Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 986K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Dimitrisx

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2017
Μηνύματα
21
Like
34
Πόντοι
0
Οσες φορες εχω παει 2+2 ειτε κυριακη ειτε πεμπτη επειδη ειμαι μονος παντα ειχε πολυ ομορφα ζευγαρια και καλο παιχνιδι… Δεν εμεινα απογοητευμενος
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
684
Κριτικές
3
Like
877
Πόντοι
366
Οσες φορες εχω παει 2+2 ειτε κυριακη ειτε πεμπτη επειδη ειμαι μονος παντα ειχε πολυ ομορφα ζευγαρια και καλο παιχνιδι… Δεν εμεινα απογοητευμενος
τυπε θα διαφωνησω μαζι σου και θεωρω δεν λες αληθειες και μπορει να παραπλανησεις κοσμο. Εχω παει αρκετες φορες Πεμπτη-Κυριακη και ναι εχω περασει καλα αλλα στο 60% των φορον που πηγα ειτε δεν σε βαζουν μεσα γιατι δεν εχει πολλα ζευγαρια ειτε και να μπεις παιχνιδι να γινεται μονο απο ελαχιστα ζευγαρια ματι πολυ και λιγο παιχνιδι σχεδον καθολου απο τους μπαλαντερ επισης εχουν υπαρξει και 3-4 φορες οπως ειπα και πριν που δεν καταφερα να μπω γιατι η ουρα απο μπακουρους φτανει μεχρι Σαλαμινα. Δεν ειναι τοσο ιδανικα τα πραγματα για τους μπαλαντερ οπως τα περιγραφεις αυτη ειναι η αληθεια. Οποτε μην παραπλανεις κοσμο οτι ειναι ολα τελεια. Συμφωνω εν μερη ισχυει αν εισαι τυχερος θα περασεις καλλα αλλα ειναι πολυ πιο σπανιο σε συγκριση με τις παλιες καλες εποχες
 
Τελευταία τροποποίηση:

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.703
Κριτικές
126
Like
7.715
Πόντοι
7.885
Οσες φορες εχω παει 2+2 ειτε κυριακη ειτε πεμπτη επειδη ειμαι μονος παντα ειχε πολυ ομορφα ζευγαρια και καλο παιχνιδι… Δεν εμεινα απογοητευμενος
Περνα από το ταμείο του Θέμη το βράδι για το φιλοδώρημα υπάλληλε:jerking::jerking:
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
684
Κριτικές
3
Like
877
Πόντοι
366

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.703
Κριτικές
126
Like
7.715
Πόντοι
7.885
μαλλον ο @Dimitrisx ειναι βαλτος απο τον κυριο θεμη για να μαζεψει τπτ κοροιδα για σημερα αχαχαχαχα
Μια ζωή τα ίδια ο θεμαρας, δεν μπορεί να χωνέψει ότι είναι η 2η επιλογή σαν μαγαζί και βάζει προμοτορες να γράφουν μ@λακιες εδώ μέσα.
 

ΚΥΡΙΟΣ36

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2024
Μηνύματα
41
Like
197
Πόντοι
0
Το πικ του μαγαζιού τι ωρα ειναι;από τι ώρα ξεκινάει να μαζεύει κόσμο;
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
190
Like
310
Πόντοι
21
Kυριακη και Πεμπτη δεν εχω παει ποτέ, ουτε σκοπευω να παω και προτεινω να μην πηγαινει και κανενας μόνος αυτες τις μερες. Θα δωσεις 80 ευρω και δεν εισαι σιγουρος οτι θα κανεις κατι, εξαρτασαι απο τις διαθεσεις λιγων ζευγαριων και μαλλον δεν θα κανεις τιποτα.
Αλλά!!!!
Οσες φορες εχω παει Παρασκευη ή Σαββατο, εχω περασει σουπερ!!!!! μ.ο.3-4 γαμησια με αλλες, πλην της συνοδου και μπαλαμουτιασμα σε 5-6 ακομη, πιστευω αξιζει τα μεγιστα!!!Βρειτε λοιπον καμια διαθεσιμη κορασιδα και πηγαιντε να βγαλετε γουστα.
Για να εχει μια αξια ενημερωσης το θρεντ, ας γραφουν μονο οσοι εχουν παει και εχουν εικονα.... οχι ο καθε καμμενος, αγαμητος μυθομανης..,που ζηλευει οσους περνανε καλα....τους ξερετε ποιοι ειναι, πεταγονται σαν πoρδες και σχολιαζουν τα παντα, ενω δεν εχουν ιδεα για τιποτα.....
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.703
Κριτικές
126
Like
7.715
Πόντοι
7.885
Δηλαδή 5 γαμησια και 5 μπαλαμουτιασματα. Πάρε κι άλλα 5 φασκελα από εμένα να τα κάνεις 15 προμοτορα. Πάλι πετάχτηκες να πεις την :jerking::jerking:, την ήθελες την φαπα σου δεν κρατήθηκες.
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
190
Like
310
Πόντοι
21
Δηλαδή 5 γαμησια και 5 μπαλαμουτιασματα. Πάρε κι άλλα 5 φασκελα από εμένα να τα κάνεις 15 προμοτορα. Πάλι πετάχτηκες να πεις την :jerking::jerking:, την ήθελες την φαπα σου δεν κρατήθηκες.
Γιατι πεταχτηλες σαν τσαπου ρε γελοιο προσωπο???παλι σε ετσουξε ο,τι γραφω...σε ξερουν ολοι ποσο γελοιο προσωπο εισαι. Δεν θα ξαναμπω στη διαδιακασια να αλλαζω μυνηματα μαζι σου, σε προσκαλεσα να ερθεις στη σχολη να σε γνωρισω, σου εδωσα διευθυνση και δεν εμφανιστηκες ποτέ. Εσυ γραψε για τα τσοντοσιμεα που πας συχνα,οντως για εκει εχεις αποψη, πες μας,
κανεις καλες πιπες στους πακηδες???χαχαχα
οτι και να ξαναγραψεις δεν θα σου απανταω,σε γνωριζουν ολοι εδω μεσα, πιο γελοιος.αγαμητος/μυθομανης πεθαινεις!!!!
αν θες να μαθεις για το 2κ2 που δεν εχεις μπει, ουτε προκειται να μπεις ποτέ, ρωτα να σου πει την αδερφη της θειάς σου που συχναζει εκει και ειναι μπουκωμενη συνεχεια!!!!
Βρασε στο ζουμι σου, τον πουλο!!!!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.703
Κριτικές
126
Like
7.715
Πόντοι
7.885
Γιατι πεταχτηλες σαν τσαπου ρε γελοιο προσωπο???παλι σε ετσουξε ο,τι γραφω...σε ξερουν ολοι ποσο γελοιο προσωπο εισαι. Δεν θα ξαναμπω στη διαδιακασια να αλλαζω μυνηματα μαζι σου, σε προσκαλεσα να ερθεις στη σχολη να σε γνωρισω, σου εδωσα διευθυνση και δεν εμφανιστηκες ποτέ. Εσυ γραψε για τα τσοντοσιμεα που πας συχνα,οντως για εκει εχεις αποψη, πες μας,
κανεις καλες πιπες στους πακηδες???χαχαχα
οτι και να ξαναγραψεις δεν θα σου απανταω,σε γνωριζουν ολοι εδω μεσα, πιο γελοιος.αγαμητος/μυθομανης πεθαινεις!!!!
αν θες να μαθεις για το 2κ2 που δεν εχεις μπει, ουτε προκειται να μπεις ποτέ, ρωτα να σου πει την αδερφη της θειάς σου που συχναζει εκει και ειναι μπουκωμενη συνεχεια!!!!
Βρασε στο ζουμι σου, τον πουλο!!!!
Ρε τύπε σου έγραψα που είμαι και δεν πέρασες μια βόλτα όταν σχολασεις να τα πούμε. Δεν αντέχεις τον διάλογο μαζί μου και με κάποιους άλλους μύστες εδώ μέσα γιατί καταλήγει πάντα να σε ξεβρακωνουμε και όλοι ξέρουμε την συνέχεια. Κάτσε τώρα να σκάσεις πάλι που έφαγες ξανά την φαπα σου και είμαστε εντάξει εμείς.
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
463
Like
706
Πόντοι
81
Kυριακη και Πεμπτη δεν εχω παει ποτέ, ουτε σκοπευω να παω και προτεινω να μην πηγαινει και κανενας μόνος αυτες τις μερες. Θα δωσεις 80 ευρω και δεν εισαι σιγουρος οτι θα κανεις κατι, εξαρτασαι απο τις διαθεσεις λιγων ζευγαριων και μαλλον δεν θα κανεις τιποτα.
Αλλά!!!!
Οσες φορες εχω παει Παρασκευη ή Σαββατο, εχω περασει σουπερ!!!!! μ.ο.3-4 γαμησια με αλλες, πλην της συνοδου και μπαλαμουτιασμα σε 5-6 ακομη, πιστευω αξιζει τα μεγιστα!!!Βρειτε λοιπον καμια διαθεσιμη κορασιδα και πηγαιντε να βγαλετε γουστα.
Για να εχει μια αξια ενημερωσης το θρεντ, ας γραφουν μονο οσοι εχουν παει και εχουν εικονα.... οχι ο καθε καμμενος, αγαμητος μυθομανης..,που ζηλευει οσους περνανε καλα....τους ξερετε ποιοι ειναι, πεταγονται σαν πoρδες και σχολιαζουν τα παντα, ενω δεν εχουν ιδεα για τιποτα.....
Οπ νατος ο μ@@ς της αδελφης της ξαδελφης.
Την γυναικα την αφησες σπιτι να γαμιεται με τον γειτονα και εσυ στο 2?
 

aa(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2021
Μηνύματα
79
Like
115
Πόντοι
0
εχει πετυχει καποιος μαι κοντουλα 50 αρα κοκκινομαλα με κοτσιδακια?
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.042
Κριτικές
9
Like
12.991
Πόντοι
3.836
και γιατί αντί να κλαις, δεν πας να επαναλάβεις τις παιχνιδάρες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom