Νέα

Υπόθεση Κμαν ή αλλιώς «Υπόθεση Λευκό Σώβρακο»!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα barock
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 776
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Η γνώμη σας για τον Κμαν

  • Είναι αρχηγός

    Ψήφοι: 48 20,7%
  • Είναι μεγάλο καμάκι

    Ψήφοι: 8 3,4%
  • Είναι ναυάγιο

    Ψήφοι: 91 39,2%
  • Του τρώνε τα λεφτά

    Ψήφοι: 64 27,6%
  • Δ/ξ Δ/α

    Ψήφοι: 21 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    232

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
No2 Ναυάγιο πίσω από τον dimitraki ?

ή

Νο2 πίσω από kman σε θέματα σεξοτουρισμού και σπονσορινγκ ?

Ο τροβαδούρος απλά τρολάρει για να σπάει πλάκα. Ολοι το καταλαβαίνουν αυτό.

Εσύ ομως τυπάκο είσαι απλά ένα ανάρχιδο κομπλεξικό πουστράκι. Που το είχε γαμήσει στη καρπαζιά ο μάιντ όσο έγραφε στο σαι και του έμεινε κόμπλεξ.

Για αυτό και τώρα που έφυγε ο Μαιντ απο το σαι το πουστράκι ξετσούπωσε και τον βρίζει οπου μπορεί.Η αποθέωση της πουστιάς και της ανανδρίας. Αλλά είναι μάλλον στο φύση σου. Ολα τα πουστράκια έτσι είναι. Ξετσουπώνουν οταν δεν έχουν αντίπαλο.

Επίσης νομίζεις ηλίθιε φουντουκοβλάσταρε οτι ο Μαιντ είμαι εγώ. Τόσο γελοίος βλακέντιος είσαι.

Εχεις θολώσει  τόσο απο τις καρπαζιες του Μαιντ που βλέπεις παντού φαντάσματα ακομα και τώρα.

Δεν πειράζει. Θα ακολουθήσεις τον άρχοντα των φουκαράδων στο τρελάδικο.

Μέχρι τότε σάλτα να σε πηδήξουν ανάρχιδο πουστράκι μπας και ξεθολώσεις αμα δεί χαρά η σούφρα σου.
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Ο mind τύπε, είναι ο νιόνιος στον καραγκιόζη. Περήφανος που ντύνεται σαν λεβαντίνος.
Εγώ γουστάρω μπαρμπά γιώργο . Αυθεντικές καταστάσεις. Και ο κμαν το ίδιο .

Μπά !! Ο kman μάλλον σαν τον χατζαντζάρη μοιάζει πιο πολύ,  μόνο που κάνει τον ντελάλη για τον εαυτό του. :grin:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Μπά !! Ο kman μάλλον σαν τον χατζαντζάρη μοιάζει πιο πολύ,  μόνο που κάνει τον ντελάλη για τον εαυτό του. :grin:

Κουράζεις όμως τύπε. Πόσα posts έχεις ; 720 ;
Για τον ΚΜΑΝ είναι τα 400 ;;;;
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Κουράζεις όμως τύπε. Πόσα posts έχεις ; 720 ;
Για τον ΚΜΑΝ είναι τα 400 ;;;;

Όοοχι τύπε.
Μέτρα τα καλύτερα.

Τα περισσότερα για τον θρύλο και για call girls
είναι.

Και κάποια για ουκρανία που έχω γνώση, αλλά άσχετα με τον kman2.

Απλά το πουστριλίκι και την ανανδρία τη σιχαίνομαι.

Και θα έπρεπε να την σιχαίνονται όλοι οσοι σέβονται τα αρχίδια που έχουν ανάμεσα στα πόδια τους.

Ειδικά εσένα σε κόβω από τους τελευταίους για αυτό και δεν στη πέφτω παρόλο που διαφωνούμε.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Απλά το πουστριλίκι και την ανανδρία τη σιχαίνομαι.

Και θα έπρεπε να την σιχαίνονται όλοι οσοι σέβονται τα αρχίδια που έχουν ανάμεσα στα πόδια τους.

Αναγνώρισέ του τα εξής, τα οποία δεν αμφισβητείς ότι ισχύουν :

1)Είναι άνδρας, πάει με γυναίκες , γουστάρει γυναίκες. ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ.
2)Δεν είναι κομματόσκυλο , να κάνει αφισσοκόλληση εδώ μέσα. Άλλοι κάνουν μόνο αυτό.
3)Δουλεύει , χαλάει δικά του λεφτά.
4)Δεν μιλάει για μπάφους, αναρχία, πορείες και άλλα ρεζιλίκια.
5)Δεν είναι κρατικοδιαιτος.
6)Δεν κλαψομουνιάζει. Κάνει αγώνα. Με το δικό του τρόπο . Είναι μαχητής.
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Αναγνώρισέ του τα εξής, τα οποία δεν αμφισβητείς ότι ισχύουν :

1)Είναι άνδρας, πάει με γυναίκες , γουστάρει γυναίκες. ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ.
2)Δεν είναι κομματόσκυλο , να κάνει αφισσοκόλληση εδώ μέσα. Άλλοι κάνουν μόνο αυτό.
3)Δουλεύει , χαλάει δικά του λεφτά.
4)Δεν μιλάει για μπάφους, αναρχία, πορείες και άλλα ρεζιλίκια.
5)Δεν είναι κρατικοδιαιτος.
6)Δεν κλαψομουνιάζει. Κάνει αγώνα. Με το δικό του τρόπο . Είναι μαχητής.
Συμφωνώ.

Στα παραπάνω συμφωνώ. Του τα αναγνωρίζω !! :hi:

Να αναγνωρίσεις ομως και εσύ τα παρακάτω.

1.Χρυσοπληρώνει αρπακτικα που τον μαδάνε πουλόντας του και καλά σπονσοριλίκι ενώ είναι στην ουσία απλές πουτάνες.

2.Δικαίωμά του να καιει τα λεφτά του όπου θέλει. Αλλά ΟΧΙ δικαίωμά του να επιμένει οτι η μαλακομέθοδός του είναι και ο μόνος τρόπος να κινηθεί κάποιος Ανατολική Ευρώπη.

3. Τύποι σαν και αυτόν έκαψαν στη κυριολεξία τη πιάτσα στην Ανατολική Ευρώπη. Την κατέστρεψαν.

4. Δεν δίνει ουσιαστικά καμμία πληροφορία. Απλά γουστάρει να μοστράρεται ως αρχηγός αρχοντας και διάφορες άλλες πίπες μπλέ.

5. Βρίζει με εκφρασεις του τύπου "Χύνω και κατουράω στη μάπα οποιον διαφωνεί μαζί μου". Πολϋ σικ έτσι ?? Πρέπει να τον σεβόμαστε κιόλας μετά από αυτό ??

6. Ποστάρει κοπρόλαγνες με τσ σκατά του στο στόμα τους και υπερηφανεύεται για αυτό. Σε νήμστα οχι για κοπρόλσγνους αλλα νορμαλ αρσενικούς άντρες.

7.Υσχυρίζεται οτι τον κυνηγούσε η KGB στο Μινσκ και θέλει να τον πιστέψουμε κιόλας.

8.Ισχυρίζεται οτι έβαζε μουνόχερα μέσα σε τραμ σε άγνωστες στην Ανατολική Ευρώπη. Πιστεύει δηλαδή οτι είμαστε όλοι ηλίθιοι μαλάκες..

Κλπ κλπ κλπ

Μπορώ να το συνεχίσω αλλά δεν θέλω να κουράσω οπως ήδη πριν έγραψες.

Παραδέξου τα και εσύ με τη σειρά σου.

Αλήθεια είναι. Δικά του ποσταρίσματα. Εγώ τη πέφτω ντόμπρα δεν πουστρίζω οπως κάποιοι.
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Δεν τον βρίζω τον Μαιντ συμπεράσματα βγάζω , εξαλλου στη ψηφοφορία είχε ήδη 25 ψήφους χωρίς να τον ψηφίσω προσωπικά πριν διαγραφεί το νήμα.

Αυτά τα 25 άτομα βρες τα και κατηγόρησε τα για πουστριλίκια, όχι εμένα ...
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Συμφωνώ.

Στα παραπάνω συμφωνώ. Του τα αναγνωρίζω !! :hi:

Να αναγνωρίσεις ομως και εσύ τα παρακάτω.

1.Χρυσοπληρώνει αρπακτικα που τον μαδάνε πουλόντας του και καλά σπονσοριλίκι ενώ είναι στην ουσία απλές πουτάνες.

2.Δικαίωμά του να καιει τα λεφτά του όπου θέλει. Αλλά ΟΧΙ δικαίωμά του να επιμένει οτι η μαλακομέθοδός του είναι και ο μόνος τρόπος να κινηθεί κάποιος Ανατολική Ευρώπη.

3. Τύποι σαν και αυτόν έκαψαν στη κυριολεξία τη πιάτσα στην Ανατολική Ευρώπη. Την κατέστρεψαν.

4. Δεν δίνει ουσιαστικά καμμία πληροφορία. Απλά γουστάρει να μοστράρεται ως αρχηγός αρχοντας και διάφορες άλλες πίπες μπλέ.

5. Βρίζει με εκφρασεις του τύπου "Χύνω και κατουράω στη μάπα οποιον διαφωνεί μαζί μου". Πολϋ σικ έτσι ?? Πρέπει να τον σεβόμαστε κιόλας μετά από αυτό ??

6. Ποστάρει κοπρόλαγνες με τσ σκατά του στο στόμα τους και υπερηφανεύεται για αυτό. Σε νήμστα οχι για κοπρόλσγνους αλλα νορμαλ αρσενικούς άντρες.

7.Υσχυρίζεται οτι τον κυνηγούσε η KGB στο Μινσκ και θέλει να τον πιστέψουμε κιόλας.

8.Ισχυρίζεται οτι έβαζε μουνόχερα μέσα σε τραμ σε άγνωστες στην Ανατολική Ευρώπη. Πιστεύει δηλαδή οτι είμαστε όλοι ηλίθιοι μαλάκες..

Κλπ κλπ κλπ

Μπορώ να το συνεχίσω αλλά δεν θέλω να κουράσω οπως ήδη πριν έγραψες.

Παραδέξου τα και εσύ με τη σειρά σου.

Αλήθεια είναι. Δικά του ποσταρίσματα. Εγώ τη πέφτω ντόμπρα δεν πουστρίζω οπως κάποιοι.

1) Πληρώνει ακριβά. Δεκτό . Δεν μας νοιάζει.  Δεν κάνουμε το ίδιο . Με τον ίδιο τρόπο.
Αυτές που γαμάει δεν είναι της πιάτσας εδώ, για να μας επηρεάζει.
Αν ανέβαζε τις ανεξάρτητες στην αττική από τα 80€ στα 200€ θα τον έβριζα. Δεν ασκεί κάποια τέτοια αρνητική δράση.
Οπότε βασικά στα αρχίδια μας.

2)Και να λέει κάτι τέτοιο ... είναι άνευ σημασίας. Το προσπερνάμε. Δεν έχει σημασία.

3)Κανείς 1 συγκεκριμένος, δεν χάλασε την πιάτσα. Οι τιμές ανεβαίνουν. Δυτικοποίηση.
Το 1992 βουδαπέστη , είχαμε δώσει 300$ για 3 ώρες. Παίζει τέτοια τιμή τώρα ; Όχι . Δεν φταίει ο ΚΜΑΝ.

4)Το στυλ του .... είναι ιδιαίτερο.
Θα πήγαινες ποτέ σε μούνα στο μπλοκ να βάλεις λεφτά στην τσέπη της και να τη χουφτώσεις
χωρίς να ξέρεις ότι είναι επαγγελματίας ;; ΕΓΩ ΟΧΙ.

5)Το βρίσιμο εδώ ... πάει σύννεφο. Βρίζουν άλλοι που είναι ΚΟΜΜΑΤΟΣΚΥΛΑ, ΚΙΝΑΙΔΟΙ ΚΑΙ ΞΕΦΩΝΗΜΕΝΕΣ ΤΩΝ ΤΣΟΝΤΟΣΙΝΕΜΑ.
Δεν θα κλάψουμε. Μεγάλα παιδιά είμαστε.

6)Προφανώς ήταν μια φορά μόνο . Να μην το ξανακάνει.

7)Παραμύθι. Έτσι κι αλλιώς kgb μετά το 1989 δεν παίζει . Δεν ασχολούμαστε.Πες το βερμπαλισμό!

8)Και να το έκανε ... δεν θα το έκανες, δεν θα το έκανα ... Για να μη βρεθούμε με κανένα μπαλτά στην πλάτη!
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Δεν τον βρίζω τον Μαιντ συμπεράσματα βγάζω , εξαλλου στη ψηφοφορία είχε ήδη 25 ψήφους χωρίς να τον ψηφίσω προσωπικά πριν διαγραφεί το νήμα.

Αυτά τα 25 άτομα βρες τα και κατηγόρησε τα για πουστριλίκια, όχι εμένα ...
Ασε τους άλλους και τους ψήφους τους, τυπάκο. Κοίτα τι ψηφίζουν για παράδειγμα για τον αρχηγούλη σου.

Για σένα μιλάμε τώρα.

Αν ποτέ ξαναμπεί στο σαι ο Μάιντ να του την πέσεις στα ίσα  και να του τα ρίχνεις όλη μέρα. Αν μπορείς.

Οσο δεν μπορεί να απαντήσει και του τη πέφτεις γίνεσαι απλά άνανδρος και πούστης.

Και όχι τίποτα άλλο ντρέπομαι κιόλας για λογαριασμο σου γιατί είσαι θρύλος.

1 και 1 κάνει 2. Τι δε καταλαβαίνεις ???
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
1) Πληρώνει ακριβά. Δεκτό . Δεν μας νοιάζει.  Δεν κάνουμε το ίδιο . Με τον ίδιο τρόπο.
Αυτές που γαμάει δεν είναι της πιάτσας εδώ, για να μας επηρεάζει.
Αν ανέβαζε τις ανεξάρτητες στην αττική από τα 80€ στα 200€ θα τον έβριζα. Δεν ασκεί κάποια τέτοια αρνητική δράση.
Οπότε βασικά στα αρχίδια μας.

2)Και να λέει κάτι τέτοιο ... είναι άνευ σημασίας. Το προσπερνάμε. Δεν έχει σημασία.

3)Κανείς 1 συγκεκριμένος, δεν χάλασε την πιάτσα. Οι τιμές ανεβαίνουν. Δυτικοποίηση.
Το 1992 βουδαπέστη , είχαμε δώσει 300$ για 3 ώρες. Παίζει τέτοια τιμή τώρα ; Όχι . Δεν φταίει ο ΚΜΑΝ.

4)Το στυλ του .... είναι ιδιαίτερο.
Θα πήγαινες ποτέ σε μούνα στο μπλοκ να βάλεις λεφτά στην τσέπη της και να τη χουφτώσεις
χωρίς να ξέρεις ότι είναι επαγγελματίας ;; ΕΓΩ ΟΧΙ.

5)Το βρίσιμο εδώ ... πάει σύννεφο. Βρίζουν άλλοι που είναι ΚΟΜΜΑΤΟΣΚΥΛΑ, ΚΙΝΑΙΔΟΙ ΚΑΙ ΞΕΦΩΝΗΜΕΝΕΣ ΤΩΝ ΤΣΟΝΤΟΣΙΝΕΜΑ.
Δεν θα κλάψουμε. Μεγάλα παιδιά είμαστε.

6)Προφανώς ήταν μια φορά μόνο . Να μην το ξανακάνει.

7)Παραμύθι. Έτσι κι αλλιώς kgb μετά το 1989 δεν παίζει . Δεν ασχολούμαστε.Πες το βερμπαλισμό!

8)Και να το έκανε ... δεν θα το έκανες, δεν θα το έκανα ... Για να μη βρεθούμε με κανένα μπαλτά στην πλάτη!

Θες ρε μπαγάσα να τον δικαιολογήσεις ακόμα και για τα εξόφθαλμα. :grin: Για αυτό και ξεγλυστράς οταν σε ζορίζω. :grin:

Εντάξει τον συμπαθείς και δικαίωμά σου. Δεν μας πέφτει λόγος. :hi:

Αλλά να αναγνωρίζεις και το δικαίωμά τους να διαφωνούν και να μην τον γουστάρουν σε όσους το κάνουν. Και δεν είναι λίγοι.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Αλλά να αναγνωρίζεις και το δικαίωμά τους να διαφωνούν και να μην τον γουστάρουν σε όσους το κάνουν. Και δεν είναι λίγοι.

Εννοείται. Αλλά είμαστε μεγάλοι. Δεν χρειάζεται από 20-30-50 posts την ημέρα ο καθένας όσοι δεν τον γουστάρετε ! Κουράζει.

Στο mind δεν είχα πει ποτέ τίποτε για όσα έγραφε , μέχρι που την έπεσε στο kman.

Δεν του είχα πει π.χ. ότι αν πήγαινα μοαζαμβίκη και φιλιπίνες, τον πούτσο μου θα τον άφηνα σπίτι.
Όπως δεν του είπα ότι ταϋλάνδη πήγαινα πάντα με ... γυναίκα από ελλάδα ! Και ήμουν ... πιστός !


Αναγκαστικά !
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Εννοείται. Αλλά είμαστε μεγάλοι. Δεν χρειάζεται από 20-30-50 posts την ημέρα ο καθένας όσοι δεν τον γουστάρετε ! Κουράζει.

Στο mind δεν είχα πει ποτέ τίποτε για όσα έγραφε , μέχρι που την έπεσε στο kman.

Δεν του είχα πει π.χ. ότι αν πήγαινα μοαζαμβίκη και φιλιπίνες, τον πούτσο μου θα τον άφηνα σπίτι.
Όπως δεν του είπα ότι ταϋλάνδη πήγαινα πάντα με ... γυναίκα από ελλάδα ! Και ήμουν ... πιστός !


Αναγκαστικά !

Δικαίωμά σου, γούστο σου, και μαγκιά σου.

Οπως και όσων κάνουν τα αντίθετα.

Η διαχωριστική γραμμή στα πουστριλίκια βρίσκεται. Μη μπερδεύεσαι.
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Ειλικρινά τώρα ....

Αν επέλεγες τα ιδανικά τεμάχια ....


θα έβαζες μέσα από ... μοζαμβίκη ;;;;
φιλιπίννες ;;;;;;;;

Έλεος .

Εγώ όχι.

Είμαι λάτρης της λευκής φυλής.

Αλλά αμα ο άλλος γουστάρει εξωτικούς γυναικείους πουτσομεζέδες τι θα του πώ ?? Οχι μη φας. Γιατί ναι μεν είναι λίγοι οι ωραίοι εξωτικοί πουτσομεζέδες αλλά υπάρχουν και αυτοί.

Ξέρεις πόσοι είναι που πάνε με άλλες γυναικείες φυλές γιατί βαριούνται τις λευκές μουνάρες ?? Πολλοί.

Εδω ρε σύ αντικειμενικά πανέμορφοι επώνυμοι πλούσιοι άντρες και το γυρίζουν σε δροσερά αγόρια. Τι να λέμε τώρα ?? Ασχημο πράμα το χόρτασμα και το μπαίλντισμα. Δεν το παλεύεις εύκολα.

Αυτοί που πάνε με κινεζοειδείς και μαύρες μας φταίξανε ??

Οτι τραβάει η όρεξη του καθενός.

Στο ξαναγράφω η κόκκινη γραμμή για μένα είναι η ανανδρία και τα πουστριλίκια.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Προτείνω να ανοίξει θέμα για τον mind. Μονοπωλεί το ενδιαφέρον και συζητιέται τόσο καιρό μετά την απουσία του,σαν τον Τιτανικό ένα πράγμα  :grin:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
προτεινω την μετονομασια του θρεντ σε "Υποθεση Λευκο Σωβρακο"

επισης σκεφτομαι να βαλω μοντερειτορ στο θρεντ αυτο τον whois

large_20160921120928_andriko_slip_klassiko_me_anoigma_100_vamvakero_29_311_leyko.jpeg

Θεωρω τη προταση σου τελεια. Τιποτα δεν μπορει να σε εμποδισει απο απλα να το κανεις πραξη.

Τον whois μπορεις να τον κανεις και Global Moderator, θα βοηθησει το σαιτ αρκετα πιστευω.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Γιωρικα και για σένα μια ψηφοφορία.
Θες να πιείς ποτό με τον τιτάνα Σαβ?
Ναι ή όχι
:headbaning2:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Συμφωνώ.

Στα παραπάνω συμφωνώ. Του τα αναγνωρίζω !! :hi:

Να αναγνωρίσεις ομως και εσύ τα παρακάτω.

1.Χρυσοπληρώνει αρπακτικα που τον μαδάνε πουλόντας του και καλά σπονσοριλίκι ενώ είναι στην ουσία απλές πουτάνες.

2.Δικαίωμά του να καιει τα λεφτά του όπου θέλει. Αλλά ΟΧΙ δικαίωμά του να επιμένει οτι η μαλακομέθοδός του είναι και ο μόνος τρόπος να κινηθεί κάποιος Ανατολική Ευρώπη.

3. Τύποι σαν και αυτόν έκαψαν στη κυριολεξία τη πιάτσα στην Ανατολική Ευρώπη. Την κατέστρεψαν.

4. Δεν δίνει ουσιαστικά καμμία πληροφορία. Απλά γουστάρει να μοστράρεται ως αρχηγός αρχοντας και διάφορες άλλες πίπες μπλέ.

5. Βρίζει με εκφρασεις του τύπου "Χύνω και κατουράω στη μάπα οποιον διαφωνεί μαζί μου". Πολϋ σικ έτσι ?? Πρέπει να τον σεβόμαστε κιόλας μετά από αυτό ??

6. Ποστάρει κοπρόλαγνες με τσ σκατά του στο στόμα τους και υπερηφανεύεται για αυτό. Σε νήμστα οχι για κοπρόλσγνους αλλα νορμαλ αρσενικούς άντρες.

7.Υσχυρίζεται οτι τον κυνηγούσε η KGB στο Μινσκ και θέλει να τον πιστέψουμε κιόλας.

8.Ισχυρίζεται οτι έβαζε μουνόχερα μέσα σε τραμ σε άγνωστες στην Ανατολική Ευρώπη. Πιστεύει δηλαδή οτι είμαστε όλοι ηλίθιοι μαλάκες..

Κλπ κλπ κλπ

Μπορώ να το συνεχίσω αλλά δεν θέλω να κουράσω οπως ήδη πριν έγραψες.

Παραδέξου τα και εσύ με τη σειρά σου.

Αλήθεια είναι. Δικά του ποσταρίσματα. Εγώ τη πέφτω ντόμπρα δεν πουστρίζω οπως κάποιοι.

1.Πώς είναι πουτάνες?Αφού δεν υπάρχουν ούτε σε έσκορτ σάιτς ούτε πουθενά σε αγγελίες για πληρωμένο σεξ ή γραφεία ή μπορδέλα ή διαμερίσματα.
2.Εχω γράψει οτι υπάρχει και η μέθοδος του γαμπρού(που αναλύει ο Dr. Love) και η μέθοδος του γαμέως(που αναλύει ο Β.Π.) εκτός από τη δική μου(μέθοδος του σπόνσορα).
Απλά όσοι κάνουν κριτική δε θέλουν να κάνουν καμάκι ούτε να πάνε σα γαμπροί ούτε σα γαμείς γιατί απλά δεν τους παίρνει δεν έχουν τα προσόντα.
Εγώ τα έχω κάνει όλα,τώρα ασχολούμαι κυρίως με σπόνσορινγκ και αυτό περιγράφω.Υπάρχει θρεντ για γαμπρούς και καμάκια ερωτοτουρισμός στο Κίεβο.Δε γράφει κανένας εκεί εδώ και κανά χρόνο.


3.Σιγά μη χαλάσαμε εμεί την ανατολική Ευρώπη.Την ανατολική Ευρώπη την έκαψε η ΕΕ απλά και η ατζέντα που προωθεί.(καταναλωτισμός,φεμινισμός,πουσταίοι,fat acceptance,diversity,πολυπολιτισμός κτλ).
4.Δίνω εντελώς ακριβείς πληροφορίες για κλαμπς,μαγαζιά,τρόπους καμακιού,πόσα θέλουν οι γκόμενες τι εμφάνιση έχουν δείχνω φωτοντοκουμέντα τα πάντα όλα.Είναι εντελώς ακριβείς πληροφορίες μοναδικές κανείς δεν ποστάρει από την πρώτη γραμμή του μετώπου.
κτλ

Γενικά το πρόβλημα είναι οτι έχετε την οπτική γωνία ψωλά και τη θεωρείτε δεδομένη.Ητοι θα κάτσω σπίτι μου να τρομπάρω θα αποφύγω κάθε είδους έξοδο και ρίσκο και πρέπει ο άλλος να τσακιστεί να ρισκάρει να δουλέψει για να μου φέρει εμένα του ξυσαρχίδη το μουνί στο πιάτο.Δε γίνονται φυσικά αυτά.
Το οτι οι περισσότεροι είναι ψωλάδες δε σημαίνει οτι έχουν δίκιο ή οτι η οπτική τους γωνία είναι σωστή.Αυτοί τα βλέπουν ανάποδα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
1) Πληρώνει ακριβά. Δεκτό . Δεν μας νοιάζει.  Δεν κάνουμε το ίδιο . Με τον ίδιο τρόπο.
Αυτές που γαμάει δεν είναι της πιάτσας εδώ, για να μας επηρεάζει.
Αν ανέβαζε τις ανεξάρτητες στην αττική από τα 80€ στα 200€ θα τον έβριζα. Δεν ασκεί κάποια τέτοια αρνητική δράση.
Οπότε βασικά στα αρχίδια μας.

2)Και να λέει κάτι τέτοιο ... είναι άνευ σημασίας. Το προσπερνάμε. Δεν έχει σημασία.

3)Κανείς 1 συγκεκριμένος, δεν χάλασε την πιάτσα. Οι τιμές ανεβαίνουν. Δυτικοποίηση.
Το 1992 βουδαπέστη , είχαμε δώσει 300$ για 3 ώρες. Παίζει τέτοια τιμή τώρα ; Όχι . Δεν φταίει ο ΚΜΑΝ.

4)Το στυλ του .... είναι ιδιαίτερο.
Θα πήγαινες ποτέ σε μούνα στο μπλοκ να βάλεις λεφτά στην τσέπη της και να τη χουφτώσεις
χωρίς να ξέρεις ότι είναι επαγγελματίας ;; ΕΓΩ ΟΧΙ.

5)Το βρίσιμο εδώ ... πάει σύννεφο. Βρίζουν άλλοι που είναι ΚΟΜΜΑΤΟΣΚΥΛΑ, ΚΙΝΑΙΔΟΙ ΚΑΙ ΞΕΦΩΝΗΜΕΝΕΣ ΤΩΝ ΤΣΟΝΤΟΣΙΝΕΜΑ.
Δεν θα κλάψουμε. Μεγάλα παιδιά είμαστε.

6)Προφανώς ήταν μια φορά μόνο . Να μην το ξανακάνει.

7)Παραμύθι. Έτσι κι αλλιώς kgb μετά το 1989 δεν παίζει . Δεν ασχολούμαστε.Πες το βερμπαλισμό!

8)Και να το έκανε ... δεν θα το έκανες, δεν θα το έκανα ... Για να μη βρεθούμε με κανένα μπαλτά στην πλάτη!

Εδώ ο άλλος λέει πώς γάμησε έσκορτ που έφερε Ελλάδα με 1500 ευρώ το διήμερο Ηπειρο για σεξοδιακοπές και πλήρωσε επιπλέον εισιτήρια συν ξενοδοχεία και έξοδα διακοπών.Είδες κανέναν να τον βρίζει?Φυσιολογικό το θεωρούνε.
Απλά λυσσάνε με τη θεωρία αυτά που λέω όχι τόσο με τα ποσά και το δια ταύτα.Δεν τους αρέσουν τα παρελκόμενα.
Δε θέλουν να γράφονται αυτά που γράφω.Στον πούτσο μας λουλούδια που λένε.Εγώ θα τα γράφω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom