Νέα

Ξενοδοχεία ημιδιαμονής στη Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα petros80
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 603
  • Εμφανίσεις 205K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
ναι γαμισετα συνονοματοι ολοι,και συναγωνιστες ολοι.
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Παιδιά,

έχετε να προτείνετε τίποτε για κανένα hotel δυτικά για να πάω με call girl?
 

tenten777

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
763
Like
1
Πόντοι
6
το πλαζα καλο αλλα κεντρικο και πολυσυχναστο.αν θελεις ηρεμες καταστασεις και λιγο απομερα παιζει το βυζαντιο πισω απο το παπαγεωργιου.καλο και ευκολη προσβαση.
 

lost5011

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα στην Παρεα.Παιδια ειμαι πολυ - πολυ καινουριος και θα ηθελα βοηθεια απο οποιον ξερει.Ακουσα για καποιο ξενοδοχειο Χαρις στο Ωραιοκαστρο.Ξερει κανεις τιποτα γι αυτο;Ποιοτητα, τιμες, ασφαλεια, εχεμηθεια ......
 

slowpower

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως για το ΠΡΙΑΜΟΣ (πρώην) ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ HOTEL που είναι στην ΚΟΜΝΗΝΩΝ, δεν θα ξαναπατήσω. Είχα μια κολλητή που δούλευε εκεί, και την απολύσανε απο reception, και έμαθα ότι παίζουν κάμερες! :jerking:
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Ρε φίλε με το πρώτο μήνυμά σου βγαίνεις και θάβεις το ξενοδοχείο?

Σε ποιό δουλεύεις?

Για λέγε?

Σε ανταγωνιστή?
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Πάντως για το ΠΡΙΑΜΟΣ (πρώην) ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ HOTEL που είναι στην ΚΟΜΝΗΝΩΝ, δεν θα ξαναπατήσω. Είχα μια κολλητή που δούλευε εκεί, και την απολύσανε απο reception, και έμαθα ότι παίζουν κάμερες! :jerking:
οκ σε καταλαβαμε ρε φιλε....τωρα πες κ ποιο ξενοδοχειο εχεις
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

qook

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
209
Like
1
Πόντοι
1
Για μένα το καλύτερο είναι το plaza στα λαδάδικα , , πιο ξεκάρφωμα περιοχή 
 

mm00024

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
64
Πόντοι
1
Καλησπερα στην Παρεα.Παιδια ειμαι πολυ - πολυ καινουριος και θα ηθελα βοηθεια απο οποιον ξερει.Ακουσα για καποιο ξενοδοχειο Χαρις στο Ωραιοκαστρο.Ξερει κανεις τιποτα γι αυτο;Ποιοτητα, τιμες, ασφαλεια, εχεμηθεια ......
Το "Χάρης" που γνωρίζω βρίσκεται απέναντι από τη Νεράιδα στο αεροδρόμιο, στρίβοντας μέσα στο φανάρι προς 113ΠΜ
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
Πάντως για το ΠΡΙΑΜΟΣ (πρώην) ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ HOTEL που είναι στην ΚΟΜΝΗΝΩΝ, δεν θα ξαναπατήσω. Είχα μια κολλητή που δούλευε εκεί, και την απολύσανε απο reception, και έμαθα ότι παίζουν κάμερες! :jerking:
Και να επεζαν καμερες, για πες μου,τί εγινε?Θα σε απειλησουν?Πως?Για ποιο λόγο?Καταρχην δεν αφηνεις προσωπικα στοιχεια ουτε ζητανε ταυτοτητα...Αλλα και να ζητησουν,ρε συ,οι φτωχομπινεδες πανε εκει με 35 και 40€....Αν ειναι να εκβιασουν κανεναν,αυτους θα εκβιαζαν?Οι λεφταδες θα πανε στα μεγαλα,τα χλιδατα ,τα καλα ξενοδοχεια....
Μερικοί εδώ είναι.. :jerking:
 

fiffis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Το "Χάρης" που γνωρίζω βρίσκεται απέναντι από τη Νεράιδα στο αεροδρόμιο, στρίβοντας μέσα στο φανάρι προς 113ΠΜ

Το ΧΑΡΗΣ είναι στην κορυφη του Ωραιόκαστρου φένεται ακόμα και απο τον περιφεριακό στο υψος του ΤΙΤΑΝ είναι απο τα ιστορικότερα ξενοδοχεια ημιδιαμονής καθαρό, εχεμηθο, και με τιμες μεσα στον ανταγωνισμό, έχω πάει δυο-τρεις φορές
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
το ωραιοκαστρο με το αεροδρομιο τι σχεση εχουν ρε παιδια?καλα κ εσυ με το πρωτο ποστ διαφημιση......?
 

arcans72

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
962
Like
0
Πόντοι
6
Το ΧΑΡΗΣ είναι στην κορυφη του Ωραιόκαστρου φένεται ακόμα και απο τον περιφεριακό στο υψος του ΤΙΤΑΝ είναι απο τα ιστορικότερα ξενοδοχεια ημιδιαμονής καθαρό, εχεμηθο, και με τιμες μεσα στον ανταγωνισμό, έχω πάει δυο-τρεις φορές
δικο σου ειναι φιλε η εκει δουλευεις? :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Ξέρει κανείς to GALLA κοντά στα κωλόμπαρα του Βαθύλακου ? 
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Καλούτσικο είναι και το Prestige στο Ωραιόκαστρο... Καλά δωμάτια, νορμάλ τιμές, όχι πολύ βαβούρα και κόσμος, υπόγειο γκαράζ, δεν σε ρωτάνε πολλά... Καλή περίπτωση νομίζω...
 

lefkaslion

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2009
Μηνύματα
38
Like
1
Πόντοι
0
υπαρχει καποιο ξενοδοχειο ημιδιαμονης στο βαρδαρη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom