Νέα

Ξενοδοχεία ημιδιαμονής στη Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα petros80
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 603
  • Εμφανίσεις 205K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Παιδιά να ρωτήσω κάτι για το Plaza? Τα δωμάτια του είναι σαν το Πρίαμος? Η είναι συμβατικά κανονικού ξενοδοχείου? Θέλω να πάω με μια κυρία και δεν θέλω να δείχνει πολύ μπουρδελοξενοδοχείο. Αν θελετε ενημερώστε με. Μην αισθανθεί ασχημα
 

kiapride

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
[Να ρωτησω και εγω με τη σειρα μου για 3 ξενοδοχεια στα ανατολικα.Το πρωτο ειναι το Ωκεανις στην αρετσου,το δευτερο το Χαρης διπλα στην πυλη της 113πμ(αεροδρομιο)και το τριτο ειναι το Ιρις διπλα στις καλοκαιρινες Μουσες.Αν μπορει καποιος να μας πει τιμες,συνθηκες,περιβαλλον,διακριτικοτητα κτλ.



 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Παιδιά να ρωτήσω κάτι για το Plaza? Τα δωμάτια του είναι σαν το Πρίαμος? Η είναι συμβατικά κανονικού ξενοδοχείου? Θέλω να πάω με μια κυρία και δεν θέλω να δείχνει πολύ μπουρδελοξενοδοχείο. Αν θελετε ενημερώστε με. Μην αισθανθεί ασχημα
Δεν εχει κατι το ιδιαιτερο, απλα δωματια και παλιο ξενοδοχειο ειναι
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
[Να ρωτησω και εγω με τη σειρα μου για 3 ξενοδοχεια στα ανατολικα.Το πρωτο ειναι το Ωκεανις στην αρετσου,το δευτερο το Χαρης διπλα στην πυλη της 113πμ(αεροδρομιο)και το τριτο ειναι το Ιρις διπλα στις καλοκαιρινες Μουσες.Αν μπορει καποιος να μας πει τιμες,συνθηκες,περιβαλλον,διακριτικοτητα κτλ.
Το ωκεανίς ξέχνα το... πολύ φάτσα κάρτα βγαίνεις καρντάσι! :sunglasses:
 

dorita

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια τι παιζει με το πρεστιζ στο ωραιοκαστρο ?
Ειναι σιγουρα  :knockinb: :knockinb: ?
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
ενα πολυ καλο καινουργιο και καθαρο ειναι το βυζαντιο στην περιφερειακη διπλα απο το παπαγεωργιου νοσοκομειο, τις περισσοτερες φορες δεν ζητανε ταυτοτητα, το 3ωρο απο 20 ως 30 αναλογα τα κεφια του ρεσεψιονιστα
 

dorita

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
Ωραια γιατι θελω κατι καλο με ανεσης και απομερο ,σε ευχαριστω φιλε μου.
 

dorita

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
Το βυζαντιο οντως ειναι καλο εχω παει.
Απλα εψαχνα για καποιο με τζακι, απομερο και σχετικα κοντα,οποτε νομιζω πως εκει θα παω εκτος αν  ξερετε κατι καλυτερο.
Τουλαχιστον θα γλιτωσω το ταξιδι προς χολ/ντα (χαλκιδικη)  
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Το βυζαντιο οντως ειναι καλο εχω παει.
Απλα εψαχνα για καποιο με τζακι, απομερο και σχετικα κοντα,οποτε νομιζω πως εκει θα παω εκτος αν  ξερετε κατι καλυτερο.
Τουλαχιστον θα γλιτωσω το ταξιδι προς χολ/ντα (χαλκιδικη)  
ειναι και ενα στο ωραιοκαστρο δεν θυμαμαι ονομα το οποιο καθημερινες εχει καλες τιμες, ειχα νοικιασει σουιτα με 60 ευρω αν δεν κανω λαθος με τζακουζι τεραστιο δωματιο τριπλο κρεββατι χλιδα ολα τζακι δεν θυμαμαι ομως να ειχε
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Το βυζαντιο οντως ειναι καλο εχω παει.
Απλα εψαχνα για καποιο με τζακι, απομερο και σχετικα κοντα,οποτε νομιζω πως εκει θα παω εκτος αν  ξερετε κατι καλυτερο.
Τουλαχιστον θα γλιτωσω το ταξιδι προς χολ/ντα (χαλκιδικη) 

τζακι...; :o :o :o :o :o
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
ειναι και ενα στο ωραιοκαστρο δεν θυμαμαι ονομα το οποιο καθημερινες εχει καλες τιμες, ειχα νοικιασει σουιτα με 60 ευρω αν δεν κανω λαθος με τζακουζι τεραστιο δωματιο τριπλο κρεββατι χλιδα ολα τζακι δεν θυμαμαι ομως να ειχε
τανια??
 

dorita

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
galaxy,tania,lions(σουπερ αλλα οχι απο οτι ξερω  :knockinb:)
 

dorita

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
Εμεις κανουμε ρομαντικα  :knockinb: με ολα τα κομφορ για να  μενουμε αξεχαστοι  :2funny: :2funny:

 

dorita

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
Ναι το ξερω οτι το τανια και το γκαλαξι ειναι, αλλα το ειπα για το λαιονς.Απλα ρε παιδια εγω γουσταρω αν φορτωσω ενα καλο γκομενακι να παω σε ενα καλο ξενοδοχειο ωστε να περασω οσο πιο καλα μπορω.
Μια ζωη την εχουμε 99+1=200
 

taz_dev

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2006
Μηνύματα
34
Like
4
Πόντοι
0
Τελικά υπάρχει κανένα ξενοδοχείο που να κανονίζει κατάσταση με δικές του γυναίκες!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom