Νέα

Ξύρισμα αρχιδιών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billaras22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 237K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Προτιμάτε οι άντρες να έχουν ξυρισμένα ή αξύριστα αρχίδια?

  • Ξυρισμένα

    Ψήφοι: 396 76,4%
  • Aξούριστα

    Ψήφοι: 122 23,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    518
OP
OP
B

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
εγω τον εχω οπως ειναι στη φωτο,με το μαλλακι του
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Παντα παντα ξυρισμα τα αρχιδια και ο πουτσος !!!!!
 

antreas88

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
251
Like
0
Πόντοι
1
Κι εγω τα ξυριζω τα αρχιδια και τον πουτσο μου αλλα τα υπολοιπα μονο τα τριμαρω...γιατι δεν κολλαει να τα χω ολα ξυρισμενα και το υπολοιπο σωμα να χει τριχες (αν και μετρια τριχοφυια οχι αρκουδα κλπ αλλα δεν φαινεται καλα στο ματι) τα ξυριζω παντως καθημερινα μην τυχει καμια καλη φαση οπως λεει και ενας φιλος παραπανω και βαζω και body lotion tommy hilfiger που μυριζει γαματα (την παιρνω πακετο με την κολωνια..χαχαχα)!!!
 

staristo

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
433
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Εμενα μου τα ξυριζουν οι γκομενες.....πως σας φανηκε...πιστευω το καλυτερο.
 

nandia4u

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
242
Like
12
Πόντοι
1
...μονιμοτερη λυση για τριχες στα γεννητικα οργανα και στην κωλοτρυπιδα...μονο lazer παιδια...και το καλυτερο μακραν μηχανημα: lumenis light sheer...αυτο χρησιμοποιει και η πολυ προχωρημενη κλινικη στο Λονδινο Boston clinic!! πιστεψτε με θαυματουργο! μην την πατησετε με αλλα!!! ουτε alexandrite ουτε παλμικα φωτα και φωτολυσεις...τζαμπα λεφτα και εγκαυματα!!!

...με 6 εφαρμογες του 20' εχετε απομακρυνει σχεδον το 80% της τριχας!!! ουτε ερεθισμους ουτε πληγες...βεβαια πονος κατα τη διαρκεια της εφαρμογης υπαρχει, αλλα υπαρχουν αναισθητικες κρεμες που ελλατωνουν κατα πολυ τον πονο!!!
...το δερμα μετα βελουδο....

...και ναι καμμια γκομενα ΔΕ γουσταρει τριχες στα δοντια και στο στομα ...ειναι λογος ξενερωματος, να μην πω και αποχης!!!!!


xxx
n
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Kι ημουν ετοιμος να ρωτησω τα τραβελια της παρεας αμα ξυριζουν τα αρχιδια τους...
 

antreas88

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
251
Like
0
Πόντοι
1
χαχα...εγω το διαβασα αλλα οταν το ειπες προσεξα οτι ειναι τραβελι...νομιζα οτι ηταν συναγωνιστης..αλλα τελος παντων...
 

nandia4u

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
242
Like
12
Πόντοι
1
Kι ημουν ετοιμος να ρωτησω τα τραβελια της παρεας αμα ξυριζουν τα αρχιδια τους...

...ναι ξεχασα...ουτε τα μπαλαμια μας γουσταρουν τριχουλες στα δικα μας αρχιδια και κωλοτρυπιδες !!! η γλωσσα κυλαει και το στομα δε μπουκωνει ...και μεις τρελλενομαστε για βαθεια ρουφηγματα και ξεζουμισματα!!! οπως βεβαια και καθε ον με σηκωμενο πουλακι...χαχαχαχα!!!! τι τραβανε τα καημενα τα "πουλακια" καθε μερα...κελαηδανε ακαταπαυστα!


xxx
n
 

nandia4u

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
242
Like
12
Πόντοι
1
Τι ειναι τα μπαλαμια ρε παιδια? :S

...α τα μπαλαμουδακια δε ξερεις βρε τζτζκο μου!!!
μα οι λατρεις των τρανς βεβαια...οι πανσεξουαλιστες πανηδονιστες που γευονται και γυναικες και τραβελακια...και μουνακι και κωλαρακι και ψωλακι!!!

...χωρις αυτους εμεις δε θα υπηρχαμε...ουτε ως επαγγελματιες αλλα ουτε και ως εκκεντρικα αμφιλεγομενα αγορο-κοριτσα!!!

xxx
n
 

skistis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
147
Like
3
Πόντοι
1
Πουτανοπαρέα καλορίζικος, πρώτο μήνυμα εδώ, γιατί εδώ διάβασα πρώτα. Πως έχει το πράγμα. Το να ξυρίζει κανείς την περιοχή γύρω από τον πούτσο, πάνω από αυτόν και αρχίδια, είναι καλό και για μας και για τα μουνιά που γαμάμε. Τι δηλαδή, η άλλη να φτύνει ψωλότριχες ή να μαγκώνουν στην τρύπα με το μέσα έξω και να ενοχλούν; Να της βάζεις μουνοδάχτυλο και να τραβάς έξω τρίχες;  Επίσης η αίσθηση είναι μοναδική και όταν μας κάνουν πίπες και όταν γαμάμε, ειδικά αν έχει και η άλλη το μουνί ξυρισμένο. Εγώ τον  ξυρίζω εδώ και κάτι μήνες και άσχετα που είμαι στο σώμα τριχωτός δεν φαίνεται άσχημα. Τώρα το ξύρισμα σώματος, ποδιών, στήθους, πλάτης, μασχαλών και κωλοτρυπίδας είναι για της καραξεσκισμένες κολοπουσταροαδερφάρες. Ποιο αρσενικό ξυρίζει μασχάλες, στήθος και κωλοτριπίδα; Αν δεν τον έχει φάει ακόμη, σίγουρα θα τον φάει στο μέλλον. Είναι ή θα γίνει αδερφή, πάει και τελείωσε.
 

Comando_1

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
715
Like
7
Πόντοι
6
θΑ ειχε πολύ ενδιαφερον αδερφια να ελεγε κανεις εδω μαζι με την αποψη του και περιπου εστω την ηλικία του.Πιστευω ότι οι νεοτεροι τα ξυριζουν σε μεγαλύτερο ποσοστο.Παντως η μόδα μαλλον θέλει ξυρισμα.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
καλα τα χουν παιξει στο τσατ,ολοι τους ξυριζουν το λωκο τους και τους ορχεις τους...και μαλιστα τους ενθαρρυνει η γνωστη τανα του site...

Αλλη δουλεια δεν εχουμε καθε 2-3 μερες να κανουμε ολικο ξυρισμα...

α ρε Ελληναρα με τον ξυρισμενο λοκο σου

ΥΓ:Μην πλακωσετε ολοι οι ξυρισμενοι τωρα
Νομιζω οτι ακουω το ονομα μου εμμεσα...
Για πες μας εσυ τις εμπειριες σου ...οτι μας ελεγες στο chat δηλαδις...
Να αναπνεει η γκομενα την βαρβατιλα σου την απλυτη απο 5ημερου...μπιχλα...
Το απλυτο και αξυριστο αντρικο σου αιδειο...τις τριχες που θα εκανε η μουναρα που θα σε πιπωνε συλλογη...(και που σιγουρα θα ανοιγε μαγαζι με αποξηραμενες τριχωτες ανταυγειες ηδονης...ωωωω...τι ρομαντικο?)
Δεν σου ειπανε ποτε...(οτι και να την πιασεις για παρτη σου)..το σημειο πρεπει να το εχεις καθαρο....αλλιως...λερωνεις το παντελονι σου?)
Αλλιως μην το φορας καθολου...παλι απαρατηρητος θα περασεις...οπως εδω...το μονο σιγουρο!!!!!
 

magospatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
εγω μονο ψαλιδιζω την πανω περιοχη φοβαμαι γενικα να βαλω ξυραφι σε τοσο ευαισθητο σημειο οποτε απλα ψαλιδιζω τις τριχες,τις μπαλες ομως δεν τις πειραζω καθολου μην μου μεινει κανα αρχιδι στο χερι
 

petrosag

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
οσοι ξυρίζονται ειναι στο πρωτο βημα για να εξελιχθουνε σε ευαισθητες αδερφουλες
Αντε με το κακο και την ευχη του παπα της ενορίας σας!!

 

WOMANLOVER

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Νομιζω οτι ακουω το ονομα μου εμμεσα...
Για πες μας εσυ τις εμπειριες σου ...οτι μας ελεγες στο chat δηλαδις...
Να αναπνεει η γκομενα την βαρβατιλα σου την απλυτη απο 5ημερου...μπιχλα...
Το απλυτο και αξυριστο αντρικο σου αιδειο...τις τριχες που θα εκανε η μουναρα που θα σε πιπωνε συλλογη...(και που σιγουρα θα ανοιγε μαγαζι με αποξηραμενες τριχωτες ανταυγειες ηδονης...ωωωω...τι ρομαντικο?)
Δεν σου ειπανε ποτε...(οτι και να την πιασεις για παρτη σου)..το σημειο πρεπει να το εχεις καθαρο....αλλιως...λερωνεις το παντελονι σου?)
Αλλιως μην το φορας καθολου...παλι απαρατηρητος θα περασεις...οπως εδω...το μονο σιγουρο!!!!!


Πεστα ρε κατερινα εσυ που εισαι και γυναικα, γιατι λοα τα ζωα δεν καταλαβαινουνε. ελεος ρε πια μα καλα που ζειτε ρε στα 80's; Λοιπον ξεκολλατε οσοι εισατε μες στην μπριλα και την τριχα. Καταρχην η τριχα δεν κανει τον αντρα. Δεν εχετε δει πουστηδες gay που εχουν τριχες; αρα; οσοι δεν εχουν δεν ειναι αντρες; επισης οπως εσεις θελετε να ειναι η γυναικα ωραια χωρις τριχες στη μασχαλη, στα ποδια  και στο μουνι-κωλο της, ετσι κι εσεις θα πρεπει να ειστε καθαροι εκει! υγιεινη κ καθαριοτητα πανω απ' ολα. περα απ' τις τριχες που μπορει να καταπιει στο τσιμπουκι, εμφανισιακα ειναι και χαλια. ασε που βρωμαει.. εγω τα ξυριζω μαγκες απο 1η γυμνασιου κι εχω την υγεια μου. Πουστης δεν ειμαι ουτε ΒΙ, κι ολες μου οι κοπελες γουσταρν που το χα ετσι, κ μου λεγαν οτι το προτιμαν ετσι. τωρα εσεις οι αξυριστοι τι να πω; καθιστε με τα μουσια σας στον ντολμα, να νιωθετε πιο αντρες!! κατα τ' αλλα ζουμε στον 21ο αιωνα τρομαρα σας...
 

WOMANLOVER

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πουτανοπαρέα καλορίζικος, πρώτο μήνυμα εδώ, γιατί εδώ διάβασα πρώτα. Πως έχει το πράγμα. Το να ξυρίζει κανείς την περιοχή γύρω από τον πούτσο, πάνω από αυτόν και αρχίδια, είναι καλό και για μας και για τα μουνιά που γαμάμε. Τι δηλαδή, η άλλη να φτύνει ψωλότριχες ή να μαγκώνουν στην τρύπα με το μέσα έξω και να ενοχλούν; Να της βάζεις μουνοδάχτυλο και να τραβάς έξω τρίχες;  Επίσης η αίσθηση είναι μοναδική και όταν μας κάνουν πίπες και όταν γαμάμε, ειδικά αν έχει και η άλλη το μουνί ξυρισμένο. Εγώ τον  ξυρίζω εδώ και κάτι μήνες και άσχετα που είμαι στο σώμα τριχωτός δεν φαίνεται άσχημα. Τώρα το ξύρισμα σώματος, ποδιών, στήθους, πλάτης, μασχαλών και κωλοτρυπίδας είναι για της καραξεσκισμένες κολοπουσταροαδερφάρες. Ποιο αρσενικό ξυρίζει μασχάλες, στήθος και κωλοτριπίδα; Αν δεν τον έχει φάει ακόμη, σίγουρα θα τον φάει στο μέλλον. Είναι ή θα γίνει αδερφή, πάει και τελείωσε.


Συγωμη αλλα θα διαφωνησω με το σκεπτικο σου το τελευταιο. λογικη θελει. καταρχην για το ξυρισμα στον πουτσο κ στ αρχιδια συμφωνουμε, πρεπει παντα να ειναι ξυρισμενα. οσο για το σωμα, μασχαλες κ ποδια, εκτος της κωλοτρυπιδας, γιατι να ειναι ολοι πουστηδες; σκεψου οτι ολοι οι αθλητες στον κοσμο αυτο κανουν. σε στιβο, μπασκετ, ποδοσφαιρο, κολυμηση, πυγμαχια ακομα κ τεννις δες ναδαλ. ας πουμε εγω το κανω γιατι ειμαι αθλητης ωραια;. κατα τη γνωμη σου εγω τον παιρνω κι ειμαι πουστης. καμια σχεση. ειναι και θεμα αισθτικης. καποιος που ειναι γυμνασμενος θα το κανει. εγω που ειμαι ας πουμε δεν μπορω να ειμαι αρκουδα! ενας χοντρος θα μεινει με τις τριχες μιας που δεν εχει κ κατι να δειξει. καταλαβες πως παει; κ δεν ειναι ωραιο οταν εισαι φετες, fitness η bodybuilder να εχεις τριχες στο σωμα, ειναι αηδια. εσυ το εχεις δει πουθενα; γι αυτο σου λεω δεν ειναι ετσι ακριβως τα πραγματα, μην εισαι καθετος. υπαρχουν κ χιλιαδες πουσταραδες που ειναι μες την τριχα.. αυτα φιλε μου...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Πεστα ρε κατερινα εσυ που εισαι και γυναικα, γιατι λοα τα ζωα δεν καταλαβαινουνε. ελεος ρε πια μα καλα που ζειτε ρε στα 80's; Λοιπον ξεκολλατε οσοι εισατε μες στην μπριλα και την τριχα. Καταρχην η τριχα δεν κανει τον αντρα. Δεν εχετε δει πουστηδες gay που εχουν τριχες; αρα; οσοι δεν εχουν δεν ειναι αντρες; επισης οπως εσεις θελετε να ειναι η γυναικα ωραια χωρις τριχες στη μασχαλη, στα ποδια  και στο μουνι-κωλο της, ετσι κι εσεις θα πρεπει να ειστε καθαροι εκει! υγιεινη κ καθαριοτητα πανω απ' ολα. περα απ' τις τριχες που μπορει να καταπιει στο τσιμπουκι, εμφανισιακα ειναι και χαλια. ασε που βρωμαει.. εγω τα ξυριζω μαγκες απο 1η γυμνασιου κι εχω την υγεια μου. Πουστης δεν ειμαι ουτε ΒΙ, κι ολες μου οι κοπελες γουσταρν που το χα ετσι, κ μου λεγαν οτι το προτιμαν ετσι. τωρα εσεις οι αξυριστοι τι να πω; καθιστε με τα μουσια σας στον ντολμα, να νιωθετε πιο αντρες!! κατα τ' αλλα ζουμε στον 21ο αιωνα τρομαρα σας...
τον άντρα δεν τον κάνει η τρίχα αγαπητέ...
Τον κάνει χρόνια τώρα το γιαπί, το πηλοφόρι το μυστρί.....
Οποιος ξυρίζει τ αρχίδια του είναι τεμπέλης..........
Δεν έχει όρεξη να πλένει τον πούτσο του κάθε μία ώρα για να μη βρωμάει......
Εγώ πάντως κάνω την χωρίστρα στη μέση.... Στην ένωση των αρχιδιών.....
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Νομιζω οτι ακουω το ονομα μου εμμεσα...
Για πες μας εσυ τις εμπειριες σου ...οτι μας ελεγες στο chat δηλαδις...
Να αναπνεει η γκομενα την βαρβατιλα σου την απλυτη απο 5ημερου...μπιχλα...
Το απλυτο και αξυριστο αντρικο σου αιδειο...τις τριχες που θα εκανε η μουναρα που θα σε πιπωνε συλλογη...(και που σιγουρα θα ανοιγε μαγαζι με αποξηραμενες τριχωτες ανταυγειες ηδονης...ωωωω...τι ρομαντικο?)
Δεν σου ειπανε ποτε...(οτι και να την πιασεις για παρτη σου)..το σημειο πρεπει να το εχεις καθαρο....αλλιως...λερωνεις το παντελονι σου?)
Αλλιως μην το φορας καθολου...παλι απαρατηρητος θα περασεις...οπως εδω...το μονο σιγουρο!!!!!
χρυση μου γυναικα τι ειναι αυτα που λες?
ποιος σου μιλησε για μπιχλα και βρωμια? καθε αλλο μαλιστα,ολοι πρεπει να προσεχουν την ατομικη τους υγειινη...
Λες να ειμαι κανα παιδακι ,να ξυριζω ,τα ρχιδια μου και το σωμα μου καθε τρεις και λιγο ,οταν ερχομαι πτωμα απ'τη δουλεια?
Οι τριχες αν τις ξυριζεις βγαινουν πιο σκληρες μετα...αλλη δουλεια δεν εχω να καθομαι με τους αφρους να ξυριζω το σωμα μου και να αλειφομαι με λαδια ,σαν να ειμαι ετοιμος για εγχειρηση προστατη,η για αιμορροιδες η να ειμαι κανας φραπεδολογος ,που δεν ξερω πως να σκοτωσω την ωρα μου...
Και κατι αλλο θελω να σε ρωτησω, πιστευεις οτι οταν ερχομαι στους οικους να ικανοποιησω τις σεξουαλικες μου ορμες ενδιαφερομαι για τις προτιμησεις σου?
 

Επισκέπτης
Οποιος ξυρίζει τ αρχίδια του είναι τεμπέλης..........
Δεν έχει όρεξη να πλένει τον πούτσο του κάθε μία ώρα για να μη βρωμάει......
Εγώ πάντως κάνω την χωρίστρα στη μέση.... Στην ένωση των αρχιδιών.....

Κανε και στον κωλο σου μια χωριστρα γιατι ανεβαινω αθηνα αντε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom