Νέα

Αλβανίδες vs Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lasufin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 959
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (11 μέλη και 27 επισκέπτες)

Αλβανιδες vs Ελληνιδες

  • Αλβανιδες

  • Ελληνίδες


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.372
Κριτικές
2
Like
16.890
Πόντοι
3.556
Αμα παντρευτεις αλβανιδα θα σε σχολιαζουν ολοι, λες και πηρες καμια γυφτισα θα ειναι. :confused:
αν είναι μουνάρα θα τον παίζουν όλοι και θα σε ζηλεύουν ,
η επιτυχία βέβαια είναι να έχει τα πόδια ανοιχτά μόνο για σένα :rockon:
 

xtapodi89

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2024
Μηνύματα
5
Like
1
Πόντοι
0
για κάποιο λόγο η νέα γενιά αλβανιδων βγαίνει σε ποιο ομορφη έκδοση τα τελευταια χρόνια
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.504
Like
2.732
Πόντοι
456
Εσύ πρέπει να είσαι πολύ Μπουστης για να θες να τους βγάλεις όλους μπουστηδες,είμαι συγουρος ότι είσαι Μπουστης έχεις βγάλει εμένα τον λασουφιν τον σεβασμιώτατο και τον px και δε ξέρω και εγώ ποιους άλλους.Εν το μεταξύ με λες φάλαινα και μπορεί να είσαι και ο ίδιος χοντρός,αν είσαι άντρας πες μου ηλικία κιλά και ύψος όπως έχω πει εγώ.Εκτος από Μπουστης είσαι τελικά και τυροβρωμοψωλης και οι κοπέλες δε αντέχουν τη μποχα γι'αυτό και πας μόνο σε τανες και επισης δε σου σηκώνεται κιόλας και είσαι και βλάχος αντί να πεις πληρώνω και μπαίνω δωμάτιο λες πλερω και μπαίνω.
Στην ορθογραφία τι βαθμό είχες;
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.504
Like
2.732
Πόντοι
456
Εσένα μη σου θίξουμε τη γκόμενά τον παπαροφιλιπς αμεσως να επέμβεις
Jean Claude Van Damme GIF
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.525
Κριτικές
103
Like
48.783
Πόντοι
21.661
Εσύ πρέπει να είσαι πολύ Μπουστης για να θες να τους βγάλεις όλους μπουστηδες,είμαι συγουρος ότι είσαι Μπουστης έχεις βγάλει εμένα τον λασουφιν τον σεβασμιώτατο και τον px και δε ξέρω και εγώ ποιους άλλους.Εν το μεταξύ με λες φάλαινα και μπορεί να είσαι και ο ίδιος χοντρός,αν είσαι άντρας πες μου ηλικία κιλά και ύψος όπως έχω πει εγώ.Εκτος από Μπουστης είσαι τελικά και τυροβρωμοψωλης και οι κοπέλες δε αντέχουν τη μποχα γι'αυτό και πας μόνο σε τανες και επισης δε σου σηκώνεται κιόλας και είσαι και βλάχος αντί να πεις πληρώνω και μπαίνω δωμάτιο λες πλερω και μπαίνω.
@Lasufin ⬇ ........................................ ⬇ @BMWlover
high five killer whale GIF

:gay:
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
512
Πόντοι
26
Ανεστάκο Ζαν έχεις σκεφτεί να πας First Dates?
Μη με λες ανέστη φουστη δεν με λενε ανέστη.
Εχω σκεφτεί να παω ναι αλλα ροστεραρω οπότε δεν με νοιάζει.ειμαι χωριο για καποιες δουλειές τωρα και πετάγομαι ανα 3 μερες καλογρια.
Σε ενα μηνα εχω ρηξει μια απο μανωλαδα τσιμπουκλου καλή
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.525
Κριτικές
103
Like
48.783
Πόντοι
21.661
Μη με λες ανέστη φουστη δεν με λενε ανέστη.
Εχω σκεφτεί να παω ναι αλλα ροστεραρω οπότε δεν με νοιάζει.ειμαι χωριο για καποιες δουλειές τωρα και πετάγομαι ανα 3 μερες καλογρια.
Σε ενα μηνα εχω ρηξει μια απο μανωλαδα τσιμπουκλου καλή
ΠΑΡΑΜΥΘΑΝΕΣΤΑΚΟΣ.png

:effemine::zfuck:
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.185
Like
3.232
Πόντοι
456
Μεχρι τους συνολικα 100 ψηφους τους πρώτους οι αλβανιδες ηταν 15 με 17% μπροστα,απορειας αξιο ειναι οτι ξαφνικα και ειδικά μεσα στο σκ να παρουν οι ελληνιδες κεφάλι,πολλοι ψηφισαν εθνικιστικα και μονο ενω εχουν βιωσει τα αβιωτα με τις ελληνιδες.
Ξαφνικά οι ελλεινιδες περάσανε μπροστά..μου θυμίζει νίκη Κούλη με 42 τα εκατό αυτό..αλλά τι περιμένεις..εδώ ο άλλος πιο πάνω λέει γουστάρει αλβανίδες αλλά ψήφισε ελλεινιδες..ρε καλά σας κάνουν τα βρωμοτσουλα οι ελλεινιδες!!!
 

aquarius2756

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
473
Like
517
Πόντοι
81
Λοιπον εκεινο που εχω διαπιστοσει για τις Αλμπανισες ειναι οτι ειναι δουλευταρουδες και νοικοκυρες. Κεινο που με χαλαει ειναι που εχουν μεγαλο κεφαλι (κοκα ντρασε) και το οτι εχουν ροπη προς την υπατιτηδα. Νομιζω και μια ιδιαιτερη μυρωδια, αλλα μπορει ναναι και ιδεα μου.
Ωρε παιδια της Σαρακηνας, μωρε παιδια καημενα, εχει που συστηνετε τις Αλβανεζες, δεν μας λετε και πιας φυλης. Γκεγκισες, Τοσκισες, Λιαπησες η Τσαμησες?
Αυτο που ξερω εγω ειναι οτι, τον Κογκα Δρακο, το Σουλι τον χαιρεται, ενω τον Γκιολεκα η τσαμουρια τον κλαιει.
Αααααααχ! κακομοιρη Αλβανε, οσο και να προσπαθεις να αντιγραψεις, δεν θα γινεις Ελληνας ποτε!
 
  • Like
Αντιδράσεις: ALX4

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.185
Like
3.232
Πόντοι
456
Λοιπον εκεινο που εχω διαπιστοσει για τις Αλμπανισες ειναι οτι ειναι δουλευταρουδες και νοικοκυρες. Κεινο που με χαλαει ειναι που εχουν μεγαλο κεφαλι (κοκα ντρασε) και το οτι εχουν ροπη προς την υπατιτηδα. Νομιζω και μια ιδιαιτερη μυρωδια, αλλα μπορει ναναι και ιδεα μου.
Ωρε παιδια της Σαρακηνας, μωρε παιδια καημενα, εχει που συστηνετε τις Αλβανεζες, δεν μας λετε και πιας φυλης. Γκεγκισες, Τοσκισες, Λιαπησες η Τσαμησες?
Αυτο που ξερω εγω ειναι οτι, τον Κογκα Δρακο, το Σουλι τον χαιρεται, ενω τον Γκιολεκα η τσαμουρια τον κλαιει.
Αααααααχ! κακομοιρη Αλβανε, οσο και να προσπαθεις να αντιγραψεις, δεν θα γινεις Ελληνας ποτε!
Τα πιστεύεις αυτό που λες?πρώτα από όλα οι ελλεινιδες έχουν πιο μεγάλα κεφάλια και βρωμάνε πιο πολύ..οι αλβανίδες έχουν συνήθως μικρο κορμί και κεφάλι..επίσης ακόμα και ο ιδρώτας της αλβανίδας μιριζει ωραία..η δικια μου όταν ιδρώνει..της έλεγα εχεις το πιο ωραίο ιδρώτα που έχω μιρισει ποτέ!!και είναι αλήθεια!!και τρίτον..για ποιο λόγο να θέλουν οι αλβανίδες να μιαζουν στις πιο λουζερς και κατώτερες του πλανήτη στις ελλεινιδες?μόνο μέσα στον εθνικισμό σας είναι αυτά που πιστεύυετε..οι αλβανίδες είναι ανωτερεες σε όλα από τις ελλεινιδεε
ς εμφάνηση εργατικότητα νοικοκυρές..
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
512
Πόντοι
26
Τα πιστεύεις αυτό που λες?πρώτα από όλα οι ελλεινιδες έχουν πιο μεγάλα κεφάλια και βρωμάνε πιο πολύ..οι αλβανίδες έχουν συνήθως μικρο κορμί και κεφάλι..επίσης ακόμα και ο ιδρώτας της αλβανίδας μιριζει ωραία..η δικια μου όταν ιδρώνει..της έλεγα εχεις το πιο ωραίο ιδρώτα που έχω μιρισει ποτέ!!και είναι αλήθεια!!και τρίτον..για ποιο λόγο να θέλουν οι αλβανίδες να μιαζουν στις πιο λουζερς και κατώτερες του πλανήτη στις ελλεινιδες?μόνο μέσα στον εθνικισμό σας είναι αυτά που πιστεύυετε..οι αλβανίδες είναι ανωτερεες σε όλα από τις ελλεινιδεε
ς εμφάνηση εργατικότητα νοικοκυρές..
Ναι νομιζουν οτι οι αλβανιδες εχουν τις ελλεινιδες πρότυπο.
Εδω πολλες αλβανιδες λενε τις ελληνιδες ξινες και τεμπελες.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.185
Like
3.232
Πόντοι
456
Ναι νομιζουν οτι οι αλβανιδες εχουν τις ελλεινιδες πρότυπο.
Εδω πολλες αλβανιδες λενε τις ελληνιδες ξινες και τεμπελες.
Θα σου πω μπρο εγώ είχα εμπειρίες με αλβανίδες..οι αλβανίδες τις μισουνε τις ελλεινιδες..τρελό μίσος..το μόνο που ζηλεβουνε..είναι τα λεφτά των ελλεινιδων..ακόμα και οι βορειηπειρωτισες..που ας πούμε έχουνε κάποια ελληνική καταγωγή..δεν θα τις δεις ποτέ μα ποτέ να κάνουν παρέα με ελλεινιδες..παρά μόνο με αλβανίδες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom