Νέα

Υπάρχει κάτι που έχετε κάνει στη ζωή σας για το οποίο να μετανιώσατε πικρά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mantaklas32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 186
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
μετανιωσα που δε γαμησα τη γυναικα του γειτονα προλαβε και μετακομησε :grin:
 
OP
OP
M

mantaklas32

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2014
Μηνύματα
123
Like
4
Πόντοι
1
παντως τυποι απ οτι ειδα οι πιο πολλοι δεν εχετε κανει κανα πολυ σοβαρο λαθος..να σκεφτειτε οτι εγω απο τα 20.000 που εχασα μεσα σε ενα χρονο τα 14.000 ηταν απο δανεια και καρτες που μολις πριν ενα χρονο ξεχρεωσα..καλα μυαλα απο δω και περα...
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
παντως τυποι απ οτι ειδα οι πιο πολλοι δεν εχετε κανει κανα πολυ σοβαρο λαθος..να σκεφτειτε οτι εγω απο τα 20.000 που εχασα μεσα σε ενα χρονο τα 14.000 ηταν απο δανεια και καρτες που μολις πριν ενα χρονο ξεχρεωσα..καλα μυαλα απο δω και περα...

Λουτρακι η' Βουνο?
 
OP
OP
M

mantaklas32

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2014
Μηνύματα
123
Like
4
Πόντοι
1
Φυσικά. Κι εννοείται πως έχει να κάνει με γκόμενα. Ήξερα, το διαισθανόμουν πως έπαιζε παιχνίδι. Καταλάβαινα κάθε της ψέμμα, μόνο από τις εκφράσεις του προσώπου της, τον τρόπο που με κοίταζε στα μάτια, από κάθε της κίνηση και βλέμμα. Όμως ήθελα να πιστέψω τα ψέμματά της, ήθελα να ζήσω μέσα στο παραμύθι της, έλιωνα από την επιθυμία να ζήσω έστω και μόνο ένα όμορφο απόγευμα μαζί της, κι ας με καταπλάκωναν ατελείωτα χρόνια με πόνο, τύψεις και απωθημένα αμέσως μετά. Δεν ήξερα όμως ότι άλλοι τη βάλανε, για να με μπερδέψουν σε ιστορίες. Κι έτσι προχώρησα λίγο μαζί της, πέφτοντας στην παγίδα. Όμως, συγκράτησα την επιθυμία μου, και δεν τα έκανα όλα μαζί της. Άλλωστε, εγώ διασκεδάζω με τα ορεκτικά (προκαταρκτικά) περισσότερο από το κυρίως πιάτο (ficken), σχεδόν με όλες. Είχα και αισθήματα για αυτήν. Μόνο που της κρατούσα το χέρι, περπατούσαμε μαζί παρέα και μιλούσαμε για άσχετα πράγματα, ή όταν μου ζητούσε να την πάρω αγκαλιά σαν να ήταν η γυναίκα μου, εγώ ήμουν ευτυχισμένος.

Προαισθανόμουν τον πόνο και τη δυστυχία που έμελλε να γευτώ, τα έβλεπα να έρχονται. Αυτή φερόταν εντελώς πρόστυχα, ως και προκλητικά (και όπως αργότερα ανακάλυψα, έτσι ήταν και δασκαλεμένη), όμως εγώ συγκράτησα τη λογική μου και τα ΛΟΓΙΚΑ μου, και αντί να τη βάλω κάτω όπως το πήγαινε, τη συμβούλεψα να βρει ένα αγόρι πιο κοντά στη δική της την ηλικία, και πως δεν είναι σωστό να είναι τόσο προκλητική και πρόστυχη με έναν άντρα της δικής μου ηλικίας, η συμπεριφορά της και ιδιαίτερα για την ηλικία της, ήταν οριακά ξετσίπωτη, του ξεκωλέ και του τσουλέ, τόσο που κι ένας χρόνια στο άθλημα θα ταρακουνιόταν για τα καλά. Αυτό στο μέλλον αποδείχτηκε σοφό, και όχι ξενέρωτο ή χαράμι από τη μεριά μου. Κατηγορήθηκα για πράγματα που δεν είπα και δεν έκανα, και στο μέλλον, τη "ζημιά" που άλλος της έκανε, πήγε να τη φορτώσει σε μένα.

Μέχρι και σκουλαρήκια μου είχε ζητήσει κάποτε να της κάνω δώρο, και ακόμη κι αυτή, το είχε ξεχάσει. Κατόπιν εορτής, και μετά την προδωσία, εγώ ακόμη το θυμόμουν, τα φύλαγα, και περίμενα να 'ρθει. Ήταν το αποχαιρετηστήριο δώρο. Τώρα τα φοράει και πάει και σαλιαρίζει με έναν φρίκουλα σκουλαρικάτο και στ' αρχίδι και στ' αυτί.

Μετανιώνω που δεν χάρηκα μια ολοκληρωμένη σχέση, έστω και με τις συνέπειες που μου ετοιμάζαν. Μετανιώνω που ήθελα να ζήσω ένα ψέμμα με δική μου βούληση. Μετανιώνω που δεν την έδιωξα από την αρχή. Μετανιώνω για το δώρο. Μετανιώνω που δεν της είπα: "Σ' αγαπώ". Μετανιώνω, που αγάπησα. Μετανιώνω που όταν το κατάλαβα πως δεν θα την ξαναδώ, την έπεσα στην αδερφή της για εκδίκηση, με την ίδια προστυχιά που μου την έπεσε και αυτή σε μένα. Μετανιώνω που όταν κατάλαβα πως δεν θα την ξαναδώ, επέστρεψα ενεργά στο άθλημα, και της έδωσα πάτημα να με κατηγορήσει και να προσποιηθεί πως εκείνη ήταν εντάξει μαζί μου. Μετανιώνω που πήρα την εκδίκησή μου μετέπειτα, κλέβοντας με τη βία το πρώτο φιλί ενός άλλου αθώου κοριτσιού, συγγενικού προσώπου των καθηκιών που χρησιμοποίησαν αυτήν για να μου κάνουν ζημιά. Μετανιώνω που της έδωσα ψυχή και πήρα πόνο, μετανιώνω... Μετανιώνω που ακόμη δεν τιμώρησα παραδειγματικά τα κτήνη που τη χρησιμοποίησαν και τη διέφθειραν. Μετανιώνω που πάντα πίστευα, γιατί επίσης ήθελα να πιστέψω άλλο ένα όμορφο ψέμμα, πως υπάρχει ακόμη αγάπη σε αυτόν τον κόσμο, σήμερα, τελικά. Μετανιώνω που είχα την αδυναμία και την ατέλεια να φτάσω να μετανιώσω για όλα αυτά, ενώ δεν έφταιγα σε τίποτε απολύτως. :-
οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο τυπε..δεν την ξαναπατας τωρα..
 

Karageorgis

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
216
Like
4
Πόντοι
1
οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο τυπε..δεν την ξαναπατας τωρα..

Τώρα;! Τώρα την "ξαναπατάω" με όποια μου γυαλίσει, ακόμη και εκτός αθλήματος. Ακόμη και γυναίκες άλλων. Η ζωή είναι ένας κώλος. Κι αυτή η πόλη έχει κόκκινο φως για μένα, μόνο, πια. :s&m_2: Και με πιο φρέσκο αίμα από κείνο το τσουλί, που με μπερδεύουν κιόλας και για συμφοιτητή τους.
 
OP
OP
M

mantaklas32

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2014
Μηνύματα
123
Like
4
Πόντοι
1
μετανιωσα που δε γαμησα τη γυναικα του γειτονα προλαβε και μετακομησε :grin:
το καθυστερουσες πολυ φαινεται και απογοητευτηκε η τυπισσα..πηγε σ αλλη γειτονια μπας κι αλλαξει η τυχη της!  :grin:
 

Karageorgis

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
216
Like
4
Πόντοι
1
Αν σε πιάσει ο άλλος όμως εσυ γίνεσαι ο κωλος

ΑΝ σε πιάσει ο άλλος. Σύ είπας. Δεν έχεις ιδέα τί κάνουν οι γυναίκες (με την καλή έννοια). Ακόμη και κλήση στο κινητό απαντάνε από τον άντρα τους, κι ας είναι στο μέσον της πράξης με σένα. Μέχρι και συνεχίζουν να κωλοτρίβονται καθώς μιλάνε, προσπαθώντας να μή βογγήξουν ταυτόχρονα και καταλάβει ο πανηλίθιος στην άλλη άκρη της γραμμής, τί γίνεται. Αυτό με καυλώνει δέκα φορές περισσότερο.

Και να φανταστείς, κάποτε είμουν πυρφόρος, αγαπούλης, τρυφερός και ρομαντικός, και ήθελα να αφιερώσω τη ζωή μου σε μια γυναίκα, να μήν έχω μάτια για καμμιά ετός από το κορίτσι μου.
 
OP
OP
M

mantaklas32

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2014
Μηνύματα
123
Like
4
Πόντοι
1
ΑΝ σε πιάσει ο άλλος. Σύ είπας. Δεν έχεις ιδέα τί κάνουν οι γυναίκες (με την καλή έννοια). Ακόμη και κλήση στο κινητό απαντάνε από τον άντρα τους, κι ας είναι στο μέσον της πράξης με σένα. Μέχρι και συνεχίζουν να κωλοτρίβονται καθώς μιλάνε, προσπαθώντας να μή βογγήξουν ταυτόχρονα και καταλάβει ο πανηλίθιος στην άλλη άκρη της γραμμής, τί γίνεται. Αυτό με καυλώνει δέκα φορές περισσότερο.

Και να φανταστείς, κάποτε είμουν πυρφόρος, αγαπούλης, τρυφερός και ρομαντικός, και ήθελα να αφιερώσω τη ζωή μου σε μια γυναίκα, να μήν έχω μάτια για καμμιά ετός από το κορίτσι μου.
τυπε ακριβως αυτο μου ετυχε εμενα πριν λιγα χρονια..κοπελα που εκανε κρυφα βιζιτες και ημουν πελατης της αρκετο καιρο εννω ηταν γυμνη μπρουμυτα στο κρεββατι και της εβαζα αλοιφη στον κωλο για  της τον χωσο αυτη μιλαγε στο κινητο με τον δικο της! ειχα σαλταρει μιλαμε!
 

company of heroes tho

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
5.804
Κριτικές
184
Like
18.597
Πόντοι
30.558
Τώρα;! Τώρα την "ξαναπατάω" με όποια μου γυαλίσει, ακόμη και εκτός αθλήματος. Ακόμη και γυναίκες άλλων. Η ζωή είναι ένας κώλος. Κι αυτή η πόλη έχει κόκκινο φως για μένα, μόνο, πια. :s&m_2:
Αν σε πιάσει ο άλλος όμως εσυ γίνεσαι ο κωλος
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
τυπε ακριβως αυτο μου ετυχε εμενα πριν λιγα χρονια..κοπελα που εκανε κρυφα βιζιτες και ημουν πελατης της αρκετο καιρο εννω ηταν γυμνη μπρουμυτα στο κρεββατι και της εβαζα αλοιφη στον κωλο για την της τον χωσο αυτη μιλαγε στο κινητο με τον δικο της! ειχα σαλταρει μιλαμε!

Φαντάζομαι θα την γάμησες πιο δυνατά ...
 
OP
OP
M

mantaklas32

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2014
Μηνύματα
123
Like
4
Πόντοι
1
Φαντάζομαι θα την γάμησες πιο δυνατά ...
μπα..την γαμισα οπως καθε αλλη φορα..απλα απορησα με το θρασος της και την πουτανια της..οχι μονο εκανε κρυφα βιζιτες αλλα του μιλουσε κιολας στο τηλ ενω καποιος της εβαζε K-Y στην κωλοτρυπιδα!
 

Karageorgis

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
216
Like
4
Πόντοι
1
τυπε ακριβως αυτο μου ετυχε εμενα πριν λιγα χρονια..κοπελα που εκανε κρυφα βιζιτες και ημουν πελατης της αρκετο καιρο εννω ηταν γυμνη μπρουμυτα στο κρεββατι και της εβαζα αλοιφη στον κωλο για  της τον χωσο αυτη μιλαγε στο κινητο με τον δικο της! ειχα σαλταρει μιλαμε!

Ποιές βίζιτες... Για τις αδίκως υποτιμημένες ελλεεινίδες που τις λέτε, κάνω λόγο... Τα σιγανά ποτάμια σε αδειάζουν καλύτερα.

Δώστε πόνο, μοιράστε πούτσο αλύπητα! Αν θέλει η γυναίκα να γαμηθεί, δεν θα πάρει χαμπάρι ούτε ο άγιος πέτρος την ώρα της κρίσης!
 
OP
OP
M

mantaklas32

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2014
Μηνύματα
123
Like
4
Πόντοι
1
Ποιές βίζιτες... Για τις αδίκως υποτιμημένες ελλεεινίδες που τις λέτε, κάνω λόγο... Τα σιγανά ποτάμια σε αδειάζουν καλύτερα.

Δώστε πόνο, μοιράστε πούτσο αλύπητα! Αν θέλει η γυναίκα να γαμηθεί, δεν θα πάρει χαμπάρι ούτε ο άγιος πέτρος την ώρα της κρίσης!
μην τις διαχωριζεις φιλε..ειτε βιζιτουδες ειτε οχι..ολες πουτανες ειναι!
 

Karageorgis

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
216
Like
4
Πόντοι
1
μην τις διαχωριζεις φιλε..ειτε βιζιτουδες ειτε οχι..ολες πουτανες ειναι!

Όχι ρε τύπε... Ακόμα κι αν σκυλογαμιέται μια, μπορεί να είναι "κυρία". Άλλο τσουλί, άλλο κυρία, ακόμη κι αν κάνουν τις ίδιες πουτανιές...

Όσοι ξενογαμάν θα καταλάβουν
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
τυπε ακριβως αυτο μου ετυχε εμενα πριν λιγα χρονια..κοπελα που εκανε κρυφα βιζιτες και ημουν πελατης της αρκετο καιρο εννω ηταν γυμνη μπρουμυτα στο κρεββατι και της εβαζα αλοιφη στον κωλο για  της τον χωσο αυτη μιλαγε στο κινητο με τον δικο της! ειχα σαλταρει μιλαμε!
Αααα, τι μου θύμισες! Πριν λίγα χρόνια μια γκόμενα που έκανε βίζιτες σε πολύ κλειστό κύκλο, ένα βράδυ λίγο πριν τη γαμήσω της τηλεφώνησε ο μαλάκας ο γκόμενός της και της είπε ότι την αγαπάει για πρώτη φορά! Εκεί να δεις χαμός! Μετά από αυτό το τηλεφώνημα, να πω την αλήθεια, τη γάμησα πιο δυνατά από κάθε άλλη φορά και ήταν μάλιστα το καλύτερο γαμήσι απ'όλες τις συνευρέσεις που έκανα μαζί της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom