Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (0 μέλη και 36 επισκέπτες)

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
Και για να μιλαμε με την γλωσσα των αριθων τι νουμερο βυζομπαλλα εχει η Ειρηνη και τι η Λαουρα????
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.889
Πόντοι
266
Anatol για πήγαινε στην Hofer 19 για την Veronica .Πως και το εχασες αυτό και πες μου εντυπώσεις .Οσο για εδω τα ιδια Παντελακη μου τα ιδια Παντελή μου

Δυστυχώς, φίλε Zara δεν προλαβαίνω...Άσε που έχω βάλει υποθήκη και το μισθό του Αυγούστου...τραγική κατάσταση...
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.889
Πόντοι
266
Anatol για πήγαινε στην Hofer 19 για την Veronica .Πως και το εχασες αυτό και πες μου εντυπώσεις .Οσο για εδω τα ιδια Παντελακη μου τα ιδια Παντελή μου

Μόλις τώρα την είδα στο BUSENLADIES.DE. Πολλά υποσχόμενη. Το J μετράει. Και από Σιβηρία...Την τύχη μου μέσα....
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Αγαπητοί συμμαστολάτρεις,
                        παρακαλώ χρησιμοποιείτε με φειδώ τα νούμερα μην τρέχουμε από εδώ και από εκεί αδίκως. Είναι πολύ κρίσιμη η διαφορά του 4 με το 5. Είναι material που λένε και οι γραμματιζούμενοι. Δεν είναι 2 με 3 ή 1 με 2. Εκεί είμαι αδιάφορος. Αυτό όμως το ένα μαμημένο νούμερο είναι ικανό να με κάνει να πάρω τους δρόμους να ψάξω να το βρω. Το 4 το βρίσκεις αλλά το 5 θέλει ψάξιμο πολύ. Καλά και τα δύο, δε λέω αλλά το ένα είναι πολύ σπανιότερο. Είναι όπως η Porsche και Ferrari. Και τα δύο τα ψάχνουμε στο δρόμο αλλά το δεύτερο το πετυχαίνουμε σπανίως και το πρώτο λιγότερο σπανίως.
                        Ευχαριστώ για την κατανόηση!
                        Ένας Φυλήςυχος Πολίτης
                        ΥΓ: zaras27 +1
 

Gpoint

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
43
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
0
Καλησπερα ο Ιουλιος καλα κρατει  αλλωστε λιγο πολυ ολοι σε καμμια παραλια η με καλη παρε θα τη βγαζουμε αλλα η μανια για βυζοπουλεν ειναι αρρωστεια και δυσκολα φευγει...τιποτα νεο στα περιξ ρε παιδια :boobies: δε το βλεπω..... :headbang:καλα να περνατε οσοι ειστε αθηνα και μη...
 

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
Παιδες ΛΑΟΥΡΑ-ΕΙΡΗΝΗ δουλευουν η την εχουν κανει για τιποτα μπανακια?
Τιμησε κανεις προσφατα καποια απο τισ δυο??
 

akntam

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες ΛΑΟΥΡΑ-ΕΙΡΗΝΗ δουλευουν η την εχουν κανει για τιποτα μπανακια?
Τιμησε κανεις προσφατα καποια απο τισ δυο??
Τίμησα Λάουρα την Παρασκευή το μεσημέρι. Δουλεύει κανονικά το γνωστό ωράριο πρωί δηλαδή μέχρι 5 απόγευμα
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
για πε για πε????

πάντως έπρεπε να δουλευει απόγευμα...
 

Επισκέπτης
Ενημέρωση για αποφυγη .Στο Αγκύρας και Ατταλειας γωνία είναι μια ξανθιά με κοντό μαλλί με 3μισαρι .Ενυπωσιακή στην είσοδο αλλά προς αποφυγή μέσα .Νομίζω την λένε Αλεξάνδρα αν θυμάμαι .
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Μέρα βυζοσκάουτινγκ η σημερινή αξιότιμοι συνάδελφοι. Αλλά τι βυζοσκάουτινγκ να κάνει κανείς στην Ελλαδίτσα που, όπως σε όλους τους τομείς έτσι και σ’αυτόν, είναι ουραγός... :headbang:
Αηδιασμένος λοιπόν απ’την αποτρόπαια αυτή κατάσταση, ξεκίνησα και πάλι για τη δοκιμασμένη και αξιόπι(τσιλι)στη βυζολύση ονόματι Τζούλια. Αφικνούμενος όμως στο γνωστό ίδρυμα, ώρα 11η πρωϊνή, δοκίμασα μια δυσάρεστη έκπληξη. Ήταν κλειστό! Νικόλα, λέω, τον ήπιαμε! :helpplea:
Δε το έβαλα όμως κάτω και είπα να δοκιμάσω την τύχη μου στα πέριξ της Λιοσίων. Το ταλαιπωρημένο μου κορμί έφτασε στο ρδέλο της οδού Αδάνων δοκιμάζοντας μια ευχάριστη έκπληξη αυτή τη φορά. Semi-βυζοπούλα (για τα δεδομένα μας πάντα) ονόματι Μαρία, εκ Πολωνίας ορμώμενη (υπόψιν δεν είναι πρωτοεμφανιζόμενη αλλά επανεμφανιζόμενη). :rockon:
Βυζί οριακά 4άρι θα έλεγα, αλλά σίγουρα ικανό να σε κάνει να βγάλεις το 20ευρω χωρίς ενδοιασμούς. Εκτός βυζιού, το Μαράκι είναι ζουμπουρλούδικο με πιασίματα στα κατάλληλα σημεία. Στην ταμπακιέρα τώρα... αφήνει αβασάνιστα γλύψιμο στις βυζάρες, δαχτυλάκι στις μουνοχειλάρες και ανεβαίνει από πάνω (η αγαπημένη στάση όλων των βυζοείλωτων υποθέτω). :boobies:
Το μόνο αρνητικό ότι... χμμμμμμμ... πως να το πω... ε θα το πω ρε παιδιά με όλο το σεβασμό που τρέφω στην κοπέλα... μύριζε λίγο... κατιτίς δηλαδή... μουνίλα (Μουνίλα μάντεψε ποιον σκέφτηκα ρε :dancing:)! Αλλά θα μου πείτε αυτές είναι ποταπές λεπτομέρειες σε σχέση με τα βυζιά της! Εν κλειτορίδι, είναι μια καλή περίπτωση για όσους βαρέθηκαν τα γνωστά βυζοπουλέν... :thumbsup:
Αφού συνουσιάστηκα λοιπόν με τη Μαιρούλα, είπα να περάσω στο γυρισμό από Τροφωνίου μπας και είχε ανοίξει. Και ναι ήταν ανοιχτό! Και ναι ως βυζοπρεζάκιας μπήκα στο καπάκι για να πάρω δεύτερη δόση! Για άλλη μια φορά άφησα τη Τζούλια να ασελγήσει πάνω στο πουλί μου και δε το μετάνιωσα! Αφήστε που χτύπησε και κάτι τατουάζια η μανδάμ και έγινε ακόμα πιο καυλωτικιά άμα λάχει ναούμ! :knockinb:
That's all folks...

Με αγωνιστικούς βυζοχαιρετισμούς!!! :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Nα ξέρετε η Τζούλια ανοιγει πάντα μετά τις 11 11μισι 12 παρά εκει.
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
γεια σου ρε dim και συ στο βυζομαρτυριο βλεπω ...
αρρωστακι και συ....

 

Gpoint

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
43
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
0
Ωραιος ο συναγωνιστης βυζολαγνος αρχηγος με τη περιγραφη του λεμε....... :boobies:
 

Επισκέπτης
Καβλώσαμε πάλι με την Λάουρα ....Να δούμε πότε θα καβλώσουμε και με καμιά νέα είσοδο.Πάντως φίλοι μου στην αλληλογραφία που εχω με αυτές απ εξω που εχουμε πει μιλάμε ερημος .Δεν ερχονται με τίποτα ! Χρυσές τις εχω κάνει !!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Είχα καύλες σήμερα, πέρναγα από Τροφωνίου και...

παρκάρω, και μπαίνω στο 13 αριστερά!!

Ήταν η Τζούλια, όπως μου είπε βυζαρού με τα 2 8ρια  :boobies: :boobies:

αράζω στο δωμάτιο, καθαρό κρεββάτι, και μετά από λίγο έρχεται...

μου βάζει καπότα και αρχίζει την πίπα με γλύψιμο στις μπάλες... ΚΑΥΛΑ λεμε παιδά..... :rockon: :rockon: :rockon:

ανεβαίνει από πάνω με θέα τα 8ρια της.... :boobies: :boobies: όπου ρε σεις... βαριά ήταν.. :2funny:

μετά ανάσκελα όπου της παρέδωσα το "εμπόρευμά μου"!!!! :dancing: :dancing:

αυτάαα......


ρε παιδιά.... η Λάουρα ποια είναι τελικά;;;;
αυτή νόμιζα πως είναι.....

πάντως, η Αγάπη κάνει λιγάκι καλύτερη περιποίηση.... ;)
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Είχα καύλες σήμερα, πέρναγα από Τροφωνίου και...

παρκάρω, και μπαίνω στο 13 αριστερά!!

Ήταν η Τζούλια, όπως μου είπε βυζαρού με τα 2 8ρια  :boobies: :boobies:

αράζω στο δωμάτιο, καθαρό κρεββάτι, και μετά από λίγο έρχεται...

μου βάζει καπότα και αρχίζει την πίπα με γλύψιμο στις μπάλες... ΚΑΥΛΑ λεμε παιδά..... :rockon: :rockon: :rockon:

ανεβαίνει από πάνω με θέα τα 8ρια της.... :boobies: :boobies: όπου ρε σεις... βαριά ήταν.. :2funny:

μετά ανάσκελα όπου της παρέδωσα το "εμπόρευμά μου"!!!! :dancing: :dancing:

αυτάαα......


ρε παιδιά.... η Λάουρα ποια είναι τελικά;;;;
αυτή νόμιζα πως είναι.....

Φίλτατε έκανες παρτούζα χωρίς να το ξέρεις!!! :dancing: :dancing: :dancing:
Λάουρα=Τζούλια και Τζούλια=Λάουρα οπότε Heelover+Τζούλια+Λάουρα= :knockinb:

Υ.Γ. Είναι όντως βαριά τα ρημάδια αλλά στ'αρχίδια μας κάνουμε και άρση βυζιών!!! :boobies: :boobies: :boobies:
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Φίλτατε έκανες παρτούζα χωρίς να το ξέρεις!!! :dancing: :dancing: :dancing:
Λάουρα=Τζούλια και Τζούλια=Λάουρα οπότε Heelover+Τζούλια+Λάουρα= :knockinb:

Υ.Γ. Είναι όντως βαριά τα ρημάδια αλλά στ'αρχίδια μας κάνουμε και άρση βυζιών!!! :boobies: :boobies: :boobies:
XAXAXAXAXAXA εγραψες!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom