Νέα

Αλβανίδες vs Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lasufin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 779
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (13 μέλη και 42 επισκέπτες)

Αλβανιδες vs Ελληνιδες

  • Αλβανιδες

  • Ελληνίδες


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.016
Like
23.587
Πόντοι
6.056
νταξ οριακα φαινεται την γλυτωνουν την ξεφτιλα τα "καμαρια" μας ...επιασαν +7 με τα 1000 ζορια απο τα μπαζοτηγανα :coffee:
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
457
Κριτικές
2
Like
447
Πόντοι
21
Eχουμε μπερδεψει την πουτσα με την βουρτσα νομιζω. Μιτσοτακη με Αλμπανεζες. Ο Κουλης βγηκε γιατι ειναι η λιγοτερη κακη επιλλογη, απο ολους τους υπολοιπους. Κι ετσι οπως ταχουν κανει οι υπολοιποι, διστυχως τον βλεπω να βγαινει για καμια 20ετια ακομα.
Τωρα, αναρωτιεμαι γιατι εσεις οι Αλβανοι, αφου βρισκετε την Ελλαδα κακη χωρα και τις Ελληνιδες κακες γυναικες, γιατι δεν γυρνατε πισω στον παραδεισο του Χοτζα και στα ουρι (Αλμπανιτσες) και να ζησετε εσεις καλα κι εμεις καλυτερα, αλλα εξακολουθειτε να ερχεστε ποδαρατο απο το Ελμπασαν?
Ντρεπεστε που ειστε Αλβανοι, αντιγραφετε με μανια, ακομα και τις μαλακιες που κανουν οι Ελληνες. Ισως καποια στιγμη καταφερετε να φαινεστε σαν Ελληνες, αλλα δεν θα καταφερετε ποτε να γινετε Ελληνες. Τι να λεμε τωρα? Αλλο το πουλι του ναυτη κι αλλο του καντηλαναυτη!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ΑΛΒΑΝΟΣ εισαι?
Ακουαριους επειδη στηριζουμε την αλβανια δεν σημαινει οτι ολοι ειμαστε Αλβανοί.
Εγω δεν θα ντρεπομουν να το πω αν ημουν αλλα η καταγωγη μου ειναι απο την ορεινη αχαια.
Απο εκει και περα η ελλαδα εμας τους Έλληνες μας εχει απογοήτευσει σε ολα τα επίπεδα,μας εκανε μια γενια να ζει στο περιθωριο και στη ανεχεια,χωρις προοπτικη για το μελλον και μιλαω για τους σημερινους 30ιδες και 20ιδες οχι για μεγαλύτερους.
Οταν η ιδια η χωρα που γεννήθηκες μεγαλωσες πηγες σχολειο υπηρετησες 9 μηνες στρατό με το ζορι μετα σε πεταει στο περιθωριο λογικο ειναι να αντιδρας.
Τωρα παμε στο ζητημα των ελλεινιδων.
Οι ελλεινιδες πανω κατω και αυτες απο το κρατος εινακ στο περιθωριο απλα ως γυναικες μπορουν να επιβιωσουν καλύτερα σε μια στραβή.
Ολες λιγο πολυ ξέρουν οτι δεν εχουν μελλον οποτε κανουν το εξης,ψαχνουν να αποκατασταθουν μεσω συντρόφου γαμου και σχεσης.
Απο την μια επηρεαζονται απο τη καλη πολυτελή ζωη και απο την αλλη αναζητουν να τη ζησουν.
Οποτε αφηνουν αισθηματα λαβ στορι κλπ στην ακρη και κοιτανε την ευκολη αποκατάσταση,την πολυτελη ζωη.
Σ αυτα ανταποκρίνονται μονο το 20 με 30% των αντρών οποτε γινεται το εξης αυτοι οι αντρες ανακυκλώνουν μια μεγαλη δεξαμενή 70-80% των γυναικών.Αλλα αυτοι ειναι λιγοι οποτε δεν μπορουν να καλυφθούν ολες.
Οποτε βλέπεις οταν η μπογια δεν πιανει η οταν τα χρονια περασουν πεφτουν τα στάνταρ και κοιτουν να διπλαρωσουν οποιον βρουν.
Αυτη ειναι η κατάσταση και γι αυτο της βριζουμε.
Οι αλβανιδες και αυτες κοιτανε το χρημα αλλα μαζευουν τον κωλο τους και πανε να δουλεψουν δεν περιμενουν να βρουν εναν για να τις ταιζει αυτη ειναι η διαφορά,η αλβανιδα θα δουλεψει δεν θα παει με τον γερο για να εχει λεφτα π.χ βέβαια πολλες που εχουν χρονια εδω η εχουν γεννηθεί εδω κανουν το ιδιο με τις ελλεινιδες οποτε αυτες δεν διαφέρουν.
Μετα μην αναρωτιέσαι γιατι βριζουμε τις ελλεινιδες η να μας λες Αλβανούς επειδή τις βρίζουμε
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.327
Κριτικές
2
Like
16.789
Πόντοι
3.556
Όχι αυτό δε βλάπτει μια κοινωνία με κανέναν τρόπο.
βλάπτει λόγω της οικονομικής επιβάρυνσης στα δημόσια ταμεία της υγείας
αλλά και το περιβαλλοντικό αποτύπωμα είναι αρνητικό με τις χεσούρες των χοντρών ,
γεμίζουν τον πλανήτη μεθάνιο , διοξ.άνθρακα
Επομένως είσαι συνυπεύθυνος για την κλιματική αλλαγή , είναι δίκαιο λοιπόν να πληρώνεις αναλογικά φόρους χοντρούς :coffee:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.327
Κριτικές
2
Like
16.789
Πόντοι
3.556
Οι αλβανιδες και αυτες κοιτανε το χρημα αλλα μαζευουν τον κωλο τους και πανε να δουλεψουν δεν περιμενουν να βρουν εναν για να τις ταιζει αυτη ειναι η διαφορά,η αλβανιδα θα δουλεψει δεν θα παει με τον γερο για να εχει λεφτα π.χ βέβαια πολλες που εχουν χρονια εδω η εχουν γεννηθεί εδω κανουν το ιδιο με τις ελλεινιδες οποτε αυτες δεν διαφέρουν.
στο χρήμα καμιά δεν λέει όχι , τι το παιδεύεις με φιλοσοφίες κ αναλύσεις ?

 

BMWlover

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2024
Μηνύματα
307
Like
211
Πόντοι
1
βλάπτει λόγω της οικονομικής επιβάρυνσης στα δημόσια ταμεία της υγείας
αλλά και το περιβαλλοντικό αποτύπωμα είναι αρνητικό με τις χεσούρες των χοντρών ,
γεμίζουν τον πλανήτη μεθάνιο , διοξ.άνθρακα
Επομένως είσαι συνυπεύθυνος για την κλιματική αλλαγή , είναι δίκαιο λοιπόν να πληρώνεις αναλογικά φόρους χοντρούς :coffee:
Πιστεύω πως τρολαρεις ένας χοντρός δε βλάπτει τη κοινωνία καν να ξέρεις αυτά είναι στο μυαλό σου το κλουβιο.
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.017
Κριτικές
14
Like
3.281
Πόντοι
746
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.453
Like
2.633
Πόντοι
456
αρχηγε κατι μου βρωμαει..εγω θα ελεγα να αλλαξεις τη ψηφοφορια..γιατι η νικη των ελλεινιδων..θυμιζει νικη μητσοτακη με 42 τα εκατο..ενω ολλοι τον εβριζαν..μπορεις να βαλεις 5 επιλογες στη ψηφοφορια..αλβανιδες ,ελληνιδες,κυπριες, κρητικες και ποντιες..νομιζω ειναι καλη προταση..
Ούτε σε στημένη ψηφοφορία δεν μπορείτε να έχετε το επιθυμητό αποτέλεσμα ρε Σκιπιτάρια;
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.453
Like
2.633
Πόντοι
456
Θα σου πω μπρο εγώ είχα εμπειρίες με αλβανίδες..οι αλβανίδες τις μισουνε τις ελλεινιδες..τρελό μίσος..το μόνο που ζηλεβουνε..είναι τα λεφτά των ελλεινιδων..ακόμα και οι βορειηπειρωτισες..που ας πούμε έχουνε κάποια ελληνική καταγωγή..δεν θα τις δεις ποτέ μα ποτέ να κάνουν παρέα με ελλεινιδες..παρά μόνο με αλβανίδες..
Τις μισούν περισσότερο από εσένα;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.153
Like
3.201
Πόντοι
456
στο χρήμα καμιά δεν λέει όχι , τι το παιδεύεις με φιλοσοφίες κ αναλύσεις ?

Έλα η αλβανίδα στο βίντεο που είναι απλά μέτριας εμφάνησης τις εχει για πλάκα τις πιο πολλές ελλεινιδες..άσπρη είναι και φυσική ξανθιά..αυτά για όσους λενε ότι οι αλβανίδες είναι μαβρες..και οι ελλεινιδες είναι πιο άσπρες..φυσικά και είναι ψεματα αυτό!οι αλβανίδες έχουν πιο ευρωπαϊκά χαρακτηρηστηκα από τις σκατοελλεινιδες!!
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.327
Κριτικές
2
Like
16.789
Πόντοι
3.556
Έλα η αλβανίδα στο βίντεο που είναι απλά μέτριας εμφάνησης τις εχει για πλάκα τις πιο πολλές ελλεινιδες..άσπρη είναι και φυσική ξανθιά..αυτά για όσους λενε ότι οι αλβανίδες είναι μαβρες..και οι ελλεινιδες είναι πιο άσπρες..φυσικά και είναι ψεματα αυτό!οι αλβανίδες έχουν πιο ευρωπαϊκά χαρακτηρηστηκα από τις σκατοελλεινιδες!!
οι ελληνίδες πάνε με όποιον έχει χρήμα, οι αλβανίδες πάνε κι αυτές αλλά έχουν κάποια όρια, θέτουν αισθητικά στάνταρ ..
Δηλαδή αν ο άλλος είναι με μπούτια συγκαμένα από το πάχος κ κωλάθρα σαν αεροδρόμιο ,τρώει απόρριψη από τις όμορφες αλβανίδες
Δεν υπάρχουν πιό ρατσιστογκόμενες από τις αλβανίδες ...το μουνάκι τους στάζει μόλις δούνε γραμμωμένο άντρα...
οι ελληνίδες το δίνουν και σε παχουλομπούληδες ενώ οι Ιλλυριές γκάβλες θέλουν τύπους αρρενωπούς με κορμιά μπετοναρισμένα σε πολεμικές τέχνες ...
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.453
Like
2.633
Πόντοι
456
οι ελληνίδες πάνε με όποιον έχει χρήμα, οι αλβανίδες πάνε κι αυτές αλλά έχουν κάποια όρια, θέτουν αισθητικά στάνταρ ..
Δηλαδή αν ο άλλος είναι με μπούτια συγκαμένα από το πάχος κ κωλάθρα σαν αεροδρόμιο ,τρώει απόρριψη από τις όμορφες αλβανίδες
Δεν υπάρχουν πιό ρατσιστογκόμενες από τις αλβανίδες ...το μουνάκι τους στάζει μόλις δούνε γραμμωμένο άντρα...
οι ελληνίδες το δίνουν και σε παχουλομπούληδες ενώ οι Ιλλυριές γκάβλες θέλουν τύπους αρρενωπούς με κορμιά μπετοναρισμένα σε πολεμικές τέχνες ...
Εσύ θες Τζιμάκο να ρίξει καρκίνο και ψόφο σε Αλβανίδες
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: ROB. C

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.610
Like
7.703
Πόντοι
2.306
Μείνετε με τις ελλεηνιδες ρε χλεμπονιαρηδες να δω τι θα καταλάβετε
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.153
Like
3.201
Πόντοι
456
οι ελληνίδες πάνε με όποιον έχει χρήμα, οι αλβανίδες πάνε κι αυτές αλλά έχουν κάποια όρια, θέτουν αισθητικά στάνταρ ..
Δηλαδή αν ο άλλος είναι με μπούτια συγκαμένα από το πάχος κ κωλάθρα σαν αεροδρόμιο ,τρώει απόρριψη από τις όμορφες αλβανίδες
Δεν υπάρχουν πιό ρατσιστογκόμενες από τις αλβανίδες ...το μουνάκι τους στάζει μόλις δούνε γραμμωμένο άντρα...
οι ελληνίδες το δίνουν και σε παχουλομπούληδες ενώ οι Ιλλυριές γκάβλες θέλουν τύπους αρρενωπούς με κορμιά μπετοναρισμένα σε πολεμικές τέχνες ...
Οι ελλεινιδες το δίνουνε σε παχυλομπουληδες γιατί είναι λεφταδες..η είναι απο τη παρέα τους..αλήθεια είναι αυτό..οι αλβανίδες γουστάρουν τον άντρα πιο γυμνασμενο..εγώ είμαι χρόνια μπακουρι..μια αλβανίδα που μίλησα λιηο στο φβ..είχε την απορία..εσύ μου λέει με τέτοιο σώμα πως και δεν εχεις γκόμενα?ένω ας πούμε οι ελλεινιδες το έχουν σίγουρο ότι εγώ είμαι άσχημος και χαλια..οι αλβανίδες με κοιτάνε πιο σεξουαλικά αυτό είναι αλήθεια..
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
457
Κριτικές
2
Like
447
Πόντοι
21
Ούτε σε στημένη ψηφοφορία δεν μπορείτε να έχετε το επιθυμητό αποτέλεσμα ρε Σκιπιτάρια;
Ρε ταγαρι που ειναι στημενη η ψηφοφορία?
Πηγαινε πηδησου απο τον κωλο γιατι το έχεις χασει εντελώς
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.153
Like
3.201
Πόντοι
456
Ρε ταγαρι που ειναι στημενη η ψηφοφορία?
Πηγαινε πηδησου απο τον κωλο γιατι το έχεις χασει εντελώς
Σίγουρα αυτός και οι πέντε έξι κλονοι τουεδώ (τζον 100'ραγκναρ λοθμπροκ)εχειψηφίσει ελλεινιδες και έχει κάνει νοθεία στο αποτελεσμα..
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.327
Κριτικές
2
Like
16.789
Πόντοι
3.556
Οι ελλεινιδες το δίνουνε σε παχυλομπουληδες γιατί είναι λεφταδες..η είναι απο τη παρέα τους..αλήθεια είναι αυτό..οι αλβανίδες γουστάρουν τον άντρα πιο γυμνασμενο..εγώ είμαι χρόνια μπακουρι..μια αλβανίδα που μίλησα λιηο στο φβ..είχε την απορία..εσύ μου λέει με τέτοιο σώμα πως και δεν εχεις γκόμενα?ένω ας πούμε οι ελλεινιδες το έχουν σίγουρο ότι εγώ είμαι άσχημος και χαλια..οι αλβανίδες με κοιτάνε πιο σεξουαλικά αυτό είναι αλήθεια..
ναι ρε μαν αλλά τι φατσοβιβλία κ πράσινα άλογα ?

βγες έξω και ψάρεψε... τι ντρέπεσαι ?....
αλλά τα είπαμε ..αν το γκομενέτο σου πεί οκέι , να έχεις κάποιες προδιαγραφές να το κυκλοφορήσεις ...απλά πράματα...
όλες ψάχνονται ακόμη κ οι δεσμευμένες δεν λένε όχι στην περιπέτεια...και οι εργαζόμενες :coffee:
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
457
Κριτικές
2
Like
447
Πόντοι
21
Σίγουρα αυτός και οι πέντε έξι κλονοι τουεδώ (τζον 100'ραγκναρ λοθμπροκ)εχειψηφίσει ελλεινιδες και έχει κάνει νοθεία στο αποτελεσμα..
Και θέλει να βγει και απο πάνω.
10 κλωνοι η διπλοπροφιλα εχουν κανει συσπείρωση οπως τα μετρησα και σίγουρα ειναι παραπάνω
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.453
Like
2.633
Πόντοι
456
Ρε ταγαρι που ειναι στημενη η ψηφοφορία?
Πηγαινε πηδησου απο τον κωλο γιατι το έχεις χασει εντελώς
Αυτό είναι ειδικότητα σου Ανεστάκο Ζαν
jean claude van damme dancing GIF
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom