Νέα

Αλβανίδες vs Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lasufin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 880
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (3 μέλη και 19 επισκέπτες)

Αλβανιδες vs Ελληνιδες

  • Αλβανιδες

  • Ελληνίδες


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.628
Like
7.731
Πόντοι
2.306
Οι ελλεινιδες το δίνουνε σε παχυλομπουληδες γιατί είναι λεφταδες..η είναι απο τη παρέα τους..αλήθεια είναι αυτό..οι αλβανίδες γουστάρουν τον άντρα πιο γυμνασμενο..εγώ είμαι χρόνια μπακουρι..μια αλβανίδα που μίλησα λιηο στο φβ..είχε την απορία..εσύ μου λέει με τέτοιο σώμα πως και δεν εχεις γκόμενα?ένω ας πούμε οι ελλεινιδες το έχουν σίγουρο ότι εγώ είμαι άσχημος και χαλια..οι αλβανίδες με κοιτάνε πιο σεξουαλικά αυτό είναι αλήθεια..
Εδώ εμένα μου λένε, γιατί κανείς γυμναστική ; Άντρας στην ηλικία σου , ελεύθερος, που κάνει γυμναστική , είναι η μουνακιας η κουνιστός.

Και εγώ να τους ορκίζομαι πως είμαι καλό παιδι και Κολομβια πήγα για τα μνημεία του Μεντεγιν, αλλα δε με πιστεύουν οι πορνες. Οι καργχιες
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.361
Κριτικές
2
Like
16.865
Πόντοι
3.556
Τι λες και εσύ στο Σκιπτάρι ρε;
Αυτός παίρνει ζευγάρια στο κατόπι και την πέφτει σαν απελπισμένος στις υπαλλήλους του ίδιου καταστήματος.

Άσε που πρόσφατα μίλησε κολακευτικά για τον κώλο του Θέμη Κανέλλου:confused::confused:
δηλαδή αυτός ο Θέμης πως τον λένε του γυαλίζει περισσότερο από τον Μπλέτσα ?
ύποπτα πράματα ... μιά ο ένας μιά ο άλλος ...χμμμμμ ανιχνεύονται γούστα:dancing:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.361
Κριτικές
2
Like
16.865
Πόντοι
3.556
Τι λες και εσύ στο Σκιπτάρι ρε;
Αυτός παίρνει ζευγάρια στο κατόπι και την πέφτει σαν απελπισμένος στις υπαλλήλους του ίδιου καταστήματος.

Άσε που πρόσφατα μίλησε κολακευτικά για τον κώλο του Θέμη Κανέλλου:confused::confused:
μόλις είδα τι εστί θέμης κανέλλος ....

δεν περίμενα τόσο κακοφόρμισμα από τζιμάκο ,κρίμα :undecided:
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.499
Like
2.712
Πόντοι
456
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
539
Κριτικές
2
Like
473
Πόντοι
26
Συμφωνω με 1000 σε αυτο που λες. Κι εμενα οπου κι αν παω αυτη η χωρα με πληγωνει που και 32 μηνες υπηρετησα, και εκατομυρια συναλλαγμα εχω φερει, του κοσμου τους φορους εχω πληρωσει, συνταξη ιατροφαρμακευτικη περιθαλψη δεν εχω και καμια μεριμνα απο το κρατος. Αυτο ομως ειναι μια αλλη κουβεντα που θα μπορουσαμε να κανουμε σε αλλο νημα, εδω συζηταμε και συγκρινουμε γυναικες (Ελληνιδες-Αλβανιδες), σαν γκομενες, σαν ερωμενες, σαν συζυγους, σαν ανθρωπους, συμπεριφορες, νοοτροπιες, μορφωση, αντιληψη, κοινωνικοτητα κτλ κτλ.
Να το παρουμε λοιπον απο την αρχη. Η Αλβανια ειναι μια χωρα που εγινε κρατος πριν απο 100 χρονια περιπου, ΚΡΑΤΟΣ, αλλα ΕΘΝΟΣ δεν υπηρξε ουτε θα γινει ποτε. Φτιαξαν ενα κρατος κε κεντρικη απολυτη εξουσια στους πολιτες (σκλαβους) γιατι ετσι συνεφερε τοτε την διεθνη πολιτικη. Ο καθε Χοτζας να ελενγχει απολυτα το μυαλο και την ζωη του καθε πολιτη. Για διεξοδο και αποσυμπιεση του σερβιραν το παραμυθι της μεγαλης Αλβανιας και οτι δηθεν ζουσαν σε καποιο σοσιαλιστικο παραδεισο. Μεγαλωνοντας ετσι ο καθε Αλβανος/νιδα, χωρις μορφωση, συγκριση και ματρωμενος στον Χοτζοπαραδεισο τι νοοτρπια και κριση θα αποκτουσε ο καθε Αλμπαν? Για να του δωσουν και μπαγκραουντ τουπαν οτι καταγεται και απο τους αρχαιους Υλλιριους. Τους οποιους κακως μεν αλλα αληθως δε ο Πυρρος δεν αφησε κολυμπιθροξυλο απο αυτους. Αποτελεσμα ολων αυτων λοιπον ειναι τα μυαλα που κουβαλουν μεχρι σημερα οι Αλβανοι/δες. Μαθαν να πουλιωνται σε Τουρκους, Ιταλους κτλ και να δαγκωνουν το Ελληνικο χερι που παντα τους εδινε ελεημοσυνη. Ενταξει δεν θα κανουμε ιστορια εδω, οποιος θελει ανετα μπορει να μαθει ποιοι ειναι οι Αλβανοι απο που ξεκινησαν και πως κατεληξαν σε αυτο κοματι γης που λεγεται σημερα Αλβανια.
Μια γυναικα λοιπον με αυτη τη νοοτροπια κι αυτα τα μυαλα, πως θα μπορουσε να με ελκυσει για την εχω πλαι μου? Αντε για κανα πηδημα και πολυ θαναι. Ασε που οι πιτσιρικοαλμπαν ειναι τρισχειροτερες διανοητικα απο τις πιτσιρικογκρεκες. Παραδειγματα κι οχι απο μακρυα, απο την γειτωνια μου και μονο θα μπορουσα να αναφερω δεκαδες.
Συγνωμη, ρε μαγκες , για το σεντονι, αλλα θελω να πω κατι ακομα. Διαβαζω εδω και καιρο τωρα για τις Ελλεινιδες και τα παραπονα που εκφραζονται και δεν μπορω να διαφωνισω με τα περισσοτερα απο αυτα. Ομως, δε μπορει ρε φιλε εγω που ειμαι πουρειντζερ (στα 65 μου) ναχω οχι μια αλλα δυο Ελλεηνιδες, 25+ χρονια τωρα που δεν μου ζητουν γαμο, δεν με πριζουν με μαλακιες, δεν ειναι του δωσε και του φερε, εμφανιση και πηδημα μεγκλα για τα γουστα μου και τεσπα μια χαρουλα περναω. Απο την αλλη διαβαζω, ενα σωρο λεβεντες παληκαρια 20-40 χρονονε με κυλιακους φετες, και μπρατσα "Αρνυ" να κλαψομουνιζουν οτι δεν βρισκουν γκομενα να γαμησουν, αυτες που βρισκουν τους κανουν την ζωη ποδηλατο κι ενα σωρο δισαρεστα. Μηπως, ρε μορτες, κανετε κατι λαθος? Στοχευετε σε λαθος στοχο ας πουμε, διεχνετε οτι θελετε υπερβολικα καποια κι αυτη αρπαζει την ευκαιρια να κανει κονξες. Τα πραγματα ειναι απλα και το μουνι βρωμαει εκει εξω. Απλα θελει και λιγη σκεψη με το πανω κεφαλι, οχι μονο με το κατω. Κι αν δεν κατσει μια, χεστηκαμε, αλλες 100 διαθεσημες περιμενουν.
Τεσπα πολλα ειπαμε, ναστε καλα οποιας εθνικοτητας και ναστε και καλο μουνι στη πλωρη μας. Να το κυβερναμε, οχι να μας κυβερναει.
Μπαρμπαναυτης σπικινγκ
Δεν γίνεται ολοι να κανουν λαθος τυπε??.
Εδω τα προβλήματα ειναι σοβαρα οι γυναικες δεν κάθονται.
Εγω εβγαλα τη μεθοδο της αυτοβελτιωσης και καταφερα να χακαρω το σύστημα.
Εσυ ποτέ έριξες γκόμενά τελευταια φορα?οι εποχες έχουν αλλάξει.
Αν εχεις ρηξει προσφατα γκόμενά πες μας εμπειρία για σενα που τα βλέπεις εύκολα.
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
539
Κριτικές
2
Like
473
Πόντοι
26
Να κανουμε μια Μνημοσύνη δεηθηση για τον τζον100 η σαπιενς η αλλιως προμοτορα ο οποίος βρίσκεται εν τοπο χλωερο εν τοπω αναψυξεως.
Αιωνια σου η μνημη αξιομακαριστε και αυμνηστε αδερφε ημων....
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.519
Κριτικές
103
Like
48.758
Πόντοι
21.661
Να κανουμε μια Μνημοσύνη δεηθηση για τον τζον100 η σαπιενς η αλλιως προμοτορα ο οποίος βρίσκεται εν τοπο χλωερο εν τοπω αναψυξεως.
Αιωνια σου η μνημη αξιομακαριστε και αυμνηστε αδερφε ημων....
το δικό σου το μνημόσυνο το ξέχασες ανεστακο ?
ΑΝΕΣΤΑΚΟΣ ΖΑΝ.jpg

ΜΕΤΑ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΧΑΛΚΟΚΟΝΔΥΛΗ ΓΙΑ ΚΑΦΕ

Zapata method of male self - improvement and evolution
:2funny::2funny::2funny:
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
539
Κριτικές
2
Like
473
Πόντοι
26

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.499
Like
2.712
Πόντοι
456
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.499
Like
2.712
Πόντοι
456
Ρε ασε τον φιλις και πες οτι ψηφισες βαση εθνικισμου...
Δεν ξέρουμε ολοι τι φασιστας εισαι νομιζεις....
Ανεστάκο Ζαν όποιος δεν ψήφισε Αλβανίδες είναι φασίστας δηλαδή;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
539
Κριτικές
2
Like
473
Πόντοι
26
Ανεστάκο Ζαν όποιος δεν ψήφισε Αλβανίδες είναι φασίστας δηλαδή;
Εσυ ειδικα ναι....
Η ψηφοφορία ειναι ανοιχτη και ψηφιζει ο καθενας οτι θελει...
Αλλα εσυ σε παλια μηνυματα εβγαζες ρατσιστικο και φασιστικο παραλληρημα
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.499
Like
2.712
Πόντοι
456
Αστα αυτα ρε φασιστακο δεν παιρνανε σε μενα...
Μας το παιζεις και ξυπνιος Ζουλάπι...
Πολλά νεύρα ρε Ανεστάκο Ζαν.
Έτσι έκανες όταν ο Μαρινακης ξεκώλιασε τον ΣΥΡΙΖΑ και τον τσίπρα;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εσυ ειδικα ναι....
Η ψηφοφορία ειναι ανοιχτη και ψηφιζει ο καθενας οτι θελει...
Αλλα εσυ σε παλια μηνυματα εβγαζες ρατσιστικο και φασιστικο παραλληρημα
edit by me jean claude van damme GIF
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
539
Κριτικές
2
Like
473
Πόντοι
26
Πολλά νεύρα ρε Ανεστάκο Ζαν.
Έτσι έκανες όταν ο Μαρινακης ξεκώλιασε τον ΣΥΡΙΖΑ και τον τσίπρα;
Κανεις λαθος φασιστακο...
Αν ο συριζα εβγαινε το 2019 τωρα ο μαρινακης θα ηταν στο εξωτερικο...
Ο συριζα το 2019 αν έβγαινε το μαυρο χρημα οι μαφιες λαθρεμπορια κλπ θα ειχαν εξαλειφθεί οπως επισης καναλαρχες και μεγαλοεπιχειρηματιες.
Το λαθος ηταν οτι τα ειχε πει πριν τις εκλογες και εγινε μαζικη επίθεση και συκοφαντία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom