Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

captainKirk

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2013
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Αν υπάρχει κάποια διαθέσιμη γυναίκα να με συνοδεύσει σε swinger club το ερχόμενο ΠΣΚ ας μου στείλει μήνυμα. Σε κάθε περίπτωση είμαι πολύ εμφανίσιμος, αλλά έχω χάσει την παρέα που είχα παλαιότερα και ψάχνω νέα. Υ. Γ. Δεν ανήκω στα λιγουρια ή αγαμητους κλπ. Είμαι ξεκάθαρος και ειλικρινής.
 

stathisathens1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
780
Πόντοι
80
Αν υπάρχει κάποια διαθέσιμη γυναίκα να με συνοδεύσει σε swinger club το ερχόμενο ΠΣΚ ας μου στείλει μήνυμα. Σε κάθε περίπτωση είμαι πολύ εμφανίσιμος, αλλά έχω χάσει την παρέα που είχα παλαιότερα και ψάχνω νέα. Υ. Γ. Δεν ανήκω στα λιγουρια ή αγαμητους κλπ. Είμαι ξεκάθαρος και ειλικρινής.
Εμείς είμαστε ζευγάρι και θα πάμε αυτή την Πέμπτη
 

stathisathens1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
780
Πόντοι
80

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Ναι είχαμε πάει, είχε κόσμο. Αλλά η γνωστή βλακεία.... Ενώ βρήκαμε παρέα με δύο ελεύθερος.. πλάκωσε όλο το μαγαζί στο κρεβάτι και.. χάλασε η φάση...
Τυπε τα γνωστα λιγουργια σκασανε μυτη. Κριμα γιατι διαβασα οτι ανανεωθηκε σαν χωρος και προσεχουν τα ατομα που βαζουν μεσα.
 

stathisathens1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
780
Πόντοι
80
Τυπε τα γνωστα λιγουργια σκασανε μυτη. Κριμα γιατι διαβασα οτι ανανεωθηκε σαν χωρος και προσεχουν τα ατομα που βαζουν μεσα.
Δυστυχώς, το dress code ούτε για δείγμα. Επίσης δεν προλαβαίνεις να ξεκινήσεις το παιχνίδι και κινδυνεύεις να σε καρφώσουν από παντού... Ο χώρος είναι ίδιος και δυστυχώς η νοοτροπία ίδια.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Δυστυχώς, το dress code ούτε για δείγμα. Επίσης δεν προλαβαίνεις να ξεκινήσεις το παιχνίδι και κινδυνεύεις να σε καρφώσουν από παντού... Ο χώρος είναι ίδιος και δυστυχώς η νοοτροπία ίδια.
Μυστη ισως να ετυχε εκεινο το βραδι. Εγω επειδη γουσταρω πολυ τις ομαδικες φασεις θα ηθελα να ξαναπαω αλλα πλεον ειμαι ανεπιθυμητος απ οτι ξερω λογω των κριτικων μου στο φορουμ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: xperia

submalegr

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2007
Μηνύματα
76
Κριτικές
3
Like
170
Πόντοι
0
θέλαμε να πάμε κι εμεις χθες για κανένα τρίο αλλα βαρεθήκαμε. Απ ότι κατάλαβα είχε κόσμο και αρκετους singles για να διαλέξεις. το πρόβλημα με τα κοράκια παραμένει αλλα΄ελπίζω να υπάρχουν οι καμπίνες που κλειδώνεις ώστε να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. εμείς τουλάχιστον τις περισσότερες φορές αυτό κανουμε. Διαλέγουμε παρτενερ μπαίνουμε σε ένα δωμάτιο και κλέινουμε την πόρτα. Ελπίζω να μην έχει αλλαξει αυτό. Αν κάποιος συναγωνιστής ήταν χθες εκεί ας μας πει καμια παραπάνω πληροφορία μηπως πάμε την Κυριακή.
 

stathisathens1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
780
Πόντοι
80
θέλαμε να πάμε κι εμεις χθες για κανένα τρίο αλλα βαρεθήκαμε. Απ ότι κατάλαβα είχε κόσμο και αρκετους singles για να διαλέξεις. το πρόβλημα με τα κοράκια παραμένει αλλα΄ελπίζω να υπάρχουν οι καμπίνες που κλειδώνεις ώστε να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. εμείς τουλάχιστον τις περισσότερες φορές αυτό κανουμε. Διαλέγουμε παρτενερ μπαίνουμε σε ένα δωμάτιο και κλέινουμε την πόρτα. Ελπίζω να μην έχει αλλαξει αυτό. Αν κάποιος συναγωνιστής ήταν χθες εκεί ας μας πει καμια παραπάνω πληροφορία μηπως πάμε την Κυριακή.
Ακριβώς όπως το λες είναι, απλά δεν υπήρχε διαθέσιμο και αναγκαστικά πήγαμε εκεί.
 

stathisathens1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
780
Πόντοι
80
Καλησπέρα σε όλους, εχθές είπαμε με την σύντροφό μου να ξανά επισκεφθούμε το κλαμπ για άλλη μια φορά. Είχε γύρω στα δέκα ζευγάρια και περίπου δέκα άνδρες μόνους, γενικά η κατάσταση κάτω ήταν χαλαρή, μετά της μία ανεβήκαμε επάνω βρήκαμε ένα δωμάτιο που κλειδώνει και εκεί.... Περάσαμε πανέμορφα, επιλέξαμε διαδοχικά κάποια παλικάρια και πήραμε την σύντροφό μου και γενικά ήταν όμορφη κατάσταση..
Τελικά το κλειδί είναι η σωστή επιλογή και το δωμάτιο που κλειδώνει.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Καλησπέρα σε όλους, εχθές είπαμε με την σύντροφό μου να ξανά επισκεφθούμε το κλαμπ για άλλη μια φορά. Είχε γύρω στα δέκα ζευγάρια και περίπου δέκα άνδρες μόνους, γενικά η κατάσταση κάτω ήταν χαλαρή, μετά της μία ανεβήκαμε επάνω βρήκαμε ένα δωμάτιο που κλειδώνει και εκεί.... Περάσαμε πανέμορφα, επιλέξαμε διαδοχικά κάποια παλικάρια και πήραμε την σύντροφό μου και γενικά ήταν όμορφη κατάσταση..
Τελικά το κλειδί είναι η σωστή επιλογή και το δωμάτιο που κλειδώνει.
Τυπε τελικα το ειχατε τεραστια αναγκη το cuckold με την δικια σου. Την επομενη φορα αφησε ανοιχτη την πορτα η αραξτε καναπαδες για μεγαλυτερο σχημα.
 

Super_Sayan10

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2021
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
0
Σκέφτομαι και εγώ να επισκεφτώ το εν λόγω μαγαζί με την σύντροφό μου. Είμαστε 28 χρονών και το έχουμε συζητήσει για μία πρώτη διερευνητική κρούση. Λέμε την πρώτη φορά να πάμε απλά να κόψουμε κίνηση χωρίς να συμμετέχουμε κάπου και αν γουστάρουμε να ξαναπάμε. Γενικά τι κόσμος υπάρχει από ηλικία και από εμφάνιση; Υπάρχει διακριτικότητα και κατανόηση ή συμβαίνουν και άκομψες καταστάσεις. Any tips for beginnners?
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Σκέφτομαι και εγώ να επισκεφτώ το εν λόγω μαγαζί με την σύντροφό μου. Είμαστε 28 χρονών και το έχουμε συζητήσει για μία πρώτη διερευνητική κρούση. Λέμε την πρώτη φορά να πάμε απλά να κόψουμε κίνηση χωρίς να συμμετέχουμε κάπου και αν γουστάρουμε να ξαναπάμε. Γενικά τι κόσμος υπάρχει από ηλικία και από εμφάνιση; Υπάρχει διακριτικότητα και κατανόηση ή συμβαίνουν και άκομψες καταστάσεις. Any tips for beginnners?
Δεν θα έχετε κανένα πρόβλημα. Το όχι είναι πάντα όχι και είναι κανόνας που σέβονται όλοι, αλλιώς έξοδος από το κλαμπ. Και εννοείται ότι δεν είναι υποχρεωτικό να κάνετε κάτι.
 

alex2468

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2017
Μηνύματα
30
Like
74
Πόντοι
0
Ισχύει ότι για άντρες μόνους έχει απαγορευθεί η είσοδος;;
 

alex2468

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2017
Μηνύματα
30
Like
74
Πόντοι
0
Δεν έχω ξαναπάει σε τέτοιο μαγαζί υπάρχει κίνηση εκείνες τις μέρες;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom