Νέα

Αγγελίες εργασίας

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

komis diablo

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
603
Κριτικές
7
Like
212
Πόντοι
3.983
Καλησπέρα παίδες, είδα αυτήν την αγγελία και επειδή δε βρήκα κάτι γενικό, ανοίγω το νήμα για να κοινοποιούμε αγγελίες εργασίας που ενδεχομένως να ενδιαφέρουν κάποια μέλη, άνεργα η μη

1689963573131.png
Επειδή έχω εργαστεί στο αεροδρόμιο και γνωρίζω κάποια πράγματα για τα πόστα έχω να πω ότι η συγκεκριμένη εργασία είναι γαμήσι, έχει πολύ κουβάλημα πρέπει να έχεις εξαιραιτικές αντοχές για να αντεπεξέλθεις, καλύτερα να παεί καθαριστής κάποιος παρά εκεί αν δεν αντέχει τη σκληρή δουλειά.
 

micaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2023
Μηνύματα
251
Like
258
Πόντοι
1
Όπου βλέπετε συνέχεια αγγελιες σήμαινε ότι δεν είναι καλά, ότι μέχρι και οι μετανάστες πάνε και φεύγουν, λογικό αν ο άλλος δίνει 650 για δέκα ώρες με χάλια συνθήκες δουλειας
 

Alex_BigBoy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2023
Μηνύματα
48
Κριτικές
6
Like
238
Πόντοι
280
Δεν διευκρινίζει αν οι 3 βάρδιες θα γίνονται σερί :confused:
:2funny::2funny::2funny::2funny:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Όπου βλέπετε συνέχεια αγγελιες σήμαινε ότι δεν είναι καλά, ότι μέχρι και οι μετανάστες πάνε και φεύγουν, λογικό αν ο άλλος δίνει 650 για δέκα ώρες με χάλια συνθήκες δουλειας
Πολύ σωστά θα λες
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.279
Πόντοι
10.336
οσοι ψαχνετε δουλεια δοκιμαστε το indeed σαν πλατφορμα. Εχει αξιολογησεις για τους εργοδοτες, προφανως πολλοι βαριουνται να γραψουν (σαν τις κριτικες στον αγοραιο ερωτα ενα πραμα) και προφανως υπαρχει λιγο προμοσιον το οποιο με λιγο μυαλο το ξεσκαρταρεις γιατι ουρλιαζει μουφα, οποτε δεν θα εχετε πληρη εικονα, αλλα απο το τιποτα, θα γλιτωσετε καποιες φολες...

Ειδικα κατι εταιρειες που κοροιδευουν κατα συρροη το προσωπικο τους εχουν ξεβρακωθει.

τυχαιο παραδειγμα (οχι απαραιτητα κακης εταιρειας) https://gr.indeed.com/cmp/Philip-Morris-International/reviews
1800 αξιολογησεις, οσο να ναι σου δινει καλη εικονα του τι να περιμενεις
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
10.999
Πόντοι
3.556
Ευκαιρία και για καμακι με τις συνεντευξιαζουσες :smiling-face-with-heart-eyes:

Μου εχει τυχει να μου παρουν συνεντευξη σε αεροδρομιο εξωτερικου. Ειναι συνηθες και σχετικα απλη διαδικασια. Ευκολο 50ρικακι για οποιον ενδιαφερεται

 

micaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2023
Μηνύματα
251
Like
258
Πόντοι
1
Ευκαιρία και για καμακι με τις συνεντευξιαζουσες :smiling-face-with-heart-eyes:

Μου εχει τυχει να μου παρουν συνεντευξη σε αεροδρομιο εξωτερικου. Ειναι συνηθες και σχετικα απλη διαδικασια. Ευκολο 50ρικακι για οποιον ενδιαφερεται

50 αράκι εύκολη δουλεια ακουω κάτι ύποπτο μου έρχεται στο μυαλό
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
10.999
Πόντοι
3.556
50 αράκι εύκολη δουλεια ακουω κάτι ύποπτο μου έρχεται στο μυαλό
Τι υποπτο ρε μαν, στο αεροδρομιο πας σε επιβατες που περιμενουν να παρουν το αεροπλανο και τους ρωτας πως τους φαινεται το αεροδρομιο απο αποψη wi-fi, χωροι, ανεσεις, ταμπελες, ευγενεια, κωλοχαρτα, ουρες, κλπ τιποτα υποπτο δεν υπαρχει
Απλη δημοσκοπηση ειναι, δια ζωσης
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Επειδή έχω εργαστεί στο αεροδρόμιο και γνωρίζω κάποια πράγματα για τα πόστα έχω να πω ότι η συγκεκριμένη εργασία είναι γαμήσι, έχει πολύ κουβάλημα πρέπει να έχεις εξαιραιτικές αντοχές για να αντεπεξέλθεις, καλύτερα να παεί καθαριστής κάποιος παρά εκεί αν δεν αντέχει τη σκληρή δουλειά.

Πόσα λεφτά παίρνουν αυτοί;Είχα ψαχτεί κι εγώ πριν κάποιο καιρό για αεροδρόμιο Θεσσαλονίκης
 

micaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2023
Μηνύματα
251
Like
258
Πόντοι
1
Πόσα λεφτά παίρνουν αυτοί;Είχα ψαχτεί κι εγώ πριν κάποιο καιρό για αεροδρόμιο Θεσσαλονίκης
τι ακριβως δουλεια θα κανεις εκει?για αεροδρομιο και εμενα λεγανε στη φραπορτ..για να ζηταν εσυνεχεια ατομα σημαινει οτι δεν ειναι καλα,μπορει ομως να κατσει κανα πουτανακι αεροσυνοδος,αν και συνηθως γαμιουντε με διευθυνταδες και πιλοτους
 

stakaman21

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
533
Like
648
Πόντοι
86
τι να κανεις εκει?πανε λιντλ πιο πολλα δινουν.σουπερ μαρκετ δνε θα μπορουσ να δουλεψω ουτε μερα.
Στα Λιντλ ζητάνε μερική απασχολήση. Ξέρεις κάποιο Αθήνα για πλήρης? Τι σε χαλάει στα σμ?
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
τι ακριβως δουλεια θα κανεις εκει?για αεροδρομιο και εμενα λεγανε στη φραπορτ..για να ζηταν εσυνεχεια ατομα σημαινει οτι δεν ειναι καλα,μπορει ομως να κατσει κανα πουτανακι αεροσυνοδος,αν και συνηθως γαμιουντε με διευθυνταδες και πιλοτους

Για κουβάλημα βαλιτσών
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.093
Πόντοι
10.411
Για Σκλαβενίτη παίζει τίποτα?
Συνήθως αποθηκάριους ζητάνε
Όπου αποθηκάριος σε σούπερ μάρκετ βλέπε κουβάλημα 8ωρος με ένα ρεπό,ή 6ωρος άνευ(Σκλαβενίτης)
Ανάπηρος θα βγεις από εκεί μέσα
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
10.999
Πόντοι
3.556
Συνήθως αποθηκάριους ζητάνε
Όπου αποθηκάριος σε σούπερ μάρκετ βλέπε κουβάλημα 8ωρος με ένα ρεπό,ή 6ωρος άνευ(Σκλαβενίτης)
Ανάπηρος θα βγεις από εκεί μέσα
Ο αποθηκαριος γεμιζει και ραφια η ειναι ολη μερα πισω με τα μεγαλα κιβωτια;
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.093
Πόντοι
10.411
Ο αποθηκαριος γεμιζει και ραφια η ειναι ολη μερα πισω με τα μεγαλα κιβωτια;
Ο αποθηκάριος είναι συνέχεια στην αποθήκη και ξεφορτώνει παλέτες και τοποθετεί τα προϊόντα στα ράφια της
Οι γυναίκες υπάλληλοι κατεβαίνουν με τις όποιες παραγγελίες έχουν και τα παίρνουν από εκεί
Όσο πιο μεγάλο είναι το κατάστημα,τόσο γαμήσι είναι αυτή η δουλειά
Τα Σάββατα συνήθως τους ανεβάζουν πάνω για καρότσια και ράφια,επειδή δεν έχουν παραλαβές και τότε είναι που έχουν περισσότερο κόσμο
Αυτά που αναφέρω γίνονται σε πολύ μεγάλα καταστήματα
Και εννοείται με βύσμα
Ακόμα και στο χαμαλίκι
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Έχω δει και σε discount να ζητάνε άτομα

Βέβαια μου κάνει εντύπωση ότι όσες φορές έχω παει σε discount,μόνο γυναίκες υπαλλήλους είχε μέσα.
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
10.999
Πόντοι
3.556
Ο αποθηκάριος είναι συνέχεια στην αποθήκη και ξεφορτώνει παλέτες και τοποθετεί τα προϊόντα στα ράφια της
Οι γυναίκες υπάλληλοι κατεβαίνουν με τις όποιες παραγγελίες έχουν και τα παίρνουν από εκεί
Όσο πιο μεγάλο είναι το κατάστημα,τόσο γαμήσι είναι αυτή η δουλειά
Τα Σάββατα συνήθως τους ανεβάζουν πάνω για καρότσια και ράφια,επειδή δεν έχουν παραλαβές και τότε είναι που έχουν περισσότερο κόσμο
Αυτά που αναφέρω γίνονται σε πολύ μεγάλα καταστήματα
Και εννοείται με βύσμα
Ακόμα και στο χαμαλίκι
Παντως ειναι φοβερη γυμναστικη αυτη η δουλεια, οσο γαμησι και αν ακουγεται
Εχω γνωστο που ειχε προβλημα με κιλα και γενικα απο αγυμνασια και αυτη η δουλεια τον εκανε εντελως φιτ και προσφατα "τον παντρεψε"
Αν συνεχιζε οπως παλια να ζει αγκαλια με τον υπολογιστη, πιθανο να εμενε στασιμος και στα 2 αυτα σημαντικα θεματα
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.093
Πόντοι
10.411
Παντως ειναι φοβερη γυμναστικη αυτη η δουλεια, οσο γαμησι και αν ακουγεται
Εχω γνωστο που ειχε προβλημα με κιλα και γενικα απο αγυμνασια και αυτη η δουλεια τον εκανε εντελως φιτ και προσφατα "τον παντρεψε"
Αν συνεχιζε οπως παλια να ζει αγκαλια με τον υπολογιστη, πιθανο να εμενε στασιμος και στα 2 αυτα σημαντικα θεματα
Γλύτωσε την μέση του?
Τέτοιες δουλειές της αλλάζουν τα φώτα και καταλήγεις να φοράς ζώνη ειδική
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom