Νέα

Ζήτησαν ταυτότητα κοπέλας (cg) στον Πρίαμο/απαράδεκτη συμπεριφορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα akis5496
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 563
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Ο Πριαμος σημερα ειχε ενα μουνετο και μοιραζε διαφημιστικα πατησιων και αλεξανδρας.
 

agelou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2012
Μηνύματα
249
Κριτικές
2
Like
1.105
Πόντοι
201
Ταυτοτητες κ μαλακιες... Ποτε δεν μου εχουν ζητησει αν κ πηγαινω μονο bill κ attikh hotel, αυτα τα 2 με εξυπηρετουν καλυτερα κ κανα δυο φορες που πηγα στο gls μοσχατο για ραντεβου με κοριτσια των νοτιων! Το μονο που μου εχει τυχει κ στο bιll (2 φορες) κ στο attikh (μια φορα), να μου ζητησουν να πληρωσω μπαινωντας γιατι ηταν κοντα στην αλλαγη βαρδιας κ οταν μου το ειπαν φυσικα μου ζητησαν χιλιες φορες συγγνωμη! Αν μου ζητουσαν ταυτοτητα η' στην κοπελλα που θα ερχοταν να με συναντησει φυσικα κ δεν θα ξαναπηγαινα!
 

kornelius

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2012
Μηνύματα
713
Like
0
Πόντοι
6
Ταυτοτητες κ μαλακιες... Ποτε δεν μου εχουν ζητησει αν κ πηγαινω μονο bill κ attikh hotel, αυτα τα 2 με εξυπηρετουν καλυτερα κ κανα δυο φορες που πηγα στο gls μοσχατο για ραντεβου με κοριτσια των νοτιων! Το μονο που μου εχει τυχει κ στο bιll (2 φορες) κ στο attikh (μια φορα), να μου ζητησουν να πληρωσω μπαινωντας γιατι ηταν κοντα στην αλλαγη βαρδιας κ οταν μου το ειπαν φυσικα μου ζητησαν χιλιες φορες συγγνωμη! Αν μου ζητουσαν ταυτοτητα η' στην κοπελλα που θα ερχοταν να με συναντησει φυσικα κ δεν θα ξαναπηγαινα!
Εμένα πριν 2 χρόνια στον  Πρίαμο στο Παγκράτι με είχε ξεχέσει μια μουνίτσα ρεσεψιονίστ επειδή περίμενα call girl και δεν την ειδοποίησα. Έπρεπε λέει να την είχα ενημερώσει από πριν και να περίμενα την κοπέλα στη ρεσεψιόν....... Από τότε φυσικά έριξα μαύρο. Μόνο στον Πρίαμο στην Ποσειδώνος πήγα με γκόμενα, άλλα κι εκεί μαλάκας ήταν ο ρεσεψιονίστ κάτι τον ρώτησα και μου απάντησε λάθος. Από τότε πάω σε άλλα hotel. Ένα πολύ καλό είναι στη Γιαννοπούλου στον Πειραιά το Olympic διακριτικό και εχέμυθο.
 

Papoglou

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2016
Μηνύματα
41
Like
1
Πόντοι
0
περαν του mary plaza και του athens prive(και του bora bora για οποιον εχει τα κουραγια να τραβιεται φιλαδελφεια) υπαρχει καμια αλλη επιλογη για να μην μπλεκουμε με ταυτοτητες και τα ρεστα?
Πάντως εμένα ποτέ δεν μου έχουν ζητήσει ταυτότητα, ούτε στον Πρίαμο στο Παγκράτι, ούτε στο Bill. Επιπλέον δεν έχει να κάνει με την ώρα, όπως έχουν υπαινιχθεί κάποιοι. Πηγαίνω και πρωινά (κατά τις 10-11) και μεσημέρια (13-14) και απογεύματα (16-17). Έχω τύχει με όλες τις ρεσεψιονίστ και ποτέ δεν ζήτησαν ταυτότητα. Πας με θάρρος, λες ότι θέλεις ένα δωμάτιο και τέλος. Ειδικά στο Bill διευκρινίζεις ότι θέλεις δωμάτιο για ημιδιαμονή, διότι απ' ότι κατάλαβα, υπάρχουν και διανυκτερεύσεις κανονικών επισκεπτών (που δεν πάνε απλά για ένα πούτσο). 
 

the_league

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2014
Μηνύματα
51
Like
16
Πόντοι
0
Εδώ στο Salem αν πας για τριο-λέ θα χρειαστεί εκτός από την εξτρά χρέωση (που την καταλαβαίνω) των 10€ και ταυτότητα...μας δουλεύουν μου φαίνεται...
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
στην ποσειδωνος παντος ολα ειναι μια χαρα.
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
υπαρχει καρτα του πριαμος που ισχυει και στο gls με καθε ημηδιαμονη οτι δινουν ενα σετ εσωρουχα αξιας 35,ξερει κανεις κατι;;;;;;;;;;;;;
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Πάντως εμένα ποτέ δεν μου έχουν ζητήσει ταυτότητα, ούτε στον Πρίαμο στο Παγκράτι, ούτε στο Bill. Επιπλέον δεν έχει να κάνει με την ώρα, όπως έχουν υπαινιχθεί κάποιοι. Πηγαίνω και πρωινά (κατά τις 10-11) και μεσημέρια (13-14) και απογεύματα (16-17). Έχω τύχει με όλες τις ρεσεψιονίστ και ποτέ δεν ζήτησαν ταυτότητα. Πας με θάρρος, λες ότι θέλεις ένα δωμάτιο και τέλος. Ειδικά στο Bill διευκρινίζεις ότι θέλεις δωμάτιο για ημιδιαμονή, διότι απ' ότι κατάλαβα, υπάρχουν και διανυκτερεύσεις κανονικών επισκεπτών (που δεν πάνε απλά για ένα πούτσο). 
μπιλ απαραδεκτο χοτελ,γενικα η ολη συμπεριφορα χαλια ενω η συναντηση ΔΕΝ εγινε για διαμονη 4 λεπτα ζητησαν τη χρεωση ΚΑΝΟΝΙΚΑ
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1

ΑΛΛΑ ο τυπος,απ εξω εκοψε κανονικα αποδειξη επειδη φοβηθηκε την εφορια,απο οτι καταλαβα για παραβαση.
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Εμένα πριν 2 χρόνια στον  Πρίαμο στο Παγκράτι με είχε ξεχέσει μια μουνίτσα ρεσεψιονίστ επειδή περίμενα call girl και δεν την ειδοποίησα. Έπρεπε λέει να την είχα ενημερώσει από πριν και να περίμενα την κοπέλα στη ρεσεψιόν....... Από τότε φυσικά έριξα μαύρο. Μόνο στον Πρίαμο στην Ποσειδώνος πήγα με γκόμενα, άλλα κι εκεί μαλάκας ήταν ο ρεσεψιονίστ κάτι τον ρώτησα και μου απάντησε λάθος. Από τότε πάω σε άλλα hotel. Ένα πολύ καλό είναι στη Γιαννοπούλου στον Πειραιά το Olympic διακριτικό και εχέμυθο.
εΙΝΑΙ απαραδεκτη κινηση,να ζητανε ταυτοτητα σιγα μην δωσουμε και τον αμκα!δεν ειναι κανονικη διαμονη
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
οποιος ξερει για το σετ εσωρουχα ας πει,για τον πριαμο
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.905
Κριτικές
16
Like
14.739
Πόντοι
6.515
μπιλ απαραδεκτο χοτελ,γενικα η ολη συμπεριφορα χαλια ενω η συναντηση ΔΕΝ εγινε για διαμονη 4 λεπτα ζητησαν τη χρεωση ΚΑΝΟΝΙΚΑ

αυτό το κανουν σχεδόν ολοι, εχω τσακωθεί με 2 γι αυτό το λογο  :thubsdown:

 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
K ονομα ζηταν τελευταια  σε πολλα
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Ριξτε μαυρο κανον ικα!μαυριστε τους να μην ξαναπατησει κανενας θα παω να ρωτησω για το διαφημηστικο καρτελακι εσωρουχα στο πριαμο και εαν πουν οχι,τοτε θα τους την πω
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
μεσω ταυτοτητας; η ονομα ετσι τυπικα

ονομα σκετο
Τελευταια φορα ειπα στην τυπισσα στην reception οδυσσεας ανδρουτσος :heavymetalbig:
Με κοιταξε καλα καλα αλλα μου δωκε κλειδι
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Ριξτε μαυρο κανον ικα!μαυριστε τους να μην ξαναπατησει κανενας θα παω να ρωτησω για το διαφημηστικο καρτελακι εσωρουχα στο πριαμο και εαν πουν οχι,τοτε θα τους την πω

καλα στο παγκρατι εχω χρονια να πατησω
Καλυτερα μεταμορφωση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom