Νέα

Υπάρχει κάτι που έχετε κάνει στη ζωή σας για το οποίο να μετανιώσατε πικρά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mantaklas32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 186
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
το οτι παντρευτηκα
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.570
Like
1.124
Πόντοι
216
που εχω βοηθησει - εξυπηρετησει πολλους υποτιθεται φιλους μου...και οταν ηθελα την βοηθεια τους σε κατι κανανε πως δεν με ξερουνε...
ποτέ ξανα εξυπηρετηση η βοηθεια σε κανεναν...μονοι τους οτι κανουνε απο εδω και περα...
και εχω μετανοιωσει που σε μερικες το επαιξα αγαπουλης και δεν γαμησα...
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
που εκανα σχεση με διπολικη γυναικα(μανιοκαταθλιπτικη-σχιζοφρενη)κ εχασα 3 χρονια απο τη ζωη μου.μαγγες ουτε μητρομανα δεν κανει τετοιο κρεββατι.αλλα αν ποτε σας τυχει,μην γαμησετε,,,ΚΑΒΑΛΛΗΣΤΕ ΚΑΝΑ GSXR Η PORSCHE k trexateeeee!!!!!!
 

dagreen789

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2014
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Που κόλλησα άσχημα με μια πιτσιρίκα για 3 χρόνια και τα έχασα από τη ζωή μου. Δηλητηρίασα με το πείσμα και τον εγωισμό μου 3 χρόνια και κλώτσησα μια σημαντική ευκαιρία να φύγω από Ελλάδα για πάρτη της. Την πηδούσα παράλληλα με τον επίσημο γκόμενο, το ξέραμε και οι τρεις τι παίζει και αφήναμε τη μικρή να ελέγχει το παιχνίδι και να αποφασίζει αυτή. Κάποια στιγμή ο άλλος έφυγε για έξω και τότε αυτή έληξε και τη δική μας σχέση. Όταν τραβιόμουνα μαζί της έλεγα ότι δεν είμαι μουνοδουλος ή μαλάκας, αλλά μάγκας που πηδαει τη γκομενα του άλλου. Τώρα βλέπω ότι έδωσα σκαλοπάτι σε αυτήν να ανέβει ενώ εγώ έμεινα στάσιμος στη ζωή μου, βάλτωσα επαγγελματικά και το χειρότερο είναι ότι έγινα μισογύνης και βλέπω τις γυναίκες σαν τρύπες για να κάνω τη δουλειά μου. Δε μπορώ να ευχαριστηθώ σχέση ή να χαλαρώσω με κάποια. Είμαι συνέχεια αρνητικά προκαταλειμένος και ότι μου λένε το θεωρω ψέμματα και δεν κρατάω καμιά για πάνω από εξαμηνο.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Μια συνάδελφός μου είναι διπολική. Είναι σούπερ γκόμενα, έχει κορμάρα, αλλά φαίνεται από τη συμπεριφορά στο γραφείο ότι έχει πολύ έντονο το πρόβλημα της επικοινωνίας. Καταρχήν άλλα λέει τώρα, άλλα σε ένα λεπτό κι άλλα σε 2 λεπτά. Είναι οξύθυμη, κολλάει σε γεγονότα του παρελθόντος και όταν μιλάει γι'αυτά φαίνεται ότι τα ζει μέσα της ξανά και ξανά. Όποτε κανονίζουμε να βγούμε, αυτή λέει ότι θα έρθει οπωσδήποτε αλλά στο τέλος πάντα μετανοιώνει και μας πουλάει. Ξέρω, το νοιώθω ότι κάνει τέλειο κρεβάτι, αλλά επειδή έχω δει γυναίκες με ψυχολογικά προβλήματα πώς είναι σε σχέσεις (είχα 1-2 παλιότερα, όχι όμως με διπολική διαταραχή) δεν κάνω μαζί της σεξ που να χτυπιέται κάτω. Είμαι και παντρεμένος, οπότε ...καταλαβαίνετε. Θα έρθει να χτυπάει τα κουδούνια και μετά τι να πεις στη σύζυγο, ότι ήρθε ο γαλατάς;  :grin:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
που δεν γαμησα την ξαδερφη μου οταν δοθηκε η ευκαιρια :grin:
 

Aribas

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.165
Like
0
Πόντοι
16
Ο τομέας των οικονομικών που ακολούθησα και κάνω μία δουλειά που δεν μου αρέσει.

Η μεγαλύτερη μαλακία είναι πως ενώ το είχα καταλάβει από νωρίς δεν έκανα την κίνηση να τα παρατήσω και να πάω στο πολυτεχνείο που γούσταρα γιατί νόμιζα πως ήμουν μεγάλος :jerking: :jerking: :jerking:
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.210
Κριτικές
3
Like
1.684
Πόντοι
496
το ξερω :S αστα,και εχει ωραια μουνα,τοτε,τωρα δεν ξερω πως μπορει να εχει μεταλαχτει με τοσες ψωλες που θα χει φαει...

σαν της ξαδερφης δεν εχει :grin:, και γω καποτε θα μπορουσα αλλα  :jerking:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • 0136496_l.jpg
    0136496_l.jpg
    89,6 KB · Εμφανίσεις: 40

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
που δεν πηρα απο το κωλο την πρωιν μου
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16

company of heroes tho

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
5.804
Κριτικές
184
Like
18.597
Πόντοι
30.558
το ξερω :S αστα,και εχει ωραια μουνα,τοτε,τωρα δεν ξερω πως μπορει να εχει μεταλαχτει με τοσες ψωλες που θα χει φαει...
Μην πτόησε για αυτό είναι τα εμπόδια, κατι θα βρεις εσυ 
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
μια και δυο???την ειχα παρει ματι οταν καναμε σε κλειστα ντουζ,που κοιττας η απο πανω η απο κατω.., :rockon: :cum: και εγω τα πεταγα πανω στην πορτα μου :cum:

ποσο χρονων ηταν τοτε?

ξυρισμενο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom