Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 987K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

vaios83

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2014
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Πολλές οι αναδουλειές και το διατυμπανίζει το μαγαζί του όπου βρεθεί και όπου σταθεί, αντιλαμβάνεστε βέβαια πως με αυτή την εκτεταμένη προβολή στο μαγαζί του πλέον δε θα πηγαίνουν swingers οι οποίοι είναι χωμένοι στο σπορ αλλά μόνο περίεργα ζευγαράκια που δεν έχουν καμία σχέση με άθλημα.

Εκεί βέβαια που κλαίνε από τα γέλια όσοι έχουν ταξιδέψει σε swinger club του εξωτερικού είναι ο τίτλος

"Σε μια βιομηχανική ζώνη στον Πειραιά βρίσκεται ένα από τα καλύτερα swinging club της Ευρώπης."  :2funny: :2funny: :2funny:

Διαβάστε και κλάψτε:


καλα, το διαβασα χθες και μου επεσαν τα μαλλια! ο τυπος ειναι τρελος ψευτης! δεν ειχα σκοπο να γραψω, αλλα μονο στην ιδεα πως αυτοπαρουσιαζεται σαν μπροσταρης του χωρου παρουσιαζοντας την δουλεια αλλων σαν δικη του, νευριαζω.
" Το 2+2 είναι ένα club Ευρωπαϊκών προδιαγραφών." το πρωτο γελιο!!! με τα πετσετακια που εχει για σεντονια;; η στην ιταλια και την ολλανδια ο ιδιοκτητης χουφτωνει τις πελατισσες;; ή μηπως στην ευρωπη οταν ζητας για το μπουκαλι ουισκυ μια zero στην χρεωνουν και στην φερνουν με καπακι sprite!;;
"«Τη διακόσμηση την έχω επιμεληθεί εγώ», μου λέει ο Θέμης και φουσκώνει περήφανα για την ιδέα με τα κιλοτάκια στον τοίχο." ΟΛΟ το μαγαζι το εφτιαξε γνωστο ζευγαρι του χωρου που τσακωθηκαν και τους εδιωξε.
" Ένα βράδυ πήγαμε σε ένα swinging club εδώ στην Αθήνα, καθώς είμαστε swingers. Kαμιά σχέση με τα swingers club της Ευρώπης. Έτσι αποφάσισα πως η Ελλάδα χρειάζεται ένα swinging club ευρωπαϊκών προδιαγραφών. Έψαχνα χώρο για δύο χρόνια και τελικά βρήκα αυτόν εδώ, που πριν ήταν αποθήκη."  τοτε υπηρχε μονο το νιρβανα. οκ, δεν ειναι κι ευρωπικων προδιαγρφων, αλλα την δουλεια μας μια χαρα την καναμε! οσο για το αποθηκη, παλι ψεμματα! ηταν το τουμπανο κλαμπ! ολοι οι πειραιωτες το ξερουν! οσο γι το swingers που ειναι, γελαει ο καθε πικραμενος! τον παρατησε απ το πασχα η ρωσσιδα που πλασαρε για γκομενα και οποτε παμε μας φλομωνει στο ψεμμα πως ειναι ταξιδια! μεχρι κι οτι ειναι εγκυος ειπε!
"Μέσα μπαίνουν μόνο μέλη " και " Άνδρες μόνοι τους δεν μπορούν να έρθουν."  ο δημαρχος ελληνικου με 3 αντρες φιλους του που μπηκαν ασυνοδευτοι, ηταν μελη;;;;
και το κορυφαιο!!! "Έχουμε πάρα πολλούς τουρίστες που έρχονται αυθημερόν αποκλειστικά για το club μας. Παίζουν και φεύγουν. Πρόκειται κυρίως για Ιταλούς και Τούρκους και βόρεια Ευρώπη που έρχονται με τα ιστιοπλοϊκά τους. Ο προηγούμενος δήμαρχος Πειραιά είχε αναφερθεί σε αυτή τη μικρή, αλλά σημαντική συμβολή ανάπτυξης που φέραμε στο δήμο."  2funny 2funny 2funny 2funny
αλλοδαπος, μονο κανεις αλβανος να χει μπει! οσο για τα συγχαρητηρια του δημαρχου, πολυ θα θελα να πεσει στην αντιληψη του μιχαλολιακου η συνεντευξη να δουμε τι θα πει!
".«Εδώ δεν θα την πλησιάσει κάνεις, γιατί όλοι ξέρουν πως τα ζευγάρια πρέπει να παίζουν μαζί." κανεις, εκτος απ τον ιδιο τον λιγουρη που οποια γυναικα μπαινει παει και την χουφτωνει...
 

GiwrgosOR

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Περάσαμε χτες από το club μιας και είχε γεννέθλεια. Το τίμησε αρκετός και καλός κόσμος.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.710
Κριτικές
126
Like
7.726
Πόντοι
7.885
Περάσαμε χτες από το club μιας και είχε γεννέθλεια. Το τίμησε αρκετός και καλός κόσμος.

Δέσε λεπτομέρειες φίλε  :rolleyes: :uglystupid:.Τι σκήνικα παίχτηκαν πάνω-κάτω  :pipa1: :pipa2: :knockinb: :zfuck: να δούμε αν έχει αλλάξει κάτι στο μαγαζί με τόσο κράξιμο που του έχουν ρίξει  :2funny: :2funny: :2funny:
 

vaios83

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2014
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0

καποιο ζευγαρι που τον στηριζει εχει ακρες στην ιταλια κι εκανε το κονε. ομως στο ξενοδοχειο που υποτιθεται θα μεινουν οι ιταλοι, εχει 15 δωματια ανεπιβεβαιωτες κρατησεις! :2funny:
θα πανε οι λιγουρηδες την πρωτοχρονια και θα σκασουν το 70αρι νομιζοντας πως θα πηδηξουν ρωμαιες και μιλανεζες και θα κοιταζονται μεταξυ τους, γιατι ιταλος δεν θα ρθει ουτε για δειγμα!
 

swingcouple

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
197
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Περάσαμε χτες από το club μιας και είχε γεννέθλεια. Το τίμησε αρκετός και καλός κόσμος.
NATA MAΣ!!! ΚΙ ΑΛΛΟ ΝΕΟ ΠΡΟΦΙΛ ,,ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗ ΤΟΥ ΛΑΜΟΓΙΟΥ!!!!  ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ 3 ΚΙ ΚΟΥΚΟΣ ΗΤΑΝ ,,,,,ΜΑΛΛΟΝ Ο ΤΥΠΟΣ ΕΧΕΙ  ΚΑΜΜΙΑ 10ΑΡΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΚΕΡΝΑΕΙ  ΝΑ ΔΙΑΦΗΜΙΖΕΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟΥ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΣΙΜΠΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΖΕΥΓΑΡΙ,,,,,,,,,,,,
 

vaios83

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2014
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
εγω τα λεγα! εφαγε φολα απ τους ιταλους! ουτε ενας δεν θα ρθει!
κι αλλαξε την αφισσα! το 70αρι ομως, ακομη το ζηταει!!!!
γιατι;; για να δουμε την σκατοφατσα του;;
νιρβανα ρε, οπως τοσα χρονια!
 

Συνημμένα

  • W YEARS-11.jpg
    W YEARS-11.jpg
    82,9 KB · Εμφανίσεις: 37

swingcouple

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
197
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
εγω τα λεγα! εφαγε φολα απ τους ιταλους! ουτε ενας δεν θα ρθει!
κι αλλαξε την αφισσα! το 70αρι ομως, ακομη το ζηταει!!!!
γιατι;; για να δουμε την σκατοφατσα του;;
νιρβανα ρε, οπως τοσα χρονια!
ΩΠΑΑΑ,,,,ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΚΟΥΒΑΡΝΤΑΣ!!!!!  2 ΠΟΤΑ 70 ΕΥΡΩ????????ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
αλλα οκ,,,εχει μπουφε ,,,,χαχαχαχαχα
ρε τι λαμογιο ειναι αυτο???????ΕΛΕΟΣ!!!!
αλλα φταινε ορισμενοι που τον στηριζουν για να πιουν κανα ποτο τζαμπα!! α ρε λιγουρια αντι να τον ξαποστειλετε απο εκει που ηρθε ,,,,,,,,,,
 

GiwrgosOR

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μας ξέρεις κι από χτες ρε μεγάλε;
 

Xsanthi Marios

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2014
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0

Τελικα ειναι swingers club  η οχι;Στην ιστοσελιδα του με μεγαλλα γραμματα ειδα πως μπορει να μπει και αντρας μονος του με 80 ευρω.
Δεν θελω να μου πηδηξουν την γυναικα!να παιξουμε με ζευγαρι θελουμε!
Και μην μου πει κανεις πως μονο για την συγκεκριμενη μερα το εχει αυτο γιατι το ειχε και αλλη μερα και απλα αλλαξε την ημερομηνια..
Δεν το εχω επισκεφτει ακομα το μαγαζι αλλα με αυτα που βλεπω και διαβαζω εδω φοβαμαι..
 

swingcouple

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
197
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
ειδε κιαποειδε οτι τα ζευγαρια swingers δεν ειναι μαλακες να του τα ,,ακουμπησουν ,,,τα αλλαξε ολα!!!!!!!!!απο τις ,,,χιλιες και μια νυχτες με ιταλους σε ,,υπερπολυτελες χοτελ :new_shocked: :new_shocked: πηγε στα ,,70 ευρω το ζευγαρι,,και παλι δεν τσιμπησαν,,,τα κοροιδα, :2funny: :2funny: :2funny:
το ξαναλλαξε,,,,ΧΑΧΑΧΑΧΑ
εχει μεγαλη πλακα ο τυπος!!!σταθερη,,αξια που λενε... :zombie: :zombie: :zombie: :zombie:
 

Συνημμένα

  • 22 YEARS-11.jpg
    22 YEARS-11.jpg
    84,6 KB · Εμφανίσεις: 32

vaios83

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2014
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
χαχαχαχα! ρε τον ξεφτιλα τον απλυτο!
επιμενει πως θα χει ιταλους! ουτε ενας δεν εχει κανει κρατηση!
ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ! αρχισε να καταλαβαινει πως θα του βαλουν την κοτσιδα στον κωλο τα κοροιδα που θα σκασουν τα
70 κι αρχισε τις εκπτωσεις!
 

vaios83

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2014
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
"μετα ΤΗΣ 1:30"
πωπω τον πουστη τον αγραμματο! δερνε χω δει ουτε μια αφισσα του χωρις ορθογρφικο λαθος!
ο βλαχοτρεντουλας!
 

vaios83

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2014
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
νεα αφισσα σημερα!!!!
εκτος απο ιταλους, περιμενει και ζευγαρια κι απο αλλες χωρες!
μαλλον για τιποτα αλβανους θα λεει! οσο για την ορθογραφια του, απλα θεος!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
"των καινουργιο χρονο" !
"η εισοδος μετα τις 1:30μμ.." δηλαδη θα ναι ανοιχτα απ το μεσημερι;;;;;  :think:


και μια μικρη παρατηρηση! μιας και πρωτγοχρονια θα κανουμε φετος στο νιρβανα, ειπαμε τα χρισρτουγεννα να περασουμε απ τ αλλα 2 μαγαζια...
ξεκινησαμε απ το 2+2, το οποιο ηταν σχεδον αδειο. αυτο που μας εκανε εντυπωση, ειναι πως εμφανιστηκε και ξαναδουλευει εκει μια παλια γνωριμη! η ψηλη κοκκινομαλλα, που την ανοιξη ειχε παει στο 4! και μας ελεγε τα χειροτερα γι αυτο το μαγαζι και τον ιδιοκτητη του! πως πουλαει μπομπες ποτα, πως ειναι λιγουρης και πεφτουλας, πως προσπαθει να πασαρει σε ζευγαρια κοπελες του προσωπικου για να γαμησει κι ο ιδιος, πως ειναι βλακας και βρωμιαρης... γενικως, τα χειροτερα! και ξαναπαει εκει να δουλεψει! φυγμε αηδιασμενοι απ την υποκρισια. αντε η κοπελλα, ισως ειχε αναγκη τα λεφτα. ο αλλος, την ξαναπηρε μετα απο οσα εχει πει εις βαρος του;;  τι να πω...
 

Συνημμένα

  • paramoni.jpg
    paramoni.jpg
    127 KB · Εμφανίσεις: 50

swingcouple

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
197
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
νεα αφισσα σημερα!!!!
εκτος απο ιταλους, περιμενει και ζευγαρια κι απο αλλες χωρες!
μαλλον για τιποτα αλβανους θα λεει! οσο για την ορθογραφια του, απλα θεος!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
"των καινουργιο χρονο" !
"η εισοδος μετα τις 1:30μμ.." δηλαδη θα ναι ανοιχτα απ το μεσημερι;;;;;  :think:


και μια μικρη παρατηρηση! μιας και πρωτγοχρονια θα κανουμε φετος στο νιρβανα, ειπαμε τα χρισρτουγεννα να περασουμε απ τ αλλα 2 μαγαζια...
ξεκινησαμε απ το 2+2, το οποιο ηταν σχεδον αδειο. αυτο που μας εκανε εντυπωση, ειναι πως εμφανιστηκε και ξαναδουλευει εκει μια παλια γνωριμη! η ψηλη κοκκινομαλλα, που την ανοιξη ειχε παει στο 4! και μας ελεγε τα χειροτερα γι αυτο το μαγαζι και τον ιδιοκτητη του! πως πουλαει μπομπες ποτα, πως ειναι λιγουρης και πεφτουλας, πως προσπαθει να πασαρει σε ζευγαρια κοπελες του προσωπικου για να γαμησει κι ο ιδιος, πως ειναι βλακας και βρωμιαρης... γενικως, τα χειροτερα! και ξαναπαει εκει να δουλεψει! φυγμε αηδιασμενοι απ την υποκρισια. αντε η κοπελλα, ισως ειχε αναγκη τα λεφτα. ο αλλος, την ξαναπηρε μετα απο οσα εχει πει εις βαρος του;;  τι να πω...
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
δεν καταλαβαινει οτι με τις μαλακιες που γραφει τον εχουν καταλαβει ολοι???τουλαχιστον το νιρβανα δεν προσπαθει να πιασει κανεναν μαλακα,,
 

IONAS19831983

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
μὲ εἰδοποίησαν χθές κάποιοι πελάτες πὼς ἀνφέρεται τ'ὀνομά μου εδῶ μέσα, ἄκρως ὑποτιμητικά. ἔτσι, σοῦ ἔστειλα μήνυμα χθές βράδυ στὸ κινητό, ζητώντας σου νἀ ἀποσύρεις τὰ σχόλια ποὺ ἀδίκως μὲ στὸχοποιοῦν καὶ μὲ διαπομπεύουν. δὲν τὸ ἔκανες κι ἔτσι, ἀναγκάζομαι νὰ καταθέσω κι ἐγὼ τὴν γνώμι μου καὶ τὶς ἐμπειρίες μου ὥς πρώην ἐργαζόμενος στὸ 2+2... ἐπειδὴ ἔχω τὸ θᾶρρος τῆς γνώμης μου, γράφω πάντα δημοσίως μὲ τ'ὄνομά μου.
καταρχᾶς, ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ. ἡ ξανθιά κυρία ποὺ παρουσίαζε ὁ ἰδιοκτήτης σὰν σύντροφό του, ἦταν πρώην ἐργαζόμενη στὸ "πρακτορεῖο"συνοδων-ἱστοσελίδα ποὺ διατηροῦσε πρίν ἀνοίξει τὸ κλάμπ. ἡ ὀποία τὸν ἔχει παρτήσει ἀπὸ τὸ πάσχα κι ἔφυγε στὴν ῥωσσία... τώρα πὼς τὰ καταφέρνει καὶ σᾶς πλσάρετε ἀκόμη σὰν ζευγάρι, δὲν ξέρω...
δεύτερον. ΔΕΝ Μ ΕΔΙΩΞΕ ΜΕ ΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ, ΕΦΥΓΑ. τέλος γενάρη, γνωστὸς ψεύτης καὶ λιγούρης ὁ ἰδιοκτήτης. ἦρθε καἰ μοῦ εἶπε πὼς "πήδηξα πρίν λίγο 3 φορές αὐτὴν ἀπέναντι!" τυγχάνει ὅμως, τὸ ζευγάρι νὰ εἶναι κολλητοί μου φίλοι καὶ νὰ μὴν τὸ γνωρίζει. λέγοντάς στὰ παδία τὶ μοῦ εἶπε, καὶ μιᾶς καὶ ὁ συγκεκριμένος κύριος χώθηκε μὲ τὸ ζόρι στὸ δωμάτιο ποὺ ἔπαιζαν καὶ προσπάθησε νὰ χουφτώσει μὲ ἀποτέλεσμα νὰ τὸν πέταξαν ἔξω κλωτσηδόν, ἔγινε ὅ σχετικὸς χαμός καὶ παρολίγο νὰ τὸν πλακώσουν στὸ ξύλο. ἔβαλε τὰ κλάμματα, ζήταγε συγγνώμη κι ἔλεγε πὼς τὸ εἶπε γιὰ πλάκα. σὰν τιμωρία, μοῦ μείωσε τὰ μεροκάματα καὶ 2 ἐβδομάδες μετά, ξεκίνησα στο 4, χωρίς νὰ μοῦ ἔχει ἀνακοινωθεῖ ποτέ καμμία ἀπόλυσι! 8 φλεβάρη ξεκίνησα στὸ 4, ἡ ἠμερομονία ἀπολύσεως ἀπὸ τὸ 2, ποὺ γράφουν τὰ χαρτιά, εἶναι μέσα φλεβάρη!
τρῖτον:ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ. τὸ μαγαζί ποὺ διαδίδει πὼς ἔχει, ἔχει ἄλλον ἰδιοκτήτη, ὁ ὀποίος εἶναι παντελῶς ἄσχετος ὁ ἄνθρωπος! καὶ σ'ἐπικοινωνία μαζύ του, γέλαγε ὅταν τοῦ εἶπα τὶ διεμείφθη!
τέταρτον: τὸν τῖτλο (2+2) τὸν ἔχει σφετεριστεῖ ἀπὸ ἕνα γαλλικὸ swinger club ποὺ βρίσκεται στὸ παρίσι. δὲν ὑπᾶρχει ἱστοσελίδα ποὺ νὰ ἔχει κατατάξει τὸ 2+2 σὰν τὸ 5ο καλλίτερο κλάμπ τῆς εὐρώπης. τουλάχιστον ὄχι αὐτὸ τοῦ πειραιᾶ! ὅσο γιὰ τὰ συγχαρητήρια ποὺ διατρανώνεται πὼς ἔλαβε ἄπ'τὸν πρώην δήμαρχο, ὁ κύριος μιχαλολιάκος, ἔχει ἤδη ἐνημερωθεῖ καὶ θὰ κινηθεῖ νομικά, πρὸς ἀποκατάστασι τὴς ἀληθείας.
πέμπτον: ὅ,τι ἔχω καταφέρει, τὸ ἔχω καταφέρει λόγω τῆς ἐργατικότητός μου, τοῦ ἤθους μου καὶ τῆς εὐφυίας μου. ἄφησα δουλειά μὲ περισσότερα λεφτά γιὰ νὰ δουλέψω πάλι νύχτα στὸ συγκεκριμένο μαγαζί. κι ἐπειδὴ δὲν εἶμαι κανένας ψωμόλυσσας, μόλις εἴδα πὼς δὲν μοῦ κάνει, ἔφυγα. ἐν ἀντιθέσει μὲ τὴν μπαργούμαν σου, ἡ ὀποία ἔφυγε, ἦρθε στὸ 4, σὲ κατέκραξε καὶ τώρα τὴν ξαναπήρες πίσω.
ἔχεις πεῖ τὰ τερατώδη ψέμματα, πούλαγες μπόμπες ποτά, δὲν έχεις ἀφήσει γυναίκα πελάτισσα ποὺ δὲν τῆς τὴν ἔχεις πέσει, ἔισαι γλοιώδης, βλάκας, βρωμιάρης καὶ πολλά ἄλλα κοσμητικά ἐπίθετα, στὸ μπάρ μόλις κλείσεις κάνουν πάρτυ τὰ ποντίκια, σοῦ ζητάνε cola zero και τὴν πηγαίνεις μὲ κάπάκι sprite! (αὐτὰ εἶναι σχόλια τὴς μπαργούμαν σου κι ἄν θές, ἐπειδὴ ἔχω ἀρχεῖο, σοῦ ἐπισυνάπτω καὶ τὰ μηνύματα)
ἔχω κι ἄλλα νὰ γράψω, μὲ πολλὲς λεπτομέρειες. τὰ φυλάω ὅμως γιὰ τὴν ἐπόμενη φορά, ποὺ θ'ἀναφερθεῖς στ'ὄνομά μου.
καλὴ χρονιά, ἴωνας!
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Μάθαμε τι εγινε με τους Ιταλούς ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom