Νέα

Ξύρισμα αρχιδιών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billaras22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 237K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Προτιμάτε οι άντρες να έχουν ξυρισμένα ή αξύριστα αρχίδια?

  • Ξυρισμένα

    Ψήφοι: 396 76,4%
  • Aξούριστα

    Ψήφοι: 122 23,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    518

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.578
Like
2
Πόντοι
16
εγω μονο ψαλιδιζω την πανω περιοχη φοβαμαι γενικα να βαλω ξυραφι σε τοσο ευαισθητο σημειο οποτε απλα ψαλιδιζω τις τριχες,τις μπαλες ομως δεν τις πειραζω καθολου μην μου μεινει κανα αρχιδι στο χερι
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.165
Κριτικές
150
Like
2.911
Πόντοι
6.925
Είμαι των '80s και '90s την εποχή που γαμούσα περισσότερες όλοι μεσα στην τρίχα. Μια χαρά ήταν κανένα παράπονο από γκόμενα ούτε καν υπαινιγμό (θα έπεφτα σε διακριτικες και ευγενικες θα πειτε) μάλιστα σχόλια ειρωνικά από αυτες όταν βλέπαμε - γυμνιστές φουλ - ξένη να το έχει ξυρισμένο. Αλλάξανε οι καιροί και ξαφνικά μας ενοχλούν οι τριχουλες. Ριχνω και γω λοιπόν ένα κουρεματάκι το οποίο έχει πρακτική αξία. Εσείς ξυρισμένοι δεν σας τσιμπάνε ? Τα αρχίδια σας δεν τα κόβετε - εκεί κατω που είναι - στο ξύρισμα? Εδώ το πρόσωπο που το έχεις και το βλέπεις στον καθρεπτη και το κοβεις. Δεν ξέρω πως μαζευτηκαν τοσοι ξυρισμενοι εδώ μεσα ξαφνικά, στο γυμναστηριο στους 100 άνδρες που βλέπω στα αποδυτηρια ένας είναι ξουρα.
 

aarsenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
321
Like
1
Πόντοι
1
Είμαι των '80s και '90s την εποχή που γαμούσα περισσότερες όλοι μεσα στην τρίχα. Μια χαρά ήταν κανένα παράπονο από γκόμενα ούτε καν υπαινιγμό (θα έπεφτα σε διακριτικες και ευγενικες θα πειτε) μάλιστα σχόλια ειρωνικά από αυτες όταν βλέπαμε - γυμνιστές φουλ - ξένη να το έχει ξυρισμένο. Αλλάξανε οι καιροί και ξαφνικά μας ενοχλούν οι τριχουλες. Ριχνω και γω λοιπόν ένα κουρεματάκι το οποίο έχει πρακτική αξία. Εσείς ξυρισμένοι δεν σας τσιμπάνε ? Τα αρχίδια σας δεν τα κόβετε - εκεί κατω που είναι - στο ξύρισμα? Εδώ το πρόσωπο που το έχεις και το βλέπεις στον καθρεπτη και το κοβεις. Δεν ξέρω πως μαζευτηκαν τοσοι ξυρισμενοι εδώ μεσα ξαφνικά, στο γυμναστηριο στους 100 άνδρες που βλέπω στα αποδυτηρια ένας είναι ξουρα.
τότε πεινάγαμε και μουνί να ήταν και όπως να ήταν.εγώ προσωπικά δεν τις ξυρίζω αλλα τις κόμπο με μηχανή πάντως καλύτερα είναι τώρα.παλιά μονο σε τουρίστριες βλέπαμε ξυρισμένο μουνάκι αλλα όχι σε αγγλίδες αυτές tiga στην τρίχα ήταν.
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ολες οι 'μουναρες' που ΑΠΑΙΤΟΥΝ ξυρισμενο πουτσο κ οι 'γαμιαδες' πορνοσταρ πλακωσαν εδω..
ειδικα για τις γυναικες τον κοβω,οτι ειναι χοντρες μπαζολες που γαμιουνται με σαπιοκοιλιαδες κ ΚΑΘΟΝΤΑΙ Κ ΣΟΥΖΑ στον καθε τελευταιο(οχι ξυρισμενο πουτσο,ουτε τον λογο δεν τους απευθυνει ο μπαζος γαμιας τους),αλλα στα τσατ κ τα φορουμς το παιζουν μουναροι..

μαγκες,υπαρχουν σοβαροτερα πραγματα στην ζωη απο τις τριχες..

ας ζησουμε..μην ασχολειστε με μαλακιες που γραφει η καθε μια..

(δεν λεω για την κατερινα φυσικα που λογω επαγγελματος το βλεπει διαφορετικα)
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.273
Like
34.874
Πόντοι
9.931
Δεν μπορώ να καταλάβω πως έχουμε την απαίτηση αυτές να είναι περιπιοιμενες ξυρισμένες αλλά εμείς να είμαστε όπως να είναι;
 

Επισκέπτης
Eγώ πάντως εδώ και 3-4 χρόνια είμαι απολύτως ξυρισμένος (και πάνω από το παπάρι και όλα τα αρχίδια) και όταν λέω ξυρισμένος εννοώ κόντρα. Σε όλες τις γκόμενες, παντρεμένες, ανύπαντρες, call girls, studio girls, αρέσει τρελλά. Άσε που είναι άλλη αίσθηση όταν σου πιπιλάνε τα αρχίδια.
 

μανιατηςς

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Eγώ πάντως εδώ και 3-4 χρόνια είμαι απολύτως ξυρισμένος (και πάνω από το παπάρι και όλα τα αρχίδια) και όταν λέω ξυρισμένος εννοώ κόντρα. Σε όλες τις γκόμενες, παντρεμένες, ανύπαντρες, call girls, studio girls, αρέσει τρελλά. Άσε που είναι άλλη αίσθηση όταν σου πιπιλάνε τα αρχίδια.

μηπως ξυριζεσαι και πιο κατω?
 

Επισκέπτης
λέγε ρε για την κατσίκα που σε ρώτησα, μην αλλάζεις θέμα
 

Επισκέπτης
γαμάτος ο τυπάκος / είμαι φαν σου φίλε / τέρμα η διαμάχη
 

μανιατηςς

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
γαμάτος ο τυπάκος / είμαι φαν σου φίλε / τέρμα η διαμάχη

μονο αν δεν εισαι τεντυ μπους
και γιε γιες
αλλα ενταξει το δεχομαι
ημουν ετοιμος να σε στειλω στο λυκο αλλα το δεχομαι
ευχαριστω για τα καλα σχολια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom