Νέα

Βυζοστέρηση alert

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loukoum4s
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσο σας ενδιαφέρουν τα βυζιά;

  • Θέλω να έχει βυζάρες

  • Θέλω να έχει μπαλκόνια

  • Μικρό βυζί

  • Δεν τα κοιτάζω ποτέ

  • Μόνο κώλο


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
275
Like
1.246
Πόντοι
201
Το μέγεθος του βυζιού εξαρτάται από τις γυναικείες ορμόνες. Όσο περισσότερες τόσο πιο μεγάλο.
Όμως και ο χαρακτήρας επηρεάζεται από τις ορμόνες. Άρα όσο πιο μεγάλο βυζί βλέπεις τόσο πιο γυναικεία συμπεριφορά έχει η γυναίκα. Γυναικεία εννοώ "μαμαδίστικη", γυναίκα παλαιών εποχών, μιλφορωσιδικού τύπου, όχι πουτανάκι.

Το πουτανάκι-φεμινίστρια-ανεξάρτητη γυναίκα που έχει όνειρο να κάνει μόνη της παιδί στα 40 έχει πλακέ βυζί γιατί δεν δούλεψαν οι ορμόνες στην εφηβεία. Οι λόγοι μπορεί να είναι γενετικοί αλλά και από κάποια συμπεριφορα (π.χ. δίαιτα, καφέδες, κάπνισμα). Δεν μας νοιάζει όμως, απλώς κοιτάμε τα βυζιά και ξέρουμε ποια κάνει για γυναίκα.

Άλλο μπόνους του μεγάλου βυζιού είναι ότι η κοπέλα είναι κολπικιά και θα της αρέσει το παραδοσιακό σεξ με διείσδυση. Ενώ με πλακέ βυζί είναι "κλειτοριδικές" (θέλουν να παίζουν το πουλάκι τους όπως οι άντρες δηλαδή) και συνήθως ανοργασμικές στο σεξ με διείσδυση. Αυτές είναι που πάνε συνέχεια κόντρα τον άντρα και πρήζουν αρχίδια.

:woldman:
Ενδιαφέρουσα προσέγγιση. Η δικιά μου με βυζι 1,5 και γυμνασμένη χύνει σαν τρελή κολπικά, σε σημείο να έχει συνεχόμενους οργασμούς για 1 ώρα, όσο άντεχα δλδ, με αποτέλεσμα να κοκκινήσει το μουνί της από την τριβή και να της έρθει λιποθυμία. Βέβαια, ο κλειτοριδικός οργασμός της στο γλύψιμο είναι έκρηξη ηφαιστείου. Τώρα στα 50 έχει τέτοια ευαισθησία η κλειτορίδα της που θέλει 20λεπτη προετοιμασία για πήδημα.
Αλλά είναι μαμά με τα όλα της, γεννημένη μητέρα. Η εξαίρεση του κανόνα;
 

zamboniaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2022
Μηνύματα
7
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
280
Τα βυζιά προσφέρουν πολλά έξτρα στο σεξ, είναι το κάτι παραπάνω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.426
Πόντοι
216
Κα
Λοιπόν φιλαράκι πρόσφατα εμένα μου έτυχε μια βυζαρου μαμά χωρισμένη και εγώ εξάλλου στην ίδια κατάσταση. Να κάνουμε κάτι . Όμορφη βυζαρου αλλά είχε ένα θέμα ρε μάν περπατούσε σαν άντρας φορούσε τακούνια και περπατούσε σαν οικοδόμος.
Ξενερα μεγάλη και με ελαφρά την έκανα μετά από την δοκιμή βέβαια.

Τελικα, θελουμε μια ισορροπια στο ατομο με το οποιο θα κανουμε κατι. Εκει δεν καταληγουμε;
 
OP
OP
Loukoum4s

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
554
Like
1.411
Πόντοι
206
Λοιπόν φιλαράκι πρόσφατα εμένα μου έτυχε μια βυζαρου μαμά χωρισμένη και εγώ εξάλλου στην ίδια κατάσταση. Να κάνουμε κάτι . Όμορφη βυζαρου αλλά είχε ένα θέμα ρε μάν περπατούσε σαν άντρας φορούσε τακούνια και περπατούσε σαν οικοδόμος.
Ξενερα μεγάλη και με ελαφρά την έκανα μετά από την δοκιμή βέβαια.
Αν όμως ήσουν εργολάβος και έψαχνες για εργάτες, θα την έπαιρνες;
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.426
Πόντοι
216
οι ερευνες λενε οτι οι ανδρες γουσταρουν τα βυζια επειδη αυτα συνδεονται με τον θηλασμο στην βρεφικη τους ηλικια. στη δικη σου περιπτωση η επιστημονικη αποψη ανατρεπεται .οδηγουμαστε στο συμπερασμα οτι ειναι απο στερηση . δεν ειναι ανησυχητικο αδερφε. αντιθετως θα ελεγα . προσεξε μονο μην πας απο το ενα ακρο στο άλλο αποτομα . με ρεγουλα .ξεκινα με 2-2,5 ρια και προχωρα το σιγα σιγα μεχρι να βρεις το νουμερο που σου ταιριαζει .αν το τερματισεις και δεν βρεις ακρη , ξεκινα το απο την αρχη .
ρε τι τραβαμε ...?

Ωραια αναλυση.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.426
Πόντοι
216
Ενδιαφέρουσα προσέγγιση. Η δικιά μου με βυζι 1,5 και γυμνασμένη χύνει σαν τρελή κολπικά, σε σημείο να έχει συνεχόμενους οργασμούς για 1 ώρα, όσο άντεχα δλδ, με αποτέλεσμα να κοκκινήσει το μουνί της από την τριβή και να της έρθει λιποθυμία. Βέβαια, ο κλειτοριδικός οργασμός της στο γλύψιμο είναι έκρηξη ηφαιστείου. Τώρα στα 50 έχει τέτοια ευαισθησία η κλειτορίδα της που θέλει 20λεπτη προετοιμασία για πήδημα.
Αλλά είναι μαμά με τα όλα της, γεννημένη μητέρα. Η εξαίρεση του κανόνα;

Μαλλον ειναι εξαιρεση...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom