Νέα

22χρονη υπάλληλος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aetos56
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 149
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.496
Like
72.857
Πόντοι
12.756
απιστευτα λογια....εχω σοκαριστει να ξες...τον περιμενω πως και πως να ερθει να λογοδοτησει..εγω τον ξερω σαν σκληρο ηλεκτρολογο που πιανει την ατσαλινα και την στυβει....οχι σαν γιουσουφακι του Αμπντουλ :confused:
ο ενας ειναι η πριζα , και ο αλλος το βυσμα .. ετσι τους ξερουν στον Πειραια ..
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.615
Κριτικές
31
Like
13.192
Πόντοι
5.097
ελα και εσυ να φας ενα γαμησι να στρωσεις ..
βρε μαλάκα, κατ αρχην τωρα ειμαι διακοπες και εχω την τυπισσα που ξυπναει νωρις γιατι θελει διαφορα..
οσο ημουν σπιτι στην αρχη της "σχεσης" ηλιθιε ξυπναγε για να παει δουλεια το πρωι και με σηκωνε με :pipa1: για να πιουμε καφε και αρχιδιες
επισης μονο εχθες εκλεισα νωρις , γιατι σημερα το πρωι ειχα κατι συγκεκριμένο να κανω..

Για πες μας εσυ τωρα που ξυπνας το πρωι χάραμα και βρισκεις τον Αμπντουλ που εχει να πλυθει απο τοτε που ηρθε κολυμπωντας , περνετε τις μπανανες και τα κατσαβίδια και μετράτε τασεις ..στην καλυτερη
o ali ο αμπντουλ ηταν λαστ γιαρ,τι ειναι η μπανανα? :confused:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.615
Κριτικές
31
Like
13.192
Πόντοι
5.097
να γιατι τον επιασε η καουρα να παντρευτει ,
τωρα εξηγουνται ολα ,
τους εχουν κρεμάσει κουδουνια με τον Αμπτντουλ , μπορει και να τους ειδαν καβαλα σε κανα λεβιτοστασιο
και τωρα το κοριτσι του θα του κανει την Μακρυπουλια ... για να μην γινει ξεφτιλα σε ολον τον Πειραιά
με απαξιωνεις αν και για την μακρυπουλια αξιζει και ενας αμπντουλ. :confused::confused:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.615
Κριτικές
31
Like
13.192
Πόντοι
5.097
απιστευτα λογια....εχω σοκαριστει να ξες...τον περιμενω πως και πως να ερθει να λογοδοτησει..εγω τον ξερω σαν σκληρο ηλεκτρολογο που πιανει την ατσαλινα και την στυβει....οχι σαν γιουσουφακι του Αμπντουλ :confused:
σχολασα παω να βρω τον αμπντουλ εεεεεεεεεεεε το χριστινακι. :confused:
:sunglasses:
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
16
Like
1.460
Πόντοι
2.487
Αν δεν θες να βρεις το μπελα σου
1. Μην την ξαναπαρεις αγκαλια
2. Αν την παρεις μην εισαι καυλωμενος

δεν ειναι αστεια αυτα, οσο αθωες προθεσεις και αν ειχες. Ποτε δεν ξερεις το ατομο απεναντι σου, πως θα ερμηνευσει την κινηση του ή πως θα την εκμεταλλευτει αν ειναι υστεροβουλο.

ειδικα τωρα που ναι της μοδας να καταγγελουν βιασμους και σεξουαλικες παρενοχλησεις.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.679
Πόντοι
4.546
Ήρθε μια κοπελίτσα να δουλέψει για εμένα εδώ και λίγο καιρό, νέα και άπειρη, οπότε αρκετές φορές ερχόμενη στη δουλειά με φόρεμα, κάθεται δίπλα μου και δείχνοντας της το τι πρέπει να κάνει παίρνω μάτι και τα μποτάκια της.

Σήμερα άργησε 2 ώρες και έρθει και έφτασε κλαίγοντας, είμαστε οι 2 μας οι υπόλοιποι υπάλληλοι είναι σε άδεια.

Της είπα να πάει στη τουαλέτα να σκουπίσει τα δάκρυα της και να πιει λίγο νερό για να ηρεμήσει, αφού δεν έγινε και τίποτα σοβαρό.

Αυτή συνέχισε να κλαίει (ο λόγος ήταν απλά ότι είχε αργήσει), οπότε την πήρα αγκαλιά για να την ηρεμήσω κάπως.

Μόλις ακούμπησαν τα βυζάκια της πάνω μου και με έσφιξε κι αυτή στην αγκαλιά της, μου σηκώθηκε... Σίγουρα το ένιωσε...

Ενώ είχαμε έρθει ουσιαστικά σε απόσταση αναπνοής, κοιταχτήκαμε στα μάτια και της είπα να πάει σπίτι της να ηρεμήσει, ότι δεν έγινε τίποτα και ότι θα τα πούμε αύριο.

ΕΦΥΓΕ ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΣ!

Πιστεύω ότι έκανα το σωστό, δεν θέλησα να εκμεταλλευτώ την αδύναμη στιγμή της, αλλά όλο μου τριγυρνάει στο μυαλό........ Τι κάνουμε τώρα συναγωνιστές; Το αφήνω απλά να περάσει;;;

Βασικά ΔΕΝ μας είπες πόσο είσαι εσύ.
Κατά δεύτερον έχε το νου σου ΜΗΝ σε δούμε στις ειδήσεις για καταγγελία απόπειρας βιασμού από την πιτσιρίκα και μετά τρέχεις & δε φτάνεις!
 

euadaz

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Πολυ καλα εκανες
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Να της πείς οτι αν ξανα αργήσει στην δουλειά και εφόσον είναι καινούργια πράμα που δεν διανοείται την γάμησε απο κώλο.
πρεπει να της εξηγησει ευγενικα οτι η επιχειρηση εχει αρχες και οτι η αργοπορια τιμωρειται με κωλο αυστηρα αλλιως πάει το κλεισανε το μαγαζι
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.197
Like
1.726
Πόντοι
216
Τύπε αετέ απ' όσο θυμάμαι την άλλη με τις βυζάρες δεν την είχες χύσει, λες να τα καταφέρεις τώρα με την μικρή ή θα την παίζεις πάλι κάτω απ' το γραφείο :think:
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
1-το οτι εκλαιγε εχει 2 αιτιες...
α)φοβηθηκε μην χασει δουλεια η φαει τρελο κραξιμο..
β)τιποτα απο τα παραπανω αλλα ενα θεατρικο κλαμα θα εσωζε την κατασταση..(κραξιμο)-
---
τυπε ισως για 1 φορα το αντιμετωπισες σωστα την 2 ομως αν κανεις το ιδιο θα χασεις την μπαλα-
δεν μπλεκουμε με γυναικες στον χωρο εργασιας..(γιατι οταν μπλεξουμε ειναι πολυ αβολο)...ΣΥΝ αυτη εχει εξαρτημενη σχεση εργασιας με εσενα....
νασαι δοτικος, θετικος εως ενα σημειο ωστε οταν χρειαστει να την σουταρεις να μην εχεις αναστολες.
συν οτι ειπαν οι αλλοι μια απλη καταγγελια εστω αν την περασεις χαλαρα, θα σου γαμησει την καθημερινοτητα...
---
συμβουλη αν ποτε αυτη σε παει στο πονηρο...."ΗΧΟΓΡΑΦΗΣΕ ΤΗΝ" ΚΑΛΟΥ/ΚΑΚΚΟΥ θα μπορεις να αποδειξεις κατι.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.063
Πόντοι
6.796
Εννοείται τύπε να τη γαμησεις τη πιτσιρικά, κάνε παιχνίδι κ βλέπεις πως θα πάει, αλλά πρόσεχε τον κωλο σου πάντα μη γυρίσει εναντίον σου με κάποιο τρόπο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom