Νέα

22χρονη υπάλληλος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aetos56
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 149
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.918
Like
11.619
Πόντοι
3.656
Θα συμφωνήσω ότι η τυπισσα γαμιοτανε και για αυτο αργησε...ειδικότερα αν είναι η γκόμενά του τύπου που άνοιξε ένα θρεντ σημερα με τον τίτλο "επιλεκτική δυσκολία στο τελειωμα"...αν διαβάσεις προσεκτικά ο τύπος λεει οτι θελει κανα δώρο για να τελειώσει οποτε όλοι καταλαβαίνουμε ότι έχεις για υπάλληλο την γκόμενά του...
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.615
Κριτικές
31
Like
13.191
Πόντοι
5.097
Θα συμφωνήσω ότι η τυπισσα γαμιοτανε και για αυτο αργησε...ειδικότερα αν είναι η γκόμενά του τύπου που άνοιξε ένα θρεντ σημερα με τον τίτλο "επιλεκτική δυσκολία στο τελειωμα"...αν διαβάσεις προσεκτικά ο τύπος λεει οτι θελει κανα δώρο για να τελειώσει οποτε όλοι καταλαβαίνουμε ότι έχεις για υπάλληλο την γκόμενά του...
τι δωρο θελει αναπτηρα,στυλο η χρυσαφικο? :confused: :confused: :confused:
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.729
Κριτικές
34
Like
4.661
Πόντοι
7.195
Ήρθε μια κοπελίτσα να δουλέψει για εμένα εδώ και λίγο καιρό, νέα και άπειρη, οπότε αρκετές φορές ερχόμενη στη δουλειά με φόρεμα, κάθεται δίπλα μου και δείχνοντας της το τι πρέπει να κάνει παίρνω μάτι και τα μποτάκια της.

Σήμερα άργησε 2 ώρες και έρθει και έφτασε κλαίγοντας, είμαστε οι 2 μας οι υπόλοιποι υπάλληλοι είναι σε άδεια.

Της είπα να πάει στη τουαλέτα να σκουπίσει τα δάκρυα της και να πιει λίγο νερό για να ηρεμήσει, αφού δεν έγινε και τίποτα σοβαρό.

Αυτή συνέχισε να κλαίει (ο λόγος ήταν απλά ότι είχε αργήσει), οπότε την πήρα αγκαλιά για να την ηρεμήσω κάπως.

Μόλις ακούμπησαν τα βυζάκια της πάνω μου και με έσφιξε κι αυτή στην αγκαλιά της, μου σηκώθηκε... Σίγουρα το ένιωσε...

Ενώ είχαμε έρθει ουσιαστικά σε απόσταση αναπνοής, κοιταχτήκαμε στα μάτια και της είπα να πάει σπίτι της να ηρεμήσει, ότι δεν έγινε τίποτα και ότι θα τα πούμε αύριο.

ΕΦΥΓΕ ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΣ!

Πιστεύω ότι έκανα το σωστό, δεν θέλησα να εκμεταλλευτώ την αδύναμη στιγμή της, αλλά όλο μου τριγυρνάει στο μυαλό........ Τι κάνουμε τώρα συναγωνιστές; Το αφήνω απλά να περάσει;;;
τύπε μου δεν καταλαβαίνω ούτε γιατί έκλαιγε ούτε γιατί ξανάφυγε.. κάτι άλλο έπαιζε που δεν στο είπε..
τεσπά, τώρα είτε δεν κάνεις τίποτα.. είτε καλά στέφανα ..
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.615
Κριτικές
31
Like
13.191
Πόντοι
5.097
τύπε μου δεν καταλαβαίνω ούτε γιατί έκλαιγε ούτε γιατί ξανάφυγε.. κάτι άλλο έπαιζε που δεν στο είπε..
τεσπά, τώρα είτε δεν κάνεις τίποτα.. είτε καλά στέφανα ..
τον επιασε μλκ και αργησε δυο ωρες και σχολασε μετα απο 20 λεπτα,υπηρχε σχεδιο. :sunglasses:
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.196
Κριτικές
6
Like
2.646
Πόντοι
456
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ, ΓΚΟΜΕΝΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΟ ΑΝΤΙΑΠΟΔΟΤΙΚΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΤΑ ΧΩΝΕΙΣ ΣΤΟΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟ, ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΕ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΦΑΣΗ, ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΑΝ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΑΠΟΔΙΔΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥΣ.

ΔΕΝ ΤΗ ΖΑΧΑΡΩΝΩ, ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΝΝΟΕΙΣ... ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΚΑΥΛΑΝΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ... ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ
Ενταξει αφεντικο.....απλα μια απορια.Πως ξερεις οτι δεν εχει γκομενο? Την ρωτησες στην συνεντευξη? πως ειναι δυνατον να γνωριζεις ενα τοσο προσωπικο δεδομενο? Οσο για τους υπαλληλους και πως πρεπει να φερεσαι,συγγνωμη αλλα εισαι λαθος. Πρεπει να εισαι παντα τυπικος,αυστηρος σε λογικα πλαισια και παντα συμφωνα με τους κανονες του εργατικου δικαιου και οσο αφορα την αποδοση......οταν πληρωνεις τα συμφωνηθεντα και στην ωρα τους,ειναι υποχρεωμενοι να σκιζονται στην δουλεια. Οτιδηποτε αλλο....λυπαμαι αλλα θα εχεις θεματα.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.221
Πόντοι
12.756
τον επιασε μλκ και αργησε δυο ωρες και σχολασε μετα απο 20 λεπτα,υπηρχε σχεδιο. :sunglasses:
εσυ μπαρε ευτυχως που εισαι οικοδομη και το πολυ πολυ να σε σφιξει κανας αλβανος πανω στο μαδερι...γλυτωσες,ΓΛΥΤΩΣΕΣ
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.615
Κριτικές
31
Like
13.191
Πόντοι
5.097

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.129
Κριτικές
23
Like
7.727
Πόντοι
3.346
Ενταξει αφεντικο.....απλα μια απορια.Πως ξερεις οτι δεν εχει γκομενο? Την ρωτησες στην συνεντευξη? πως ειναι δυνατον να γνωριζεις ενα τοσο προσωπικο δεδομενο? Οσο για τους υπαλληλους και πως πρεπει να φερεσαι,συγγνωμη αλλα εισαι λαθος. Πρεπει να εισαι παντα τυπικος,αυστηρος σε λογικα πλαισια και παντα συμφωνα με τους κανονες του εργατικου δικαιου και οσο αφορα την αποδοση......οταν πληρωνεις τα συμφωνηθεντα και στην ωρα τους,ειναι υποχρεωμενοι να σκιζονται στην δουλεια. Οτιδηποτε αλλο....λυπαμαι αλλα θα εχεις θεματα.
Φως φαναρι οτι του γυαλισε η μικρη απο την πρωτη στιγμη που πηγε στην δουλεια.
και ο τυπος αμεσως ψαχτηκε να μαθει τα παντα για αυτην.
Η πιτσιρικα πρεπει να ειναι τσακαλακι και καταλαβε τι παιζει με αυτον και προσπαθει να το εκμεταλευτει.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.615
Κριτικές
31
Like
13.191
Πόντοι
5.097
Το κόβω να μπαίνει ο δικηγόρος και να κάνει και την υπάλληλο πουτάνα :confused:
to glentaei τωρα η υπαλληλος και ο αλλος τον παιζει στην σκεψη του βυζιων που τον ακουμπησανε. :confused: :confused: :confused:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.129
Κριτικές
23
Like
7.727
Πόντοι
3.346
θα του παρει και τα σωβρακα στο τελος :confused:
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.947
Like
11.880
Πόντοι
3.556
φοβαμαι οτι τωρα με τις ανακοινωσεις κικιλια θα βαζει την υπαλληλο να βγαζει το ρουχα της για προφυλαξη απο τον κοβιντ. :confused: :confused: :confused:
Θα ξαναβάλει τα κλάματα ... υπάλληλος που δεν δούλεψε ποτέ και πληρωνόταν ...δημόσιο το μαγαζί του αφεντικού
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.221
Πόντοι
12.756
Θα ξαναβάλει τα κλάματα ... υπάλληλος που δεν δούλεψε ποτέ και πληρωνόταν ...δημόσιο το μαγαζί του αφεντικού
θελω και εγω τετοιο αφεντικο..οχι που γαμιεμαι 24ωρα στην δουλεια και πουτσα του :confused:
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.947
Like
11.880
Πόντοι
3.556
τα κλαμματα θα τα βαλει ο αφεντικος μετα. :confused: :confused: :confused:
Και μετά θα τον στείλει αυτή σπίτι του :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

θελω και εγω τετοιο αφεντικο..οχι που γαμιεμαι 24ωρα στην δουλεια και πουτσα του :confused:
Γιατί δεν στέλνεις ένα δακρύβρεχτο βιογραφικό στον τύπο ? :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom