Νέα

Υπάρχει το one night stand στα κλάμπ η πέθανε ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 200
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.360
Like
4
Πόντοι
66
Σπανια γινεται δυστηχως...Πλεον το 90% γινεται απο το νετ απο chat facebook και λιγο απο γνωριμιες μεταξυ φιλων.
Η σχεση που εχω τωρα με μια κοπελα την γνωρισα απο το νετ η προιγουμενη μου μικρη σχεση ηταν απο γνωριμια μεταξυ φιλων.
Ελλαχιστες φορες εχω δει καποιος να γνωριζει καποια κοπελα για πρωτη φορα σε μαγαζι για σχεση η για μια πουτσα αν θυμαμαι καλα μονο μια φορα στη σερρες στο ταμαμ ειχαμε γνωρισει με το ξαδερφο 2 φοιτητριες απο λαρισα ψιλοσαυρες ο ξαδερφος μου τι γαμησε εγω εμεινα με το πουλι στο χερι δεν ξυνοταν για πουτσα και αντε γεια. :grin:
α μπραβο ρε μαγκα μεσα στην καρδια χτυπησες.ακριβως οπως τα ειπες ειναι.οχι οτι γινοταν παλια αλλα σημερα εχουν αλλαξει οι εποχες.εδω κλανονιζουν να βρεθουνε το καλοκαιρι σε διαφορα νησια μεσω facebook τι να λεμε τωρα...
 

Sokofretaki

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.181
Like
0
Πόντοι
16
τυπε ειναι φυσικο χαρισμα αυτο
ή εισαι ωραιος ή δεν εισαι δικιε μου  :rockon:
εδω η αλλη προσπαθουσε να μου πιασει κουβεντα στο τρενο ρε μαλακα
μεσα μερα μεσημερι το δ ι α ν ο η σ α ι?  :grin: Και ελλεηνιδα μαλιστα και καλο γκομενακι.

Τυπε αν ημουν μουρη μεσα στις παρεες και γλειφτης και πουκαμισακιας στο βενιου και στις παραλιακες
τα καλοκαιρια θα ειχα γαμησει πολυ ελλεηνιδα... αλλα ειναι ιδεολογικο το θεμα που λεει και ο απολυτος
και προτιμω να ειμαι μπουρδελιαρης.  :rockon:

:-*
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
τυπε ειναι φυσικο χαρισμα αυτο
ή εισαι ωραιος ή δεν εισαι δικιε μου  :rockon:
εδω η αλλη προσπαθουσε να μου πιασει κουβεντα στο τρενο ρε μαλακα
μεσα μερα μεσημερι το δ ι α ν ο η σ α ι?  :grin: Και ελλεηνιδα μαλιστα και καλο γκομενακι.

Τυπε αν ημουν μουρη μεσα στις παρεες και γλειφτης και πουκαμισακιας στο βενιου και στις παραλιακες
τα καλοκαιρια θα ειχα γαμησει πολυ ελλεηνιδα... αλλα ειναι ιδεολογικο το θεμα που λεει και ο απολυτος
και προτιμω να ειμαι μπουρδελιαρης.  :rockon:
Τυπε ωραια ολα αυτα που λες...αλλα κρινεσαι εκ του αποτελεσματος...
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
1
Πόντοι
66
αλλα ειναι ιδεολογικο το θεμα που λεει και ο απολυτος
και προτιμω να ειμαι μπουρδελιαρης.  :rockon:

... και να τρως διαδικτυακή χυλοπιτα.


α μπραβο ρε μαγκα μεσα στην καρδια χτυπησες.ακριβως οπως τα ειπες ειναι.οχι οτι γινοταν παλια αλλα σημερα εχουν αλλαξει οι εποχες.εδω κλανονιζουν να βρεθουνε το καλοκαιρι σε διαφορα νησια μεσω facebook τι να λεμε τωρα...

και που ειναι το κακο?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αμα είσαι καλός στο καμάκι το καταλαβαίνεις αμέσως γιατί οι γκόμενες ανταποκρίνονται καλά.Επίσης πολλοί άντρες ζητάνε να τους γνωρίσεις γκόμενες σου λένε σε είδα να μιλάς με κάτι μουνάρες μάλλον είσαι καλός.Με τις Ελληνίδες εξασκείσαι τόσο καλά που μετά οι ξένες φαίνονται γελοιωδώς εύκολες.Ας πούμε τα τεστ που κάνουν οι δυτικές είναι 2 φορές πιο εύκολα από αυτά που κάνουν οι Ελληνίδες και αυτά που κάνουν οι Ανατολικές είναι της πλάκας.Σε αυτό όμως το εύκολο επίπεδο έχουν συνηθίσει οι άντρες των χωρών αυτών.Δηλαδή είναι σα να είσαι αθλητής που πηδάει 2 μέτρα στο εις ύψος και μετά να σου βάζουν τον πήχη στο ένα και στο μισό μέτρο είναι πραγματικά κωμωδία.Οι Ελληνίδες όμως τσαντίζονται γιατί ξέρουν οτι αυτές μας εξασκούν για τις ξένες.
Ακόμα είναι σημαντική η εμφάνιση και το στάτους.Αν π.χ. πάει ένας διάσημος και πει μια χοντράδα στα γκομενάκια π.χ. καλώς τα πουτανάκια μου αυτές θα γελάσουν και θα πουν τι χαριτωμένο.Αν όμως πάει ο άσχημος και σκυλομούρης και πει το ίδιο θα καλέσουν τη security.Δηλαδή αυτά που λες πρέπει να έχουν σχέση με την εμφάνιση και την παρουσία σου εν γένει.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
... και να τρως διαδικτυακή χυλοπιτα.


και που ειναι το κακο?

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εκτος απο αυτα που σου εχω βαλει σε μπολτ
να σου απαντησω και στο αλλο θεμα... δεν εφαγα χυλοπιτα
απλα το κοριτσακι κομπλεξαριστηκε και εκοψε... ε δεν ειναι χυλοπιτα αυτο
απλα καταλαβε πως.... δεν.... ειμαι του γκουντ του μπι χερς  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Αμα είσαι καλός στο καμάκι το καταλαβαίνεις αμέσως γιατί οι γκόμενες ανταποκρίνονται καλά.Επίσης πολλοί άντρες ζητάνε να τους γνωρίσεις γκόμενες σου λένε σε είδα να μιλάς με κάτι μουνάρες μάλλον είσαι καλός.Με τις Ελληνίδες εξασκείσαι τόσο καλά που μετά οι ξένες φαίνονται γελοιωδώς εύκολες.Ας πούμε τα τεστ που κάνουν οι δυτικές είναι 2 φορές πιο εύκολα από αυτά που κάνουν οι Ελληνίδες και αυτά που κάνουν οι Ανατολικές είναι της πλάκας.Σε αυτό όμως το εύκολο επίπεδο έχουν συνηθίσει οι άντρες των χωρών αυτών.Δηλαδή είναι σα να είσαι αθλητής που πηδάει 2 μέτρα στο εις ύψος και μετά να σου βάζουν τον πήχη στο ένα και στο μισό μέτρο είναι πραγματικά κωμωδία.Οι Ελληνίδες όμως τσαντίζονται γιατί ξέρουν οτι αυτές μας εξασκούν για τις ξένες.
Ακόμα είναι σημαντική η εμφάνιση και το στάτους.Αν π.χ. πάει ένας διάσημος και πει μια χοντράδα στα γκομενάκια π.χ. καλώς τα πουτανάκια μου αυτές θα γεάσουν και θα πουν τι χαριτωμένο.Αν όμως πάει ο άσχημος και σκυλομούρης και πει το ίδιο θα καλέσουν τη security.Δηλαδή αυτά που λες πρέπει να έχουν σχέση με την εμφάνιση και την παρουσία σου εν γένει.

τυπε εγω ειμαι ομορφοπαιδο... παντα ημουν βασικα.  :grin:
ειχα αυτο το πλεονεκτημα οταν πηγαινα για καμακι.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Η εμφάνιση παίζει σημαντικό ρόλο αλλά για να προιδεάσει ευνοικά τις γκόμενες στην αρχή.Δηλαδή οι γκόμενες δε σε απορρίπτουν αμέσως αν είσαι ωραίος.Μετά όμως εξαρτάται από σένα τι θα κάνεις.
Μερικοί άντρες δεν κάνουν καμάκι.Απλά σταμπάρουν μια γκόμενα και δέρνουν όποιον πάει να της μιλήσει.Αυτό το έχω δει στη Θεσσαλονίκη.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

Συνημμένα

  • __1_~1[1].JPG
    __1_~1[1].JPG
    9,2 KB · Εμφανίσεις: 25

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Επίσης το πρώτο πράγμα που θα πεις δεν είναι σημαντικό.Η ανταπόκριση δηλαδή της άλλης δεν καθορίζεται από το πώς θα ανοίξεις την κουβέντα αλλά από την εντύπωση που θα έχεις κάνει.Επίσης δεν πρέπει να σε έχει δει να καμακώνεις άλλες αλλά καλό είναι να σε έχει δει με παρέα από γκόμενες ή να μιλάς σε άλλες γκόμενες.Ακόμα δεν πρέπει να κωλώνεις δηλαδή αν είναι δύο καμακώνεις και χαιδεύεις και τις δύο αν είναι τρεις και τις τρεις δεν πρέπει να τις αφήνεις να καταλάβουν ποια γουστάρεις για να έχουν αμφιβολία.Ακόμα πάντα παίρνεις τηλέφωνο δε δίνεις ποτέ γιατί δεν ξέρεις πού θα καταλήξει.
Για να πάρεις το τηλέφωνο ρωτάς:Εχεις ένα τηλέφωνο;όχι μπορείς να μου δώσεις το τηλέφωνό σου;θέλεις να πάμε για καφέ κτλ.Πρέπει να ζητάς γενικά το τηλέφωνο χωρίς να λες τι το θέλεις.Επίσης δεν πρέπει να την πάρεις αμέσως αλλά την άλλη μέρα ή δύο μέρες μετά για να δείξεις οτι είσαι πολυάσχολος και δεν ψαρώνεις οτι έχεις δικιά σου ζωή.Οι γκόμενες παραξενεύονται γιατί συνήθως οι άντρες τις καλούν αμέσως.Γενικά πρέπει να την αφήνεις να αναπνέει να μην την πιέζεις να νομίζει οτι όλα τα κάνει επειδή το θέλει.Οι γκόμενες θέλουν να είναι χαλαρές.

Για να ανοίξεις τη συζήτηση γενική ερώτηση:είσαι από την Αθήνα; κλειστή ερώτηση από ποιο μέρος της Αθήνας είσαι;ανοιχτή ερώτηση σου αρέσουν τα κλαμπ κλειστή ερώτηση σου αρέσει αυτό το κλαμπ,ανοιχτή ερώτηση τι μουσική σου αρέσει κλειστή ερώτηση σου αρέσει η ροκ;Πρέπει να αποφεύγεις αθλητικά,θρησκευτικά,πολιτικά,οι γκόμενες βαριούνται ανυπόφορα αυτές τις συζητήσεις.Οι γκόμενες θέλουν να μιλάνε για ό,τι υπάρχει στα γυναικεία περιοδικά μόδα,lifestyle,κουτσομπολιό,σχέσεις.Τα γυναικεία περιοδικά προσφέρουν αρκετό υλικό συζήτησης αλλά αν μιλάς συνέχεια για νύχια μόδα κτλ θα φαίνεσαι σα γκέυ.Για αυτό χτυπάς και συμπεράσματα.Δηλαδή όχι μόνο ερωτήσεις αλλά και συμπεράσματα.Αν κάνεις μόνο ερωτήσεις θα νομίζει οτι την ανακρίνεις.Π.χ. ανοιχτή ερώτηση τι μουσική σου αρέσει;-ροκ-κλειστή ερώτηση-σου αρέσουν οι ζέπελλοι;-ναι.Συμπέρασμα είναι πολύ καλό συγκρότημα.Ακόμα δε μιλάς συνέχεια για ένα θέμα π.χ. μουσική αλλά και για μερικά ακόμα αλλιώς η γκόμενα βαριέται.Γενικά πρέπει να την κρατάς σε ένα επίπεδο έντασης και ενέργειας αλλά το δικό σου επίπεδο ενέργειας να είναι ελαφρά υψηλότερο αν είναι χαμηλότερο φαίνεσαι κοιμήσης αν είναι πολύ υψηλότερο φαίνεσαι τσιτωμένος και την εκνευρίζεις.

Για τα κοπλιμέντα πρέπει να κάνεις κοπλιμέντο σε κάτι ειδικό και ξεχωριστό που έχει η ίδια π.χ. πολύ ωραία δαχτυλίδια,ωραία σκουλαρίκια ή αυτά τα δαχτυλίδια σου πάνε γιατί έχεις απαλά δάχτυλα.Γενικά και τέλεια συζήτηση να κάνεις αν δεν την ακουμπάς και τη χαιδεύεις αυτή μπορεί να νομίσει οτι δεν ενδιαφέρεσαι ή οτι είσαι υποάνδρας.Για αυτό ενώ μιλάς για ταξίδια ταυτόχρονα τη χαιδεύεις με τη σειρά σε ορισμένα σημεία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom