Νέα

Υπάρχει το one night stand στα κλάμπ η πέθανε ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 200
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.892
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Κοίτα  λεξιλόγιο ο κολλεγιόπαις
Ντροπή  ρε μανάρι μου  , τί θα  πει ο Μιχαλολιάκος ?
εδω με μπλεκεις με τον περσυ...κατ επιλογην μου,ημουν καθε αλλο παρα κολλεγιοπαιδο!
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Σίγουρα υπάρχει το one night stand.Απαραίτητη προυπόθεση το να έχεις αυτοκίνητο,σπίτι που να μην είναι κανένας άλλος και να κυκλοφορείς μόνος.

Όταν βγαίνεις μόνος δεν κάθεσαι σα μαλάκας σαν κάτι κακομοίρηδες που πίνουν να ξεχάσουν..Ούτε θα κολλάς χύμα.Κάθεσαι πίνεις το ποτάκι σου,κάνεις χαβαλέ με τους τριγύρω και αν δεις κάποια που σου αρέσει την καρφώνεις με τα μάτια με ωραίο τρόπο.

Όλοι θέλουν να πηδήξουν.Το θέμα είναι πως οι πιο πολλοί κολλάνε χύμα στο στυλ "Τι μωρο είσαι εσύ" και οι γκόμενες δεν τα γουσταρουν αυτά.Όπως επίσης είναι ενοχλητικό να ναι γκόμενα με παρέα και να πας να της μιλήσεις.Το πιο άκυρο είναι να πας από πίσω χωρίς να σε βλέπει και να της μιλήσεις.Τέλος η μεγαλύτερη μαλακία που βλέπω είναι να πάνε να χορέψουν άντρες με γκόμενες.Βλέπεις η γκόμενα ότι διασκεδάζει και χορεύει με τις φίλες της και να και ένας μαλάκας εκεί πάει δίπλα της και χορεύει.Σιγά ρε μαλακες λέω δεν είναι το Dance with the stars

Vaggelis_20 λες μαλακίες χοντρές.. Κόβω την ψωλή μου ότι στα 23 σου π λες ότι είσαι ποτέ δεν βγαίνεις μόνος για καμάκι... -_- Ποτέ στην ζωή μου σε μαγαζιά π μαζέβουν ηλικίες 17-25 δεν έχω δει άτομο να βγαίνει μόνο του και να αράζει μόνο του με σκοπό να την πέσει..Αντίθετα είναι τίγκα στην παρέα.. Θεσσαλονίκη π είμαι και βγαίνω σε νυχτερινά μαγαζιά πολύ συχνά μπορώ να πω ότι πλέον βρίσκεις και δύσκολα μόνες γκόμενες για να κάνεις κίνηση.. Θέλει τύχη και να καθήσεις και σε καλό μέρος..
 
Εγγρ.
10 Απρ 2011
Μηνύματα
258
Like
1
Πόντοι
1
νομιζω urban legend ειναι για τα ελληνικα δεδομενα αλλα πολλες κανονιζουν για καφε κ  :fuck2: για την επομενη μερα κλπ
απλα γαμανε μονο οσοι δουλευουν εκει κ σε υψηλες θεσεις πρ μετρ μπαρμεν κλπ αλλα κ οι πιο κατω κατι τσιμπανε κ αυτοι
οι υπολοιποι πελατες του μαγαζιου αντιμετωπιζονται σαν μιασματα απο τις ελληνιδες κ ας ειναι σαν τον μπραντ πιτ εκτος αν υπαρχει βυσμα κ γινει το προξενιο μεσω κοινου γνωστου κλπ κλπ κλασσικα πραγματα δλδ
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Παπαρια μαγκες,δεν το εχουν οι βλαμενες-ελληνιδες το one night stand .
Αν πεσεις σε κανενα τρελο ξεκωλακι μονο η σε καμια κομματια απ'το ποτο .
Οι πιο πολλες  :knockinb: βεβαια τις επομενες μερες,
αλλα δεν 8ελουν o-n-s μην τις πουμε + πουτανες  :idiot:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
ρε μαγκες παλιοτερα κατι γινοταν.τωρα τιποτα.Κοιτα με να σε κοιτω...Η απλά μεγαλωσαμε και δεν περναει η μπογιά?
τυπε με ελλεεινιδες σπανια γινοταν
σε αλλες χωρες παιζει πολυ τετοια φαση
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Vaggelis_20 λες μαλακίες χοντρές.. Κόβω την ψωλή μου ότι στα 23 σου π λες ότι είσαι ποτέ δεν βγαίνεις μόνος για καμάκι... -_- Ποτέ στην ζωή μου σε μαγαζιά π μαζέβουν ηλικίες 17-25 δεν έχω δει άτομο να βγαίνει μόνο του και να αράζει μόνο του με σκοπό να την πέσει..Αντίθετα είναι τίγκα στην παρέα.. Θεσσαλονίκη π είμαι και βγαίνω σε νυχτερινά μαγαζιά πολύ συχνά μπορώ να πω ότι πλέον βρίσκεις και δύσκολα μόνες γκόμενες για να κάνεις κίνηση.. Θέλει τύχη και να καθήσεις και σε καλό μέρος..

Δηλαδή σου φαίνεται τόσο παράξενο να θες να βγεις μόνος σου;Εγώ φίλε δεν είμαι δέσμιος σε μια παρέα και μου αρέσει να κάνω ότι θέλω.Και ναι τι βρίσκω φορές να βγαίνω μόνος μου.

Δεν βρίσκεις μόνες γκόμενες.Σου είπα κάτι τέτοιο;;Όμως υπάρχουν πολλές με παρέες που μπορείς να κάνεις παιχνίδι.Παρακολουθείς και τσεκάρεις κίνηση.Μπορεί κάποιος να ναι ο γκόμενός της.Μπορεί όμως και όχι.Εσύ βέπεις και αν σου αρέσει κοιτάς ουδέτερα με αλαφρύ νάζι.Αν δεις να μην κοιτάει από την άλλη ή να μην ενοχλείται σταδιακά το χοντραίνεις όλο και πιο πολύ.Κσι αν είστε σε καλό δρόμο όλα έρχονται..

Το μέρος δεν παίζιε ρόλο.Εντάξει αν δεις κάποια που σου αρέσει δεν θα κάτσεις στην αντίθετη πλευρά να μην τη βλέπεις.Καλό είναι ούτε μακρυά ούτε πολύ κοντά
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Σπανια γινεται δυστηχως...Πλεον το 90% γινεται απο το νετ απο chat facebook και λιγο απο γνωριμιες μεταξυ φιλων.
Η σχεση που εχω τωρα με μια κοπελα την γνωρισα απο το νετ η προιγουμενη μου μικρη σχεση ηταν απο γνωριμια μεταξυ φιλων.
Ελλαχιστες φορες εχω δει καποιος να γνωριζει καποια κοπελα για πρωτη φορα σε μαγαζι για σχεση η για μια πουτσα αν θυμαμαι καλα μονο μια φορα στη σερρες στο ταμαμ ειχαμε γνωρισει με το ξαδερφο 2 φοιτητριες απο λαρισα ψιλοσαυρες ο ξαδερφος μου τι γαμησε εγω εμεινα με το πουλι στο χερι δεν ξυνοταν για πουτσα και αντε γεια. :grin:
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
1
Πόντοι
66
Παπαρια μαγκες,δεν το εχουν οι βλαμενες-ελληνιδες το one night stand .
Αν πεσεις σε κανενα τρελο ξεκωλακι μονο η σε καμια κομματια απ'το ποτο .
Οι πιο πολλες  :knockinb: βεβαια τις επομενες μερες,
αλλα δεν 8ελουν o-n-s μην τις πουμε + πουτανες  :idiot:

μήπως επειδη όντως τις αποκαλείτε ετσι?

Σπανια γινεται δυστηχως...Πλεον το 90% γινεται απο το νετ απο chat facebook και λιγο απο γνωριμιες μεταξυ φιλων.
Η σχεση που εχω τωρα με μια κοπελα την γνωρισα απο το νετ η προιγουμενη μου μικρη σχεση ηταν απο γνωριμια μεταξυ φιλων.
Ελλαχιστες φορες εχω δει καποιος να γνωριζει καποια κοπελα για πρωτη φορα σε μαγαζι για σχεση η για μια πουτσα

ισως επειδη στα μαγαζιά αυτα δεν υπάρχει η δυνατοτητα της συνομιλίας. Εσείς οι αντρες στην πλειονότητα σας φτιαχνεστε με την εμφανιση της κοπέλας, οι κοπέλες ομως στην πλειονότητα τους φτιαχνονται απο τη συνομιλία. Ισως κρινω εξ ιδιων, αλλα αν δεν μιλησω με τον αλλο, να δω το πως σκεφτεται δεν λειτουργω.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
27
Like
2.391
Πόντοι
6.955
Που και ποτε υπήρξε το one night stand? Ισως υπήρξε λίγο στην δεκαετία του ΄90
Κατά την γνώμη μου το one night stand αποτελεί marketing myth των clubs, για να πηγαίνει εκεί ο καταναλωτής.
 

spanky

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.658
Like
2
Πόντοι
16
Το ΟΝΣ πραγματοποιείται υστερα απο συνδιασμο πολλων παραγοντων γι αυτο και σπανιζει .Πρεπει να της αρεσεις να την φλερταρεις οπως σε αυτην αρεσει να θελει να κανει σεξ την περιοδο εκεινη να υπαρχει μερος κ.τ.λ συνήθως σε διακοπες και σε μικροτερη ηλικια ειναι πιο ευάλωτες.Τρεχα γυρευε  δηλαδη 
 

Επισκέπτης
Που και ποτε υπήρξε το one night stand? Ισως υπήρξε λίγο στην δεκαετία του ΄90
Κατά την γνώμη μου το one night stand αποτελεί marketing myth των clubs, για να πηγαίνει εκεί ο καταναλωτής.

++++
παίδες πήδηξα πολλές γκόμενες μέσα στην πρώτη βδομάδα, (συνήθως 2ο ή 3ο ραντεβού), αλλά ποτέ μα ποτέ δεν "έφαγα" γκόμενα την πρώτη νύχτα (εκτός από μία πίπα σε ρωσιδάκι οδοντίατρο σε διακοπές).
Άσε που με τρομάζει η γκόμενα που το δίνει την πρώτη βραδιά, εκτός αν συντρέχουν οι περιστάσεις (φεύγει την άλλη μέρα κλπ)
 

Επισκέπτης
ισως επειδη στα μαγαζιά αυτα δεν υπάρχει η δυνατοτητα της συνομιλίας. Εσείς οι αντρες στην πλειονότητα σας φτιαχνεστε με την εμφανιση της κοπέλας, οι κοπέλες ομως στην πλειονότητα τους φτιαχνονται απο τη συνομιλία. Ισως κρινω εξ ιδιων, αλλα αν δεν μιλησω με τον αλλο, να δω το πως σκεφτεται δεν λειτουργω.

το αληθινό καμάκι πέθανε με την έλευση των κλαμπ χωρίς πίστα. των μαγαζιών δηλαδή που ο ένας κοιτάει τον απέναντι, ο οποίος κοιτάει την απέναντί του, η οποία κοιτάει το διπλανό της, που κοιτάει τον αριστερό του, κλπ, κλπ
το μεγάλο καμάκι γινόταν στα μαγαζιά που υπήρχε πίστα (κυρίως ντίσκο και κλαμπ των early 90ς, όπου η προσοχή του κόσμου ήταν στραμμένη σ ένα σημείο, και από γύρω γινόταν το νταλαβέρι αβέρτα, ελέυθερα και χωρίς κομπλεξαρισμούς.
Άσε που τότε υπήρχε και το αθάνατο "θέλεις να τα φτιάξουμε;" χωρίς την άλλη να την ξέρεις καν, με πολλές πιθανότητες να ακούσεις "ναι" άμα της άρεσες, ή "δε σε ξέρω, αλλά θέλω να γνωριστούμε καλύτερα" (που σήμαινε ναι κι αυτό).
Τώρα σε μαγαζί αυτός που ορμάει θεωρείται ήρωας, άσε που με το που πάει στην γκόμενα αρχίζουν από γύρω τα βουντού...
 

ΧΧΧ-Man

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.248
Κριτικές
46
Like
3.840
Πόντοι
5.595
ισως επειδη στα μαγαζιά αυτα δεν υπάρχει η δυνατοτητα της συνομιλίας. Εσείς οι αντρες στην πλειονότητα σας φτιαχνεστε με την εμφανιση της κοπέλας, οι κοπέλες ομως στην πλειονότητα τους φτιαχνονται απο τη συνομιλία. Ισως κρινω εξ ιδιων, αλλα αν δεν μιλησω με τον αλλο, να δω το πως σκεφτεται δεν λειτουργω.
Φιλεναδα :grin:... Και στα δυο φυλα παιζει ρολο η εμφανιση...
Δηλαδι εσενα αμα σου ερθει κανενας χαλιας..αλλα με λεγειν.. 'θα λειτουργησεις'??
Δεν νομιζω Τακη!
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
1
Πόντοι
66
Φιλεναδα :grin:... Και στα δυο φυλα παιζει ρολο η εμφανιση...
Δηλαδι εσενα αμα σου ερθει κανενας χαλιας..αλλα με λεγειν.. 'θα λειτουργησεις'??
Δεν νομιζω Τακη!

Δεν αρνηθηκα οτι παιζει ρόλο και η εμφανιση. Αλλα σιγουρα δεν μετραει στον ιδιο βαθμο.
Αν ειναι καποιος εντελως χαλιας δεν νομιζω να λειτουργησω, αλλα εχω ξετρελαθει με πολυ μετριους και εχω απορρίψει πολυ πιο εμφανησιμους.
Ενα στοιχειώδες λεγειν πρεπει να το εχει, κυρίως οσον αφορά το δομημένο λόγο, που συνεπάγεται δομημένη σκέψη. Δεν ειναι το λεγομενο "μπλαμπλα" που νομιζετε οι περισσοτεροι εδω.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
αρχισατε τις μαλακιες και τις τσαμπα θεωρειες παλι????

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
εγω δεν χρειαζομαι μπλα μπλα και μαλακιες

ειμαι μουργος και ομορφοπαιδο.

Οι δομημενες σκεψεις και τα δομημενα λογια ειναι για να γραψεις

μια ωραιοτατη εκθεση για τις πανελληνιες οχι για να βγαλεις γκομενακι στο ξεκαρφωτο

ενα καρο μαλακιες ακουω παλι... και ο συνηθης υποπτος? Ον δε ροουντ  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.291
Like
1.348
Πόντοι
266
εγω δεν χρειαζομαι μπλα μπλα και μαλακιες

ειμαι μουργος και ομορφοπαιδο.

Οι δομημενες σκεψεις και τα δομημενα λογια ειναι για να γραψεις

μια ωραιοτατη εκθεση για τις πανελληνιες οχι για να βγαλεις γκομενακι στο ξεκαρφωτο

ενα καρο μαλακιες ακουω παλι... και ο συνηθης υποπτος? Ον δε ροουντ  :2funny: :2funny: :2funny:
σαν αναποδο γαμωτο εισαι :idiot:
το μονο γυναικειο χερι που εχεις πιασει ειναι της barie
θες και γκομενα φτωχαδακι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom