Νέα

Βυζοστέρηση alert

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loukoum4s
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσο σας ενδιαφέρουν τα βυζιά;

  • Θέλω να έχει βυζάρες

  • Θέλω να έχει μπαλκόνια

  • Μικρό βυζί

  • Δεν τα κοιτάζω ποτέ

  • Μόνο κώλο


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.426
Πόντοι
216
Λοιπόν φιλαράκι πρόσφατα εμένα μου έτυχε μια βυζαρου μαμά χωρισμένη και εγώ εξάλλου στην ίδια κατάσταση. Να κάνουμε κάτι . Όμορφη βυζαρου αλλά είχε ένα θέμα ρε μάν περπατούσε σαν άντρας φορούσε τακούνια και περπατούσε σαν οικοδόμος.
Ξενερα μεγάλη και με ελαφρά την έκανα μετά από την δοκιμή βέβαια.

Τελικα, δεν τα καταφερες να παραβλεψεις τα λοιπα στραβα.
Το προσπαθησες παντως.
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
340
Κριτικές
3
Like
834
Πόντοι
81
Τελικα, δεν τα καταφερες να παραβλεψεις τα λοιπα στραβα.
Το προσπαθησες παντως.
Εεε ναιι εντάξει λες δεν πειράζει αλλά αν σε ενοχλεί πολύ μετά την κάνεις.
Παράδειγμα τώρα έχω μία η οποία είναι όμορφη με ατσουμπαλο σωματακι και δεν έχει μεγάλα βυζιά . Κοίτα να δεις κόντρα στα θέλω μου αλλά φίλε μου είναι θηλυκό και στα όλα της εντάξει και αυτό συμπαντικό για να κάνεις σχέση με μια γυναίκα.
Και τις λοξές σου για καμία βυζαρου την βγάζεις σε κανένα call girl massage girl αυτά
 

Hid17

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
3
Like
3
Πόντοι
0
Η γυναίκα καταρχάς πρέπει να έχει ωραίο κώλο (που τις περισσότερες φορές αυτό σημαίνει πως γυμνάζεται)!
Αν έχει και ένα μέτριο μέγεθος βυζί είναι πένα!! Δεν θέλεις νομίζω κάτι που φτάνει στο πάτωμα άλλωστε!
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.426
Πόντοι
216
Παντως, το εν λογω θεμα, ειναι εμμονη. Πως λεμε, 'αρρωστια'.

Χιλια καλα να εχει καποια, αν ειναι εμπρος 'πλακα', απορριπτεται...

Δυστυχως, και λεω το δυστυχως γιατι δεν θα επρεπε να ειναι ετσι,
για μια κατηγορια ανδρων, το μεγεθος οχι απλα μετραει, αλλα παραμετραει.
:(
 
Τελευταία τροποποίηση:

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.426
Πόντοι
216
Έφτασε η στιγμή να ζητήσω την γνώμη των ειδικών σεξοψυχολόγων του Μπου.

Από μικρός δεν είχα ποτέ πρόβλημα με γκόμενες. Δεν είχα πρόβλημα να την πέσω, να έχω σχέση, να γαμησω κτλ κτλ. Έχω κάνει αρκετές σχέσεις και αρκετές ξεπέτες έως τώρα. Για όλες περήφανος και γεμάτος... Μεγαλώνοντας όμως, συνειδητοποιώ ότι ΠΟΤΈ δεν είχα κοπέλα, γκόμενα ή όπως θες πες το, με μεγάλα βυζιά...
Ειδικότερα τον τελευταίο χρόνο, με το που βλέπω βυζιά σχεδόν μου τρέχουν τα σάλια. Ακόμα και κάνα 2-3 φορές σε μπου, επέλεγα κωλάρες χωρίς να δίνω σημασία στο μπούστο. Και τώρα βλέπω μεγάλο βυζί (όχι πολύ πολύ μεγάλο) και παθαίνω πλάκα!!

Ξέρω μικρός δεν βυζαξα και έχω διαβάσει για έναν σύνδρομο στέρησης... Αλλά ακόμα και αυτό θα έπρεπε να το είχα πάντα... Αλλά συμβαίνει μόνο τελευταία..
Μήπως είναι ηλικία;;
Έχετε να προτείνετε κάτι;;;
Έχω ελπίδες;

Που κατεληξες τελικα; Υπαρχει συμπερασμα;
 

Ex-Loverman

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2022
Μηνύματα
72
Like
172
Πόντοι
0
Καλησπέρα.

Θυμάμαι πηδούσα μια συνάδελφο στο σπίτι της στον πειραια με θέα το λιμάνι .Ήμουν στον καναπέ και ανεβοκατέβαινε επάνω μου .Φορούσε σουτιέν.Της είπα να το βγάλει 2 με 3 φορές και το αρνήθηκε όλες Τελικά την έπεισα και το έβγαλε.

Καλύτερα να μην είχε γίνει αυτό.Πλακα.Οταν λέμε πλάκα,εννοούμε πλάκα.Μονο η καβλωμενη ρώγα προεξείχε.

Τέλειο πρόσωπο,πολύ ωραίος κωλος αλλά μηδέν βυζί .Δεν θα μπορούσα ποτέ να κάνω σχέση μαζί της.

Στο τέλος της ημέρας αυτό που μετράει για τον καθένα προσωπικά είναι αν τον καβλωνει η γκόμενα που πηδάει.

Μικρά βυζιά..Μεγάλα βυζιά,μικρά χείλη,μεγάλα χείλη...Σημασία έχει να καυλωνεις.
Στο σεξ όλα είναι υποκειμενικά..Αρκεί να περνάνε καλά οι δύο(ή και παραπάνω).

Θα τα ξαναπούμε.
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.023
Like
11.873
Πόντοι
2.256
Αγαπητε σε καταλαβαινω απολυτα, η μεγαλη εκτιμηση που τρεφω στα μεγαλα βυζια μου εδωσε τη χαρα να γνωρισω δυνατο gilfadi (με εγγονια), 58ρα.Πολυ γλυκο προσωπο,ωραιο ατομο ,με πολυ δυνατες στητες ακομα βυζαρες και δυνατο κωλο.Δεν το μετανιωσα καθολου,πολυ διακριτικη και συναντησεις μονο σπιτι της για το συγκεκριμενο σκοπο
 

aris pa

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
46
Like
5.302
Πόντοι
5.646
Αγαπητε σε καταλαβαινω απολυτα, η μεγαλη εκτιμηση που τρεφω στα μεγαλα βυζια μου εδωσε τη χαρα να γνωρισω δυνατο gilfadi (με εγγονια), 58ρα.Πολυ γλυκο προσωπο,ωραιο ατομο ,με πολυ δυνατες στητες ακομα βυζαρες και δυνατο κωλο.Δεν το μετανιωσα καθολου,πολυ διακριτικη και συναντησεις μονο σπιτι της για το συγκεκριμενο σκοπο
Από βυζί θα έσκιζε η μεγάλη έτσι;
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.023
Like
11.873
Πόντοι
2.256
Από βυζί θα έσκιζε η μεγάλη έτσι;
Ειναι απιστευτο, αφου τη πειραζω και της λεω πως εχει κορμι βγαλμενο απο τσοντα.Αν δεχθει μπορει να εχω υλικο απο εβδομαδα να ανεβασω,ειναι πολυ θερμη και λογικα θα γουσταρει φωτογραφηση
 

aris pa

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
46
Like
5.302
Πόντοι
5.646
Ειναι απιστευτο, αφου τη πειραζω και της λεω πως εχει κορμι βγαλμενο απο τσοντα.Αν δεχθει μπορει να εχω υλικο απο εβδομαδα να ανεβασω,ειναι πολυ θερμη και λογικα θα γουσταρει φωτογραφηση
Φοβερή φάση...
 

kavlalex

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.008
Κριτικές
5
Like
5.407
Πόντοι
1.336
Αγαπητε σε καταλαβαινω απολυτα, η μεγαλη εκτιμηση που τρεφω στα μεγαλα βυζια μου εδωσε τη χαρα να γνωρισω δυνατο gilfadi (με εγγονια), 58ρα.Πολυ γλυκο προσωπο,ωραιο ατομο ,με πολυ δυνατες στητες ακομα βυζαρες και δυνατο κωλο.Δεν το μετανιωσα καθολου,πολυ διακριτικη και συναντησεις μονο σπιτι της για το συγκεκριμενο σκοπο
Αν και γενικά μου αρέσουν τα πιπινια, μια τέτοια φάση πρέπει να είναι πολύ καλή αν την καταφέρει κανείς!
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.023
Like
11.873
Πόντοι
2.256
Αν και γενικά μου αρέσουν τα πιπινια, μια τέτοια φάση πρέπει να είναι πολύ καλή αν την καταφέρει κανείς!
Εγω προτιμάω το μεσαιο κοινο 30-45 αλλα παντα ειχα απωθημενο να δοκιμασω μια 55+. Επειδη μου άρεσε και ειναι πολυ ωραιος τυπος εκανα κινηση και δεν επεσα εξω.Αναμενονται εντονες "συναντησεις" με την απολαυση να τα "δινεις" οπου θελεις ελευθερα
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.537
Like
17.652
Πόντοι
3.656
Τι κοιτάω ......

mm-leggy-marine-park-model-2014-02-07-bk02_i.jpg
 
OP
OP
Loukoum4s

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
554
Like
1.411
Πόντοι
206

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.426
Πόντοι
216
Καλησπέρα.

Θυμάμαι πηδούσα μια συνάδελφο στο σπίτι της στον πειραια με θέα το λιμάνι .Ήμουν στον καναπέ και ανεβοκατέβαινε επάνω μου .Φορούσε σουτιέν.Της είπα να το βγάλει 2 με 3 φορές και το αρνήθηκε όλες Τελικά την έπεισα και το έβγαλε.

Καλύτερα να μην είχε γίνει αυτό.Πλακα.Οταν λέμε πλάκα,εννοούμε πλάκα.Μονο η καβλωμενη ρώγα προεξείχε.

Τέλειο πρόσωπο,πολύ ωραίος κωλος αλλά μηδέν βυζί .Δεν θα μπορούσα ποτέ να κάνω σχέση μαζί της.

Στο τέλος της ημέρας αυτό που μετράει για τον καθένα προσωπικά είναι αν τον καβλωνει η γκόμενα που πηδάει.

Μικρά βυζιά..Μεγάλα βυζιά,μικρά χείλη,μεγάλα χείλη...Σημασία έχει να καυλωνεις.
Στο σεξ όλα είναι υποκειμενικά..Αρκεί να περνάνε καλά οι δύο(ή και παραπάνω).

Θα τα ξαναπούμε.

Ηξερε....εμ, στοιχειωδως ο ανδρας κατι θελει να δει/να βρει....κι αυτη, ηξερε....γι'αυτο δεν το εβγαζε....
 

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.993
Like
7.392
Πόντοι
1.056
Το μέγεθος του βυζιού εξαρτάται από τις γυναικείες ορμόνες. Όσο περισσότερες τόσο πιο μεγάλο.
Όμως και ο χαρακτήρας επηρεάζεται από τις ορμόνες. Άρα όσο πιο μεγάλο βυζί βλέπεις τόσο πιο γυναικεία συμπεριφορά έχει η γυναίκα. Γυναικεία εννοώ "μαμαδίστικη", γυναίκα παλαιών εποχών, μιλφορωσιδικού τύπου, όχι πουτανάκι.

Το πουτανάκι-φεμινίστρια-ανεξάρτητη γυναίκα που έχει όνειρο να κάνει μόνη της παιδί στα 40 έχει πλακέ βυζί γιατί δεν δούλεψαν οι ορμόνες στην εφηβεία. Οι λόγοι μπορεί να είναι γενετικοί αλλά και από κάποια συμπεριφορα (π.χ. δίαιτα, καφέδες, κάπνισμα). Δεν μας νοιάζει όμως, απλώς κοιτάμε τα βυζιά και ξέρουμε ποια κάνει για γυναίκα.

Άλλο μπόνους του μεγάλου βυζιού είναι ότι η κοπέλα είναι κολπικιά και θα της αρέσει το παραδοσιακό σεξ με διείσδυση. Ενώ με πλακέ βυζί είναι "κλειτοριδικές" (θέλουν να παίζουν το πουλάκι τους όπως οι άντρες δηλαδή) και συνήθως ανοργασμικές στο σεξ με διείσδυση. Αυτές είναι που πάνε συνέχεια κόντρα τον άντρα και πρήζουν αρχίδια.

:woldman:
Έχεις περιγράψει όλες τις πρώην μου...

Έτσι ακριβώς είναι.!!

Τα σέβη μου.! :hi:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.042
Κριτικές
9
Like
12.991
Πόντοι
3.836
τα είχα με μία που είχε βυζάρες χωρίς όμως να είναι τοφάλα. Ήταν αυτό που λέμε με καμπύλες. Πολύ καλά γαμήσια, ήταν και εύκολη. Το πρόβλημα είναι ότι έπαιζαν σοβαρά ψυχολογικά μάλλον κληρονομικά και κάποια στιγμή δεν πήγαινε άλλο και τη σχόλασα. Για να καταλάβετε η γυναίκα είναι 45 και την παρακολουθεί ψυχίατρος ενώ κάνει και απεξάρτηση από τον αλκοολισμό, δηλαδή πολύ χοντρά προβλήματα.
 
OP
OP
Loukoum4s

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
554
Like
1.411
Πόντοι
206
Το μέγεθος του βυζιού εξαρτάται από τις γυναικείες ορμόνες. Όσο περισσότερες τόσο πιο μεγάλο.
Όμως και ο χαρακτήρας επηρεάζεται από τις ορμόνες. Άρα όσο πιο μεγάλο βυζί βλέπεις τόσο πιο γυναικεία συμπεριφορά έχει η γυναίκα. Γυναικεία εννοώ "μαμαδίστικη", γυναίκα παλαιών εποχών, μιλφορωσιδικού τύπου, όχι πουτανάκι.

Το πουτανάκι-φεμινίστρια-ανεξάρτητη γυναίκα που έχει όνειρο να κάνει μόνη της παιδί στα 40 έχει πλακέ βυζί γιατί δεν δούλεψαν οι ορμόνες στην εφηβεία. Οι λόγοι μπορεί να είναι γενετικοί αλλά και από κάποια συμπεριφορα (π.χ. δίαιτα, καφέδες, κάπνισμα). Δεν μας νοιάζει όμως, απλώς κοιτάμε τα βυζιά και ξέρουμε ποια κάνει για γυναίκα.

Άλλο μπόνους του μεγάλου βυζιού είναι ότι η κοπέλα είναι κολπικιά και θα της αρέσει το παραδοσιακό σεξ με διείσδυση. Ενώ με πλακέ βυζί είναι "κλειτοριδικές" (θέλουν να παίζουν το πουλάκι τους όπως οι άντρες δηλαδή) και συνήθως ανοργασμικές στο σεξ με διείσδυση. Αυτές είναι που πάνε συνέχεια κόντρα τον άντρα και πρήζουν αρχίδια.

:woldman:
Εγώ δια διαφωνήσω, αλλά ποιός είμαι εγώ που θα διαφωνήσω και πούτσες μπλε χαχααχχααχαχ
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.426
Πόντοι
216
Το μέγεθος του βυζιού εξαρτάται από τις γυναικείες ορμόνες. Όσο περισσότερες τόσο πιο μεγάλο.
Όμως και ο χαρακτήρας επηρεάζεται από τις ορμόνες. Άρα όσο πιο μεγάλο βυζί βλέπεις τόσο πιο γυναικεία συμπεριφορά έχει η γυναίκα. Γυναικεία εννοώ "μαμαδίστικη", γυναίκα παλαιών εποχών, μιλφορωσιδικού τύπου, όχι πουτανάκι.

Το πουτανάκι-φεμινίστρια-ανεξάρτητη γυναίκα που έχει όνειρο να κάνει μόνη της παιδί στα 40 έχει πλακέ βυζί γιατί δεν δούλεψαν οι ορμόνες στην εφηβεία. Οι λόγοι μπορεί να είναι γενετικοί αλλά και από κάποια συμπεριφορα (π.χ. δίαιτα, καφέδες, κάπνισμα). Δεν μας νοιάζει όμως, απλώς κοιτάμε τα βυζιά και ξέρουμε ποια κάνει για γυναίκα.

Άλλο μπόνους του μεγάλου βυζιού είναι ότι η κοπέλα είναι κολπικιά και θα της αρέσει το παραδοσιακό σεξ με διείσδυση. Ενώ με πλακέ βυζί είναι "κλειτοριδικές" (θέλουν να παίζουν το πουλάκι τους όπως οι άντρες δηλαδή) και συνήθως ανοργασμικές στο σεξ με διείσδυση. Αυτές είναι που πάνε συνέχεια κόντρα τον άντρα και πρήζουν αρχίδια.

:woldman:

Αραγε να εχει γινει και καμια επιστημονικη μελετη που να τα τεκμηριωνει αυτα;
Εγω θεωρω οτι τα λες σωστα και εχεις δικιο.
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.023
Like
11.873
Πόντοι
2.256
Εγω παντως οσες βυζαρουδες γνωρισα και καλα γαμησια εκαναν και ωραια τυπακια ηταν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom