Νέα

Ζήτησαν ταυτότητα κοπέλας (cg) στον Πρίαμο/απαράδεκτη συμπεριφορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα akis5496
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 563
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Εδώ ρε τύπε την πέσανε στο Zenith. Κατάντια!!!
[size=20pt]ΣΓΟΥΡΟΣ: Να κλείσει άμεσα το ξενοδοχείο ΖΕΝΙΘ στην Ομόνοια..Κίνδυνος για την δημόσια υγεία.[/size]

6j1qbq.jpg


Να κλείσει άμεσα το ξενοδοχείο «Ζενίθ» που βρίσκεται στην Ομόνοια ζητά ο Περιφερειάρχης Αττικής Γιάννης Σγουρός λόγω των άθλιων συνθηκών υγιεινής υπό τις οποίες λειτουργεί.
Η Περιφέρεια Αττικής απηύθυνε έκκληση προς την Εισαγγελία Πρωτοδικών Αθηνών και τον ΕΟΤ, καθώς είναι επικίνδυνο για την δημόσια υγεία.
Οι υγειονομικές Υπηρεσίες μετά από έλεγχο που διενήργησαν, διαπίστωσαν ότι οι συνθήκες που επικρατούν στο ξενοδοχείο, το οποίο λειτουργεί στην περιοχή της Ομόνοιας, είναι «άθλιες, απαράδεκτες και επικίνδυνες για τη Δημόσια Υγεία»,αναφέρει το deal.gr
Η έκθεση της Περιφέρειας Αττικής με τα ευρήματα των ελέγχων απεστάλη στον ΕΟΤ, αρμόδια υπηρεσία για την αφαίρεση της άδειας λειτουργίας του ξενοδοχείου, με την επισήμανση ότι αυτό πρέπει να γίνει άμεσα για λόγους προστασίας της Δημόσιας Υγείας, ενώ κατετέθη και στην Εισαγγελία Πρωτοδικών Αθηνών, με αίτημα την ποινική δίωξη των ιδιοκτητών.
Σύμφωνα με την Περιφέρεια, πρόκειται για ξενοδοχείο το οποίο χρησιμοποιούν συνήθως μετανάστες χωρίς νόμιμα έγγραφα διαμονής στη χώρα και χρήστες ουσιών, των οποίων η υγεία κινδυνεύει άμεσα από μολυσματικές ασθένειες, εξαιτίας της μη τήρησης από τους ιδιοκτήτες, στοιχειωδών κανόνων υγιεινής και ασφάλειας.
«Οι αρμόδιες υπηρεσίες της Περιφέρειας Αττικής συνεχίζουν καθημερινά τους υγειονομικούς ελέγχους στο ιστορικό κέντρο της Αθήνας. Όπου εντοπίζονται κτίρια, στα οποία δεν εξασφαλίζεται η ατομική υγεία και αξιοπρέπεια των ανθρώπων και τίθεται σε κίνδυνο η δημόσια υγεία, οι ενέργειες της Περιφέρειας είναι άμεσες προς κάθε αρμόδια αρχή», τόνισε σε δηλώσεις του ο κ. Σγουρός. Και πρόσθεσε: «Στόχος μας, η αναβάθμιση της περιοχής του ιστορικού κέντρου με τον περιορισμό των εστιών μόλυνσης, υποβάθμισής και απαξίωσής του».



:bigdick: :bigdick:



 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
[size=30pt]Ε.ΜΠ.Κ[/size]  θα το λυσει και αυτο το προβλημα τυπε    [size=15pt]ΚΑΤΩ Ο ΣΓΟΥ..ΟΣ[/size] :rockon: :grin:
 

gbeyyt11

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.516
Like
143
Πόντοι
16
ρε παιδια αμα παω Πριαμο με την κοπελα μου ενα βραδυ για ημιδιαμονη ( 3ωρο ) μου ζητανε και ταυτοτητα η μπορω να δωσω απ την αρχη τα λεφτα ?
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Εδώ ρε τύπε την πέσανε στο Zenith. Κατάντια!!!
[size=20pt]ΣΓΟΥΡΟΣ: Να κλείσει άμεσα το ξενοδοχείο ΖΕΝΙΘ στην Ομόνοια..Κίνδυνος για την δημόσια υγεία.[/size]

6j1qbq.jpg
Είναι καί άλλα τέτοια επικίνδυνα " ξενοδοχεία "στην Ομόνοια. Κάντε μια βόλτα στην οδό Δώρου. Καθώς κατεβαίνετε από την πλατεία πρός την Βερανζέρου , αριστερά.

Να κλείσει άμεσα το ξενοδοχείο «Ζενίθ» που βρίσκεται στην Ομόνοια ζητά ο Περιφερειάρχης Αττικής Γιάννης Σγουρός λόγω των άθλιων συνθηκών υγιεινής υπό τις οποίες λειτουργεί.
Η Περιφέρεια Αττικής απηύθυνε έκκληση προς την Εισαγγελία Πρωτοδικών Αθηνών και τον ΕΟΤ, καθώς είναι επικίνδυνο για την δημόσια υγεία.
Οι υγειονομικές Υπηρεσίες μετά από έλεγχο που διενήργησαν, διαπίστωσαν ότι οι συνθήκες που επικρατούν στο ξενοδοχείο, το οποίο λειτουργεί στην περιοχή της Ομόνοιας, είναι «άθλιες, απαράδεκτες και επικίνδυνες για τη Δημόσια Υγεία»,αναφέρει το deal.gr
Η έκθεση της Περιφέρειας Αττικής με τα ευρήματα των ελέγχων απεστάλη στον ΕΟΤ, αρμόδια υπηρεσία για την αφαίρεση της άδειας λειτουργίας του ξενοδοχείου, με την επισήμανση ότι αυτό πρέπει να γίνει άμεσα για λόγους προστασίας της Δημόσιας Υγείας, ενώ κατετέθη και στην Εισαγγελία Πρωτοδικών Αθηνών, με αίτημα την ποινική δίωξη των ιδιοκτητών.
Σύμφωνα με την Περιφέρεια, πρόκειται για ξενοδοχείο το οποίο χρησιμοποιούν συνήθως μετανάστες χωρίς νόμιμα έγγραφα διαμονής στη χώρα και χρήστες ουσιών, των οποίων η υγεία κινδυνεύει άμεσα από μολυσματικές ασθένειες, εξαιτίας της μη τήρησης από τους ιδιοκτήτες, στοιχειωδών κανόνων υγιεινής και ασφάλειας.
«Οι αρμόδιες υπηρεσίες της Περιφέρειας Αττικής συνεχίζουν καθημερινά τους υγειονομικούς ελέγχους στο ιστορικό κέντρο της Αθήνας. Όπου εντοπίζονται κτίρια, στα οποία δεν εξασφαλίζεται η ατομική υγεία και αξιοπρέπεια των ανθρώπων και τίθεται σε κίνδυνο η δημόσια υγεία, οι ενέργειες της Περιφέρειας είναι άμεσες προς κάθε αρμόδια αρχή», τόνισε σε δηλώσεις του ο κ. Σγουρός. Και πρόσθεσε: «Στόχος μας, η αναβάθμιση της περιοχής του ιστορικού κέντρου με τον περιορισμό των εστιών μόλυνσης, υποβάθμισής και απαξίωσής του».



:bigdick: :bigdick:
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
ρε παιδια αμα παω Πριαμο με την κοπελα μου ενα βραδυ για ημιδιαμονη ( 3ωρο ) μου ζητανε και ταυτοτητα η μπορω να δωσω απ την αρχη τα λεφτα ?
τα πράγματα είναι πολύ απλά. Όλα τα ξενοδοχεία οφείλουν ,άσχετα από τον τρόπο πληρωμής, να κρατάνε τα στοιχεία των πελατών. Αλλά αφού είναι η κοπέλα σου, ποιό είναι το προβλημά σου, να δώσεις στοιχεία, αν σου ζητήσουν??
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
66
Για εμένα το θέμα είναι ακόμα απλούστερο. Εγώ είμαι ελεύθερος και στα παπάρια μου αλλά δεν συναντιέμαι πάντα με ελεύθερες (είναι το ίρτζι μου). Αν κάπου ζητήσουν ταυτότητα, "γειά σας" και ΜΑΥΡΟ.
 

gbeyyt11

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.516
Like
143
Πόντοι
16
Για εμένα το θέμα είναι ακόμα απλούστερο. Εγώ είμαι ελεύθερος και στα παπάρια μου αλλά δεν συναντιέμαι πάντα με ελεύθερες (είναι το ίρτζι μου). Αν κάπου ζητήσουν ταυτότητα, "γειά σας" και ΜΑΥΡΟ.

για πες κανα στανταρακι στην Αθηνα που δε ζητανε ταυτοτητα τοτε ρε τυπε
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
περαν του mary plaza και του athens prive(και του bora bora για οποιον εχει τα κουραγια να τραβιεται φιλαδελφεια) υπαρχει καμια αλλη επιλογη για να μην μπλεκουμε με ταυτοτητες και τα ρεστα?
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.101
Κριτικές
191
Like
52.057
Πόντοι
41.443
περαν του mary plaza και του athens prive(και του bora bora για οποιον εχει τα κουραγια να τραβιεται φιλαδελφεια) υπαρχει καμια αλλη επιλογη για να μην μπλεκουμε με ταυτοτητες και τα ρεστα?


εμενα παντως λακομπα και μπιλ δε μου εχουν ζητησει ποτε φιλε με τελευταια επισκεψη και στα δυο μεσα προς τελη μαρτη και αρχες απριλη
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
εμενα παντως λακομπα και μπιλ δε μου εχουν ζητησει ποτε φιλε με τελευταια επισκεψη και στα δυο μεσα προς τελη μαρτη και αρχες απριλη
εμενα δεν μου ζητανε...λες να φταιει τιποτα? :think: :think:
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
σε φοβουνται ρε γιατι εισαι αγριος φαινεται,ενω εγω ειμαι ομορφοπαιδο και δε μου ζητανε  ;) ;) ;)
η ξανθια του πριαμου μου ειχε πει οτι αγριευοτανε αμα με εβλεπε... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

serg.boumka

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
585
Like
0
Πόντοι
6
μην ξαναπατε κανεις να στρωσουνε αμεσα!!! ;) ;) ;)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
μην ξαναπατε κανεις να στρωσουνε αμεσα!!! ;) ;) ;)
Το ακομα καλυτερο θα ηταν να ξαναπανε....Και μαλιστα ολα τα ζευγαρια απανωτα σε διαστημα 5 λεπτων το ενα πισω απ τ αλλο.....Και βεβαια να φευγουν επιδεικτικα ο εναs πισω απ τον αλλο.....Αυτο θα ετσουζε
 

Επισκέπτης
περαν του mary plaza και του athens prive(και του bora bora για οποιον εχει τα κουραγια να τραβιεται φιλαδελφεια) υπαρχει καμια αλλη επιλογη για να μην μπλεκουμε με ταυτοτητες και τα ρεστα?

Μόνο αυτά δεν ζητάνε ταυτότητες πλέον ;;
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Το ακομα καλυτερο θα ηταν να ξαναπανε....Και μαλιστα ολα τα ζευγαρια απανωτα σε διαστημα 5 λεπτων το ενα πισω απ τ αλλο.....Και βεβαια να φευγουν επιδεικτικα ο εναs πισω απ τον αλλο.....Αυτο θα ετσουζε

Λες να μην ειναι πεσμενες οι δουλειες τους? Εδω ο αλλος μπηκε εδω μεσα και μας συμβουλευε να συνανταμε την κοπελα στην γωνια και να μπαινουμε ζευγαρι για να τους δειχνουμε μαζι ταυτοτητα!  :2funny:
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
532
Κριτικές
2
Like
688
Πόντοι
86
Υπάρχουν ακόμα ξενοδοχεία που δεν ζητάνε ταυτότητα ή έχει γίνει παντού υποχρεωτικό;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom