Νέα

Ζήτησαν ταυτότητα κοπέλας (cg) στον Πρίαμο/απαράδεκτη συμπεριφορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα akis5496
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 563
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Σου είπα δεν είμαι νομικός αρα βάλε άκυρο. Όσον αφορά το 2ο σκέλος ξέρεις πόσα από δαυτα δουλευουν χωρίς άδεια ΕΟΤ, πυρασφάλεια, υγειονομικούς ελεγχους, πλημελή καθαριότητα κτλ?
Ότι λάμπει δεν είναι χρυσός!
Άσε να βρω χρόνο να κάνω ένα ποστ να τα πούμε και αυτά.

Δεν χρειαζεται. Να καθεσαι να κακομιλας για αλλα ξενοδοχεια επειδη σε μπαγλαρωσανε και δεν κοβεις πελατες ............................δεν ειναι σωστο και δεν μας ενδιαφερει.
Οταν παμε σε ημιδιαμονη για  1- 2 ωρες παμε και φευγουμε, δεν καθομαστε ολο το βραδυ.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.905
Κριτικές
16
Like
14.739
Πόντοι
6.515
στο τελος κάθε τανα θα νοικιασει ένα διαμερισματακι, είναι τζαμπα και τα νοικια τωρα, και θα δουλευει σε κλειστο κυκλο.

Τι θα κανουν θα παρουν ολες τις πολυκατοικίες σβαρνα?
Κριμα τον κοσμακη που θα μεινει ανεργος στα ξενοδοχεια

Εμας θα μας τα κλ...νε τυποι  :uglystupid:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
στο τελος κάθε τανα θα νοικιασει ένα διαμερισματακι, είναι τζαμπα και τα νοικια τωρα, και θα δουλευει σε κλειστο κυκλο.
Ετσι θα χει κι ο λαος καλυτερες υπηρεσίες.
Τι θα κανουν θα παρουν ολες τις πολυκατοικίες σβαρνα?

Θα μας κλ... τ' αρ.... τυποι  :uglystupid:
:rockon: το Ε.ΜΠ.Κ θα ξανανοιξει το Ξ.Β τυπε :rockon: :grin:
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τι εγινε τους επιασες η ακομα τρεχουν?  :2funny:
γνωστη ιστορια σε αρκετους. εχω πει και ποια τηλ χρησιμοποιει..
κλεινω μια ντεμεκ ιταλιδα ανεβαινει μια αλβανοπουλα την οποια θα επαιρνα εαν δεν ηταν θεμα αρχης...οτι εκλεισα αυτο θελω να στειλει. οχι αλλη εστω και καλυτερη ναναι..
την εδιωξα ευγενικα διοτι πορνη ξεπορνη ειναι ανθρωπος και δεν εφταιγε τιποτα.
πηγε φαινεται το ζωον στο διαδρομο του 2ου και του τα ειπε και ερχεται καπακι μηνυμα υβριστικο και απειλητικο..σαλταρω βαζω παντελονι και κατεβαινω τρεχοντας ημιγυμνος κατω βγαινω εξω και την βλεπω αναμεσα πριαμο μα πλαζα στα 70-80 μετρα να μπαινει σε ενα punto και εγω να τρεχω φωναζοντας κατσε καριολα να με πας στο νταβα να σας γαμησω ολους....εχεις δει διακτινισμο??????
μαλακια μου τοτε θα τους ειχα χτυπησει ασχημα και θα με τρεχανε.
το θεμα τακτοποιηθηκε εν καιρω...
137 και 548 θα σε ξαναδειρω αλλα να εχω κεφια παλι. ξερεις εσυ....
 

Otitoufanei

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Δεν χρειαζεται. Να καθεσαι να κακομιλας για αλλα ξενοδοχεια επειδη σε μπαγλαρωσανε και δεν κοβεις πελατες ............................δεν ειναι σωστο και δεν μας ενδιαφερει.
Οταν παμε σε ημιδιαμονη για  1- 2 ωρες παμε και φευγουμε, δεν καθομαστε ολο το βραδυ.
Μας ψεκάζουν τελικά
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.470
Κριτικές
61
Like
42.672
Πόντοι
22.785
γνωστη ιστορια σε αρκετους. εχω πει και ποια τηλ χρησιμοποιει..
κλεινω μια ντεμεκ ιταλιδα ανεβαινει μια αλβανοπουλα την οποια θα επαιρνα εαν δεν ηταν θεμα αρχης...οτι εκλεισα αυτο θελω να στειλει. οχι αλλη εστω και καλυτερη ναναι..
την εδιωξα ευγενικα διοτι πορνη ξεπορνη ειναι ανθρωπος και δεν εφταιγε τιποτα.
πηγε φαινεται το ζωον στο διαδρομο του 2ου και του τα ειπε και ερχεται καπακι μηνυμα υβριστικο και απειλητικο..σαλταρω βαζω παντελονι και κατεβαινω τρεχοντας ημιγυμνος κατω βγαινω εξω και την βλεπω αναμεσα πριαμο μα πλαζα στα 70-80 μετρα να μπαινει σε ενα punto και εγω να τρεχω φωναζοντας κατσε καριολα να με πας στο νταβα να σας γαμησω ολους....εχεις δει διακτινισμο??????
μαλακια μου τοτε θα τους ειχα χτυπησει ασχημα και θα με τρεχανε.
το θεμα τακτοποιηθηκε εν καιρω...
137 και 548 θα σε ξαναδειρω αλλα να εχω κεφια παλι. ξερεις εσυ....

Μού θύμισες τώρα τόν Στάθη τώρα έν έτοι 87 πού ήθελε νά γαμμμμμήση έναν πλοίαρχο οίκονομικό όνόματι Ψωμά ... τόν έτρεχε μέχρι τήν Αμφιάλη  :rockon: :rockon:
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Μού θύμισες τώρα τόν Στάθη τώρα έν έτοι 87 πού ήθελε νά γαμμμμμήση έναν πλοίαρχο οίκονομικό όνόματι Ψωμά ... τόν έτρεχε μέχρι τήν Αμφιάλη  :rockon: :rockon:
το δκτη μου το σταθη λες?
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.470
Κριτικές
61
Like
42.672
Πόντοι
22.785

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.740
Like
54
Πόντοι
16
lacoba παντως που το επισκεφτηκα μες στο σ/κ δε μου ζητησαν τιποτα..κ ουτε τηλ απο τη ρεσεψιον οταν ηταν να ανεβει η κοπελα,ουτε τιποτα..να παν να γαμηθουν οι μαλακες στον πριαμο..
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
lacoba παντως που το επισκεφτηκα μες στο σ/κ δε μου ζητησαν τιποτα..κ ουτε τηλ απο τη ρεσεψιον οταν ηταν να ανεβει η κοπελα,ουτε τιποτα..να παν να γαμηθουν οι μαλακες στον πριαμο..

Μην λες ονοματα γιατι ο τυπος θα παρει το ηθων και θα τους στελνει Λακομπα!  :grin:
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: yesssssssssssssssssssssssssssss

Τόν βρήκα μία ήμέρα σέ μιά αντιπροσωποία αυτοκινήτων ήτανε με τόν γιό του μαζί ..... γέρσαε ό καψερόςςςςςςςςςς
καλος ανθρωπος και διοικητης...
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Σου είπα δεν είμαι νομικός αρα βάλε άκυρο. Όσον αφορά το 2ο σκέλος ξέρεις πόσα από δαυτα δουλευουν χωρίς άδεια ΕΟΤ, πυρασφάλεια, υγειονομικούς ελεγχους, πλημελή καθαριότητα κτλ?
Ότι λάμπει δεν είναι χρυσός!
Άσε να βρω χρόνο να κάνω ένα ποστ να τα πούμε και αυτά.
Μα μιλάμε για κάποια ξενοδοχεία επιπέδου καί όχι για κάποια που είναι στους παράδρομους της Αθηνάς στην Δώρου στην Ομόνοια καί γύρω - γύρω από την πλατεία Βάθη.
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Επιτρέψτε μου να διαφωτίσω κάπως τη συζήτηση.
Κάθε ξενοδοχείο τουριστικό, ημιδιαμονής ή μεικτής χρήσης υποχρεούται δια νόμου να καταχωρεί και να διατηρεί τα στοιχειά των διαμενόντων. Άτυπα γινόταν μια εξαίρεση για τα ξενοδοχείο ημιδιαμονής χωρίς όμως να εξαιρούνται επί της ουσίας.

Πριν από λίγο καιρό έγινε οργανωμένη επιχείρηση του Ηθών με επισκέψεις στον Πρίαμο και 3-4 άλλα ξενοδοχεία ημιδιαμονής. Οι αστυνομικοί φορώντας πολιτικά (εντός και εκτός του ξεν/χείου) περίμεναν δήθεν την παρέα τους και μετρούσαν κεφάλια εστιάζοντας στις κοπέλες που εισέρχονταν μόνες. Στη συνέχεια επιδεικνύοντας την αστ. ταυτότητα ζητούσαν από την υποδοχή στοιχεία των "πελατών" καθώς και τους αριθμούς δωματίων.

Στοιχεία βεβαίως δεν υπήρχαν και οι κοπέλες - σε κάποιες περιπτώσεις μαζί και οι πελάτες έκαναν τη βόλτα τους από το τμήμα.
Μαζί συνελάμβαναν ρεσεψιονίστ, υπεύθυνο βάρδιας και σε κάποια περίπτωση και ιδιοκτήτη για διευκόλυνση πορνείας κτλ.

Ο μόνος τρόπος για να προστατευθεί πλέον η επιχείρηση και το προσωπικό είναι πλέον να τηρούν τα τυπικά κατά το νόμο οπότε μη στραβώνετε και μη σας κάνει εντύπωση η εφνιδιαστική αυτή αλλαγή.

Συμβουλή: Συναντήστε την κοπέλα 50 μέτρα μακρύτερα από το ξενοδοχείο και μπείτε μαζί σαν ζευγάρι.
Δεν είναι " διευκόλυνση πορνείας " Αλλά "Διευκόλυνση αλλότριας ακολασίας " Νόμος του......1821   
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom