Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 85 άτομα (9 μέλη και 76 επισκέπτες)

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Είδες εγω τί βυζοπουλες αναγκαζομαι να δοκιμαζω για χαρη σου? :birdman: :birdman: :birdman:
Πού κατηντησα γαμω την τυχη μου εγω ο Α-βυζολάγνος  :headbang: :headbang:
Σ'έκανα άνθρωπο ρέι!
URL]]
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Σ'έκανα άνθρωπο ρέι!http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Brutal/smilie_b_221.gif[/img[/URL]]
[/quote]
Καλησπερουδιααααααααααααααααααααααααααααααααα  :uzi: :uzi:
Τροπετανθρωπο μ εκανες  ;D , μεχρι και χαλι να με πατησει η ανιτα εχω γινει για παρτη σου  :o :o :o

Αντε τωρα που θα παντρευτεις το πουλεν σου  0:) 0:) , Μόνο ενας χορηγος θα μεινει να ερωτοτροπει με την Ζανα στην περγαμου(ποιος άραγεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε?)
 

dr.proctor

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Που υπάρχουν φωτογραφίες τις Κάρολαϊν?

Δεν θα τις βρεις σε αυτό το σάιτ αλλά σε άλλο ανταγωνιστικό που σου παρέχει το σχετικό link για να μπεις στο σάιτ του συγκεκριμένου στούντιο, μπορείς όμως και να μπεις κατευθείαν στο σάιτ του στούντιο, googlare το.
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Βριλλησου στουντιο  :boobies:

Η Μαντονα ειναι εκει (η μαλλον ηταν γιατι λειπει).. Η Καρολαιν ειναι Ισμηνης 2, αλλα οπως ειπα τα 'χει μικρυνει λογω ατυχηματος.. Τωρα ειναι 3αρια, πριν ηταν 4αρια..!
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Τιποατ το ιδιαιτερο απο καποιο απο τα πολλα site που εχω θα την ειδα και την εβαλα μπας και τι βρω και ζωντανα :2funny: :2funny: γιατι ειναι τοσες πολλές ολες που δεν ξερω πια εδω που να πρωτο παω ....Τεσπα  ολα καλα και στο κυνηγι ειμαστε οι αναμενοντας τη μαργαριτα της Καλυμνου να δουμε τα τεράστια....οπως λένε

Σημερα επεσα σε κατι harcore βιντεακια της Miosotis..! Δεν ηξερα οτι εχει κανει..!
Τι απιστευτες βυζαρες..! Λες να δουλευει κι αυτη ως εσκορτ..;
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Κ για οσους δεν την εχουν δει, αυτη ειναι η Καρολαϊν, πριν κ μετα τη σμικρυνση..
 

Συνημμένα

  • ΚΑΡΟΛΑΪΝ pic_1021912lathen.jpg
    ΚΑΡΟΛΑΪΝ pic_1021912lathen.jpg
    81,2 KB · Εμφανίσεις: 20
  • Κάρολαϊν pic_10211285581915912lathen.jpg
    Κάρολαϊν pic_10211285581915912lathen.jpg
    368,8 KB · Εμφανίσεις: 30

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.238
Κριτικές
4
Like
1.861
Πόντοι
266
Σημερα επεσα σε κατι harcore βιντεακια της Miosotis..! Δεν ηξερα οτι εχει κανει..!
Τι απιστευτες βυζαρες..! Λες να δουλευει κι αυτη ως εσκορτ..;

...Πιθανόν...αλλά λέει ότι ζει στη Δομινικανή Δημοκρατία (Μπανανία)...

 

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
:tits:Αυτη η Δομινικανη δημοκρατια βγαζει κατι βυζους διαστημικους οπως και η SA.Πρεπει να οργανωσουμε groupακια να κατεβουμε γιατι αλλιως  :fuck1:
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
Κ για οσους δεν την εχουν δει, αυτη ειναι η Καρολαϊν, πριν κ μετα τη σμικρυνση..

ρε παιδιά βρίσκω παλιές φωτο της Καρολάιν στο internet σαν μελαχρινή και οι οποίες δεν μοιάζουν καθόλου με την πρώτη (με τις βυζάρες) και αυτή με τις βυζάρες δεν μοιάζει πάλι με την δεύτερη αυτή εδώ που είναι ξαπλωμένη μπρούμητα και εμφανίζεται κ στο Γκρισσ Λειντις
τι στο διάλο συμβαίνει? τελικά σήμερα αν την έχει δει κανένας live πως είναι?
εντωμεταξύ σε ένα site την έχει γεννημένη το 88 άλλο το 86...
ρε φίλε σχοινοβάτη βοηθάς λίγο?
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
ρε παιδιά βρίσκω παλιές φωτο της Καρολάιν στο internet σαν μελαχρινή και οι οποίες δεν μοιάζουν καθόλου με την πρώτη (με τις βυζάρες) και αυτή με τις βυζάρες δεν μοιάζει πάλι με την δεύτερη αυτή εδώ που είναι ξαπλωμένη μπρούμητα και εμφανίζεται κ στο Γκρισσ Λειντις
τι στο διάλο συμβαίνει? τελικά σήμερα αν την έχει δει κανένας live πως είναι?
εντωμεταξύ σε ένα site την έχει γεννημένη το 88 άλλο το 86...
ρε φίλε σχοινοβάτη βοηθάς λίγο?

Υπαρχει σχετικο θρεντ αν ενδιαφερεσαι για την Καρολαιν:

Λοιπον, εμενα μου πε οτι ειναι 21-22.. Αρχικα ηταν καστανη με μεσαιο στηθος, μετα εγινε ξανθια κ περσι εκανε προσθετικη στο στηθος κ το μεγαλωσε.. Ομως την ανοιξη ειχε ενα ατυχημα κι επρεπε να βγαλει τη σιλικονη, κι αποφασισε να βαλει μικροτερες, γιατι θελει ν' αποσυρθει κιολας συντομα.. Αυτα..
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
59 κατω ελενα,μελαγχροινο κοριτσι με το τεραστιο και  ωραιοτερο φανταζομαι  για τους βυζολαγνους στηθος  στη φυλης


Αυτό παλι τι ειναι???? στην ενημερωση που εγραψε ο xilnik
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
Τη Σελένα πηγα δυο φορές κ τη ρώτησα, κ μου πε ότι δεν είναι φυσικά..!
Άλλο που φαίνονται σαν φυσικά..! Τώρα γιατί να μου πει ψέματα..; Δεν υπήρχε λόγος..!
Κατέθεσα σήμερα Σελένα... Απογοήτευση... Με 36DD (και μετά από προσθετική, αν είναι αλήθεια αυτά που γράφονται), νομίζω ότι δεν αξίζει τον κόπο. Από τεχνική δε λέει τίποτε. Η Αντριάννα για παράδειγμα (που είναι στα ίδια κυβικά) με τα διπλά της χρόνια, είναι και διπλά καλύτερη (και δεν είμαι GILFάκιας, έτσι;). Εντελώς διεκπεραιωτική σε όλη τη διάρκεια. Πάντως, μόλις που αξίζει το 20άρι και αυτό για μια-δυο φορές.
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Από ότι κατάλαβα μετά από πολυυυυυυ διάβασμα το νούμερο 1 αυτή τη στιγμή στην πιάτσα είναι η Βίκυ (πρώην Ρομίνα) στο μασατζίδικο της Συγγρού. Σε αυτή την κατηγορία παίζει κάτι άλλο γενικώς και εκτός μπουρδελων; Η επόμενη σε μέγεθος μετά τη Βίκυ ποια είναι; Thanks.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.238
Κριτικές
4
Like
1.861
Πόντοι
266
Από ότι κατάλαβα μετά από πολυυυυυυ διάβασμα το νούμερο 1 αυτή τη στιγμή στην πιάτσα είναι η Βίκυ (πρώην Ρομίνα) στο μασατζίδικο της Συγγρού. Σε αυτή την κατηγορία παίζει κάτι άλλο γενικώς και εκτός μπουρδελων; Η επόμενη σε μέγεθος μετά τη Βίκυ ποια είναι; Thanks.

...Κατερίνα, Ουκρανέζα milf, Πατησίων 199 (πρώην Φερρών 7 και Σολωμού 54, 3ος). Νο 4++....
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Εχουμε κανα νέο από Καλύμνου 48 στο πανω αν ηρθε η Μαργαριτα απογευμα ?
 

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Αυτη η μαργαριτα φαντασμα ειναι τελικα? :huh:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Ποιά Μαργαρίτα γαμώ την πουτάνα μου; Αυτή της Ιουλιανού; Άμα είναι αυτή σιγά τα ωά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom