Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (4 μέλη και 42 επισκέπτες)

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Παιδιά ξέρει κανένας που δουλεύει η Ρίτα που ήτανε παλιά Ιουλιανού 71?  Την έχει πετύχει κανένας κάπου τώρα τελευταία?
-------

Stergio---  μαλλον ειναι και τώρα ακομα Ιουλιανου-
αλλά κυρίως θα την βρεις  ως Συλβια  στο Λουκιανού 20-- με τιμες στουντιο βεβαια... :(
βαρδιες  επ αυτου-- στο  site  με τις "κυρίες"... :)
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Παιδιά ξέρει κανένας που δουλεύει η Ρίτα που ήτανε παλιά Ιουλιανού 71?  Την έχει πετύχει κανένας κάπου τώρα τελευταία?
-------

Stergio---  μαλλον ειναι και τώρα ακομα Ιουλιανου-
αλλά κυρίως θα την βρεις  ως Συλβια  στο Λουκιανού 20-- με τιμες στουντιο βεβαια... :(
βαρδιες  επ αυτου-- στο  site  με τις "κυρίες"... :)

σωστος !!!!!!!!!!!!!!!!!
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Αυτό το ίδρυμα ανδρικής ευδαιμονίας εκεί στην Πατησίων 160 που είναι η Βίκυ - πρώην Ρομίνα - μοναδική βυζαρού στην πιάτσα είναι στούντιο ή μασατζίδικο; Τουτέστιν γαμάς με την πρώτη ή θέλει ιστορία η γκόμενα; Και αν ξέρετε ωράριο και πόσο πάει το μαλλί;
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Αυτό το ίδρυμα ανδρικής ευδαιμονίας εκεί στην Πατησίων 160 που είναι η Βίκυ - πρώην Ρομίνα - μοναδική βυζαρού στην πιάτσα είναι στούντιο ή μασατζίδικο; Τουτέστιν γαμάς με την πρώτη ή θέλει ιστορία η γκόμενα; Και αν ξέρετε ωράριο και πόσο πάει το μαλλί;
60E και με την πρώτη
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Kαι παρακατω λέει   σε άλλες  κριτικές  ( αν εννοείται πως είναι η ίδια) :rolleyes:  ότι έχει στητο.... 2μισαρι  :o :headbang: , έχει σωμα λαμπάδα, αγορίστικο κούρεμα κλπ κλπ  ...
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.238
Κριτικές
4
Like
1.861
Πόντοι
266
...Έλεος, ρε μάγκες...με 3άρια-που ο καθένας τα βλέπει σαν "βυζάρες" θα ασχολιόμαστε???
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Σωστά -- Το ...μεγεθος μετράει .. ! :)
 

Συνημμένα

  • casual57.jpg
    casual57.jpg
    263 KB · Εμφανίσεις: 49

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
αννα φυλης 59 ...

βυζάρες...
 

dr.proctor

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά ξέρει κανένας που δουλεύει η Ρίτα που ήτανε παλιά Ιουλιανού 71?  Την έχει πετύχει κανένας κάπου τώρα τελευταία?
-------

Stergio---  μαλλον ειναι και τώρα ακομα Ιουλιανου-
αλλά κυρίως θα την βρεις  ως Συλβια  στο Λουκιανού 20-- με τιμες στουντιο βεβαια... :(
βαρδιες   επ αυτου-- στο  site  με τις "κυρίες"... :)

Μπορεί κανείς να μου περιγράψει την εν λόγω Σύλβια από πλευράς εμφάνισης, ηλικίας, συμμετοχής και κυρίως βυζιού: Από τις φωτό στο σάιτ δεν μπορώ να καταλάβω πολλά, αλλά μου φαίνεται σαν σαραντάρα, όχι χοντρή, με κρεμαστό 4άρι, ισχύει; Επίσης θα ήθελα περιγραφή Γιούλης από το ίδιο κατάστημα ή τυχόν άλλης βυζαρούς που κατοικοεδρεύει εκεί.

Τέλος, μια Μαρία από Θαρύπου και από Θησέως (στούντιο) λέει τίποτα; Φαίνεται να έχει βυζάρες αλλά κατά τα άλλα αξίζει ή είναι μπάζο;
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Για την Μαρία -----οι ινφος  λένε-- Κλασσική Ελληνίδα  σαραντάρα πόρνη παλιας κοπής , μέτρια-- προσωπικά δεν την έχω πάρει
----
Για  την  Συλβια - Ριτα έχω γράψει πολλες ινφο και ποστς. Γνωστη  από παλιά Εξηκιου, Διδύμου , Ιουλ 71 κλπ
Ναι--- είναι ψηλη, ναι ειναι χοντρή ( κατά την  γνώμη  μου πολυ χοντρή),  αγύμναστη και με βυζαρες αλλλα πεσμένες
μολαταύτα έχει .. αλυσιδακι στο ποδι ..  :cheesy: :o
μετρια συμμετοχή-- πολυ παλιά καραβάνα .  Εχει θετικό  , το ότι αρεσει στον  φίλτατο Zero   :)
----
εναλλακτικες  :tits:  σε στουντιο . υπάρχουν-- σε ρδελα  λιγότερο, νομιζω
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.238
Κριτικές
4
Like
1.861
Πόντοι
266
...Χέστε τα, ρε...ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΗ υπόθεση οι βυζαρούδες στην Ελλάδα. ΤΕΛΕΙΑ και ΠΑΥΛΑ... 
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Eπίσης--
κριτικες για την ως ανω Μαρία που ρώτησε  ο φιλος-- εχει  εδω  ( ειναι και στο Σ 365)
-->
Κριτική από τον αγαπητό αλλά δυστυχη milf-fan που τον τσακωσε στα πρασα η κυρα του να εξιστορει τα κατορθωματα του εδω μεσα...  :headbang: :headbang: :headbang: Έκτοτε αγνοειται η "τυχη" του  :zombie:

Από τις κριτικες που μου εχουν εντυπωθει, λόγω του σοφου επιλογου της "Post coitum, animae tristeae -- μετά την συνουσίαν, αι ψυχαί θλιμμέναι εισί.". :<  Σοφη κουβεντα 

Επι του θεματος, αυτη την κυρα Μαρια την ειχα πετυχει κι εγω στο Θησεως 365. Μονο για οσους εχουν απωθημενα με καμια υπερβαρη σεξουλιαρα θεια τους απο τα παιδικα χρονια. Βουβαλα και λιγα λεει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom