Νέα

Υπόθεση Κμαν ή αλλιώς «Υπόθεση Λευκό Σώβρακο»!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα barock
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 776
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Η γνώμη σας για τον Κμαν

  • Είναι αρχηγός

    Ψήφοι: 48 20,7%
  • Είναι μεγάλο καμάκι

    Ψήφοι: 8 3,4%
  • Είναι ναυάγιο

    Ψήφοι: 91 39,2%
  • Του τρώνε τα λεφτά

    Ψήφοι: 64 27,6%
  • Δ/ξ Δ/α

    Ψήφοι: 21 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    232

modeljunkie

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2019
Μηνύματα
401
Like
9
Πόντοι
1
Με εγγραφή τον Οκτώβριο ρε κλωνάρι πότε πρόλαβες να μάθεις τις πίπες του τραλαλάκη;;


Σκαταποειρα, χωρίς ξύλο μαρτυράς.

ολοι ξερουν ότι εισαι θαμώνας τσοντοσινεμα που ανακουφιζει γερους
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.777
Like
20.627
Πόντοι
6.056
Ποιοτικό νήμα που έλειπε καιρό από το σαη. Στηρίζουμε με νύχια και με δόντια. Θα πέσουν κορμιά.
κατσε ρε τυπε επειδή τ ανοιξε Κυριακη θα αφήσουμε το δικο σου νημα αστηριχτο :think: :tickedoff: :S :S :S
 

modeljunkie

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2019
Μηνύματα
401
Like
9
Πόντοι
1
Καθόλου, δεν ξέρω πότε θα μπορέσω να αποφασίσω ποιόν να στηρίξω, με έβαλες σε σκέψεις.

στηρίζεις δημητρακη γιατι πιστευεις πως θα στον σφυραγε αν τον πετύχαινες σε κανα τσοντοσινεμα
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Για τους πιο παλιούς,λίγο πολύ ξέρετε τι παίζει και με τους 2 μορφονιούς(τρομάρα τους).
Πρόκειται για 2 εξέχουσες (τρομάρα τους) μορφές του site.
Ο ενας πληρώνει και νομίζει ότι αυτές που πληρώνει είναι γκόμενες τους,ο άλλος έχει κάνει κτηνοβάτης,πεπονογάμης κλπ.

Ποιός είναι χειρότερος?
Ο λαός ας αποφασίσει.

Που είναι???
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εγώ θέτω τα ζητήματα ακριβώς όπως έχουν.
Είσαι άνω των 40 και θες να γαμήσεις οχτάρια και πάνω στην Ευρώπη.Τι θα κάνεις?
Ο άλλος λέει πήγαινε στα μπορδέλα.Πάρε έσκορτς.
Ωραία κάνε αυτό.Σου είπε κανένας τίποτα?Σε εμπόδισε κανένας?
Βρήκες λύση στο πρόβλημα.
Μόλις αρχίζσω να μιλάω για σπόνσορινγκ εξανίστανται όλοι.Οχι εσύ δεν μπορείς να κάνεις σπόνσορινγκ,δεν είναι αυτό το σπόνσορινγκ,το σπόνσορινγκ είναι μια μαλακία και μισή κτλ.
Ωραία πες τις εναλλακτικές.Μίλα για καμάκι,μίλα για έσκορτς στο Κίεβο θέσε τον αντίλογο.
Αλλιώς αμπελοφιλοσοφείς.
Το πρόβλημα είναι οτι δεν μπορούν να ξεφύγουν από το θλιβερό σαρκίο τους.Εγώ μιλάω για το σπόνσορινγκ σε αφηρημένο επίπεδο τι ισχύει γενικά,όχι πώς κάνω εγώ το σπόνσορινγκ.Δηλαδή αίρομαι πάνω από το άτομό μου ίπταμαι στο χώρο του σπόνσορινγκ,έχω αντικειμενική ματιά αφού έχω ξεφύγει από τους ατομικούς περιορισμούς.
Αυτή την αντικειμενικότητα δεν τη δέχεται ο άλλος.Τα βλέπει όλα σε σχέση με το άτομο.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
5.406
Μιλαμε για ναυαγια....οχι αστεια!!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Γενικά χρειάζεται αντικειμενική ανάλυση.Αν αρχίσεις τις υποκειμενικές αναλύσεις τον έχεις πιει από χέρι.Αν γίνεις αντικειμενικός ψυχρός ρεαλιστής γαμέας αρχίζεις να βλέπεις την αληθινή κατάσταση πώς διαμορφώνεται η κατάσταση στο έδαφος.
Συνήθως υπάρχει ένας ανταγωνισμός συμφερόντων,διάφορα συμφέροντα συγκρούονται και πρέπει να δεις πού πάει το πράγμα ποιο συμφέρον θα επικρατήσει.
Υπάρχει το συμφέρον του σπόνσορα,της σπονσορέτ,της κοινωνίας,των καμακιών,των σεξοτουριστών,των πουτανιάρηδων,των ντόπιων,των πουσταίων κτλ και όλοι αυτοί έρχονται αντιμέτωποι μεταξύ τους και συγκρίνουν τα όπλα τους.
Εγώ δεν κάνω στρογγυλές αναλύσεις,δε δείχνω την οπτική γωνία της σπονσορέτ αν και την ξέρω,δείχνω μόνο και αποκλειστικά τη γωνία του σπόνσορα.Εστιάζω αφύσικα στη μία μόνο άποψη.Είναι σα να βλέπεις το ματς από μία μόνο γωνία,όχι πανοραμικά.
Αν το δεις πανοραμικά θα χάσεις το edge,θα γίνεις προβλεπέ.Πάντα βλέπεις υπό γωνία και σπαστά.Ετσι αποκτάς επιρροή στις εξελίξεις αφού οι άλλοι δεν μπορούν να σε προβλέψουν.
Αν κεντράρεις εμμονικά,αποκλειστικά και φανατικά στη γωνία γαμέα σπόνσορος θα έχεις αποτέλεσμα αφού οι άλλοι δεν μπορούν να κάνουν τέτοιο φόκους.Βλέπεις πολύ καθαρά τις δυναμικές,είσαι στον πυρήνα του προβλήματος.
Οι άλλοι θέλουν να σε φάνε,να σε σφαλιαρίσουν να σε μπουνιδιάσουν να σε θάψουν αφού θεωρούν οτι δεν έπρεπε να είσαι καν εκεί οτι τους χαλάς όλο το σκηνικό.Αλλά καιροφυλακτείς σα λύκος και τους γαμάς το κέρατο.
Είναι σαν ο άλλος να παρακολουθεί ένα ωραίο ιπποτικό αγώνα και ξαφνικά να εμφανίζεται ένας τύπος με σώβρακο και το χυσοβόλο και να τους κατουράει και να τους χύνει όλους.Τρελαίνονται οι τύποι.Δεν καταλαβαίνουν πώς έγινε αυτό αφού νόμιζαν οτι τα έλεγχαν όλα.

 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
Εγώ δεν κάνω στρογγυλές αναλύσεις,δε δείχνω την οπτική γωνία της σπονσορέτ αν και την ξέρω,δείχνω μόνο και αποκλειστικά τη γωνία του σπόνσορα.Εστιάζω αφύσικα στη μία μόνο άποψη.Είναι σα να βλέπεις το ματς από μία μόνο γωνία,όχι πανοραμικά.
Αν το δεις πανοραμικά θα χάσεις το edge,θα γίνεις προβλεπέ.Πάντα βλέπεις υπό γωνία και σπαστά.Ετσι αποκτάς επιρροή στις εξελίξεις αφού οι άλλοι δεν μπορούν να σε προβλέψουν.
Αν κεντράρεις εμμονικά,αποκλειστικά και φανατικά στη γωνία γαμέα σπόνσορος θα έχεις αποτέλεσμα αφού οι άλλοι δεν μπορούν να κάνουν τέτοιο φόκους.Βλέπεις πολύ καθαρά τις δυναμικές,είσαι στον πυρήνα του προβλήματος.
τυπε μου
ακομα δεν εχω καταλαβει εαν τα ποστς σου ειναι αποτελεσμα φασματος αυτισμου η εισπνοης βενζινοκολλας
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ο δημητράκης είναι κλασσικός ψωλάς,γόνος με αρβανίτικο κεφάλι.Επαναλαμβάνει τα ίδια και τα ίδια τις ίδιες πίπες,ευελεπιστώντας οτι κάποιος θα τα πιστέψει.
Το πλεονέκτημα των τύπων αυτών είναι
1.Είναι κοντά στο μέσο όρο οπότε αν τους διαλύσεις θα φανεί σαν προσβολή του λαικού αισθήματος
2.Βαριέσαι να γράφεις ξανά και ξανά τα ίδια ενώ αυτοί τα γράφουν χίλιες φορές.
Αλλά τύποι σαν το δημητράκη καλό κάνουν.Πείθουν αρκετούς μαλάκες οτι έχουν δίκιο εδώ επείσθη και ο άλεξ υποτίθεται μορφωμένος τύπος οπότε εμείς κάνουμε τη δουλειά μας.Κάνουμε πάρτυ ουσιαστικά.
Δηλαδή αφήνουμε αυτόν τον πάπαρο να γράφει και να πείθει με τις μαλακίες του,ποιος ενδιαφέρεται,στο μεταξύ η ουρά των ψωλάδων καίγεται.
Είναι αυτό που λέμε παθητική επιθετική αντίδραση κάποια στιγμή βαριέσαι να απαντάς και περνάς στην πυρπόληση.

Είναι όπως την περίοδο 2000-2009.Φαντάσου να ακούς κάθε μέρα περί θωρακισμένης οικονομίας και να ξερνάς.Κάποια στιγμή απλά βαριέσαι να λες κάτι άλλο,αφήνεις τον άλλο στις ψευδαισθήσεις του.
Και καλύτερα δηλαδή.Αυτός νομίζει οτι επικράτησε κατά κράτος,πανηγυρίζει εσύ κάνεις τη δουλειά σου χωρίς αντίδραση,και τι έγινε.
Δεν είναι κακό δηλαδή να μην απαντάς και να μη μάχεσαι.Απλά μένει ένα κενό στην ιστορία,ας το γεμίσει ο τύπος με ό,τι θέλει.Ας πει οτι κατέβηκαν άλιενς ξέρω εγώ και τα έκαναν όλα κώλο.
 

modeljunkie

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2019
Μηνύματα
401
Like
9
Πόντοι
1
Ο δημητράκης είναι κλασσικός ψωλάς,γόνος με αρβανίτικο κεφάλι.Επαναλαμβάνει τα ίδια και τα ίδια τις ίδιες πίπες,ευελεπιστώντας οτι κάποιος θα τα πιστέψει.
Το πλεονέκτημα των τύπων αυτών είναι
1.Είναι κοντά στο μέσο όρο οπότε αν τους διαλύσεις θα φανεί σαν προσβολή του λαικού αισθήματος
2.Βαριέσαι να γράφεις ξανά και ξανά τα ίδια ενώ αυτοί τα γράφουν χίλιες φορές.
Αλλά τύποι σαν το δημητράκη καλό κάνουν.Πείθουν αρκετούς μαλάκες οτι έχουν δίκιο εδώ επείσθη και ο άλεξ υποτίθεται μορφωμένος τύπος οπότε εμείς κάνουμε τη δουλειά μας.Κάνουμε πάρτυ ουσιαστικά.
Δηλαδή αφήνουμε αυτόν τον πάπαρο να γράφει και να πείθει με τις μαλακίες του,ποιος ενδιαφέρεται,στο μεταξύ η ουρά των ψωλάδων καίγεται.
Είναι αυτό που λέμε παθητική επιθετική αντίδραση κάποια στιγμή βαριέσαι να απαντάς και περνάς στην πυρπόληση.

o δημητρακης γαμαει μονο μεταξι/φυλης  με τα λεφτα που του στελνουν και κανα πεπονι
είναι φυσικο το μεσο μελος του bou να ταυτιζεται μαζι του
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ψέματα...γαμάει και στο ντιβάνι του :S :S :S
 

Συνημμένα

  • Prinssesa2.jpg
    Prinssesa2.jpg
    195,1 KB · Εμφανίσεις: 83

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom