Νέα

Πώς να βγάζεις γκόμενες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 240K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Ολα σχετικα ειναι. Φιλος μου, ναι Αλβαναρας του κερατα που το επαιζε μισος βορειοηπειρωτης υπηρξε τριτο προσωπο σε σχεση. Τα εφτιαξε με τη γκομενα, και μετα αυτη γυρισε στον κερατωμενο πρωην (π ηξερε για το κερατο). Μονο ελαφρυντικο οτι η γκομενα ηταν μουναρα

Σε οσες περιπτωσεις εχω υπαρξει εγω το τριτο προσωπο, παντα εγινε το ιδιο, ο κερατας το εμαθε, η φαση δεν κρατησε, η γκομενα γυρισε στον κερατα.

Αμα σας λεω πουθεναδες βρε ελληνες
Εγώ από την άλλη φίλε μου σιπτάρι όσες αλβαναίζες γάμαγα παράτησαν τους σιπτάριδες άντρες τους και μου έγιναν τσιμπούρι...
Τις μισές τις πάσαρα σε φίλους...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
εχω δει και αυτα τα ζευγαρια που λες και ζευγαρια ομως που προσπαθουν συνεχως..θελω να πιστευω οτι εγω ειμαι στην δευτερη κατηγορια..και αυτο ειναι και το σωστο
Δε ξερω αν ειναι το σωστο η οχι.

Καποιες φορες ισως πρεπει να πανε τα πραγματα οπως πανε. Αν δε θες να προσπαθησεις σημαινει πως δεν θες τον αλλο τοσο η δεν κανεις για σχεση.

Ολα αυτα αλλαζουν βεβαιως αν υπαρχουν παιδια.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
αποφθεγμα...ΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΙΟΛΕΣ..Αν τους δωσεις αερα θα σε γαμησουν :)
Σήμερα το απόγευμα ήμουν σε ένα σπίτι για δουλειά, ζευγάρι 50άρης αυτός, 45άρα η γυναίκα του και... δεν τον άφησε να φάει άλλο ένα σοκολατάκι...!!!

Απαγόρευση του στυλ "ε όχι, εσύ ΔΕΝ θα φας άλλο... ΤΕΡΜΑ!"

Δεν ξέρω αν ο σύζυγος ήθελε να της σβουρίξει καμιά εκείνη την ώρα και δεν το έκανε επειδή ήμουν μπροστά εγώ. Το μάτι του γυάλισε πάντως!!!

P.S.: Εγώ είχα φάει 3 :tooth:
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Εθνικιστής εκτός έδρας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:



Μακάρι να τα φτάσω και εγώ :rockon:
Γιατι αδικο εχω?

Πολλες γυναικες εχουν χειριστικη συμπεριφορα και πειθουν αδυναμους χαρακτηρες οτι εχουν δικιο ακομα και αν ειναι εξοφθαλμα αδικες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σήμερα το απόγευμα ήμουν σε ένα σπίτι για δουλειά, ζευγάρι 50άρης αυτός, 45άρα η γυναίκα του και... δεν τον άφησε να φάει άλλο ένα σοκολατάκι...!!!

Απαγόρευση του στυλ "ε όχι, εσύ ΔΕΝ θα φας άλλο... ΤΕΡΜΑ!"

Δεν ξέρω αν ο σύζυγος ήθελε να της σβουρίξει καμιά εκείνη την ώρα και δεν το έκανε επειδή ήμουν μπροστά εγώ. Το μάτι του γυάλισε πάντως!!!

P.S.: Εγώ είχα φάει 3 :tooth:
Σαδιστη
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Εγώ από την άλλη φίλε μου σιπτάρι όσες αλβαναίζες γάμαγα παράτησαν τους σιπτάριδες άντρες του και μου έγιναν τσιμπούρι...
Τις μισές τις πάσαρα σε φίλους...
Λογικο. Εσυ εισαι πανω βημα για μια γυναικα προς αποκατασταση.

Οπως εχω προαναφερει, σαν αλβανος δυσκολα χτυπας ελληνιδα, ιδιου επιπεδο, για μονιμη σχεση.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Να το λες αυτό στις γυναίκες που γνωρίζεις τύπε, θα έχει μεγάλη επιτυχία
δεν είχα πρόβλημα. προσπαθώ για πολλά πράγματα φίλε, η σχέση θέλω να ρολάρει επειδή ταιριάζουμε όχι επειδή κάνω προσπάθεια.
δικό μου θέμα όμως αυτό, δεν το προτείνω σε κάποιον.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.710
Κριτικές
90
Like
36.331
Πόντοι
25.467
Υπαρχει μια φανερη ειρωνια/ειρωνικο, ακομα και αν το μου ηταν εκει, αναγνωριζω (και πρεπει να μ αναγνωριστει) πως καποιες φορες δεν εχω καλη συνταξη.

Αλλα δε πειραζει, ξαναεξηγησα τη ειπα, προς θεου δε μιλαω για ολες τις παντρεμενες.

Επισης, αν καποιος παντρευεται και ειναι μια χαρα ανθρωπος και η γυναικα του τον κερατωσει, φταιει και ο ιδιος, διοτι δεν εχει την πρεπουσα κριση να βρει σωστη γυναικα η ικανοτητα να χειριστει μια σχεση στο περασμα των χρονων


Μια χαρούλα την χειρίζεστε την ελληνική όταν θέλετε, και υπάρχουν και μέλη που είναι πολύ πιο σόλοικα από εσάς.

Και μην λησμονείτε πως εσείς ανοίξατε την βρύση της ειρωνίας (αναφερόμενος συνεχώς στο πόσο κατώτεροι είναι οι έλληνες), Όχι εγώ. Γι αυτό καλό θα ήταν να μην εγκαλείτε τους άλλους ως είρωνες, :)
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Ολα αυτα αλλαζουν βεβαιως αν υπαρχουν παιδια.
Aυτό είναι ουτοπία.

Όλοι λένε "θα κάνω υπομονή μέχρι να μεγαλώσουν τα παιδιά" και παπάρια μάντολες! Γίνεται το μπαμ.

Ξέρω ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ περιπτώσεις (1 ή 2 το πολύ) όπου το ζευγάρι έκανε υπομονή κι έμεινε μαζί σαν συγκάτοικοι μέχρι να μεγαλώσουν τα παιδιά. Κι αυτό παλαιότερα... όχι στο σήμερα.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Λογικο. Εσυ εισαι πανω βημα για μια γυναικα προς αποκατασταση.

Οπως εχω προαναφερει, σαν αλβανος δυσκολα χτυπας ελληνιδα, ιδιου επιπεδο, για μονιμη σχεση.
Φίλε μου σιπτάρι με Ελληνίδα δεν είχα ποτέ πάρε δώσε, τις αλβαναίζες τις γουστάρω γιατί τραβάνε στην ανηφόρα...
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Aυτό είναι ουτοπία.

Όλοι λένε "θα κάνω υπομονή μέχρι να μεγαλώσουν τα παιδιά" και παπάρια μάντολες! Γίνεται το μπαμ.

Ξέρω ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ περιπτώσεις (1 ή 2 το πολύ) όπου το ζευγάρι έκανε υπομονή κι έμεινε μαζί σαν συγκάτοικοι μέχρι να μεγαλώσουν τα παιδιά. Κι αυτό παλαιότερα... όχι στο σήμερα.
Αυτο που εννοουσα ειναι οτι πρεπει να προσπαθεις οταν υπαρχουν παιδια.

Γραφω σαν να ειμαι απο γκουγκλ τρανσλειτ ο φτωχος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Φίλε μου σιπτάρι με Ελληνίδα δεν είχα ποτέ πάρε δώσε, τις αλβαναίζες τις γουστάρω γιατί τραβάνε στην ανηφόρα...
Περηφανος για το εθνος μου
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.517
Like
21.885
Πόντοι
5.006
έχω ένα μότο στην ζωή μου. Δεν θέλω να προσπαθώ στο χέσιμο και στην σχέση. Αν δεν ρολάρουν εύκολα και τα δύο δεν υπάρχει ευτυχία ακόμα και αν καταφέρεις το ζητούμενο.
για το χεσιμο, παρε λιναροσπορο...
για το αλλο, ουτως ή αλλως δεν γαμας ουτε με αιτηση...
:confused: :confused: :confused:
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Μια χαρούλα την χειρίζεστε την ελληνική όταν θέλετε, και υπάρχουν και μέλη που είναι πολύ πιο σόλοικα από εσάς.

Και μην λησμονείτε πως εσείς ανοίξατε την βρύση της ειρωνίας (αναφερόμενος συνεχώς στο πόσο κατώτεροι είναι οι έλληνες), Όχι εγώ. Γι αυτό καλό θα ήταν να μην εγκαλείτε τους άλλους ως είρωνες, :)
Ειναι οι αλβανικες τακτικες αποφυγης ντιμπεητ
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756
δεν είχα πρόβλημα. προσπαθώ για πολλά πράγματα φίλε, η σχέση θέλω να ρολάρει επειδή ταιριάζουμε όχι επειδή κάνω προσπάθεια.
δικό μου θέμα όμως αυτό, δεν το προτείνω σε κάποιον.
εννοειται οτι η σχεση πρεπει να ρολαρει σε πολλα για να γινει και η προσπαθεια
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
προσπαθεια πρεπει να γινεται και απο τους 2 σε διαφορα πραγματακια μαν μου..αν ειναι μονοπλευρη η προσπαθεια εκει ειναι θεμα μεγαλο
μπρο έχω καταλήξει ότι η προσπάθεια καθυστερεί το αναπόφευκτο ή οδηγεί σε δυστυχία.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756
μπρο έχω καταλήξει ότι η προσπάθεια καθυστερεί το αναπόφευκτο ή οδηγεί σε δυστυχία.
ισχυει και αυτο...βασικα αυτα ειναι κατι σαν δικοπο μαχαιρι..στην ζωη μου εχω προσπαθησει 2 φορες....η δευτερη και η σοβαρη προσπαθεια ειναι τωρα αλλα ειναι αμφιδρομο
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Περηφανος για το εθνος μου
Καλά κάνεις κι εμείς το ίδιο.

Οπότε, δεν ξέρω ακριβώς για ποιο λόγο μας λες πουθενάδες από τη στιγμή που είσαι περήφανος για το έθνος σου...
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
για το χεσιμο, παρε λιναροσπορο...
για το αλλο, ουτως ή αλλως δεν γαμας ουτε με αιτηση...
:confused: :confused: :confused:
καλά δεν το είπα για να θυμώσουν οι παντοφλάκηδες. κουβέντα κάνουμε
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom