Νέα

Περί κριτικών για μπουρδέλα/στούντιο (προβληματισμοί, νέοι κανόνες κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 911
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ακόρεστε, που την είχες δημοσιεύσει πιο πριν; Δώσε λινκ.

 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ξανα εδω ειχα ποσταρει, αλλά την εσβησα αφου ειδα οτι ειχες φυγει.
 

Επισκέπτης
Ξανα εδω ειχα ποσταρει, αλλά την εσβησα αφου ειδα οτι ειχες φυγει.
Ας αφήσουμε την Μαρλέν Ντίτριχ και ας επανέλθουμε στα φλέγοντα του νήματος ζητήματα:

Γ. Μπουζιάνη 2-Λίντα:

Αντισθένη, ανακοίνωσες ήδη την απόφασή σου περί ανωτάτου ορίου κριτικών.Ήτοι 2 κριτικές ανά ιερόδουλη από κάθε μέλος.
Ο ICCAROS υπερέβη κατά πολύ το όριο.Πρέπει να διαγραφούν οι πλεονάζουσες κριτικές του.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Γ. Μπουζιάνη 2-Λίντα:

Αντισθένη, ανακοίνωσες ήδη την απόφασή σου περί ανωτάτου ορίου κριτικών.Ήτοι 2 κριτικές ανά ιερόδουλη από κάθε μέλος.
Ο ICCAROS υπερέβη κατά πολύ το όριο.Πρέπει να διαγραφούν οι πλεονάζουσες κριτικές του.
σκέψη ήταν μετά απο πρόταση νομίζω του ροκαβλον , κάτι επίσημο δεν έχει πέσει στην αντίληψη μου ή νομίζω? 
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Επίσημα βάσει εγκυκλίου μετά στρογγυλής του Κράτους σφραγίδος ανακοινώνει η δημόσια διοίκηση.
Ο Αντισθένης δεσμεύτηκε μετά από την δικαιολογημένη απαίτηση αρκετών συναγωνιστών να υπάρξει ανώτατο όριο 2 κριτικών ανά ιερόδουλη  από κάθε μέλος. 
ναι δεν αντιλέγω , την είχα παρακολουθήσει την "αντιπαράθεση"
εμένα το ερώτημα μου είναι αν έχει γραφτεί επίσημα στους κανόνες του σαιτ και το  έχω χάσει...
 

Επισκέπτης
Η απόφαση για  ανώτατο όριο 2 κριτικών ανά ιερόδουλη από κάθε μέλος ισχύει.
Βάσει αυτής ήδη έχει σβηστεί κριτική του Billy7 για την Μπάρμπορα.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
ναι δεν αντιλέγω , την είχα παρακολουθήσει την "αντιπαράθεση"
εμένα το ερώτημα μου είναι αν έχει γραφτεί επίσημα στους κανόνες του σαιτ και το  έχω χάσει...
Στους κανονες εχουν γραφτει κι αλλα πραγματα, τα οποια εχουν προφανως διακοσμητικο λογο και τα οποια δεν τηρουνται απο κανεναν.....
Αυτο σε πειραξε ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Το ερωτημα ειναι αλλο....

Ακομη κι αν υσχυσει ενα τετοιο μετρο με οριο 2 κριτικες ανα μελος για καθε κοπελα...
Χωρις οριο ποσταρισματος και χωρις διαγραφες κλωνων ....

ΤΙ εμποδιζει τον καθε .......

ΠΡΟΜΟΤΟΡΑ - ΔΙΑΦΗΜΗΣΤΗ - ΑΓΑΠΗΤΙΚΟ - ΝΤΑΒΑΤΖΗ - ''ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑ'' - ΙΕΡΟΔΟΥΛΗ - ΠΡΟΣΤΑΤΗ - ΑΓΑΠΟΥΛΗ

να κανει νεο κλωνο και να γραφει οτι θελει κατα πως τον συμφερει ?


Απλη απορια......
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
ναι δεν αντιλέγω , την είχα παρακολουθήσει την "αντιπαράθεση"
εμένα το ερώτημα μου είναι αν έχει γραφτεί επίσημα στους κανόνες του σαιτ και το  έχω χάσει...
Εχει γινει προταση στον Antistheni για maximum 2 κριτικων / ανα κοπελα και ειχε δηλωσει οτι θα το μελετησει.
Δεν εχει ανακοινωσει ακομα την αποφαση του.Ουτε και εγω τουλαχιστον την εχω δει καπου.

Προσωπικα δεν εχω αντιρηση, και θα προτεινα ομως να ο αριθμος αυτος να εχει και καποιο ευρος χρονου.
Δηλαδη :
Π.χ. Ενα χρονο,δυο χρονια, εξι μηνες(οτιδηποτε αποφασισει)μιας και η εκαστοτε  κοπελα ,μπορει να καλυτερεψει/χειροτερψει, ή ακομα η σταθερα καλη /κακη παρουσια της με αυτο τον τροπο να "στανταρονται".

Προσωπικα δεν εχω προβλημα με οτι και εαν αποφασισει.
Ηδη οι τελευταιες μου κριτικες ειναι με κοπελες που συνανταω πρωτη φορα και δεν επαναλαμβανω κριτικες με στανταρακια μου, αφου παρεξηγουνται.

 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Εχει γινει προταση στον Antistheni για maximum 2 κριτικων / ανα κοπελα και ειχε δηλωσει οτι θα το μελετησει.
Δεν εχει ανακοινωσει ακομα την αποφαση του.Ουτε και εγω τουλαχιστον την εχω δει καπου.

Προσωπικα δεν εχω αντιρηση, και θα προτεινα ομως να ο αριθμος αυτος να εχει και καποιο ευρος χρονου.
Δηλαδη :
Π.χ. Ενα χρονο,δυο χρονια, εξι μηνες(οτιδηποτε αποφασισει)μιας και η εκαστοτε  κοπελα ,μπορει να καλυτερεψει/χειροτερψει, ή ακομα η σταθερα καλη /κακη παρουσια της με αυτο τον τροπο να "στανταρονται".

Προσωπικα δεν εχω προβλημα με οτι και εαν αποφασισει.
Ηδη οι τελευταιες μου κριτικες ειναι με κοπελες που συνανταω πρωτη φορα και δεν επαναλαμβανω κριτικες με στανταρακια μου, αφου παρεξηγουνται.

Κατά τη γνώμη μου δεν είναι ο συνεχής αριθμός των κριτικών κάθε μέλους με την ίδια ιερόδουλη το πρόβλημα.

Το πρόβλημα είναι οικονομικό, και έχει να κάνει με την κρίση που κτύπησε και τους οίκους ανοχής, μιας που στατιστικά ο αριθμός των κριτικών έχει μειωθεί δραματικά το τελευταίο διάστημα και από 40 έως 50/ ημέρα που γραφόντουσαν πριν ένα και πλέον χρόνο, τώρα γράφονται 15 έως 20/ ημέρα το πολύ.

Έτσι ίσως αναδεικνύεται και το πρόβλημα μιας που σε μικρότερο αριθμό κριτικών οι επαναλήψεις φαίνονται ως κάτι το μονότονο.

Είναι λοιπόν εκεί το πρόβλημα ή μήπως κάπου αλλού ?? :think:

Καλό θα ήταν λοιπόν σε αυτές τις δύσκολες εποχές όλοι οι συναθλητές να βάλουμε τα χεράκια μας στο πληκτρολόγιο και να καθίσουμε να γράψουμε και καμιά κριτική παραπάνω ώστε να διατηρήσουμε ζωντανό το όλο θέμα, τουλάχιστον μέχρι η κρίση να ξεπεραστεί και να καλυτερέψουν τα πράγματα για την χώρα μας.

Με την αύξηση του αριθμού των κριτικών οι επαναλήψεις δεν θα φαίνονται τόσο κτυπητά και  ταυτόχρονα θα αποκτήσουν και την παλιά τους αίγλη.

Τέλος η δική μου πρόταση  θα ήταν να μελετηθεί κατά πόσο θα ήταν εφικτό να διαχωριστούν τα στατιστικά των κριτικών αφ΄ ενός σε ένα κομμάτι που θα αφορά τις Ιερόδουλες και αφ΄ ετέρου σε ένα διαφορετικό που θα αφορά τσόντες, ξενοδοχεία, στριπτιζάδικα και άλλα. Επίσης καλό θα ήταν να τεθεί και ένα μίνιμουμ χαρακτήρων σε κάποια κριτική έτσι ώστε να διαφέρει από ένα κοινό ποστάρισμα.
:zfuck:
 

Επισκέπτης
Εχει γινει προταση στον Antistheni για maximum 2 κριτικων / ανα κοπελα και ειχε δηλωσει οτι θα το μελετησει.
Δεν εχει ανακοινωσει ακομα την αποφαση του.Ουτε και εγω τουλαχιστον την εχω δει καπου.

Προσωπικα δεν εχω αντιρηση, και θα προτεινα ομως να ο αριθμος αυτος να εχει και καποιο ευρος χρονου.
Δηλαδη :
Π.χ. Ενα χρονο,δυο χρονια, εξι μηνες(οτιδηποτε αποφασισει)μιας και η εκαστοτε  κοπελα ,μπορει να καλυτερεψει/χειροτερψει, ή ακομα η σταθερα καλη /κακη παρουσια της με αυτο τον τροπο να "στανταρονται".

Προσωπικα δεν εχω προβλημα με οτι και εαν αποφασισει.
Ηδη οι τελευταιες μου κριτικες ειναι με κοπελες που συνανταω πρωτη φορα και δεν επαναλαμβανω κριτικες με στανταρακια μου, αφου παρεξηγουνται.

2 κριτικαὶ ἀνὰ ἐργαζομένη ἀνὰ ἔτος εἴπομεν
 

Επισκέπτης
Στους κανονες εχουν γραφτει κι αλλα πραγματα, τα οποια εχουν προφανως διακοσμητικο λογο και τα οποια δεν τηρουνται απο κανεναν.....
Αυτο σε πειραξε ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:thumbsup:
Η αέναη διαλεκτική πάλη μεταξύ τύπου και ουσίας.

Το ερωτημα ειναι αλλο....
Ακομη κι αν υσχυσει ενα τετοιο μετρο με οριο 2 κριτικες ανα μελος για καθε κοπελα...
Χωρις οριο ποσταρισματος και χωρις διαγραφες κλωνων ....
ΤΙ εμποδιζει τον καθε .......
ΠΡΟΜΟΤΟΡΑ - ΔΙΑΦΗΜΗΣΤΗ - ΑΓΑΠΗΤΙΚΟ - ΝΤΑΒΑΤΖΗ - ''ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑ'' - ΙΕΡΟΔΟΥΛΗ - ΠΡΟΣΤΑΤΗ - ΑΓΑΠΟΥΛΗ
να κανει νεο κλωνο και να γραφει οτι θελει κατα πως τον συμφερει ?
Απλη απορια....
Ανώτατο όριο 2 κριτικών ανά ιερόδουλη από κάθε μέλος.Τι σημαίνει αυτό;
[size=14pt]Ο χρήστης ο προορισμένος να διαφημίζει, έχει ημερομηνία λήξης.[/size]
Οι ιδιοκτήτες μπουρδέλων, οι νταβαντζίδες, οι ιερόδουλες, οι τσατσάδες, οι αγαπούληδες και οι χρηματιζόμενοι διαφημιστές ιερόδουλων και μπουρδέλων θα αναγκαστούν να δημιουργούν συνέχεια κλώνους για να γράφουν κριτικές για την ίδια κοπέλα.
Θα πρέπει πάλι από την αρχή ο κλώνος να γράφει για να δείξει  επαρκή αριθμό μηνυμάτων και με κάθε τρόπο να παραπλανήσει τους ανυποψίαστους αναγνώστες οτι δεν είναι διαφημιστής.
Σκεφθείτε το αυτό στο πολλαπλάσιο και συνέχεια.
Και σε μόλις 2 κριτικές να αχρηστεύεται κατά πολύ ο ρόλος του.Αφού πρέπει να μην ξαναγράψει κριτική για την ίδια κοπέλα.
Και πάλι από την αρχή να πρέπει να ανοίξει άλλον λογαριασμό και να προσπαθεί να πείσει.Και ούτω καθ'εξής....

Ιδού λοιπόν το πρώτο αντικειμενικό κριτήριο εντοπισμού του απατεώνα χρήστη ακόμη και από τον ανυποψίαστο αναγνώστη-επισκέπτη.

 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
:thumbsup:
Η αέναη διαλεκτική πάλη μεταξύ τύπου και ουσίας.
Ανώτατο όριο 2 κριτικών ανά ιερόδουλη από κάθε μέλος.Τι σημαίνει αυτό;
[size=14pt]Ο χρήστης ο προορισμένος να διαφημίζει, έχει ημερομηνία λήξης.[/size]
Οι ιδιοκτήτες μπουρδέλων, οι νταβαντζίδες, οι ιερόδουλες, οι τσατσάδες, οι αγαπούληδες και οι  χρηματιζόμενοι διαφημιστές ιερόδουλων και μπουρδέλων θα αναγκαστούν να δημιουργούν συνέχεια κλώνους για να γράφουν κριτικές για την ίδια κοπέλα.
Θα πρέπει πάλι από την αρχή οι κλώνος να γράφει για να δείξει  επαρκή αριθμό μηνυμάτων και με κάθε τρόπο να παραπλανήσει τους ανυποψίαστους αναγνώστες οτι δεν είναι διαφημιστής.Σκεφθείτε το αυτό στο πολλαπλάσιο και συνέχεια.
Και σε μόλις 2 κριτικές να αχρηστεύεται κατά πολύ ο ρόλος του.Αφού πρέπει να μην ξαναγράψει κριτική για την ίδια κοπέλα.
Και πάλι από την αρχή να πρέπει να ανοίξει άλλον λογαριασμό και να προσπαθεί να πείσει.Και ούτω καθ'εξής....

Ιδού λοιπόν το πρώτο αντικειμενικό κριτήριο εντοπισμού του απατεώνα χρήστη ακόμη και από τον ανυποψίαστο αναγνώστη-επισκέπτη.
συμφωνω... να μην μπορει νεος μελος να γραψει την πρωτη του ever κριτικη,αν δεν εχει συμπληρωσει ενα αριθμο ποστ σε οποιοδηποτε θρεντ/ανα κατηγορια...κοινως ενας π.χ. προμοτορας να  μπορει να γραφτει αλλα να μην μπορει να κανει αναρτηση κριτικης αν δεν συμπληρωσει ενα συμβολικο αριθμο ποστς στα διαφορα θρεντ του σαΐτ...πιστεψτε αποκλειεται να μπει στην διαδικασια να αρχισει να γραφει κ να μετασχει σε συζητησεις για να μπορεσει να αναρτησει την πρωτη του κριτικη...θα βαρεθει,θα σιχτιρησει κ η δουλεια του δεν θα γινει...πουλο θα παρει...
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Η απόφαση για  ανώτατο όριο 2 κριτικών ανά ιερόδουλη από κάθε μέλος ισχύει.
Βάσει αυτής ήδη έχει σβηστεί κριτική του Billy7 για την Μπάρμπορα.
μαλακια ειναι ο κανονας :jerking:

τελοσπαντων...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Καιρο ηθελα να γραψω αλλα κατι καυγαδες με απετρεπαν
δε τους παρακολουθουσα , δε ξερω τι εχει παιχτει , και δεν θελω να μαθω.
Παρακαλω να μην γινει το ποστ μου αφορμη για  εκ νεου αναστατωσιες...

Θα πω την αποψη μου για μερικα θεματα πανω στα οποια  καταλαβα οτι στηθηκε η ...
αντιπαλοτητα . Απο κει και περα
Δε περιμενω να μου απαντησει καποιος ( αν θελει κατι ας το κανει με ΠΜ γιατι εδω ισως να μη το δω )
Δε θελω να πεισω κανεναν για τιποτα
Δεν εχω παει ποτε σε μπουρδελο - στουντιο στην Αθηνα ( οπου εστιαζετε το "προβλημα" )
Ειμαι απο Θεσσαλονικη , μαρεσουν τα σαντουιτσ με γυρο και οι μπουγατσες με γιαφορες γεμισεις

Η διαφημηση ειναι καλο πραγμα , περιμενω να ξηπνησουν οι εδω ιδιοκτητες - πουτανες
και να γραφουν στο φορουμ οπως μερικοι εξ Αθηνων και οχι να χρειαζονται
τσαρκες , προσωπικες η συναγωνιστων για να δουμε τι χρωμα βρακια φορανε και που.
Λαμπρο παραδειγμα η προσφατη σουπερ ντουπερ αναφορα συναγωνιστη ( dertyliving (?) Respect !)
που στην ουσια μεχι να την κανει και να την γραψει ... Σχολασαν οι γκομενες :/

Οι προμοτοροκριτικες κανουν μπαμ κι αν δεν κανουν
δε τρεχουμε σαν τρελοι μολις ακουσουμε καλη πιπα ... Mερικοι κανουν σαν παιδακια ...
Απορω τι θα γινει αν βαλουν διαφημησεις τα στουντιο στην τηλεοραση
τους φανταζομαι να πετανε καρεκλες να την σπανε και μετα να βγαινουν στο δρομο φωναζοντας
"Διαφημηζουν πουτανες ! Αισχος ! Διαφημηζουν πουτανες ! , Θαντερκατσ ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ "

Οι κριτικες , για μενα ειναι ενα ειδος αρχειου , γραφω καθε φορα , σαν ημερολογιο
και για να μοιραστω την εμπειρια μου με 5 -10 φιλους , εκει που θα την εξηστορουσα
3-4 φορες στις καφετεριες την γραφω μια και καλη ...
Φυσικα οποιος αλλος θελει μπορει να την διαβασει , ολο και καποια πληροφορια ισως βρει
Το οτι ειναι προσωπικη και κλτ κλτ ενοειτε αν τωρα καποιος καυλωσε και φυγει σφαιρα
και περιμενει να ζησει τα ιδια και παει και δε τα ζησει , χεστηκα .. θα τα ξαναζησω εγω μηπως ?
Δεν ειμαι πρακτοριο ενημερωσης ουτε ειδικος πουτανολογος
Αν υπηρχε δυνατοτητα , οπως το φεισμπουκ , να επιλεγεις ποιος θελει να σε διαβασει
μαλλον θα επελεγα , φιλοι και φιλοι φιλων...

Το μεγαλυτερο ποσοστο  συναθλητων ΔΕΝ γραφει κανοτας ετσι ποιο δυσκολη την ενημερωση -διαφημηση
( ναι η "διαφημηση" δεν ειναι κακο ειπαμε)
μη εχοντας ενημερωση εκ των οικων , μη εχοντας τηλεφωνο σε μερικα δε ξερεις ποια εργαζετε
οποτε και μονη της να γραψει μια κοπελα κριτικη ,εμενα χρησιμη μου ειναι
το λιγοτερο θα μαθω οτι εχουμε νεα αφηξη , γιατι αν περιμενα απο συναθλητες που
βρηκαν καινουρια καλη πουτανα και την κρατανε μυστικο για να πανε μονο αυτοι ...σωθηκα
Τωρα αν η κοπελιτσα λεει και αληθεια για τα οσα προσφαιρει ακομη καλυτερα . Το
" Ειμαι η Λαουρα και δε γλυφω Αρχιδακια " ειναι ποιοο σαφες απο το :
" Δε μου τα εγλυψε η καριολα "
Τουλαχιστον δεν εχω απορια αν ηταν πλυμενος ο τυπος ...
Κατακριτεα η κριτικη αν γραφει ψεματα , παραμενει ομως  χρησιμη απο την ανυπαρκτη του "συναθλητη"

Αναγνωση - συνομιλια με "την αλλη πλευρα"
Φυσικα και ειναι πολυ καλο που γινετε , μπορω να παραγκειλω και χρωμα βρακιων μαλιστα
η να μαθω κατι χωρις να τρεχω πολυ καλυτερο απο το κλασικο
" Παιδια πηγε κανεις Φυλης 999 να μας πει αν κουνιουντια οι βαρκες ? "
Το κακο ειναι οτι χανετε η .. παρεϊστικη , ποιο κλειστη μπουρδελοπαρεα αγοριων
κατι το οποιο λειπει σε μερικους ... Ναι ειναι κι αυτο κατι που επειρεαζει ισως
Μπορει να δημιουργηθει ενα κλειστο φορουμ και να δινετε προσβαση σε μελη
( Τιμημενους - Γαμημενους ( με πουτανες ) - Μη βλαμενους κλτ )
Η μπορει καποιος να φιαξει ενα αλλο , μπλογκ - σιτε - φορουμ για ποιο πριβε καταστασεις
ποιο ευκολο και ποιο undeground ;) . Το bourdela.com δε γινετε πια ...

"Γεια σου πουτανιτσα μου καλη , διαβασα στο ιντερνετ για σενα "
Τι διαφορα θα ειχε αν ελεγε καποιος " ακουσα στο καφενειο για σενα " ?
Μερικοι το θεωρουν κακο να αναφερετε το ιντερνετ γιατι ειναι και καλα εκβιαστικο κλτ
αλλοι το θεωρουν καλο γιατι νομιζουν οτι θα κερδισουν ... Ο καθενας με τη φιλοσοφια του ..
Οποιος θελει ας το κανει... Το ποσο "εγκυρη " ειναι η κριτικη του μετα ? Οσο και οι αλλες  
Ξερω γω αν καποιος πηγε και βρηκε καμια τανα που ηταν συμμαθητες στο Λυκειο ?
Διαβαζω μπας και βρω κατι χρησιμο , για το αν πηγε στον 7ο η τον 8ο ουρανο ο συγγραφευς, χεστηκα.
Ο καλυτρος τροπος παντως να απειλησεις ιεροδουλη να σου κανει καλυτερη πιπα ειναι
μια απασφαλισμενη χειροβομβιδα , κριτικες και χαζα , δε πιανουν χαχα

Γενικα κριτικες δε διαβαζω μαζικα , περιοριζομαι στις τοπικες  
και σε αυτες ποιο πολυ βαση δινω σε ονοματα - βαρδιες παρα στις επιδοσεις
οι οποιες αλλαζουν , απο μερα σε μερα , απο πελατη σε πελατη κλτ
Δεν θα παω σε κοπελα που εχει μαυριστει απο 5-6-7 συναθλητες (αναλογα και ποιους)
Αν μου κανει κλικ θα παω και χωρις κριτικες φυσικα
Αν μου κανει κλικ τρελο θα παω και με αρνητικες κριτικες
Αν δε μου κανει κλικ δεν παω κι ας εχει 120 (απο διαφορετικους)  κριτικες , και  μονο καλες

Ποιο σωστο μου Φαινετε  το μετρο να γραφει καποιος υπορχεωτικα μια κριτικη το τριμηνο
για να παραμεινει μελος παντως παρα το να μη γραφει ... χαχα
Επισης πολυ ποιο χρησιμο θα ειναι ενα ingore button που θα σου κοβει μυνηματα και κριτικες
"ανεπιθυμητων" κανοντας την αναγνωση του φορουμ ποιο ευχαριστη ...

Μια "φρεσκια" κριτικη ειναι πολυ ποιο χρησιμη απο 10 παλιες
οσο για το ποιος την γραφει , αυτο το φιλτραρει ο καθενας
ξεροντας τον συγραφεα , αν δε τον ξερει ισως τζαμπα διαβαζε ...;)

Λευτερια στην πληροφορια
Λευτερια στα Ζωνιανα
Εξω οι leechers
Εξω η Τροικα


Καλη Φωτηση σε ολους
 

markarian2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
28
Like
268
Πόντοι
290
συμφωνω... να μην μπορει νεος μελος να γραψει την πρωτη του ever κριτικη,αν δεν εχει συμπληρωσει ενα αριθμο ποστ σε οποιοδηποτε θρεντ/ανα κατηγορια...κοινως ενας π.χ. προμοτορας να  μπορει να γραφτει αλλα να μην μπορει να κανει αναρτηση κριτικης αν δεν συμπληρωσει ενα συμβολικο αριθμο ποστς στα διαφορα θρεντ του σαΐτ...πιστεψτε αποκλειεται να μπει στην διαδικασια να αρχισει να γραφει κ να μετασχει σε συζητησεις για να μπορεσει να αναρτησει την πρωτη του κριτικη...θα βαρεθει,θα σιχτιρησει κ η δουλεια του δεν θα γινει...πουλο θα παρει...



Δεν  γράφω  ποτέ στα threads  άλλα στο θέμα αυτό  νομίζω πως πρέπει να παρέμβω .  Στο ότι  ο  καινούργιος να μην μπορεί να γράψει κριτική επειδή δεν έχει posts  το βρίσκω ρατσιστικό η στη τελική αδικία γιατί εγώ έχω 4-5 κριτικές άλλα ούτε ένα ποσταρισμα αυτό όμως δεν σημάνει ότι έχω διαφημιστική ούτε  προμοταρω  καμιά. Και στην τελική  δικαίωμα  μου να μην ποστάρω  και να γράφω καμία κριτική αραιά και που,  εκεί που πιστεύω ότι χρειάζεται  γιατί  δεν νομίζω ο καθένας  γραφεί  κριτική  για κάθε μια που γαμησε . :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom