Νέα

Βυζοστέρηση alert

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loukoum4s
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πόσο σας ενδιαφέρουν τα βυζιά;

  • Θέλω να έχει βυζάρες

  • Θέλω να έχει μπαλκόνια

  • Μικρό βυζί

  • Δεν τα κοιτάζω ποτέ

  • Μόνο κώλο


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
554
Like
1.411
Πόντοι
206
Έφτασε η στιγμή να ζητήσω την γνώμη των ειδικών σεξοψυχολόγων του Μπου.

Από μικρός δεν είχα ποτέ πρόβλημα με γκόμενες. Δεν είχα πρόβλημα να την πέσω, να έχω σχέση, να γαμησω κτλ κτλ. Έχω κάνει αρκετές σχέσεις και αρκετές ξεπέτες έως τώρα. Για όλες περήφανος και γεμάτος... Μεγαλώνοντας όμως, συνειδητοποιώ ότι ΠΟΤΈ δεν είχα κοπέλα, γκόμενα ή όπως θες πες το, με μεγάλα βυζιά...
Ειδικότερα τον τελευταίο χρόνο, με το που βλέπω βυζιά σχεδόν μου τρέχουν τα σάλια. Ακόμα και κάνα 2-3 φορές σε μπου, επέλεγα κωλάρες χωρίς να δίνω σημασία στο μπούστο. Και τώρα βλέπω μεγάλο βυζί (όχι πολύ πολύ μεγάλο) και παθαίνω πλάκα!!

Ξέρω μικρός δεν βυζαξα και έχω διαβάσει για έναν σύνδρομο στέρησης... Αλλά ακόμα και αυτό θα έπρεπε να το είχα πάντα... Αλλά συμβαίνει μόνο τελευταία..
Μήπως είναι ηλικία;;
Έχετε να προτείνετε κάτι;;;
Έχω ελπίδες;
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.890
Like
520
Πόντοι
36
Εγω επικεντρωνομαι στα απισθια
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Έφτασε η στιγμή να ζητήσω την γνώμη των ειδικών σεξοψυχολόγων του Μπου.

Από μικρός δεν είχα ποτέ πρόβλημα με γκόμενες. Δεν είχα πρόβλημα να την πέσω, να έχω σχέση, να γαμησω κτλ κτλ. Έχω κάνει αρκετές σχέσεις και αρκετές ξεπέτες έως τώρα. Για όλες περήφανος και γεμάτος... Μεγαλώνοντας όμως, συνειδητοποιώ ότι ΠΟΤΈ δεν είχα κοπέλα, γκόμενα ή όπως θες πες το, με μεγάλα βυζιά...
Ειδικότερα τον τελευταίο χρόνο, με το που βλέπω βυζιά σχεδόν μου τρέχουν τα σάλια. Ακόμα και κάνα 2-3 φορές σε μπου, επέλεγα κωλάρες χωρίς να δίνω σημασία στο μπούστο. Και τώρα βλέπω μεγάλο βυζί (όχι πολύ πολύ μεγάλο) και παθαίνω πλάκα!!

Ξέρω μικρός δεν βυζαξα και έχω διαβάσει για έναν σύνδρομο στέρησης... Αλλά ακόμα και αυτό θα έπρεπε να το είχα πάντα... Αλλά συμβαίνει μόνο τελευταία..
Μήπως είναι ηλικία;;
Έχετε να προτείνετε κάτι;;;
Έχω ελπίδες;

Σε καταλαβαίνω,πέτυχα στο μετρό μια μ'ένα ξώβυζο,χωρίς σουτιέν,ξανθιά,μαυρισμένη απο μπάνια,καθόταν απέναντί μου και κρατιόμουν για να μην βάλω χέρι στις βυζάρες.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Όσα αξίζει ένας κώλος, δεν αξίζει ο κόσμος όλος.
Oι λάτρεις του κώλου έχουμε ποιητική διάθεση βλέπω....
Είναι ανωριμότητα να εστιάζεις σε μπαλκόνι...άσε που συνήθως οι γκόμενες δεν τονίζουν την περιοχή αυτήν ενώ κάνουν ο,τι μπορούν για να τονίσουν κωλο.
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.852
Like
2.248
Πόντοι
456
μικρά βυζιά = ξεπέτα, γουστάρει ξύλο, εξεφτελισμό.
μεγάλα βυζιά = κορίτσι για σπίτι, ρομαντική.

Φαίνεται πως μεγάλωσες και σοβαρεύεις.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.060
Κριτικές
123
Like
50.854
Πόντοι
27.261
Έφτασε η στιγμή να ζητήσω την γνώμη των ειδικών σεξοψυχολόγων του Μπου.

με το που βλέπω βυζιά σχεδόν μου τρέχουν τα σάλια. βλέπω μεγάλο βυζί (όχι πολύ πολύ μεγάλο) και παθαίνω πλάκα!!


Έχετε να προτείνετε κάτι;;;
1386450_viopros-saliara-ntampo.jpg
 
OP
OP
Loukoum4s

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
554
Like
1.411
Πόντοι
206
μικρά βυζιά = ξεπέτα, γουστάρει ξύλο, εξεφτελισμό.
μεγάλα βυζιά = κορίτσι για σπίτι, ρομαντική.

Φαίνεται πως μεγάλωσες και σοβαρεύεις.
Λες; Μήπως τελικά ψάχνω κοπέλα για γάμο; Χαχαχαχαχα
 
OP
OP
Loukoum4s

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
554
Like
1.411
Πόντοι
206
Βυζοθύελλες
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.384
Κριτικές
22
Like
2.218
Πόντοι
1.796
Ήμουν 10 μέρες σε ξενοδοχείο στο Πόρτο Χέλι. Γενικά οικογένειες και ξενερα (για τα δικά μου γούστα).. Έκατσε όμως και είδα ένα 18αρικο με κάτι μασταρια 5αρια γεμάτα!! Το ανέκδοτο όταν μπήκαμε μαζί ασανσέρ κοιτούσε τα τατουάζ που έχω, αλλά ήμουν ήρεμος..
Αυτό που θέλω να καταλήξω είναι ότι τα βυζια πάντα είναι αυτό που μας ξεχωρίζει από τις γκόμενες,οπότε καλά είσαι!
 
OP
OP
Loukoum4s

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
554
Like
1.411
Πόντοι
206
Ήμουν 10 μέρες σε ξενοδοχείο στο Πόρτο Χέλι. Γενικά οικογένειες και ξενερα (για τα δικά μου γούστα).. Έκατσε όμως και είδα ένα 18αρικο με κάτι μασταρια 5αρια γεμάτα!! Το ανέκδοτο όταν μπήκαμε μαζί ασανσέρ κοιτούσε τα τατουάζ που έχω, αλλά ήμουν ήρεμος..
Αυτό που θέλω να καταλήξω είναι ότι τα βυζια πάντα είναι αυτό που μας ξεχωρίζει από τις γκόμενες,οπότε καλά είσαι!
Μήπως στα βυζιά αρέσουν τα τατουάζ;

Ίσως έχεις και δίκιο...
 

Katz

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
486
Κριτικές
33
Like
3.413
Πόντοι
2.591
Έφτασε η στιγμή να ζητήσω την γνώμη των ειδικών σεξοψυχολόγων του Μπου.

Από μικρός δεν είχα ποτέ πρόβλημα με γκόμενες. Δεν είχα πρόβλημα να την πέσω, να έχω σχέση, να γαμησω κτλ κτλ. Έχω κάνει αρκετές σχέσεις και αρκετές ξεπέτες έως τώρα. Για όλες περήφανος και γεμάτος... Μεγαλώνοντας όμως, συνειδητοποιώ ότι ΠΟΤΈ δεν είχα κοπέλα, γκόμενα ή όπως θες πες το, με μεγάλα βυζιά...
Ειδικότερα τον τελευταίο χρόνο, με το που βλέπω βυζιά σχεδόν μου τρέχουν τα σάλια. Ακόμα και κάνα 2-3 φορές σε μπου, επέλεγα κωλάρες χωρίς να δίνω σημασία στο μπούστο. Και τώρα βλέπω μεγάλο βυζί (όχι πολύ πολύ μεγάλο) και παθαίνω πλάκα!!

Ξέρω μικρός δεν βυζαξα και έχω διαβάσει για έναν σύνδρομο στέρησης... Αλλά ακόμα και αυτό θα έπρεπε να το είχα πάντα... Αλλά συμβαίνει μόνο τελευταία..
Μήπως είναι ηλικία;;
Έχετε να προτείνετε κάτι;;;
Έχω ελπίδες;
Φίλε δεν ξέρω αν έχει τόσο σχέση με την παιδική ηλικία… ουτε εγώ βύζαξα , η μάνα μου έχει μικρό στήθος και οι περισσότερες γυναίκες που με ελκύουν έχουν επίσης μικρό στήθος… δεν ξέρω αν αυτα συνδέονται ή απλά είναι προτιμήσεις και γούστα .
 
OP
OP
Loukoum4s

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
554
Like
1.411
Πόντοι
206
Φίλε δεν ξέρω αν έχει τόσο σχέση με την παιδική ηλικία… ουτε εγώ βύζαξα , η μάνα μου έχει μικρό στήθος και οι περισσότερες γυναίκες που με ελκύουν έχουν επίσης μικρό στήθος… δεν ξέρω αν αυτα συνδέονται ή απλά είναι προτιμήσεις και γούστα .
Απλά μου κάνει πραγματικά εντύπωση (πέρα από το αστείο της υπόθεσης) ότι αυτό μου συμβαίνει μόνο τον τελευταίο χρόνο...
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.556
Like
4.634
Πόντοι
1.706
Κυρίως κώλο κοιτάω, αλλά κι ο Γιώργος ο Βιζυηνός καλά ποιήματα έγραφε :confused::confused::confused::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom