Νέα

Αλβανίδες vs Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lasufin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 875
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Αλβανιδες vs Ελληνιδες

  • Αλβανιδες

  • Ελληνίδες


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.357
Κριτικές
2
Like
16.858
Πόντοι
3.556
Εντάξει βγάλε τους Αλβανούς,οι Αλβανοί ακούνε Τραπ και πάνε πολεμικές τέχνες γιατί είναι βρωμοαλητες και γεννημένοι για το κακό και όσο υποστηρίζεις τα Τραπ και τις πολεμικές τέχνες τόσο θα σε σιχαίνομαι να ξέρεις,οι Πακιστανοί οι Σύριοι οι Αφρικανοί ούτε Τραπ ακούνε ούτε πολεμικές τέχνες πάνε ούτε με σόγια μένουν προτιμούν να πλένουν τζάμια στα φανάρια παρά να ζούνε με γονείς στο Πακισταν.Ζητω στη κατάργηση των Τραπ και των πολεμικών τεχνών τώρα για ένα καλύτερο αύριο για μια καλύτερη Ελλάδα να εξαφανιστούν τα τοξικά πράγματα που χαλάνε τη χώρα μας,να εξαφανιστείς και εσύ που τα υποστηρίζεις,φύγε από τη Ελλάδα.
το έχεις κάψει το πουλάκι σου από τις πολλές μαλάξεις με το βελουτέ χεράκι σου

Υπόψιν πως όλοι γαμάνε, οι αλβανοί φυσικά πηδάνε αλβανές αλλά και οι άραβες-αφρικάνοι σκίζονται στον πούτσο ,
αν πας μιά βόλτα από Μοναστηράκι θα τους δείς να είναι με κοπέλες , ΟΛΟΙ γαμάνε εκτός από χοντρούς που ..ντρέπονται....
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
533
Κριτικές
2
Like
472
Πόντοι
26
Ρε τι ξεφτιλικια γινονται στο διαγωνισμό οσο παιρνανε οι μερες ολο και περισσοτεροτς ψηφους παίρνουν οι ελληνιδες.
Τα μελη που ψηφισαν ελληνιδες δεν ειδαν το θρεντ τις πρωτες μερες?τωρα μαζικα εγιναν ολοι υπερ των Ελληνίδων?
 

krou44

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
113
Like
149
Πόντοι
1

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.499
Like
2.712
Πόντοι
456
Κατευθείαν επειδή λέμε ότι σιχαινόμαστε τα ελληνικά σόγια τη έλλειψη παιδείας της Ελλάδας που τα ανήλικα ακούνε Τραπ και πάνε πολεμικές τέχνες επειδή επηρεάζονται από τον λάιτ που στα τραγούδια του παίζει μποξ,το ότι χτυπάνε οι 45 αρηδες τις γυναίκες τους,το ότι υπάρχουν 45-50 αρηδες που άντι να δουλεύουν πάνε πολεμικές τέχνες δείχνει τι πρόβλημα έχει αυτή η χώρα,πρόβλημα παιδείας όλα αυτά είναι άσχημα πράγματα που ο κόσμος δε θα έπρεπε να ασχολείται.Να καταργηθούν τα τραπ οι πολεμικές τέχνες η κατάντια των Ελληνικων σογιων να φτιαξει να μη τρέφουν τα παιδιά τους σε μεγάλη ηλικία και να ζουν 40 χρονων άνθρωποι με γονείς κατάντια και επίσης να μη περιτριγυρίζονται τα σόγια από ελληνικά στερεότυπα και να μη βγάζουν και Μητσοτάκη και να πάψουν να είναι φασιστικά τα σόγια και να επιβάλουν πράγματα όπως να λέει η μάνα ή η γιαγιά στο παιδί όχι δε θα πας εκεί,όλοι αυτοί οι γέροι και γριές παππούδες γιαγιάδες κλπ των σογιων καταντια.Γενικα ναι προτιμώ Πακιστανους και Σύριους που έρχονται εδώ και Αλβανούς γιατί όλοι αυτοί δουλεύουν όλη μέρα δε κάθονται να ακούνε Τραπ να πηγαίνουν πολεμικές τέχνες να ζούνε με σόγια σα προβλήματικοι νοικιάζουν 3 μαζί Αλβανοί Πακιστανοί και τέλος είναι μάγκες αυτές οι φυλές ψωφο στους Έλληνες καρκίνο στους Έλληνες.
Ρε Τζιμάκο γούσταρες κάποια και σε έκλασε για τύπο που κάνει πολεμικές τέχνες;
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.499
Like
2.712
Πόντοι
456
Πόσες φορές θα το ρωτήσεις αυτό?απλά δε μαρεσουν πράγματα που προάγουν τον αρνητισμο και κάνουν κακο στη χώρα τη οποία ζω,στη εξέλιξη της χώρας μου δηλαδή τα Τραπ και οι πολεμικές τέχνες πάνε πίσω τη χώρα μου τι να κάνουμε τώρα να λέμε ψέματα?τα Τραπ προάγουν βία ναρκωτικά και οι πολεμικές τέχνες προάγουν τη βία,πρέπει να καταργηθούν και τα Τραπ και οι πολεμικές τέχνες και να πέσει η κυβέρνηση της Νέας Δημοκρατίας που μας κατάστρεψε μόνο τότε θα αρχίσει η χώρα μας να βαδίζει σε καλύτερα μονοπάτια.
Στάθης Σχίζας για Πρόεδρος της Δημοκρατίας και Κωνσταντίνος Αργυρός για Πρωθυπουργός πως σου φαίνονται;
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.499
Like
2.712
Πόντοι
456
Κοίτα ο Σχίζας και ο Αργυρός μπορεί να είναι φλώροι αλλά πολεμικές τέχνες και Τραπ δε μου φαίνονται να ακούνε επίσης ΝΔ μπορεί και να μη ψηφίζουν,αν δε κάνουν κανένα από τα 3 που είπα μόλις τώρα τότε δεκτοί.
Ναι αλλά έχουν μούσια,κοιλιακούς και τατουάζ
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.499
Like
2.712
Πόντοι
456
Αυτά δε βλαπτουν τη κοινωνία απλά δε βοηθάνε κάποιους σα και μένα να βρούμε γκόμενα,τη κοινωνία τη βλάπτουν τα Τραπ οι πολεμικές τέχνες οι Ελληνίδες πολιτικοί και οι ως επί το πλείστον γέροι ψηφοφόροι τους.
Το περιττό λίπος επίσης βλάπτει
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.499
Like
2.712
Πόντοι
456
Εντάξει εγώ με το λοιπός κάνω κακό στον εαυτό μου δε κανω σε άλλους ενώ οι πολεμικές τέχνες τα Τραπ οι Έλληνες πολιτικοί βλάπτουν όλη τη κοινωνία
Μήπως σε σοδομισε ποτέ κανένας σφιχτης με μούσια,κοιλιακούς,τατουάζ που ακούει τραπ,κάνει πολεμικές τέχνες και ψηφίζει ΝΔ;
 

mounodoulos34

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
192
Like
245
Πόντοι
21
Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν ανεβάζει καμία προφίλ και να λέει είμαι αλβανίδα; Όσες φορές πήγα με αλβανακια πέρασα υπέροχα, είναι πολύ δοτικες και ντομπρες γυναίκες.Από 18 μέχρι και 50 φεύγα.Δεν νομίζω να περνάω μόνο εγώ καλά να έχω τοσο μεγάλο πρόβλημα και να είμαι λάθος!Μήπως δεν πουλάει το να είσαι αλβανίδα. Πάντως όταν βλέπω ένα καλό αλβανακι στην πιάτσα ή το βλέπω έξω, αναστατώνονται... Η πουτσα γίνεται κάγκελο γρήγορα και θέλω να το γαμησω όσο πιο σκληρά γίνεται
 

krou44

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
113
Like
149
Πόντοι
1
Όχι κανεις λάθος εδώ εγώ ήθελα να στειλω σε ένα εργοστάσιο ενός φίλου μου που δουλεύει εκεί και δε μπορώ γιατί οι θέσεις είναι καλυμμένες και ρώτησα το φίλο μου και μου λέει έχει πολλούς Αλβανούς το εργοστάσιο αν δε υπήρχαν αυτοί οι Αλβανοί θα μπορούσα να πάω στο συγκεκριμένο εργοστάσιο που είναι από κοινό γνωστό.
Αυτο το γεγονός ειναι μεμονωμένο.Εννοω ότι οι περισσότερες δουλειές σκληρές που κατά προτίμηση θα μπορούσαμε να μην τις κάνουμε όταν ήρθαν αυτοί οι άνθρωποι τις κανανε!!!Είναι μετρημένες στα δάχτυλα ας πούμε οι γυναίκες οι Ελληνίδες που καθαρίζουν σκάλες και σπίτια. Παράδειγμα δινω.Οπως και πολλές σκληρές δουλειές .
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.499
Like
2.712
Πόντοι
456
Την είπες τη μαλακιά σου να ξέρεις μόλις τώρα σου εξήγησα δε έχω κάτι άλλο να πω και δε με ενοχλούν τόσο τα μούσια τα τατουάζ και οι κοιλιακοί γιατί δε βλάπτουν τη κοινωνία τη κοινωνία τη βλάπτει το Τραπ οι πολεμικές τέχνες και η ΝΔ και το πασοκ.
Ζήτω οι πολεμικές τέχνες ρε Τζιμάκο
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.170
Like
3.217
Πόντοι
456
ω
Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν ανεβάζει καμία προφίλ και να λέει είμαι αλβανίδα; Όσες φορές πήγα με αλβανακια πέρασα υπέροχα, είναι πολύ δοτικες και ντομπρες γυναίκες.Από 18 μέχρι και 50 φεύγα.Δεν νομίζω να περνάω μόνο εγώ καλά να έχω τοσο μεγάλο πρόβλημα και να είμαι λάθος!Μήπως δεν πουλάει το να είσαι αλβανίδα. Πάντως όταν βλέπω ένα καλό αλβανακι στην πιάτσα ή το βλέπω έξω, αναστατώνονται... Η πουτσα γίνεται κάγκελο γρήγορα και θέλω να το γαμησω όσο πιο σκληρά γίνεται
ωραια τα λες..αλλα γιατι ψηφησες ελλεινιδες?ψηφηστε αλβανιδες γαμω το κερατο μου..θελετε να κερδισουν οι σκατοελλεινιδες??
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτο το γεγονός ειναι μεμονωμένο.Εννοω ότι οι περισσότερες δουλειές σκληρές που κατά προτίμηση θα μπορούσαμε να μην τις κάνουμε όταν ήρθαν αυτοί οι άνθρωποι τις κανανε!!!Είναι μετρημένες στα δάχτυλα ας πούμε οι γυναίκες οι Ελληνίδες που καθαρίζουν σκάλες και σπίτια. Παράδειγμα δινω.Οπως και πολλές σκληρές δουλειές .
τα εχουμε πει αυτα οι ελλεινιδες ειναι οι πιο μεγαλες τεμπελες..εκτος απο τα αλλα κακα που εχουν ειναι και μεγαλα τεμπελοσκυλα..
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.170
Like
3.217
Πόντοι
456
Ρε τι ξεφτιλικια γινονται στο διαγωνισμό οσο παιρνανε οι μερες ολο και περισσοτεροτς ψηφους παίρνουν οι ελληνιδες.
Τα μελη που ψηφισαν ελληνιδες δεν ειδαν το θρεντ τις πρωτες μερες?τωρα μαζικα εγιναν ολοι υπερ των Ελληνίδων?
αρχηγε κατι μου βρωμαει..εγω θα ελεγα να αλλαξεις τη ψηφοφορια..γιατι η νικη των ελλεινιδων..θυμιζει νικη μητσοτακη με 42 τα εκατο..ενω ολλοι τον εβριζαν..μπορεις να βαλεις 5 επιλογες στη ψηφοφορια..αλβανιδες ,ελληνιδες,κυπριες, κρητικες και ποντιες..νομιζω ειναι καλη προταση..
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
533
Κριτικές
2
Like
472
Πόντοι
26
αρχηγε κατι μου βρωμαει..εγω θα ελεγα να αλλαξεις τη ψηφοφορια..γιατι η νικη των ελλεινιδων..θυμιζει νικη μητσοτακη με 42 τα εκατο..ενω ολλοι τον εβριζαν..μπορεις να βαλεις 5 επιλογες στη ψηφοφορια..αλβανιδες ,ελληνιδες,κυπριες, κρητικες και ποντιες..νομιζω ειναι καλη προταση..
Θα μπλεχτει η φαση συν οτι θα πρέπει να παει απο την αρχη και παλι οταν υπαρχουν προφιλ με 10 μνμ κλπ μαλλον διπλοπροφιλα 3προφιλα παλι της ελληνιδες θα βγαλουν.
Αφηνω ετσι τη ψηφοφορία και οτι βγει.
Το θεμα ειναι οτι πολλοι επιλεγουν αλβανιδες οποτε αυτο κατι λεει και το μηνυμα πέρασε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ήταν ειρωνικό το σχόλιο
Ηταν αληθινό
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.783
Κριτικές
10
Like
2.214
Πόντοι
3.187
Άπλυτες αξύριστες είναι οι Αλβανίδες παιδιά. Έχουν να βάλουν νερό στα σκέλια τους από τοτε που ο Χότζα έπαιζε με τις κούκλες.
 

aquarius2756

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
468
Like
515
Πόντοι
81
Eχουμε μπερδεψει την πουτσα με την βουρτσα νομιζω. Μιτσοτακη με Αλμπανεζες. Ο Κουλης βγηκε γιατι ειναι η λιγοτερη κακη επιλλογη, απο ολους τους υπολοιπους. Κι ετσι οπως ταχουν κανει οι υπολοιποι, διστυχως τον βλεπω να βγαινει για καμια 20ετια ακομα.
Τωρα, αναρωτιεμαι γιατι εσεις οι Αλβανοι, αφου βρισκετε την Ελλαδα κακη χωρα και τις Ελληνιδες κακες γυναικες, γιατι δεν γυρνατε πισω στον παραδεισο του Χοτζα και στα ουρι (Αλμπανιτσες) και να ζησετε εσεις καλα κι εμεις καλυτερα, αλλα εξακολουθειτε να ερχεστε ποδαρατο απο το Ελμπασαν?
Ντρεπεστε που ειστε Αλβανοι, αντιγραφετε με μανια, ακομα και τις μαλακιες που κανουν οι Ελληνες. Ισως καποια στιγμη καταφερετε να φαινεστε σαν Ελληνες, αλλα δεν θα καταφερετε ποτε να γινετε Ελληνες. Τι να λεμε τωρα? Αλλο το πουλι του ναυτη κι αλλο του καντηλαναυτη!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τα πιστεύεις αυτό που λες?πρώτα από όλα οι ελλεινιδες έχουν πιο μεγάλα κεφάλια και βρωμάνε πιο πολύ..οι αλβανίδες έχουν συνήθως μικρο κορμί και κεφάλι..επίσης ακόμα και ο ιδρώτας της αλβανίδας μιριζει ωραία..η δικια μου όταν ιδρώνει..της έλεγα εχεις το πιο ωραίο ιδρώτα που έχω μιρισει ποτέ!!και είναι αλήθεια!!και τρίτον..για ποιο λόγο να θέλουν οι αλβανίδες να μιαζουν στις πιο λουζερς και κατώτερες του πλανήτη στις ελλεινιδες?μόνο μέσα στον εθνικισμό σας είναι αυτά που πιστεύυετε..οι αλβανίδες είναι ανωτερεες σε όλα από τις ελλεινιδεε
ς εμφάνηση εργατικότητα νοικοκυρές..
ΑΛΒΑΝΟΣ εισαι?
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.019
Like
23.594
Πόντοι
6.056
νταξ οριακα φαινεται την γλυτωνουν την ξεφτιλα τα "καμαρια" μας ...επιασαν +7 με τα 1000 ζορια απο τα μπαζοτηγανα :coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom