Νέα

Παρτουζιάρες γκόμενες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xamenos xamenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 34
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Extrafister

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2024
Μηνύματα
23
Like
81
Πόντοι
0
Η Ευα οντως ασχημη αλλα νυμφομανης.
Δεν ειχα συναντηθει μαζι της αλλα ειχα παρει τον κωδικο για το site της με ολα αυτα τα κατεβατα που ειχε γραψει πιθανον ο αντρας της.
Ειχε μεγαλο κυκλο με μαυρους ,αντρες και γυναικες.
Απορω πως γλυτωσε της αρρωστιες με τοσο χυσι που εχει καταπιει.

Οσο για την Ιρινα ειχα ερθει σε επαφη με τον αντρα της ο οποιος ειναι bisex και εαν καταλαβα καλα πρεπει να σε δοκιμασει και ο ίδιος για να παρεις μερος στα παρτυ τους.
Αν και νομιζω οτι πλεον εχουν σταματησει τις μεγαλες φασεις,ισως να φταιει και η ηλικια κτλ
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.223
Κριτικές
10
Like
1.640
Πόντοι
506
Η Ευα οντως ασχημη αλλα νυμφομανης.
Δεν ειχα συναντηθει μαζι της αλλα ειχα παρει τον κωδικο για το site της με ολα αυτα τα κατεβατα που ειχε γραψει πιθανον ο αντρας της.
Ειχε μεγαλο κυκλο με μαυρους ,αντρες και γυναικες.
Απορω πως γλυτωσε της αρρωστιες με τοσο χυσι που εχει καταπιει.

Οσο για την Ιρινα ειχα ερθει σε επαφη με τον αντρα της ο οποιος ειναι bisex και εαν καταλαβα καλα πρεπει να σε δοκιμασει και ο ίδιος για να παρεις μερος στα παρτυ τους.
Αν και νομιζω οτι πλεον εχουν σταματησει τις μεγαλες φασεις,ισως να φταιει και η ηλικια κτλ
Σημερα δεν βρισκονται πουθενα διαδικτυακως
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.223
Κριτικές
10
Like
1.640
Πόντοι
506
Νομίζω ότι ίσως να βρεις κάποια βίντεο αν ψάξεις στο Google eva69 xxx αλλά σαν λογαριασμός έχει κλείσει. Η Ιρίνα είναι μωρό τρελό και θα ήθελα πολύ να έπαιρνα μέρος.
Το θέμα βέβαια είναι πως μπορούμε να χωρίσουμε εμείς σε ωραία σκηνικά. Το 2+2 από προσωπική εμπειρία αξίζει Πέμπτες και Κυριακές αλλά 80€ το εισιτήριο παρά πάει από την στιγμή που είναι cuckold ζευγάρια που ούτως ή άλλως ψάχνουν single άντρες. Γνώμη μου ετσι
Δεν βρισκω τιποτα απο Ευα και γενικα δεν βρισκω τιπτοα κια για τις δυο τους σ εθεμα επικοινωνιας
 

cpl2018

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2018
Μηνύματα
40
Like
116
Πόντοι
0
Σημερα δεν βρισκονται πουθενα διαδικτυακως
Η IRINA και ο αντρας της εχουν λογαριασμο σε Ελληνικο swinger site + τους λογαριασμους τους στο fb!
Φυσικα και δεν εχουν αποσυρθει απο τις δραστηριοτητες τους, απλα δεν τις δημοσιευουν παντου οπως παλια!
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.503
Like
11.490
Πόντοι
3.506
Δεν βρισκω τιποτα απο Ευα και γενικα δεν βρισκω τιπτοα κια για τις δυο τους σ εθεμα επικοινωνιας
H Eυα πρέπει να 'ναι τώρα 60φευγα. Παίζει να μην ασχολείται πλεον, όντας σε βαθιά εμμηνόπαυση. Η Irina είναι στα γνωστά sites όπως σου είπε και ο προλαλήσας και επιλέγει ο σύζυγος, πολύ διακριτικά. 'Εχουν και τον πρωην συνάδελφό της σχεδόν μόνιμο στη παρέα τους πλέον, οπότε όπως καταλαβαίνεις έχει στενέψει ο κύκλος των "αγνώστων".
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.503
Like
11.490
Πόντοι
3.506
Η Ιρίνα είναι μια ξανθιά με καφέ μάτια , λεπτή προς γυμνασμένη ; Νομίζω την είχε δει σε μερικές τσόντες. Φαίνονταν να γουστάρει φουλ η κοπελιά.
Ξανθοκάστανη με χρυσαφένια μάτια και μια ελιά στο πλαϊ, εκεί που τελειώνει το πηγούνι.
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.503
Like
11.490
Πόντοι
3.506
Πως ειχες ερθει σε επαφη?
Είχε αγγελία, αποκλειστικά για dogging και παρτούζες με μαύρους, στο παλιό site Kinky.gr (στο προϊστορικό ελληνικό ίντερνετ). Μετά από κανά-δυο αναγνωριστικά emails, ζήτησε φωτό του καυλιού μου και ένα τηλέφωνο. Όταν "εγκρίθηκα", ήρθε σε σύντομη επαφή για να μου ανακοινώσει περιοχή, μέρα και ώρα, όπου θα τη σκίζαμε καμμια 10αριά...
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.026
Like
1.781
Πόντοι
216
Ανταλλαγή κάνεις για παρτουζιαρες γκόμενες με pm ??? Αλλά σίγουρα πράγματα !!!
 

Noris83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
58
Κριτικές
8
Like
594
Πόντοι
300
Στη Μύκονο φοιτητές που ήμασταν βρήκαμε Αγγλίδες. Η μία ήρθε σπιτι μας με τον φίλο μου τις αλλάξαμε τα φώτα. 24 εμείς 40 εκείνη. Εποχές χρυσές.
 
  • Like
Αντιδράσεις: hiseus

hiseus

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
349
Like
290
Πόντοι
21
Στη Μύκονο φοιτητές που ήμασταν βρήκαμε Αγγλίδες. Η μία ήρθε σπιτι μας με τον φίλο μου τις αλλάξαμε τα φώτα. 24 εμείς 40 εκείνη. Εποχές χρυσές.
Ωραίος φίλε. Μπράβο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

hiseus

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
349
Like
290
Πόντοι
21
Φαντάζομαι πάντως ότι θα υπάρχουν αρκετές παρτουζιαρες στην Αθήνα. Όχι μόνο ως ζευγάρια, αλλά και μονές τους. Έλα όμως που δε θέλει κάνεις να δώσει ινφο και να μοιραστεί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.026
Like
1.781
Πόντοι
216
Μοιράζομαι μόνο με ανταλλαγή σίγουρα πράγματα όμως !!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δίνεις μια παίρνεις μια ...
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
684
Κριτικές
3
Like
877
Πόντοι
366
Eχω μια παρτουζιαρα να σας δωσω ινφο αν θελετε κανει τα παντα ψοφαει για πουτσα αλλα ειναι ο ορισμος της λεξης ασχημης οκ συμφωνω οτι πολλες φορες ειναι γουστα αυτα αλλα αυτη ειναι Ασχημη με Α κεφαλαιο στην περιπτωση της οταν την βλεπεις πιστευεις οτι τελικα παιζει να υπαρχουν ξωτικα στο πλανητη. Αλλα αν εχετε πολλες καυλες τι να πω. Απο οτι ξερω και παρτουζες κανει αυτα. ΑΑΑ και κατι αλλο ειναι αρκετα χαζη και το κερασακι στην τουρτα μεχρι και το ονομα της στο messenger το γραφει λαθος. Δεν δινω δημοσια προφανως μονο με προσωπικο μηνυμα και θα προτιμουσα ανταλλαγη αυτο που ειπε και ο φιλος πριν δινεις μια παιρνεις μια αλλα ειμαι ειλικρινης και σας λεω οτι ειναι λιγο gremlin αλλα κανει τα παντα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom