Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (0 μέλη και 55 επισκέπτες)

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Αυτο το ποστ ειναι αντιγραφη απο αλλο thread, αλλα πρεπει να μπει και εδω.

Τσάρκα στην Φυλής Τετάτη απόγευμα. Αποφάσισα να καταθέσω Φυλής 92 σε μία Τσέχα νταρντάνα που οι βυζάρες της μου κίνησαν την περιέργεια. ΔΕΝ ΜΕΤΑΝΟΙΩΣΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΘΩΣ ΠΕΡΑΣΑ ΠΕΡΙΦΗΜΑ... Απεύλασα τις βυζάρες της στο ισπανικό ενώ και στο τσιμπούκι ήταν ρουφήχτρα. Η κοπέλα άξιζε τα λεφτά της και με το παραπάνω...χωρίς βιασύνη και χαμογελαστή ενώ οι βυζάρες της ήταν το κάτι άλλο. Τέτοια πουτανάκια με κάνουν να τιμώ ξανά και ξανά την Φυλης. ΤΟ όνομα της είναι Νικόλ και κάνει και ΣΕΞ ΣΟΟΥ και 69 από ότι μου είπε. Δουλεύει και το πρωί της Παρασκευής στο ίδιο μέρος και θα προσπαθήσω να την ξανατιμήσω ;)

Η νταρντανα εχει πραγματι ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ βυζαρες (και γνησιες), πρεπει να ειναι νουμερο 6 και ανω. Παρασκευη σημερα, επιβεβαιωνω το συναγωνιστη (ηταν εκει).
Επισης εμαθα οτι θα ειναι στο ιδιο στεκι (Φ92) και την Τριτη το πρωϊ.

Μιλαμε για γυναικα με τεραστιες βυζαρες και ΟΜΟΡΦΗ, οχι τις χοντρες της Τροφωνιου. Συν η καλη περιποιηση (οπως ειπε και ο mounolatris), αρα τι θελετε ρε παιδια?
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Αμα παω Αθηνα απο μεσα Σεπτεμβρη μπορει να περασω απο Λαουρα φαινεται υποσχομενη... :sunglasses:
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
Ρε παιδιά, έλεος με την παραπληροφόρηση... Αυτή η Λάουρα σε πόσα ταμπλώ το παίζει; Διαβάζω κριτικές για μια Λάουρα και στο 11 και στο 13 (άλλο που πήγα και δεν ήταν σε κανένα από τα δύο)... Τέλος πάντων, έχει κανένας συναγωνιστής υπ' όψη του τίποτα για διακοπές ή μετακίνηση;
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Η νταρντανα εχει πραγματι ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ βυζαρες (και γνησιες), πρεπει να ειναι νουμερο 6 και ανω.

6;;; :o Έχεις επίγνωση του τι λες; :think: Μακάρι φίλε αλλά βυζοφενάκη μου φαίνεται... :'( :boobies: :'(
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
6;;; :o Έχεις επίγνωση του τι λες; :think: Μακάρι φίλε αλλά βυζοφενάκη μου φαίνεται... :'( :boobies: :'(

Ξέρω τι λεω, γιατι την Παρασκευή τα πιασα.

Δεν εχεις παρα να πας μια βολτα, αν θυμαμαι καλα μου ειπε οτι θα ειναι παλι εκει την Τριτη το πρωϊ.
Με το username που εχεις, μαλλον θα εχεις πετυχει διανα!
Και μετα μας λες και τις δικες σου εντυπωσεις.

 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Καμια ενημέρωση για τη συγκεκριμένη στη Φ92 έχουμε; Θα ειναι και αυτή την Τρίτη εκεί;
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
να μαι κι εγώω....
Χαιρετισμούς σε όλους τους συναδέλφους βυζοσυβαγωνιστές.....

επιστροφή από τις διακοπές...

ελπίζω να καλυτερέψει η αγορά φέτος...

είδωμεν....
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
μακαρη φιλε !!!!!!!!!
καλως μας γυρεσες !!!!!!!!!
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
να μαι κι εγώω....
Χαιρετισμούς σε όλους τους συναδέλφους βυζοσυβαγωνιστές.....

επιστροφή από τις διακοπές...

ελπίζω να καλυτερέψει η αγορά φέτος...

είδωμεν....

Γουέλκαμ μπακ Χιλ!!! :rockon:
Είχε βυζαρούδες εκεί που πήγες; Ο πεινασμένος :boobies: ονειρεύεται ε; :grin:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
είχε είχε..... και πολύ πέδιλο φίλε.....
όχι ακριβώς high heel, αλλά κάτι ήταν κι αυτό.... ;) ;)
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Πέρασα απο Φ92 και σήμερα καθώς κάποιος παραπάνω αναφέρει πως Τρίτη πρωί παίζει εκει μια βυζαρού και ειχα ξαναπεράσει και την Κυριακή αλλά μονο άβυζες βρήκα γενικώς και σε μερικά άλλα που μπήκα ολο αδύνατα άβυζα κοριτσάκια πίκρα...
 

dpierr

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Περασα και εγω απο την Φ92 για δω την νεα αφιξη αλλα τζιφος μια μικρουλα πολυ αδυνατη με ανυπαρκτο στηθος ηταν μεσα, καθως βρισκομουν ομως στην περιοχη ειπα να δω εαν παιζει τιποτα καλο.
Σε απεναντι σπιτι ηταν μια ξανθια ( με συγχωρειτε που δεν ξερω ονοματα αλλ ποτε δεν ρωταω αν δεν πει η τσατσα) ψηλη με αρκετα μεγαλο στηθος, φυσικα δεν ηταν 5-6 αλλα ειχε ικανοποιητικο συνολο και ηταν και ομορφουλα, οπως και διπλα απο την Φ92 σε οροφο ειχε μια μελαχροινη με μεγαλο στηθος θα ελεγα οτι ηταν 4αρι αλλα η συμπεριφορα της στους υποψηφιους πελατες δεν ηταν και η καλυτερη, γενικοτερα στην περιοχη ειδα πολλες μικρουλες αλλα βυζι τιποτα ολες ηταν πλακα οπως προανεφερε και ο συναγωνιστης. 
 

Επισκέπτης
Σχετικά με την Νικολ στο Φ92 είναι δυσκολο να την πετύχουμε γιατί αλλάζει βάρδιες.Αυτό που πρέπει να γινει είναι οτι οποιος την πετύχει να την ρωτήσει πότε θα είναι πάλι και να ποστάρει αμέσως εδω.Σημερα πάντως το πρωί δεν έιναι
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Πέρασα χθές και δεν ήξερε ούτε ο τσάτσος πότε θα πάει πρωί η απόγευμα
Σχετικά με την Νικολ στο Φ92 είναι δυσκολο να την πετύχουμε γιατί αλλάζει βάρδιες.Αυτό που πρέπει να γινει είναι οτι οποιος την πετύχει να την ρωτήσει πότε θα είναι πάλι και να ποστάρει αμέσως εδω.Σημερα πάντως το πρωί δεν έιναι
 

Επισκέπτης
Σε πρωινες εφόδους τιποτα για τη Νικόλ....δυστυχως
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.347
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Σε πρωινες εφόδους τιποτα για τη Νικόλ....δυστυχως
μα καλά δε διαβάσατε την κριτική μου; θα σας μαλώσω! είπαμε, την Νικόλ που ψάχνετε την είχα πετύχει την Τρίτη απόγευμα!
 

Επισκέπτης
Βρε τη διαβάσαμε αλλά δεν ειναι ουτε απόγευμα, τι να κανουμε ?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Συναγωνιστές ξέρει κανείς αν η Λάουρα-Τζούλια θα είναι στο πόστο της αυτήν την εβδομάδα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom