Νέα

Wilde Rose (avatar): Μπάζο ή Μουνάρα ;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τη Χρήστρια Wilde Rose, με βάση το avatar-φωτό που έβαλε, πως τη βλέπετε ;;;

  • Μπάζο , δεν τη γάμαγα με τίποτε.

    Ψήφοι: 66 48,5%
  • Μέτρια.

    Ψήφοι: 19 14,0%
  • Όμορφη απλά.

    Ψήφοι: 10 7,4%
  • Καλλονή .

    Ψήφοι: 13 9,6%
  • Μουνάρα, καλύτερη από τη Μπριγκίτε Μπούλγκαρι

    Ψήφοι: 28 20,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    136

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αλλος καθυστερημενος απο εδω...... το παιζει και γεροτζοβενο τρομαρα του  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τι σου εκανα ρε και με κραζεις παλι;;; Εχεις παρει στοιχεια του φιλου σου.,.....στους διπλα, που τραμπουκιζει τους παντες διχως λογο;; Για την Αγγελικουλα μιλαω με τον Εκτορα.....τι σε αφορα εσενα;; Και αυτην ρε την ειχες γκομενα;; Την ηξερες;;;Που θα παει ομως, θα αγορασω και εγω, κανενα ακριβο ρολοι και θα σου δειξω ρε μπαγασα, που δεν εχεις αφησει γυναικα για γυναικα.... :2funny: :2funny:

οπως ειδες δεν τολμησε να αμφισβητησει αυτα που σου ειπα τις προαλλες.
Κρατα χαρακτηρα...λεει κατσε, να σφυριζω αδιαφορα...να μην το μαθουν κι αλλοι(καινουργια μελη)... :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Που την βρισκουν την ορεξη για τσακωμο καθημερινα ειναι ν απορει κανειs
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Πόσες κριτικές θέλεις να σου ανεβάσω ;;;;
Για να ... ανέβω στην εκτίμησή σου ;;;

Lopez και Μπολντης ....

ξέρεις ....
Δεν ξερω ουτε με ενδιαφερει να μαθω γιατι για μενα δεν εχουν καμια αξια κατι τετοια

Κι εσυ ξερεις τα υπαρκτα θεμματακια σου ασχετα αν το παιζεις τρελιτσα και κανεις αβαβα που κι αυτα αδιαφορα μου ειναι καθως εδω βρισκομαι ΜΟΝΟ για μενα και για να περναω την ωρα μου
 

Επισκέπτης
Δεν ξερω ουτε με ενδιαφερει να μαθω γιατι για μενα δεν εχουν καμια αξια κατι τετοια

Κι εσυ ξερεις τα υπαρκτα θεμματακια σου ασχετα αν το παιζεις τρελιτσα και κανεις αβαβα που κι αυτα αδιαφορα μου ειναι καθως εδω βρισκομαι ΜΟΝΟ για μενα και για να περναω την ωρα μου

Ποια θεματάκια ρε ;;;;
Για πουτάνες δεν είναι το φόρουμ ;;;

(Άσχετα αν το κάναμε πουτάνα .)

Πρέπει να κάνω κουβέντα για τη θητεία με το μαλάκα ;;
Τον κολλητό του Μπόλντη ;;;
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Τι σου εκανα ρε και με κραζεις παλι;;; Εχεις παρει στοιχεια του φιλου σου.,.....στους διπλα, που τραμπουκιζει τους παντες διχως λογο;; Για την Αγγελικουλα μιλαω με τον Εκτορα.....τι σε αφορα εσενα;; Και αυτην ρε την ειχες γκομενα;; Την ηξερες;;;Που θα παει ομως, θα αγορασω και εγω, κανενα ακριβο ρολοι και θα σου δειξω ρε μπαγασα, που δεν εχεις αφησει γυναικα για γυναικα.... :2funny: :2funny:
Κρατα χαρακτηρα...λεει κατσε, να σφυριζω αδιαφορα...να μην το μαθουν κι αλλοι(καινουργια μελη)... :2funny: :2funny: :2funny:
:uglystupid:



ΕΝΤΕΛΛΩΣ ομως......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Ποια θεματάκια ρε ;;;;
Για πουτάνες δεν είναι το φόρουμ ;;;

(Άσχετα αν το κάναμε πουτάνα .)

Πρέπει να κάνω κουβέντα για τη θητεία με το μαλάκα ;;
Τον κολλητό του Μπόλντη ;;;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Σας παρακολουθαω ρε συνεχιστε γερα  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

URL]]
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Που την βρισκουν την ορεξη για τσακωμο καθημερινα ειναι ν απορει κανειs
Μην σκας τυπε μου ....... Η ωρα να περναει ..... και δεν πα να γαμηθουν κιολας....

ΜΗΝ ξεχασουν να γραψουν και κριτικη ομως  :grin:



URL]]
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
o μαυρος ειναι φιλος σου :zfuck:
Θες να στον στειλω ?

Τα λεφτα τα θελω μπροστα ομως ...... μην τυχον και μεινεις οταν τον τρως  :pipa1:

Τα υπολοιπα τα κουβεντιαζεις μαζι του απο κοντα στην οικια σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom