Νέα

Αλβανίδες vs Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lasufin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 879
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

Αλβανιδες vs Ελληνιδες

  • Αλβανιδες

  • Ελληνίδες


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.739
Κριτικές
28
Like
20.465
Πόντοι
5.896
...ρε @leader96 , @Lasufin και @BMWlover καπου ωπα δηλαδη! Καλες και σκαρτες υπαρχουν σε ολες τις ρατσες και φυλες. Κοψτε επιτελους αυτο το ρατσιστικο, μισελληνικο κ μισογυνιστικο σας παραληρημα!
Και στην τελικη αμα δεν γουσταρετε την χωρα που σας φιλοξενει, παρτε απο μια τυροπιτα με κορταρι και αμολατε για το ΚΤΕΛ, αναχωρει το λεωφορειο για Ελμπασαν.
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.028
Κριτικές
14
Like
3.299
Πόντοι
746
Πιστεύω στο σεξ ότι είναι καλύτερες οι Αλβανίδες αλλά σε όλα τα άλλα με τίποτα.
Είναι όλες πουτάνες. Τέλος. Και αν κάποιος διαφωνεί σε αυτό δεν έχει ιδέα περί Αλβανικής "κουλτούρας".
Οι Αλβανοί κάνουν τα πάντα για το χρήμα χωρίς κανένα ενδοιασμό, και για μια γυναίκα αυτό συνεπάγεται ότι είναι πουτάνα.
Γιαυτό σε ένα μπουρδέλο θα την επέλεγα αλλά στην κανονική ζωή από μακριά και αγαπημένοι.

Για να καταλάβει κανείς τι σημαίνει Αλβανός. Πουτάνα μου έχει πει ότι όταν γυρνάει Αλβανία της χρεώνουν τα πάντα 3χ γιατί ξέρουν ότι είναι Ελλάδα και βγάζει λεφτά. Στην ίδια της την πόλη που έχει μεγαλώσει εκεί ενώ ξέρει ότι την κοροϊδεύουν, χωρίς καμία ντροπή. Αν δε γουστάρεις σταρχίδια μας.
Άλλο παράδειγμα σε ταξί στην Αλβανία μιλάω με ταρίφα και μου λέει ο γιος μου σπουδάζει οικονομικά κλπ. μπράβο μπράβο του λέω, και όταν τελειώσει μου λέει θέλει να γίνει λογιστής στη μαφία. Δηλαδή αυτό είναι το όνειρο ενός μέσου Αλβανού, να μπει στη μαφία με κάθε τρόπο.
Επίσης χαρακτηρισικό παράδειγμα ιστορικό που τα λέει όλα. Ότι οι Αλβανοί στην Τουρκοκρατία, σε αντίθεση με όλους τους άλλους Βαλκάνιους, απλά χωρίς κανέναν ενδοιασμό γίναν μουσουλμάνοι για προνόμοια από τους Τούρκους. Δηλαδή δεν έχουν ιερό και όσιο. Όλοι οι Αλβανοί είναι άθεοι αλλά δεν το παραδέχονται και τη θρησκεία απλά τη χρησιμοποιούν για το κέρδος.
Και οι δικοί μας οι κωλόβλαχοι το ίδιο είναι... Το χρήμα έχουν σαν Θεό, με τον δυνατό και ισχυρό συντάσσονται... Το ίδιο πάθος για μικροαστισμό και υπερκατανάλωση και αμερικανισμό έχουν...
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.028
Κριτικές
14
Like
3.299
Πόντοι
746
Στο παρελθόν που είχα μπλέξει με δύο Αλβανεζες, μπορώ να πω, πως στο κρεβάτι πέρασα πολύ καλά, γαμιουντε καλά, αλλά έχουν πολλά κόμπλεξ.
Η μια δεν μου έλεγε ότι είναι Αλβανεζα, μέχρι που είδα το διαβατήριο της. Μου το έπαιζε Ελληνίδα και η δεύτερη, προσπάθησε να μου δημιουργήσει πρόβλημα στην οικογένεια μου, ενώ ήξερε ότι είμαι παντρεμένος και το μόνο που θα είχαμε θα ήταν σεξ και τίποτα άλλο. Αυτό βέβαια μπορεί να σου το κάνει και Ελληνίδα, αλλά μια άλλη Ελληνίδα που είχα, δεν μου δημιούργησε το ίδιο πρόβλημα!!!
Το 1992 -1993, τα μπουρδέλα γέμισαν με Αλβανές που το έλεγαν ότι είναι Ρουμάνες...
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.267
Κριτικές
112
Like
17.977
Πόντοι
20.686

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.180
Κριτικές
32
Like
12.362
Πόντοι
11.746
Επειδή το αρχικό πόστ αναφέρει γενικά σε όλους τους τομείς
Γνώμη μου, πρέπει να βάλουμε στο νήμα και τη μαγειρική.
Λοιπόν από φαγητά που τρώμε μόνο από πίτες ξέρουν οι σκιπταρισες,
εντάξει από εκεί τα λένε byrek και ξέρουν να ανοίγουν φύλλο για πίτα (βάζω και βίντεο)
Από κρεατικά και μπριτζόλες κλπ είναι απελπισία, τις παραψήνουν :mrs-help:
και τις κάνουν τίγκα στο λάδι.
Καλά από ψαρικά μη το συζητάμε καν, όσες ρώτησα μου είπαν που να τα βρούμε στα βουνά
να τα μαγειρέψουμε :confused: :headbang: :dunno:

 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
539
Κριτικές
2
Like
472
Πόντοι
26
...ρε @leader96 , @Lasufin και @BMWlover καπου ωπα δηλαδη! Καλες και σκαρτες υπαρχουν σε ολες τις ρατσες και φυλες. Κοψτε επιτελους αυτο το ρατσιστικο, μισελληνικο κ μισογυνιστικο σας παραληρημα!
Και στην τελικη αμα δεν γουσταρετε την χωρα που σας φιλοξενει, παρτε απο μια τυροπιτα με κορταρι και αμολατε για το ΚΤΕΛ, αναχωρει το λεωφορειο για Ελμπασαν.
Μαυρογατα σε 28 μερες θα ειμαι δυραχιο διακοπουλες με τις ωραιες τις αλβανιδες και θα περναω φινα.
Οι ελλεινιδες ειναι ελλεινες τι να κανουμε,εχουμε φαει πολλα στραπατσα με δαυτες.
Να ερθουν στη χωρα βαλκανιες και σοβιετικές να δει ο μεσος ελληνας άσπρη μέρα
 

gravatakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
1.255
Like
814
Πόντοι
96
Οι Αλβανέζες:
1) Μυρίζουν γιατί δεν κάνουν συχνά μπάνιο
2) Έχουν πιο παχιές κωλότριχες
3) Κλάνουν
4) Έχουν τερηδόνα και πλάκα στα δόντια
5) Θεωρούν το ξύλο φυσιολογικό, αν δεν τις δέρνουν ρετάρουν
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.360
Κριτικές
2
Like
16.862
Πόντοι
3.556
5) Θεωρούν το ξύλο φυσιολογικό, αν δεν τις δέρνουν ρετάρουν
:wanker::wanker::wanker::wanker:

μετά το κλάμα γίνεται το πιό αντιφατικό γαμήσι , ζωώδες αλλά και gfe μαζί
διότι τα αρχέγονα ένστικτα της γυναικείας φύσης είναι τα υποτακτικά ,
να αισθάνεται κτήμα του άνδρα, να παραδίδεται στο βάρβαρο αρσενικό :rockon:
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.739
Κριτικές
28
Like
20.465
Πόντοι
5.896
Μαυρογατα σε 28 μερες θα ειμαι δυραχιο διακοπουλες με τις ωραιες τις αλβανιδες και θα περναω φινα.
Οι ελλεινιδες ειναι ελλεινες τι να κανουμε,εχουμε φαει πολλα στραπατσα με δαυτες.
Να ερθουν στη χωρα βαλκανιες και σοβιετικές να δει ο μεσος ελληνας άσπρη μέρα
...καλα να περασεις! Σκεφτηκες να μεινεις εκει?!?!?
btw. και το Δυρραχιο Ελληνες το ιδρυσαν (Κερκυραιοι και Κορινθιοι)
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.519
Κριτικές
103
Like
48.758
Πόντοι
21.661
Χαχαχαχαχχαχα εγώ είμαι η φάλαινα και ο άνθρωπος που τον πετάει η φάλαινα ο λασουφιν ?
εσυ εισαι ο μονιμος κλωνοβλακας του ιστοτοπου, μαλλον ενας απο τους πολλους...
Screenshot (75).png

Screenshot (74).png

Screenshot (73).png

Screenshot (76).png

Screenshot (77).png

Screenshot (78).png

Video Game Fish GIF by CAPCOM

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.739
Κριτικές
28
Like
20.465
Πόντοι
5.896
Εγώ θέλω να πάω σε χώρα με νόμους σοβαρούς όπως τους δολοφόνους και αυτούς που έδειραν να τους αποκεφαλίζουν τους βιαστές να τους κόβουν το πουλι και τους κλέφτες το χερι και σε χώρα που η γυναίκα είναι σοβαρή και σέβεται τον άντρα μια τέτοια χώρα είναι η Αφρική καλύτερα να βρω Αφρικανη παρά Ελληνίδα δε αντέχονται οι Ελληνίδες οι Έλληνες κάνεις ζήτω οι ξένοι ψωφο στους Έλληνες.
....επισης καλη φαση οπως τα λες, ειναι και το Πακισταν, Αφγανισταν και Μπαγκλαντες. Δεν σε βλεπω να πας ομως..... :confused::confused::confused:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.519
Κριτικές
103
Like
48.758
Πόντοι
21.661
Είσαι κακός ρε μάν αλλά δε σε παίρνει να κράζεις όταν είσαι γκέι βρωμοψωλης και δε σου σηκώνεται που να βρεις Ελληνίδα? Και όλα τα λεφτά του κόσμου να είχες καμία δε θέλει έναν βρωμοψωλη και έναν που δε του σηκώνεται αφού και οι πουτανες θα λένε μετά Παναγία μου τι τραβάμε όταν θα φεύγεις.Καμια πουτανα δε σε θέλει γιατί καμιά δε θέλει τους βρωμιάρηδες να πλένεσαι μλκ εγώ πάντα κάνω μπάνιο πριν πάω.
εχω βρει 2 ελληνιδες τωρα τελευταια που σας πηγαινω παρτουζα εμπλοκη, εσενα και την κασσιανη :2funny::2funny::2funny:
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.170
Like
3.217
Πόντοι
456
Τι τρίχες μας λες ρε μαν..
Οι Αλβανέζες:
1) Μυρίζουν γιατί δεν κάνουν συχνά μπάνιο
2) Έχουν πιο παχιές κωλότριχες
3) Κλάνουν
4) Έχουν τερηδόνα και πλάκα στα δόντια
5) Θεωρούν το ξύλο φυσιολογικό, αν δεν τις δέρνουν ρετάρουν
Τι τριχεςς μας λες.δεν έχω δει αλβανιδα να έχει τριχες.τριχες έχουν οι νησιωτικές από Κρήτη Κύπρο Ρόδο κυκλαδες..αποα γρινιο Καλαμάτα Αμαλιάδα πυργο..ξεκολατε με το ρατσισμο πια..για αυτο σας κάνουν οι ελλεινιδες αυτά που σας κάνουν.. αυτή ότι κάνουν δεν κανου μπάνιο..νταξει τι να σχολιάσεις..μήπως έπεσες σε ελλεινιδα από καμία Αμαλιάδα αγρινιο Κρήτη που σου έλεγε ότι είναι αλβανίδα?
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.170
Like
3.217
Πόντοι
456
Ναι νομιζουν οτι οι αλβανιδες εχουν τις ελλεινιδες πρότυπο.
Εδω πολλες αλβανιδες λενε τις ελληνιδες ξινες και τεμπελες.
Αρχηγέ ο σαντμαν τι λες να ψηφησε? ελλεινιδες σίγουρα? αυτος ειναι ικανός να κόψει τις φλέβες του άμα βρει ελλεινιδα..άμα τον χωρίσει τον έχω ικανό να πέσει σε κάνα γκρεμό..
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
539
Κριτικές
2
Like
472
Πόντοι
26
Εγώ θέλω να πάω σε χώρα με νόμους σοβαρούς όπως τους δολοφόνους και αυτούς που έδειραν να τους αποκεφαλίζουν τους βιαστές να τους κόβουν το πουλι και τους κλέφτες το χερι και σε χώρα που η γυναίκα είναι σοβαρή και σέβεται τον άντρα μια τέτοια χώρα είναι η Αφρική καλύτερα να βρω Αφρικανη παρά Ελληνίδα δε αντέχονται οι Ελληνίδες οι Έλληνες κάνεις ζήτω οι ξένοι ψωφο στους Έλληνες.
Μαρόκο Αίγυπτο Τυνησία φιλε ειναι ονειρικά όπως Ιορδανία επίσης.
Εκει θα νιώθεις τη δυναμη του άντρα και καθένας θα εχει τον ρολο του.
Μια ντοπια απο αυτες τις χώρες ζωη και κότα
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
539
Κριτικές
2
Like
472
Πόντοι
26
Αρχηγέ ο σαντμαν τι λες να ψηφησε? ελλεινιδες σίγουρα? αυτος ειναι ικανός να κόψει τις φλέβες του άμα βρει ελλεινιδα..άμα τον χωρίσει τον έχω ικανό να πέσει σε κάνα γκρεμό..
Αν ειναι μαλακας θα ψηφίσει ελληνίδες...
Δεν γίνεται να κλαιγεσαι και να παραπονιέσαι και μετα να τις στηρίζεις
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.499
Like
2.712
Πόντοι
456
Μη με λες ανέστη φουστη δεν με λενε ανέστη.
Εχω σκεφτεί να παω ναι αλλα ροστεραρω οπότε δεν με νοιάζει.ειμαι χωριο για καποιες δουλειές τωρα και πετάγομαι ανα 3 μερες καλογρια.
Σε ενα μηνα εχω ρηξει μια απο μανωλαδα τσιμπουκλου καλή
Εντάξει Ανεστάκο Ζαν
jean claude van damme dancing GIF
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.170
Like
3.217
Πόντοι
456
Μια αλβανίδα που είχα γνωρίσει μου έλεγε ότι ξυπνάει από τις 4η ωρα το πρωί για να πει για δουλειά στο σούπερ μάρκετ στις 5.που ερχοντε τα φορτηγά.και ήταν και καλό γκομενακι.αντε βρες ελλεινιδα να ξυπνάει από τις 4 το πρωί..ούτε μπαζολα δεν το κάνει αυτό..
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.180
Κριτικές
32
Like
12.362
Πόντοι
11.746
Προς τιμη του φιλου leader96 βαζω μια ανοιχτη ψηφοφορία απο τα μελη να επιλέξουν ποιες απο τις δυο ειναι καλύτερες στο σεξ,ως σύζυγοι,μητέρες,προς τον άντρα και γενικα σε ολους τους τομεις.
Εδω να ακουστουν ολες οι απόψεις και οι εμπειρίες για να εχουμε μια εικονα συγκεντρωμένη.
Μου φαίνεται ότι μας δουλεύετε,
όταν λέμε όλους τους τομείς εννοούμε όλους.
Πως μαγειρεύουν, τι μουσική ακούνε, πως ντύνονται κλπ κλπ
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.360
Κριτικές
2
Like
16.862
Πόντοι
3.556
3 μαζί Αλβανοί Πακιστανοί και τέλος είναι μάγκες αυτές οι φυλές ψωφο στους Έλληνες καρκίνο στους Έλληνες.
σταμάτα ρε σαν σαλεμένη κωλόγρια κάνεις ,
τα πάκια κάνουν τρενάκια μεταξύ τους

οι αλβανοί έχουνε φτιαχτεί ρε καημένε , βγάζουν παραπάνω από σένα , έχουν αυτοκίνητο,σπίτι ,προσέχουν το ντυσιματάκι τους,
ακούνε ραπ τραπ κ πολλοί το προσπαθούν στις πολεμικές τέχνες , γεμάτες από αλβανούς είναι οι Σχολές
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom