Νέα

Υπάρχει το one night stand στα κλάμπ η πέθανε ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 200
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Σίγουρα υπάρχει το one night stand.Απαραίτητη προυπόθεση το να έχεις αυτοκίνητο,σπίτι που να μην είναι κανένας άλλος και να κυκλοφορείς μόνος.

Όταν βγαίνεις μόνος δεν κάθεσαι σα μαλάκας σαν κάτι κακομοίρηδες που πίνουν να ξεχάσουν..Ούτε θα κολλάς χύμα.Κάθεσαι πίνεις το ποτάκι σου,κάνεις χαβαλέ με τους τριγύρω και αν δεις κάποια που σου αρέσει την καρφώνεις με τα μάτια με ωραίο τρόπο.

Όλοι θέλουν να πηδήξουν.Το θέμα είναι πως οι πιο πολλοί κολλάνε χύμα στο στυλ "Τι μωρο είσαι εσύ" και οι γκόμενες δεν τα γουσταρουν αυτά.Όπως επίσης είναι ενοχλητικό να ναι γκόμενα με παρέα και να πας να της μιλήσεις.Το πιο άκυρο είναι να πας από πίσω χωρίς να σε βλέπει και να της μιλήσεις.Τέλος η μεγαλύτερη μαλακία που βλέπω είναι να πάνε να χορέψουν άντρες με γκόμενες.Βλέπεις η γκόμενα ότι διασκεδάζει και χορεύει με τις φίλες της και να και ένας μαλάκας εκεί πάει δίπλα της και χορεύει.Σιγά ρε μαλακες λέω δεν είναι το Dance with the stars

τυπε μια φορα στο γκαζι ηταν μια γκομενα
που καθως χορευε παρακαλουσαμε να μην σηκωνει πολυ ψηλα
τα χερια... εζεχνε η τυπισσα... και αυτο ηταν ενοχλητικο
αλλα δεν της ειπαμε τιποτα απλα αναπνεαμε απο το στομα  :2funny:
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
τυπε μια φορα στο γκαζι ηταν μια γκομενα
που καθως χορευε παρακαλουσαμε να μην σηκωνει πολυ ψηλα
τα χερια... εζεχνε η τυπισσα... και αυτο ηταν ενοχλητικο
αλλα δεν της ειπαμε τιποτα απλα αναπνεαμε απο το στομα  :2funny:

Καλα εσυ στο Γκάζι πας;;Εκεί είναι τιγκα στους αναρχικούς,στους πούστηδες και τη λεσβία.Πόσο με ξενέρωσε2-3 φορές που χω πάει με φίλη για καφέ και να βλέπεις δίπλα στα ίσα να κάνουν ανωμαλίες.

Αν θες πουτανάκια πήγαινε Μπουρνάζι.Κυκλοφορουν καλά μουνάκια
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.360
Like
4
Πόντοι
66
Καλα εσυ στο Γκάζι πας;;Εκεί είναι τιγκα στους αναρχικούς,στους πούστηδες και τη λεσβία.Πόσο με ξενέρωσε2-3 φορές που χω πάει με φίλη για καφέ και να βλέπεις δίπλα στα ίσα να κάνουν ανωμαλίες.

Αν θες πουτανάκια πήγαινε Μπουρνάζι.Κυκλοφορουν καλά μουνάκια
το μπουρναζι ηταν δεκα χρπονια της μοδας και μαλλον δεν γνωριζεις για γκαζι.σαφως εχει αναρχικους πρεζονια την τεχνοπολη που λενε ολοι και διαφορα αλλα.επειδη ομως εχω παει αρκετες φορες εχει κλαμπακια οπου βλεπεις απο κανονικο κοσμο μεχρι high sosiety.μην αρχισω να αναφερω μπαρακια τωρα αλλα εχει μπαρακια που πανε και γυναικες πραγματικα ωραιες οχι ξεκωλα λετσαρια.φυσικα υπαροχυν πολλες φασεις οπως αυτες που περιεγραψες.για το μπουρναζι εχει πολυ παιχνιδι αλλα πλεον εχει γινει τοπικο δηλαδη καμια σχεση οπως παλια που ερχοταν απο τη αλλη ακρη της αθηνας για ξενυχτι εκει.βεβαια αυτο καλο ειναι γιατι κανεις πιο ευκολα παιχνιδι ετσι παρα παλαι που ειχε μεχρι και πορτα αυστηρη.πορτα αυστηρη στο μπουρναζι ητνα μεγαλη μαλακια.την ειχαν δει πολυ εκει.νομιζαν οτι ειναι κολωνακι και παραλιακη χαχαχα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Καλα εσυ στο Γκάζι πας;;Εκεί είναι τιγκα στους αναρχικούς,στους πούστηδες και τη λεσβία.Πόσο με ξενέρωσε2-3 φορές που χω πάει με φίλη για καφέ και να βλέπεις δίπλα στα ίσα να κάνουν ανωμαλίες.

Αν θες πουτανάκια πήγαινε Μπουρνάζι.Κυκλοφορουν καλά μουνάκια

τυπε γκαζι θα παω για καφε κανα μεσημερι
βραδυ δεν παταω πλεον γιατι δεν βρισκεις να κατσεις
σαββατο βραδυ εννοω... αν ειναι κανας φιλος
να μοιρασουμε την αποσταση μιας και μενω πευκη θα παω εκει.
ΠΟυστηδες δεν εχω δει να σου πω την αληθεια... αλλα και να δω
στα αρχιδια μου , στον δικο τους κωλο μπαινει
τωρα αμα δω λεσβιες ακομη καλυτερα !!!!

Μπουρναζι εχω και εκει να παω καιρο
μαζευει πολυ σκυλολοι απο γκομενες...
και ειδα και κατι τραβελους την αλλη φορα.
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
το μπουρναζι ηταν δεκα χρπονια της μοδας και μαλλον δεν γνωριζεις για γκαζι.σαφως εχει αναρχικους πρεζονια την τεχνοπολη που λενε ολοι και διαφορα αλλα.επειδη ομως εχω παει αρκετες φορες εχει κλαμπακια οπου βλεπεις απο κανονικο κοσμο μεχρι high sosiety.μην αρχισω να αναφερω μπαρακια τωρα αλλα εχει μπαρακια που πανε και γυναικες πραγματικα ωραιες οχι ξεκωλα λετσαρια.φυσικα υπαροχυν πολλες φασεις οπως αυτες που περιεγραψες.για το μπουρναζι εχει πολυ παιχνιδι αλλα πλεον εχει γινει τοπικο δηλαδη καμια σχεση οπως παλια που ερχοταν απο τη αλλη ακρη της αθηνας για ξενυχτι εκει.βεβαια αυτο καλο ειναι γιατι κανεις πιο ευκολα παιχνιδι ετσι παρα παλαι που ειχε μεχρι και πορτα αυστηρη.πορτα αυστηρη στο μπουρναζι ητνα μεγαλη μαλακια.την ειχαν δει πολυ εκει.νομιζαν οτι ειναι κολωνακι και παραλιακη χαχαχα.

Καλά ναι το Μπουρνάζι δεν είναι όπως πριν 5 χρόνια...Δυστυχώς.

Ο Κορυδαλλός επίσης μου αρέσει αν και εκεί πιο πολύ καφετέριες παίζουν με λίγα μπαράκια.

Πειραιά έχει ωραίες γκόμενες και της είναι πιο ομηλιτικές και κάνουν χαβαλέ..

Κολωνάκι σκατά είναι.

Και ΄σοο για παραλιακή πίστεψέ με είναι πολιτισμένοι στην πόρτα.Εγώ πέρσυ τον Αυγουστο πως μου κατσε και πήρα το αυτοκίνητο και πήγα στο Ακρωτήρι και απλά με ρώτησαν στην είσοδο αν είμαι μόνος και αν θα ρθει παρέα.Λέω όχι και με άφησαν.Αν πας μόνος έξω το καλύτερο να κάνεις είναι να πας σε ώρα μη αιχμλης.Πας από τις 11:30-12:00 όταν το μπουλούκι θα πλακώσει στις 1 και 2
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
τυπε αν εισαι 20 καλα εισαι...

εγω που ειμαι 25 και ανεβαινω...

πλεον τα εχω βαρεθει αυτα... θα αραξω σπιτακι μου

θα φτιαξω μια πιτσα... θα βαλω μια ταινια στην  LCD  τηλεορασουλα

θα ανοιξω και μια μπυριτσα και στα αρχιδια μου ολα.

ΣΙγα μην τρεχω τωρα στα κλαμπ να κανω καμακια.... αμα βγω καμια μερα εξω

και εχω ορεξη θα μιλησω και βρω ευκαιρια αλλιως να ναι καλα οι πουτανες.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.360
Like
4
Πόντοι
66
Καλά ναι το Μπουρνάζι δεν είναι όπως πριν 5 χρόνια...Δυστυχώς.

Ο Κορυδαλλός επίσης μου αρέσει αν και εκεί πιο πολύ καφετέριες παίζουν με λίγα μπαράκια.

Πειραιά έχει ωραίες γκόμενες και της είναι πιο ομηλιτικές και κάνουν χαβαλέ..

Κολωνάκι σκατά είναι.

Και ΄σοο για παραλιακή πίστεψέ με είναι πολιτισμένοι στην πόρτα.Εγώ πέρσυ τον Αυγουστο πως μου κατσε και πήρα το αυτοκίνητο και πήγα στο Ακρωτήρι και απλά με ρώτησαν στην είσοδο αν είμαι μόνος και αν θα ρθει παρέα.Λέω όχι και με άφησαν.Αν πας μόνος έξω το καλύτερο να κάνεις είναι να πας σε ώρα μη αιχμλης.Πας από τις 11:30-12:00 όταν το μπουλούκι θα πλακώσει στις 1 και 2
για παραλιακη ειναι πολιτισμενοι και ξερουν να μιλανε και στο ακρωτηρι με εχουν αφησει μονο μου.παντως το γκαζι ειδικα κεραμεικο ηρθε για να μεινει οχι οπως το μπουρναζι που λογικο ηταν να φυγει απο τη μοδα.εχει πολυ χωρο στο γκαζι και βλεπεις οτι μπαρακια θελεις με οτι κοσμο θελεις.ενα απο τα καλα της αθηνας ειναι το γκαζι.ακομα και για καφεδακι λεει αν δεν ειναι ουτε γλυφαδα ουτε κολωνακι φυσικα.
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
τυπε αν εισαι 20 καλα εισαι...

εγω που ειμαι 25 και ανεβαινω...

πλεον τα εχω βαρεθει αυτα... θα αραξω σπιτακι μου

θα φτιαξω μια πιτσα... θα βαλω μια ταινια στην  LCD  τηλεορασουλα

θα ανοιξω και μια μπυριτσα και στα αρχιδια μου ολα.

ΣΙγα μην τρεχω τωρα στα κλαμπ να κανω καμακια.... αμα βγω καμια μερα εξω

και εχω ορεξη θα μιλησω και βρω ευκαιρια αλλιως να ναι καλα οι πουτανες.

Όχι 23 είμαι..Ελα ρε φίλε που στα 25 κουράστηκες..Αν δηλαδή περάσεις τα 30 τι θα κάνεις;Ζήσε όσο πιο έντονα μπορείς γιατί τα χρόνια περνουν..Και όταν βγαίνεις δε βγαίνεις για καμάκι.Βγαίνεις για την πάρτυ σου,γιατι γουστάρεις και να διασκεδάζεις και να παίζεις με μωρά.

 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.360
Like
4
Πόντοι
66
τυπε αν εισαι 20 καλα εισαι...

εγω που ειμαι 25 και ανεβαινω...

πλεον τα εχω βαρεθει αυτα... θα αραξω σπιτακι μου

θα φτιαξω μια πιτσα... θα βαλω μια ταινια στην  LCD  τηλεορασουλα

θα ανοιξω και μια μπυριτσα και στα αρχιδια μου ολα.

ΣΙγα μην τρεχω τωρα στα κλαμπ να κανω καμακια.... αμα βγω καμια μερα εξω

και εχω ορεξη θα μιλησω και βρω ευκαιρια αλλιως να ναι καλα οι πουτανες.
καπταιν μπορντελ το ξεφτυλισες.εγω τι να πω ρε?δεν σου ειπα να βγαινεις εξω και να χολοσκας για το καθε ξεκωλο αν θα σου κατσει η οχι αλλα μην εισαι ετσι.βεβαια περι ορεξεως...οπως την βρισκεις παντως.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
τυποι για εσας ειναι η ζωη  :grin:
εγω γερασα  :woldman: :woldman:
ασε που φετος το καλοκαιρι εχει πολυ δουλεια
θα σκασουν πρωταρηδες στην φυλης και πρεπει
να τους μυησουμε , ειμαι με αποσπαση στην Λιοσιων και φετος.

ΑΝταποκριτης.
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
ζει και βασιλευει το πηδημα της μιας βραδιας,,,οεεεεεεοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!

καλυτερα απο ποτε... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:.....γουσταρω αθηνα και κλαμπινγκ με μπασα και ντραμς,,,,!!!!

Μια δευτερη εφηβια....!!!!.....συμπερασμα της χθεσινης και αποψινης βραδιας...ηταν ωραιο το μωρακι....!!!!
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
10
Like
2.617
Πόντοι
3.187
Τωωωωωωωωωωωωωωωωρα.....του εχουμε κάνει και το μνημόσυνο!!! Ζήτω τα CT
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
υπαρχει που και που.. και το βασικοτερο δεν ειναι πως πλησιαζουμε εμεις κτλ κτλ για την μια βραδια.. η γκομενα επιλεγει...  αν γουσταρει να πηδηχτει και διαλεξει... τοτε την γαμησε ο τυπος δεν την γλιτωνει..
 

nixermanie

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
245
Like
0
Πόντοι
1
Υπηρχε και θα υπαρχει. Θελει χρονο και χρημα για να μπεις στο αθλημα ή να εισαι πανεμορφος με τρελη παρουσια(ρολογια,ρουχα,αυτοκινητο κτλ) αλλα και παλι στο τσαμπα δε την βγαζεις.  Αν δε διαθετει κανεις ολα τα παραπανω τοτε ή βολευεται με τρελα μπαζα (λιγοτερες απαιτησεις) ή παει σε ενα σπιτακι και καταθετει οτι εχει!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.287
Κριτικές
4
Like
2.030
Πόντοι
266
...Να σου κάνω εγώ ένα one night stand σε μασατζίδικο...να γλύφεις τα δάχτυλά σου...
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Υπάρχει
συνήθως  βέβαια  είναι  κολομπαρούδες , ή στριπτητζούδες  που  ρεπάρουνε  και σου κόβουνε  κουστούμι  μετά .
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.790
Κριτικές
183
Like
3.249
Πόντοι
8.535
Υπηρχε και θα υπαρχει. Θελει χρονο και χρημα για να μπεις στο αθλημα ή να εισαι πανεμορφος με τρελη παρουσια(ρολογια,ρουχα,αυτοκινητο κτλ) αλλα και παλι στο τσαμπα δε την βγαζεις.  Αν δε διαθετει κανεις ολα τα παραπανω τοτε ή βολευεται με τρελα μπαζα (λιγοτερες απαιτησεις) ή παει σε ενα σπιτακι και καταθετει οτι εχει!
συμφωνω απολυτα...
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Υπηρχε και θα υπαρχει. Θελει χρονο και χρημα για να μπεις στο αθλημα ή να εισαι πανεμορφος με τρελη παρουσια(ρολογια,ρουχα,αυτοκινητο κτλ) αλλα και παλι στο τσαμπα δε την βγαζεις.  Αν δε διαθετει κανεις ολα τα παραπανω τοτε ή βολευεται με τρελα μπαζα (λιγοτερες απαιτησεις) ή παει σε ενα σπιτακι και καταθετει οτι εχει!

Καμία σχέση τα λεφτά...Έχω φίλο που έχει πολύ χρήμα από Γλυφάδα μεριά και όμως στα 24 και δεν έχει σταυρώσει γκόμενα...

Θέλει στυλ.Και ο κανόνας να σαι πρωτότυπος σε ότι κάνεις..Οι γκόμενες γουστάρουν το διαφορετικό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom