προάγουν,θέλουμε ένα καλύτερο αύριο και για να το έχουμε να καταργηθούν τώρα τα Τραπ και οι πολεμικές τέχνες και εννοείται αλλά τόσα πράγματα που βλάπτουν τη χώρα μας και την παρακμάζουν όπως αυτούς που έχουν ξιλοκοπησει τις γυναίκες τους να τους αποκεφαλίσουν για παραδειγματισμό και να βγει νόμος οποίος δειρει τη γυναίκα του του κόβονται τα χέρια και τα πόδια μαζί.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.315
Κριτικές
2
Like
16.783
Πόντοι
3.556
Εντάξει βγάλε τους Αλβανούς,οι Αλβανοί ακούνε Τραπ και πάνε πολεμικές τέχνες γιατί είναι βρωμοαλητες και γεννημένοι για το κακό και όσο υποστηρίζεις τα Τραπ και τις πολεμικές τέχνες τόσο θα σε σιχαίνομαι να ξέρεις,οι Πακιστανοί οι Σύριοι οι Αφρικανοί ούτε Τραπ ακούνε ούτε πολεμικές τέχνες πάνε ούτε με σόγια μένουν προτιμούν να πλένουν τζάμια στα φανάρια παρά να ζούνε με γονείς στο Πακισταν.Ζητω στη κατάργηση των Τραπ και των πολεμικών τεχνών τώρα για ένα καλύτερο αύριο για μια καλύτερη Ελλάδα να εξαφανιστούν τα τοξικά πράγματα που χαλάνε τη χώρα μας,να εξαφανιστείς και εσύ που τα υποστηρίζεις,φύγε από τη Ελλάδα.
το έχεις κάψει το πουλάκι σου από τις πολλές μαλάξεις με το βελουτέ χεράκι σου

Υπόψιν πως όλοι γαμάνε, οι αλβανοί φυσικά πηδάνε αλβανές αλλά και οι άραβες-αφρικάνοι σκίζονται στον πούτσο ,
αν πας μιά βόλτα από Μοναστηράκι θα τους δείς να είναι με κοπέλες , ΟΛΟΙ γαμάνε εκτός από χοντρούς που ..ντρέπονται....
 

BMWlover

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2024
Μηνύματα
276
Like
193
Πόντοι
1
το έχεις κάψει το πουλάκι σου από τις πολλές μαλάξεις με το βελουτέ χεράκι σου

Υπόψιν πως όλοι γαμάνε, οι αλβανοί φυσικά πηδάνε αλβανές αλλά και οι άραβες-αφρικάνοι σκίζονται στον πούτσο ,
αν πας μιά βόλτα από Μοναστηράακι θα τους δείς να είναι με κοπέλες , ΟΛΟΙ γαμάνε εκτός από χοντρούς που ..ντρέπονται....
Οι Αλβανοί γαμανε αλβανες οι Αφρικανοί και Άραβες γαμανε Αφρικανες και αραβησες ναι βέβαια γιατί οι αλβανεζες και Αφρικανες και αραβησες είναι πιο νορμάλ από τις Ελληνίδες,Ελληνίδες ίσον οι χειρότερες.
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
416
Κριτικές
2
Like
431
Πόντοι
21
Ρε τι ξεφτιλικια γινονται στο διαγωνισμό οσο παιρνανε οι μερες ολο και περισσοτεροτς ψηφους παίρνουν οι ελληνιδες.
Τα μελη που ψηφισαν ελληνιδες δεν ειδαν το θρεντ τις πρωτες μερες?τωρα μαζικα εγιναν ολοι υπερ των Ελληνίδων?
 

krou44

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
113
Like
149
Πόντοι
1

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.447
Like
2.604
Πόντοι
456
Κατευθείαν επειδή λέμε ότι σιχαινόμαστε τα ελληνικά σόγια τη έλλειψη παιδείας της Ελλάδας που τα ανήλικα ακούνε Τραπ και πάνε πολεμικές τέχνες επειδή επηρεάζονται από τον λάιτ που στα τραγούδια του παίζει μποξ,το ότι χτυπάνε οι 45 αρηδες τις γυναίκες τους,το ότι υπάρχουν 45-50 αρηδες που άντι να δουλεύουν πάνε πολεμικές τέχνες δείχνει τι πρόβλημα έχει αυτή η χώρα,πρόβλημα παιδείας όλα αυτά είναι άσχημα πράγματα που ο κόσμος δε θα έπρεπε να ασχολείται.Να καταργηθούν τα τραπ οι πολεμικές τέχνες η κατάντια των Ελληνικων σογιων να φτιαξει να μη τρέφουν τα παιδιά τους σε μεγάλη ηλικία και να ζουν 40 χρονων άνθρωποι με γονείς κατάντια και επίσης να μη περιτριγυρίζονται τα σόγια από ελληνικά στερεότυπα και να μη βγάζουν και Μητσοτάκη και να πάψουν να είναι φασιστικά τα σόγια και να επιβάλουν πράγματα όπως να λέει η μάνα ή η γιαγιά στο παιδί όχι δε θα πας εκεί,όλοι αυτοί οι γέροι και γριές παππούδες γιαγιάδες κλπ των σογιων καταντια.Γενικα ναι προτιμώ Πακιστανους και Σύριους που έρχονται εδώ και Αλβανούς γιατί όλοι αυτοί δουλεύουν όλη μέρα δε κάθονται να ακούνε Τραπ να πηγαίνουν πολεμικές τέχνες να ζούνε με σόγια σα προβλήματικοι νοικιάζουν 3 μαζί Αλβανοί Πακιστανοί και τέλος είναι μάγκες αυτές οι φυλές ψωφο στους Έλληνες καρκίνο στους Έλληνες.
Ρε Τζιμάκο γούσταρες κάποια και σε έκλασε για τύπο που κάνει πολεμικές τέχνες;
 

BMWlover

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2024
Μηνύματα
276
Like
193
Πόντοι
1
Ρε Τζιμάκο γούσταρες κάποια και σε έκλασε για τύπο που κάνει πολεμικές τέχνες;
Πόσες φορές θα το ρωτήσεις αυτό?απλά δε μαρεσουν πράγματα που προάγουν τον αρνητισμο και κάνουν κακο στη χώρα τη οποία ζω,στη εξέλιξη της χώρας μου δηλαδή τα Τραπ και οι πολεμικές τέχνες πάνε πίσω τη χώρα μου τι να κάνουμε τώρα να λέμε ψέματα?τα Τραπ προάγουν βία ναρκωτικά και οι πολεμικές τέχνες προάγουν τη βία,πρέπει να καταργηθούν και τα Τραπ και οι πολεμικές τέχνες και να πέσει η κυβέρνηση της Νέας Δημοκρατίας που μας κατάστρεψε μόνο τότε θα αρχίσει η χώρα μας να βαδίζει σε καλύτερα μονοπάτια.
 

BMWlover

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2024
Μηνύματα
276
Like
193
Πόντοι
1
Δεν μας τις πήραν φίλε μου αλλά οι άνθρωποι αυτοί έκαναν τις δουλειές που εμείς δεν κάναμε .
Όχι κανεις λάθος εδώ εγώ ήθελα να στειλω σε ένα εργοστάσιο ενός φίλου μου που δουλεύει εκεί και δε μπορώ γιατί οι θέσεις είναι καλυμμένες και ρώτησα το φίλο μου και μου λέει έχει πολλούς Αλβανούς το εργοστάσιο αν δε υπήρχαν αυτοί οι Αλβανοί θα μπορούσα να πάω στο συγκεκριμένο εργοστάσιο που είναι από κοινό γνωστό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom