Νέα

22χρονη υπάλληλος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aetos56
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 149
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.615
Κριτικές
31
Like
13.191
Πόντοι
5.097

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.103
Κριτικές
123
Like
51.075
Πόντοι
27.261
Ήρθε μια κοπελίτσα να δουλέψει για εμένα εδώ και λίγο καιρό, νέα και άπειρη, οπότε αρκετές φορές ερχόμενη στη δουλειά με φόρεμα, κάθεται δίπλα μου και δείχνοντας της το τι πρέπει να κάνει παίρνω μάτι και τα μποτάκια της.

Σήμερα άργησε 2 ώρες και έρθει και έφτασε κλαίγοντας, είμαστε οι 2 μας οι υπόλοιποι υπάλληλοι είναι σε άδεια.

Της είπα να πάει στη τουαλέτα να σκουπίσει τα δάκρυα της και να πιει λίγο νερό για να ηρεμήσει, αφού δεν έγινε και τίποτα σοβαρό.

Αυτή συνέχισε να κλαίει (ο λόγος ήταν απλά ότι είχε αργήσει), οπότε την πήρα αγκαλιά για να την ηρεμήσω κάπως.

Μόλις ακούμπησαν τα βυζάκια της πάνω μου και με έσφιξε κι αυτή στην αγκαλιά της, μου σηκώθηκε... Σίγουρα το ένιωσε...

Ενώ είχαμε έρθει ουσιαστικά σε απόσταση αναπνοής, κοιταχτήκαμε στα μάτια και της είπα να πάει σπίτι της να ηρεμήσει, ότι δεν έγινε τίποτα και ότι θα τα πούμε αύριο.

ΕΦΥΓΕ ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΣ!

Πιστεύω ότι έκανα το σωστό, δεν θέλησα να εκμεταλλευτώ την αδύναμη στιγμή της, αλλά όλο μου τριγυρνάει στο μυαλό........ Τι κάνουμε τώρα συναγωνιστές; Το αφήνω απλά να περάσει;;;
μαλιστα... τριτη σημερα.
τωρα εσυ, η' αργησες η' βιαστηκες.
δεν εξηγηται αλλιως.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.221
Πόντοι
12.756

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.487
Like
4.186
Πόντοι
456
Το κλαμα ειναι εργαλειο διαπραγματευσης συνειδητο η υποσυνειδητο.

Ξερεις ποσες εχω δει εγω να κλαινε και μετα απο 2 λεπτα να ειναι μεσα στη τρελη χαρα.
Το τι νιωθει εκεινη τη στιγμη και εαν το εννοει ειναι αδιαφορο.

Και το παιδακι κλαιει εαν δε του παρεις πατατακια παγωτο.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.615
Κριτικές
31
Like
13.191
Πόντοι
5.097
τσακω ενα οργανο :alivedick:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


για πε:coffee:
αυτο ειναι σφηνα για την εξωπορτα. :confused:
τωρα που ειναι σε σχεση εγινε πρωινος τυπος και μετα τις 12 εξαφανιζεται,αρα σηκωνεται φτιαχνει πρωινο για την γυναικα και μετα τις 12 μαγειρευει το μεσημεριανο. :confused: τον χασαμε και αυτον ηταν ο τελευταιος ΑΝΔΡΑΣ. :confused::confused::confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: shadow

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.221
Πόντοι
12.756
αυτο ειναι σφηνα για την εξωπορτα. :confused:
τωρα που ειναι σε σχεση εγινε πρωινος τυπος και μετα τις 12 εξαφανιζεται,αρα σηκωνεται φτιαχνει πρωινο για την γυναικα και μετα τις 12 μαγειρευει το μεσημεριανο. :confused: τον χασαμε και αυτον ηταν ο τελευταιος ΑΝΔΡΑΣ. :confused::confused::confused:
:2funny: :2funny:μου γκρεμισες το ειδωλο ομως τωρα:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: shadow

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom