Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 986K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
10
Like
1.571
Πόντοι
506
Αα ρε τι παιχνίδάρες κάναμε εν έτη 2017/18 !!!!
Περασμενα μεγαλεία και διηγωντας τα να κλαις !!!
Για πες για πες!Μπορουμε να τα ξαναζησουμε ως απειρος με εμπειρη σε αυτο δηλαδη εσενα ;)
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
10
Like
1.571
Πόντοι
506
Δυστυχώς αγορίνα δεν γίνεται
Οκ.Για τα περαιτερω δεν θα σε ρωτησω δημοσιως παρα μονο προσωπικως βλεπωντας και την αλλη απαντηση που εδωσες ωστε να μην προκαλω.
 

kinglebron8888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
176
Κριτικές
4
Like
435
Πόντοι
281
θα πάει κανείς απόψε ή θα είναι άδειο λόγω διακοπών; λεμε να παμε με τη δικια μου...
το προηγούμενο ΣΚ είχε σχετικά αρκετό κόσμο έμαθα
 
Τελευταία τροποποίηση:

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
73
Like
8.004
Πόντοι
24.436
Πήγα χθες στο μαγαζί μόνος μου και πέρασα ένα πολύ όμορφο βράδυ. Μαζεύει καλό κόσμο. Παρόλο που ήταν η πρώτη μου φορά και είχα λίγο τρακ στην αρχή, τα ζευγάρια ήταν πολύ φιλικά, ευγενικά και δεκτικά σε γνωριμίες. Άνθρωποι όλων των ηλικιών. Εγώ έπαιξα με 2 ζευγάρια και κέρδισα και μια πολύ ωραία πίπα λίγο πριν φύγω από το μαγαζί. Είχε αρκετό παιχνίδι η βραδιά. Σχεδόν όλα τα ζευγάρια έπαιξαν. Το μαγαζί καθαρό, ο ιδιοκτήτης προσπαθεί να σε κάνει να νιώσεις άνετα. Είχε ωραία μουσική. Γενικά ήταν ένα ωραίο βράδυ. Είχα σκοπό να πάω απλά να δω τι παίζει και να φύγω και τελικά έφυγα γύρω στις 4:30. Αξίζει μια επίσκεψη
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
684
Κριτικές
3
Like
877
Πόντοι
366
Πήγα χθες στο μαγαζί μόνος μου και πέρασα ένα πολύ όμορφο βράδυ. Μαζεύει καλό κόσμο. Παρόλο που ήταν η πρώτη μου φορά και είχα λίγο τρακ στην αρχή, τα ζευγάρια ήταν πολύ φιλικά, ευγενικά και δεκτικά σε γνωριμίες. Άνθρωποι όλων των ηλικιών. Εγώ έπαιξα με 2 ζευγάρια και κέρδισα και μια πολύ ωραία πίπα λίγο πριν φύγω από το μαγαζί. Είχε αρκετό παιχνίδι η βραδιά. Σχεδόν όλα τα ζευγάρια έπαιξαν. Το μαγαζί καθαρό, ο ιδιοκτήτης προσπαθεί να σε κάνει να νιώσεις άνετα. Είχε ωραία μουσική. Γενικά ήταν ένα ωραίο βράδυ. Είχα σκοπό να πάω απλά να δω τι παίζει και να φύγω και τελικά έφυγα γύρω στις 4:30. Αξίζει μια επίσκεψη
Τυπε μου επειδη ημου και εγω εκεινη την μερα μπορεις να μου εξηγησεις αυτο που λες παιξανε σχεδον ολα τα ζευγαρια γιατι εγω ειδα ενα μαγαζι γεματο απο ζευγαρια για μερα με μονους αντρες(φταει λογικα οτι ειχε και opening) αλλα απο ζευγαρια για διαφωτισε με ποια παιξανε γιατι εγω μετρησα ελαχιστα κατω απο 5. Οκ αν με ρωτας αν περασα καλα ναι περασα καλα γιατι και εγω πηγα με το ζευγαρι με το υπερμουνο που εδωσε αβερρτα πιπες αλλα εγω μετρησα πολυ λιγα ζευγαρια να παιζουνε. Ισως να ημουν σε διαφορετικο μαγαζι. Επισης αξιζει να σημειωθει οτι αναγνωρισα και μια παρεα απο μονες κορασιδες 3 στο συνολο που δουλευουν babylon παλιοτερα η μια ηταν στο Kinky αλλα πηρε μεταγραφη αυτες εδωσαν ρεσιταλ στον στιλο και κανανε pole dancing και πιασανε την παρλα σε αρκετους μονους αντρες και λογικα τους πιασανε πελατακια για το μαγαζι καθοτι ανταλλαζαν και τηλεφωνα σοσιαλ φυσικα δεν εγινε λογος και δεν ανεβηκαν ποτε στον επανω οροφο ουτε καν να δουν τι παιζει μολις μαζεψαν αρκετα πελατακια φυγανε. Αυτα για πληρη ενημερωση του τι εγινε.
 

theots81

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2015
Μηνύματα
491
Κριτικές
1
Like
888
Πόντοι
81
Τυπε μου επειδη ημου και εγω εκεινη την μερα μπορεις να μου εξηγησεις αυτο που λες παιξανε σχεδον ολα τα ζευγαρια γιατι εγω ειδα ενα μαγαζι γεματο απο ζευγαρια για μερα με μονους αντρες(φταει λογικα οτι ειχε και opening) αλλα απο ζευγαρια για διαφωτισε με ποια παιξανε γιατι εγω μετρησα ελαχιστα κατω απο 5. Οκ αν με ρωτας αν περασα καλα ναι περασα καλα γιατι και εγω πηγα με το ζευγαρι με το υπερμουνο που εδωσε αβερρτα πιπες αλλα εγω μετρησα πολυ λιγα ζευγαρια να παιζουνε. Ισως να ημουν σε διαφορετικο μαγαζι. Επισης αξιζει να σημειωθει οτι αναγνωρισα και μια παρεα απο μονες κορασιδες 3 στο συνολο που δουλευουν babylon παλιοτερα η μια ηταν στο Kinky αλλα πηρε μεταγραφη αυτες εδωσαν ρεσιταλ στον στιλο και κανανε pole dancing και πιασανε την παρλα σε αρκετους μονους αντρες και λογικα τους πιασανε πελατακια για το μαγαζι καθοτι ανταλλαζαν και τηλεφωνα σοσιαλ φυσικα δεν εγινε λογος και δεν ανεβηκαν ποτε στον επανω οροφο ουτε καν να δουν τι παιζει μολις μαζεψαν αρκετα πελατακια φυγανε. Αυτα για πληρη ενημερωση του τι εγινε.
Υπέρμουνο και έδωσε αβέρτα πίπες; Τα καλύτερα χάνουμε...
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
684
Κριτικές
3
Like
877
Πόντοι
366
Υπέρμουνο και έδωσε αβέρτα πίπες; Τα καλύτερα χάνουμε...
ναι ειναι μια γνωστη φουλ τσονα μουναρα σαν πορνοσταρ με φτιαγμενο βυζι παλια επαιζε πολυ με μονους αντρες αλλα τωρα οχι τοσο βεβαια την πεμπτη ηταν εκει αλλα τωρα δεν ξερω ποτε θα ξαναπαει ειναι να εισαι τυχερος να την πετυχεις. Να σου δωσω να καταλαβεις την συγκεκριμενη την ειχα ξαναπετυχει πριν 5 μηνες και δεν επαιξε τοτε με κανεναν μονο με τον δικο της. Εννοειται ξερουν το θεμη και ειναι γνωστη του μαγαζιου
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
684
Κριτικές
3
Like
877
Πόντοι
366
Υπέρμουνο και έδωσε αβέρτα πίπες; Τα καλύτερα χάνουμε...
κοιτα δεν ειναι καθε μερα τ ' Αγιαννιού καλυτερα να παιξεις το τζοκερ που λεμε παρα να την πετυχεις και να ειναι στις μερες της. Θελω και λιγο τυχη αυτη εχω παει αρκετε μερες και εχω φαει φολλα αλλα εχω περασει και καλα ομως τωρα ειχε opening και δωρεαν σφηνακια γι αυτο ειχε κοσμο
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
73
Like
8.004
Πόντοι
24.436
Τυπε μου επειδη ημου και εγω εκεινη την μερα μπορεις να μου εξηγησεις αυτο που λες παιξανε σχεδον ολα τα ζευγαρια γιατι εγω ειδα ενα μαγαζι γεματο απο ζευγαρια για μερα με μονους αντρες(φταει λογικα οτι ειχε και opening) αλλα απο ζευγαρια για διαφωτισε με ποια παιξανε γιατι εγω μετρησα ελαχιστα κατω απο 5. Οκ αν με ρωτας αν περασα καλα ναι περασα καλα γιατι και εγω πηγα με το ζευγαρι με το υπερμουνο που εδωσε αβερρτα πιπες αλλα εγω μετρησα πολυ λιγα ζευγαρια να παιζουνε. Ισως να ημουν σε διαφορετικο μαγαζι. Επισης αξιζει να σημειωθει οτι αναγνωρισα και μια παρεα απο μονες κορασιδες 3 στο συνολο που δουλευουν babylon παλιοτερα η μια ηταν στο Kinky αλλα πηρε μεταγραφη αυτες εδωσαν ρεσιταλ στον στιλο και κανανε pole dancing και πιασανε την παρλα σε αρκετους μονους αντρες και λογικα τους πιασανε πελατακια για το μαγαζι καθοτι ανταλλαζαν και τηλεφωνα σοσιαλ φυσικα δεν εγινε λογος και δεν ανεβηκαν ποτε στον επανω οροφο ουτε καν να δουν τι παιζει μολις μαζεψαν αρκετα πελατακια φυγανε. Αυτα για πληρη ενημερωση του τι εγινε.
Αν θες έλα pm να μετρήσουμε τα ζευγάρια που έπαιξαν. Αλλά σίγουρα ήταν πάνω από 5. Εγώ πχ δεν προσπάθησα για το υπερμουνο είχε μεγάλη αναμονή
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.703
Κριτικές
126
Like
7.715
Πόντοι
7.885
Τυπε μου επειδη ημου και εγω εκεινη την μερα μπορεις να μου εξηγησεις αυτο που λες παιξανε σχεδον ολα τα ζευγαρια γιατι εγω ειδα ενα μαγαζι γεματο απο ζευγαρια για μερα με μονους αντρες(φταει λογικα οτι ειχε και opening) αλλα απο ζευγαρια για διαφωτισε με ποια παιξανε γιατι εγω μετρησα ελαχιστα κατω απο 5. Οκ αν με ρωτας αν περασα καλα ναι περασα καλα γιατι και εγω πηγα με το ζευγαρι με το υπερμουνο που εδωσε αβερρτα πιπες αλλα εγω μετρησα πολυ λιγα ζευγαρια να παιζουνε. Ισως να ημουν σε διαφορετικο μαγαζι. Επισης αξιζει να σημειωθει οτι αναγνωρισα και μια παρεα απο μονες κορασιδες 3 στο συνολο που δουλευουν babylon παλιοτερα η μια ηταν στο Kinky αλλα πηρε μεταγραφη αυτες εδωσαν ρεσιταλ στον στιλο και κανανε pole dancing και πιασανε την παρλα σε αρκετους μονους αντρες και λογικα τους πιασανε πελατακια για το μαγαζι καθοτι ανταλλαζαν και τηλεφωνα σοσιαλ φυσικα δεν εγινε λογος και δεν ανεβηκαν ποτε στον επανω οροφο ουτε καν να δουν τι παιζει μολις μαζεψαν αρκετα πελατακια φυγανε. Αυτα για πληρη ενημερωση του τι εγινε.
Έλα ρε τύπε, γίνονται τέτοια στημένα σκηνικά σε αυτό το κλαμπ, πέσαμε από τα σύννεφα :confused::confused:
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
684
Κριτικές
3
Like
877
Πόντοι
366
Αν θες έλα pm να μετρήσουμε τα ζευγάρια που έπαιξαν. Αλλά σίγουρα ήταν πάνω από 5. Εγώ πχ δεν προσπάθησα για το υπερμουνο είχε μεγάλη αναμονή
κοιτα δεν θα κατσω να παιξω την κολοκυθια τωρα αν ηταν 1 μαχ 2 ζευγαρια παραπανω το δεχομαι δεν βαζω το χερι μου στη φωτια αλλα ολα τα ζευγαρια σιγουρα δεν παιξανε αυτο
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
684
Κριτικές
3
Like
877
Πόντοι
366
Έλα ρε τύπε, γίνονται τέτοια στημένα σκηνικά σε αυτό το κλαμπ, πέσαμε από τα σύννεφα :confused::confused:
εσεις τα ξερετε αλλα ενημερωνω και τους νεους που δεν ξερουν και νομιζουν διαφορα
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
73
Like
8.004
Πόντοι
24.436
κοιτα δεν θα κατσω να παιξω την κολοκυθια τωρα αν ηταν 1 μαχ 2 ζευγαρια παραπανω το δεχομαι δεν βαζω το χερι μου στη φωτια αλλα ολα τα ζευγαρια σιγουρα δεν παιξανε αυτο
Προφανώς δεν έπαιξαν όλα τα ζευγάρια αλλά η πλειοψηφία σίγουρα έκανε παιχνίδι. Τώρα αν ήταν του μαγαζιού κάποιοι αυτό μάλλον το ξέρεις καλύτερα εσύ που πηγαίνεις συχνά
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
684
Κριτικές
3
Like
877
Πόντοι
366
Προφανώς δεν έπαιξαν όλα τα ζευγάρια αλλά η πλειοψηφία σίγουρα έκανε παιχνίδι. Τώρα αν ήταν του μαγαζιού κάποιοι αυτό μάλλον το ξέρεις καλύτερα εσύ που πηγαίνεις συχνά
Πηγαινω συχνα θεωρω οτι ξερω αρκετα αλλα οχι παρα πολλα οπως καποιοι αλλοι που το εχουν χτισει και εχουν φουλ εμπειρια και λενε αληθειες, εγω οσα λιγα ξερω τα λεω οπως τις στριπτιτζουδες που ειδα να ψαχνουν πελατακια. Εψηνα φιλη μου να παμε Σαββατο αλλο δεν ηθελε και μονος την Κυριακη ειπα να μην παω γιατι πηγα Πεμπτη και με το κοσμο που θα εχει παρασκευη σαββατο που θα ανοιξε Κυριακη θα ηταν πιο χαλαρα δν ξερω ας μας πει και κανας αλλος εμπειρια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom