Νέα

Υπουργός ο ΑΔΩΝΙΣ - Impossible is Nothing Nr001

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα whowho
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 215K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Άσχημο ξεκώλιαμα στον Αντώναρο!  :grin:
 

Συνημμένα

  • αα.jpg
    αα.jpg
    206,7 KB · Εμφανίσεις: 24

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Τον γουστάρω για ένα μόνο λόγο:

Χύνει ασταμάτητα στις μάπες των Σκουρλέτη, Τζανακόπουλο, Βούτση, Φίλη, Ζαχαριάδη (καλά σε αυτον έχει κάνει bukkake), Κατρούγκαλο, Ξενογιαννακοπούλου, Δραγασάκη, Βίτσα και γενικά όποιο κατακάθι πετυχαίνει σε πάνελ! :grin:
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
56
Like
6.153
Πόντοι
11.836
Τον γουστάρω για ένα μόνο λόγο:

Χύνει ασταμάτητα στις μάπες των Σκουρλέτη, Τζανακόπουλο, Βούτση, Φίλη, Ζαχαριάδη (καλά σε αυτον έχει κάνει bukkake), Κατρούγκαλο, Ξενογιαννακοπούλου, Δραγασάκη, Βίτσα και γενικά όποιο κατακάθι πετυχαίνει σε πάνελ! :grin:
ναι όντως.
Τους πηδάει αυτούς
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.975
Like
4.995
Πόντοι
506
Σήμερα ο ΟΠΕΚ ανακοίνωσε μείωση της παραγωγής πετρελαίου.
Η Ελλάδαρα που φυσικά είναι βαρόμετρο στις αγοροπωλησιες πετρελαίου στον πλανήτη αύριο το πρωί θα έχει και πάλι 1.70 τη βενζίνη
Εκει που χρειάζεται ο Αδωνης και ο κάθε Αδωνης δεν κάνει τίποτα...
Έστειλε τα συνεργεία μετά την καταγγελία των βιβλιοπωλων στη Acs αλλά πρόστιμο μηδεν
Ο επιχειρηματίας που αύξησε τα αντισηπτικά τσίμπησε όμως 50.000 πρόστιμο..
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Σήμερα ο ΟΠΕΚ ανακοίνωσε μείωση της παραγωγής πετρελαίου.
Η Ελλάδαρα που φυσικά είναι βαρόμετρο στις αγοροπωλησιες πετρελαίου στον πλανήτη αύριο το πρωί θα έχει και πάλι 1.70 τη βενζίνη
Εκει που χρειάζεται ο Αδωνης και ο κάθε Αδωνης δεν κάνει τίποτα...
Έστειλε τα συνεργεία μετά την καταγγελία των βιβλιοπωλων στη Acs αλλά πρόστιμο μηδεν
Ο επιχειρηματίας που αύξησε τα αντισηπτικά τσίμπησε όμως 50.000 πρόστιμο..

ΑΥΓΗ διαβάζεις? Σίγουρα δεν έγραψε για πρόστιμα που έχει χώσει σε βενζινάδικα, σε επιχειρήσεις που πήγαν να αισχροκερδίσουν για τα αντισηπτικά, για την ACS και σε τράπεζες. Έχεις την "σφαιρική" άποψη της ΑΥΓΗΣ οπότε δεν έχει νόημα να μιλάμε γιατί είσαι ανενημέρωτος. Ολοταχώς στο 4% και ει δυνατόν στο 0,1%.
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.975
Like
4.995
Πόντοι
506
ΑΥΓΗ διαβάζεις? Σίγουρα δεν έγραψε για πρόστιμα που έχει χώσει σε βενζινάδικα, σε επιχειρήσεις που πήγαν να αισχροκερδίσουν για τα αντισηπτικά, για την ACS και σε τράπεζες. Έχεις την "σφαιρική" άποψη της ΑΥΓΗΣ οπότε δεν έχει νόημα να μιλάμε γιατί είσαι ανενημέρωτος. Ολοταχώς στο 4% και ει δυνατόν στο 0,1%.
Αν θέλεις να συνθηματολογεις απλώς να συνθηματολογεις. Αν έχεις κάποιο επιχείρημα επίσης να το λες και όχι απλά και μόνο να υποστηρίζεις τη Νέα Δημοκρατία λες και βλέπεις ματς Ολυμπιακός Παναθηναϊκός ούτε να παραπληροφορεις
10 μέρες πριν "έπιασε" και ορθώς έναν επιχειρηματία που είχε αυξήσει την τιμή στα αντισηπτικά και του κόψε κουστούμι 50χιλ και καλα έκανε
Στην Αcs γιατί δεν έβαλε πρόστιμο θέλεις να μας πεις;
Όταν δημιουργήθηκαν οι ουρές στα σούπερ μάρκετ ο Αδωνης σε μισή ώρα επέκτεινε το ωράριο των σούπερ μάρκετ από τις 7.00-22.00 + Κυριακές!
Όταν δημιουργήθηκαν οι ουρές στις τράπεζες δεν είδα να τον πιάνει τρέμουλο για το ωραριο:εκεί βλέπεις είναι μεγαλύτερα τα συμφέροντα.
Μαθετε επιτέλους να μην βλέπετε μπλε και πράσινους κοκκους ανεξάρτητα αν ψηφίζετε τον Αδωνη ή τον Ντούσαν Μπαγιεβιτς
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Αν θέλεις να συνθηματολογεις απλώς να συνθηματολογεις. Αν έχεις κάποιο επιχείρημα επίσης να το λες και όχι απλά και μόνο να υποστηρίζεις τη Νέα Δημοκρατία λες και βλέπεις ματς Ολυμπιακός Παναθηναϊκός ούτε να παραπληροφορεις
10 μέρες πριν "έπιασε" και ορθώς έναν επιχειρηματία που είχε αυξήσει την τιμή στα αντισηπτικά και του κόψε κουστούμι 50χιλ και καλα έκανε
Στην Αcs γιατί δεν έβαλε πρόστιμο θέλεις να μας πεις;
Όταν δημιουργήθηκαν οι ουρές στα σούπερ μάρκετ ο Αδωνης σε μισή ώρα επέκτεινε το ωράριο των σούπερ μάρκετ από τις 7.00-22.00 + Κυριακές!
Όταν δημιουργήθηκαν οι ουρές στις τράπεζες δεν είδα να τον πιάνει τρέμουλο για το ωραριο:εκεί βλέπεις είναι μεγαλύτερα τα συμφέροντα.
Μαθετε επιτέλους να μην βλέπετε μπλε και πράσινους κοκκους ανεξάρτητα αν ψηφίζετε τον Αδωνη ή τον Ντούσαν Μπαγιεβιτς

Φιλαράκο, ποιος σου είπε ότι είμαι ΝΔ? Η ΝΔ είναι κεντροδεξιό κόμμα. Εγώ είμαι με πολιτική στυλ Θάτσερ, πως το λένε!

Όσο για αυτό που λες για τις τράπεζες, τι εννοείς δηλαδή? Να τις ανοίξει για περισσότερη ώρα για να πηγαίνει ο κόσμος? Χαζός είσαι? Το θέμα είναι να ΑΠΟΤΡΕΨΕΙΣ τον κόσμο να πάει, γιατί δεν χρειάζεται να πάει κάποιος. Στο σούπερ μάρκετ πρέπει να πας. Και επεκτάθηκε το ωράριο προσωρινά στην αρχή. Τώρα δεν είναι έτσι, απλά είναι 1 ώρα παραπάνω. Και για ποιες Κυριακές μιλάς? Και μην μου πεις για την σημερινή γιατί την Κυριακή των Βαΐων είναι ΠΑΝΤΑ ανοιχτά τα σούπερ μάρκετ. Αλλιώς πάω πάσο!

Στην ACS δεν έβαλε πρόστιμο διότι διόρθωσε αμέσως τις τιμές των υπηρεσιών. Εσύ βέβαια θα πεις "επειδή είναι ιδιοκτήτης ο Φέσσας, πρώην πρόεδρος ΣΕΒ". Αν βγάζεις φλίχτενες με τον ΣΕΒ και είσαι με τους ΠΑΜΕ στα λιμάνια, τότε επίσης πάω πάσο!

Επίσης, εντελώς ατυχής η παρομοίωση με Ολυμπιακό Παναθηναϊκό κτλ διότι πολύ απλά δεν ασχολούμαι με μαλακίες. Για μένα το πρωτάθλημα πρέπει να κλείσει μέχρι νεοτέρας. Έχω γραμμένο στον μπούτσο μου όλες τις ομάδες και το μόνο που βλέπω είναι Champions League :grin:
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.975
Like
4.995
Πόντοι
506
Φιλαράκο, ποιος σου είπε ότι είμαι ΝΔ? Η ΝΔ είναι κεντροδεξιό κόμμα. Εγώ είμαι με πολιτική στυλ Θάτσερ, πως το λένε!

Όσο για αυτό που λες για τις τράπεζες, τι εννοείς δηλαδή? Να τις ανοίξει για περισσότερη ώρα για να πηγαίνει ο κόσμος? Χαζός είσαι? Το θέμα είναι να ΑΠΟΤΡΕΨΕΙΣ τον κόσμο να πάει, γιατί δεν χρειάζεται να πάει κάποιος. Στο σούπερ μάρκετ πρέπει να πας. Και επεκτάθηκε το ωράριο προσωρινά στην αρχή. Τώρα δεν είναι έτσι, απλά είναι 1 ώρα παραπάνω. Και για ποιες Κυριακές μιλάς? Και μην μου πεις για την σημερινή γιατί την Κυριακή των Βαΐων είναι ΠΑΝΤΑ ανοιχτά τα σούπερ μάρκετ. Αλλιώς πάω πάσο!

Στην ACS δεν έβαλε πρόστιμο διότι διόρθωσε αμέσως τις τιμές των υπηρεσιών. Εσύ βέβαια θα πεις "επειδή είναι ιδιοκτήτης ο Φέσσας, πρώην πρόεδρος ΣΕΒ". Αν βγάζεις φλίχτενες με τον ΣΕΒ και είσαι με τους ΠΑΜΕ στα λιμάνια, τότε επίσης πάω πάσο!

Επίσης, εντελώς ατυχής η παρομοίωση με Ολυμπιακό Παναθηναϊκό κτλ διότι πολύ απλά δεν ασχολούμαι με μαλακίες. Για μένα το πρωτάθλημα πρέπει να κλείσει μέχρι νεοτέρας. Έχω γραμμένο στον μπούτσο μου όλες τις ομάδες και το μόνο που βλέπω είναι Champions League :grin:
Κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις ή είσαι ανενημερωτος.
Χεστηκα για τον Φεσσα (τον ψεύτη σημειωτέον) ή για τον κάθε επιχειρηματία ή τον Σεβ η οποιαδήποτε άλλη δήθεν οργάνωση.
Οι νόμοι είναι για ολους:από την στιγμή που βεβαιώθηκε αισχροκερδια γιατί αυτό βεβαιώθηκε έπρεπε να αποδώθει για τυπικούς και ουσιαστικόυς λόγους πρόστιμο τόσο απλά.. Εκ των πραγμάτων χειρίστηκε όμοια παράβαση διαφορετικά.
Στα σούπερ μάρκετ-τράπεζες είναι συγκεκριμένο αυτό που σου αναφέρω και δεν είναι θέμα τι είναι σωστό ή λάθος.
Επεκτείνες το ωράριο στη μία περίπτωση για να "εξομαλύνεις" τη ροή (εκεί δεν υπάρχουν αντιδράσεις από την ΟΤΟΕ βλέπεις) ενώ στην άλλη που είναι ΑΚΡΙΒΩΣ ΊΔΙΑ περίπτωση το ωράριο το άφησες ακουνητο
Δύο μέτρα και δύο σταθμά δηλαδή.
Θα του έβγαζα το καπέλο του Αδωνη εφόσον αντιμετώπιζε με τον ΊΔΙΟ τρόπο ΙΔΙΕΣ περιπτώσεις και όχι όπου τον παίρνει και όπου οχι
ΥΓ:Τα σούπερ μάρκετ δεν ήταν ΠΑΝΤΑ ανοιχτά την Κυριακή των Βαϊων :άνοιξαν ουσιαστικα με τον Αλέξη που φυσικά κι αυτός ήταν το ΜΟΝΟ σημείο στο οποίο και καλα διαφώνησε με την εκκλησία (εκεί που τον έπαιρνε δηλαδή κι αυτόν)
Θέλουμε πολιτικούς που είναι μάγκες σε όλα όχι να κάνουν δημόσιες σχέσεις ψηφων
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
360
Πόντοι
326
Ο Άδωνις δουλεύει μόνο για τον εαυτό του.
Κοροϊδεύει όλο το κόσμο και έχει ισχυρούς αφεντάδες
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
360
Πόντοι
326
Φιλαράκο, ποιος σου είπε ότι είμαι ΝΔ? Η ΝΔ είναι κεντροδεξιό κόμμα. Εγώ είμαι με πολιτική στυλ Θάτσερ, πως το λένε!

Όσο για αυτό που λες για τις τράπεζες, τι εννοείς δηλαδή? Να τις ανοίξει για περισσότερη ώρα για να πηγαίνει ο κόσμος? Χαζός είσαι? Το θέμα είναι να ΑΠΟΤΡΕΨΕΙΣ τον κόσμο να πάει, γιατί δεν χρειάζεται να πάει κάποιος. Στο σούπερ μάρκετ πρέπει να πας. Και επεκτάθηκε το ωράριο προσωρινά στην αρχή. Τώρα δεν είναι έτσι, απλά είναι 1 ώρα παραπάνω. Και για ποιες Κυριακές μιλάς? Και μην μου πεις για την σημερινή γιατί την Κυριακή των Βαΐων είναι ΠΑΝΤΑ ανοιχτά τα σούπερ μάρκετ. Αλλιώς πάω πάσο!

Στην ACS δεν έβαλε πρόστιμο διότι διόρθωσε αμέσως τις τιμές των υπηρεσιών. Εσύ βέβαια θα πεις "επειδή είναι ιδιοκτήτης ο Φέσσας, πρώην πρόεδρος ΣΕΒ". Αν βγάζεις φλίχτενες με τον ΣΕΒ και είσαι με τους ΠΑΜΕ στα λιμάνια, τότε επίσης πάω πάσο!

Επίσης, εντελώς ατυχής η παρομοίωση με Ολυμπιακό Παναθηναϊκό κτλ διότι πολύ απλά δεν ασχολούμαι με μαλακίες. Για μένα το πρωτάθλημα πρέπει να κλείσει μέχρι νεοτέρας. Έχω γραμμένο στον μπούτσο μου όλες τις ομάδες και το μόνο που βλέπω είναι Champions League :grin:
Χρόνια πολλά,
Σχετικά με την ACS ο Φέσσας πήρε πίσω τις αυξήσεις γιατί τον έβαλε η κυβέρνηση στους ΚΑΔ που πλήτονται για να έχει έκπτωση στα ενοίκια και ότι άλλα προνόμια έχουν και οι υπόλοιποι κλειστοί.
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.636
Like
3.003
Πόντοι
1.706
https://[URL unfurl="true"]www.makeleio.gr/wp-content/uploads/2020/07/1-3.jpeg[/img[/URL]]
[img]https://scontent.fskg1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/107687201_3720259814685096_5832709364585571435_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=KGB-kdkShB8AX_PcPk1&_nc_ht=scontent.fskg1-2.fna&oh=20956759f8fdd0a3657609fa9853d388&oe=5F2BEDA2
107370192_3719028291474915_4911039255890645762_n.jpg
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Κάτι τέτοια ψωλοχύματα ρίχνει το τυπάκι και γελάει ο κόσμος με το ξεμπρόστιασμα! :tooth:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Αυτόν κι αν έχει ψωλοχύσει... έχουν κολλήσει τα φλόκια του στα μούσια!!! :cheesy:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.046
Like
22.778
Πόντοι
5.506
Τι να μας πουν τα βίντεο ρε τύπε, η σωστή αντιπολίτευση γίνεται με το μαύρισμα που έκανε ο Αδώναρος (επίσημος βιαστής τους).
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Ο καρατζαγερης τον στήριζε ο Αντωνάκος μετά τον στήριξε τώρα ο κουλής ξανά τον στήριξε !!!! Αυτός ο άνθρωπος είναι τόσο κιλό φάρδος με τις άκρες που έχει που πάντα θα έχει χρήμα και θα τρώει με χρυσά κουτάλια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom