Νέα

83χρονος γειτονας παρενοχλει σεξουαλικα την κοπελα μου τι να κανω?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loafer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 364
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ach

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
8
Like
86
Πόντοι
0
Tυπε ψαχνει γενικο διευθυντη η General Motors  :S
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Λοιπόν τώρα χωρίς πλάκα. Προσόντα εφόσον έχεις τελειώσει μόνο το λύκειο δεν έχεις . Άρα κοιτάς να βρεις μια δουλειά ότι να ναι.... δεν γίνεται διαφορετικά. Κ κοίτα να πας να σπουδάσεις τίποτα γιατί αν είσαι ανειδίκευτος είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα.
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Λοιπόν τώρα χωρίς πλάκα. Προσόντα εφόσον έχεις τελειώσει μόνο το λύκειο δεν έχεις . Άρα κοιτάς να βρεις μια δουλειά ότι να ναι.... δεν γίνεται διαφορετικά. Κ κοίτα να πας να σπουδάσεις τίποτα γιατί αν είσαι ανειδίκευτος είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα.
ρε φιλε ξερεςι ποσοι με απολυτηριο λυκειου μονο εχουν διοριστει σε δημοσιο? μια χαρα προσον ειναι! μπαινουν αρχικα ταχα συμβασιουχοι και μετα μονιμοποιουνται..που ζεις εσυ/
 

Επισκέπτης
Μην παρασέρνεσαι από τον παππού, σε αυτές τις ηλικίες λένε τρελές μαλακίες.
Το κουφό είναι ότι κολακεύεται η δικιά σου αντί να τον βάλει διακριτικά εκείνη στη θέση του.
 

ach

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
8
Like
86
Πόντοι
0
ρε φιλε ξερεςι ποσοι με απολυτηριο λυκειου μονο εχουν διοριστει σε δημοσιο? μια χαρα προσον ειναι! μπαινουν αρχικα ταχα συμβασιουχοι και μετα μονιμοποιουνται..που ζεις εσυ/
Φίλε αυτά που ήξερες τελειώσανε...
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Μην παρασέρνεσαι από τον παππού, σε αυτές τις ηλικίες λένε τρελές μαλακίες.
Το κουφό είναι ότι κολακεύεται η δικιά σου αντί να τον βάλει διακριτικά εκείνη στη θέση του.
ολες οι χοντρες κολακευονται και πεφτουν ευκολα τυπε..ισως το κανει για να ζηλεψω..ομως εχεις δικιο..αν του την ελεγε μια φορα ο γερος θα λουφαριζε..ασχημο να σε κρατα στο χερι μια γυναικα με τα χρηματα της..και τι χρηματα τωρα? ενα χιλιαρικο βγαζει ολο κι ολο..αμα βρω δουλεια θα την φυσιξω παντως..απλα δεν θελω παλι δουλεις του ποδαριου..
 

ach

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
8
Like
86
Πόντοι
0
Εγώ θα έλεγα να τον πάρεις στο δούλεμα τον γέρο σε σημείο που να του σπας τα νεύρα....Μια - δύο θα σε βλέπει κ θα αλλάζει δρόμο....
 

v@rv@tarxidos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
1
ολες οι χοντρες κολακευονται και πεφτουν ευκολα τυπε..ισως το κανει για να ζηλεψω..ομως εχεις δικιο..αν του την ελεγε μια φορα ο γερος θα λουφαριζε..ασχημο να σε κρατα στο χερι μια γυναικα με τα χρηματα της..και τι χρηματα τωρα? ενα χιλιαρικο βγαζει ολο κι ολο..αμα βρω δουλεια θα την φυσιξω παντως..απλα δεν θελω παλι δουλεις του ποδαριου..
αν βγάζει 1000 καθαρά, ΤΕΛΕΙΑ είναι το 2017. Υποθέτω λες μεικτά σωστά?
 

mefedlos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2006
Μηνύματα
304
Like
46
Πόντοι
1
Αν κολακεύετε απο τον κολογερο στειλτην την μπουρουχα γιατι σύντομα θα φας κερατο απο κανα αλλον  και θα μεινεις και άφραγκος άνεργος και αγαμητος. Οτι χειροτερο υπαρχει. Για μενα δεν φταιει ο παππους αλλα η δικια σου ειναι σουργελο
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Εγώ θα έλεγα να τον πάρεις στο δούλεμα τον γέρο σε σημείο που να του σπας τα νεύρα....Μια - δύο θα σε βλέπει κ θα αλλάζει δρόμο....
ρε φιλε την στηνει κατω οταν γυρναει η κοπελα μου απο την δουλεια..ξερει τι ωρα ερχεται..μια φορα της παταγε και το κουδουνι να ανοιξει την πορτα κατω την περιμενε στο μπαλκονι..ειναι πολυ κολιτσιδα ογερος μιλαμε..
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Αν κολακεύετε απο τον κολογερο στειλτην την μπουρουχα γιατι σύντομα θα φας κερατο απο κανα αλλον  και θα μεινεις και άφραγκος άνεργος και αγαμητος. Οτι χειροτερο υπαρχει. Για μενα δεν φταιει ο παππους αλλα η δικια σου ειναι σουργελο
αν την στειλω ρε τυπε πρεπει μετα να γυρισω στουςε γονεις μου που κι αυτοι ψιλοφτωχοι ειναι 750 συνταξη παιρνει ο γερος μου ολη κι ολη..αδιεξοδο η φαση..
 

ach

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
8
Like
86
Πόντοι
0
ρε φιλε την στηνει κατω οταν γυρναει η κοπελα μου απο την δουλεια..ξερει τι ωρα ερχεται..μια φορα της παταγε και το κουδουνι να ανοιξει την πορτα κατω την περιμενε στο μπαλκονι..ειναι πολυ κολιτσιδα ογερος μιλαμε..
Στήσου κ εσύ μια μέρα την ώρα που γυρνάει να δούμε πως θα αντιδράσει....αν συνεχίσει τα ίδια πες του τίποτα του στυλ "παππού μαζέψου... πήγαινε να πιεις το χαμομήλι σου κ άσε τους γεροντοέρωτες " πάρ'τον στο δούλεμα ....
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
ε τέλεια ρε συ. Τα θεωρείς λίγα για μια νέα κοπέλα?
δεν ειναι λιγα, αλλα δεν ειναι και κανα τεραστιο ποσο ωστε να ανεχομαι τεοιες ξεφτιλες τυπε..τι λες και συ? ναταν κορη εφοπλιστου στα παπαρια μου οτι και νακανε..αλλα για χιλια τον μηνα να μας τσαλαπατει ετσι τον αντρικο μας εγωισμο? λεμε τωρα..αν και δεν φταει μον αυτη..ο πουστογερος πιο πολυ..
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Στήσου κ εσύ μια μέρα την ώρα που γυρνάει να δούμε πως θα αντιδράσει....αν συνεχίσει τα ίδια πες του τίποτα του στυλ "παππού μαζέψου... πήγαινε να πιεις το χαμομήλι σου κ άσε τους γεροντοέρωτες " πάρ'τον στο δούλεμα ....
φιλε τοχω σκεφτει..αν την στησω και δω να της βαζει χερι ειναι τελειωμενος ο παππους..αυτο φοβαμαι..την αντιδραση μου σε μια τετοια φαση..
 

v@rv@tarxidos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
1
δεν ειναι λιγα, αλλα δεν ειναι και κανα τεραστιο ποσο ωστε να ανεχομαι τεοιες ξεφτιλες τυπε..τι λες και συ? ναταν κορη εφοπλιστου στα παπαρια μου οτι και νακανε..αλλα για χιλια τον μηνα να μας τσαλαπατει ετσι τον αντρικο μας εγωισμο? λεμε τωρα..αν και δεν φταει μον αυτη..ο πουστογερος πιο πολυ..
εδώ μαζί σου. Ξεφτίλισε τον κωλόγερο, και μετά θα έρθει η ώρα της.
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
εδώ μαζί σου. Ξεφτίλισε τον κωλόγερο, και μετά θα έρθει η ώρα της.
νασαι καλα ρε φιλε..σε κατι τετοιες φασεςι σκεφτομαι ποσο δικιο εχουν οι μουσουλμανοι..αν καποιος πειραξει την γυναικα σου επιτρεπουν ακομα και να τον καθαρισεις! ποσο δικιο εχουν!!! :rockon:
 

ach

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
8
Like
86
Πόντοι
0
φιλε τοχω σκεφτει..αν την στησω και δω να της βαζει χερι ειναι τελειωμενος ο παπους..αυτο φοβαμαι..την αντιδραση μου σε μια τετοια φαση..
θα σε δει κ θα της βάλει χέρι ???? Φίλε τότε πιάσ'τον μια μέρα κ βάλτον στη θέση του με τα λόγια με σοβαρό ύφος κ παρμένος ....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
νασαι καλα ρε φιλε..σε κατι τετοιες φασεςι σκεφτομαι ποσο δικιο εχουν οι μουσουλμανοι..αν καποιος πειραξει την γυναικα σου επιτρεπουν ακομα και να τον καθαρισεις! ποσο δικιο εχουν!!! :rockon:
Πού θα την βρει την μουσουλμανα ο αλλος να την πειραξει τύπε? Αφου θα ειναι κλεισμενη στο σπιτι με την μπουργκα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom