Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 103 άτομα (9 μέλη και 94 επισκέπτες)

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
363
Like
59
Πόντοι
1
...Μάστα...θέλει και 7άρι, σε μια εποχή που ούτε 5άρι δεν υπάρχει...
γιατι ρε φιλε μια χαρα φαινεται ο τυπος ξερει τι θελει και γω μια τετοια αγγελια θα φτιαξω αλλα απο 8+ τι ολοι με τις μικροβυζες με 5+ θα ασχολουμαστε αν και ξερω οτι ψαχνω κατι το πολυ δυσκολο 1/100.000 αλλα για αυτο αξιζει τοσο πολυ.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
αυτος βασικα ψαχνει...αντρας ειναι.
Ωραίος τύπος. Ποιός από μας να είναι;
URL]]
 

mikek

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Σωστα γιατι να υπαρχει κυρια με 7+ μασταρι και να λεγεται Γιωργος κατι δεν θα ταιριαζε καλα :uglystupid:
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Σε νεωτερη επίσκεψη στο Καλύμνου 48 αναφερω οτι η Μαργαριτα θα ερθει στο τελος του μηνα .Αυτα για να μην τρεχετε και ψαχνετε οχι σαν μερικους ....που συνεχιζουν να μας στελνουν ανευ ουσιας κ μεγεθους

Επίσης σημερινη πρωινη μετα ψηφου στην Τροφωνιου
Από αριστερα Η Τζουλια , πανω η Αγαπη (πως εγινε ετσι?) , κατω η ρωσιδα ασχημη και πανω στο 13 η Μπετυ η κορμαρα
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357

Καλά πάλι βάζετε για ξένες..; Θα μας κάνουν ντα..!!
Διακόπτετε χωρίς λόγο την ασταμάτητη ροη πληροφοριών για τις βυζαρούδες στα μπουρδέλα της Αθήνας..!
Να υποθέσω ότι αυτή η gilf στο βίντεο είναι άλλη..; Το σάιτ είναι μόνο στα γερμανικά..;
Εσύ Ζαρα πως συνεννοείσαι εκεί..; Στα γερμανικά..; Αγγλικά ξέρουν..;
Κ πόσα έδωσες για τη Σάντυ..;
 

dr.proctor

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μόλις έγραψα ένα μακροσκελές κείμενο, όπου παρέθετα τις βυζαρούδες της πιάτσας για τις οποίες έχω ιδία αντίληψη, το οποίο φυσικά μου πήρε κάποια ώρα. Μόλις τελείωσα το γράψιμο και πάτησα αποστολή, μου βγήκε μήνυμα να ξανασυνδεθώ για να έχω πρόσβαση κλπ στο φόρουμ (ενώ ήμουν ήδη συνδεδεμένος!), πράγμα που έκανα. Άνοιξα το θρεντ και το κείμενό μου δεν το βρήκα πουθενά, είχε απλά εξαφανιστεί! Τζάμπα έγραφα σαν το μαλάκα. Παιδιά, για σοβαρευτείτε λίγο, αυτά δεν γινόντουσαν παλιά στο σάιτ, δηλαδή τι πρέπει, να γράφουμε σε ρυθμούς Flash Gordon;;;
 

ματακιας(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
170
Like
79
Πόντοι
1
To καλυτερο βυζι εγω που επιασα ποτε οσο και να φαινεται περιεργο ηταν της Αντζυς της Τσατσας της Βυζαρους που δουλευε παλια Μεταξουργειο.Παρολο οτι ηταν μεγαλη  ,ειχε στητο φυσικο βυζι και πετρα ,καλη κατασκευη απιστευτο για τετοια ηλικια,την εχει μηπως εντοπισει κανεις τελευταια που βρισκεται?
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
απο στούντιο (μιας και είμαι περισσότερο στουντιάκιας) Ρομίνα  και Πάολα(για όποιον τη θυμάται απο Βριλλησού) :rockon: 3+και οι δύο.. ;) :grin:
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Καλά πάλι βάζετε για ξένες..; Θα μας κάνουν ντα..!!
Διακόπτετε χωρίς λόγο την ασταμάτητη ροη πληροφοριών για τις βυζαρούδες στα μπουρδέλα της Αθήνας..!
Να υποθέσω ότι αυτή η gilf στο βίντεο είναι άλλη..; Το σάιτ είναι μόνο στα γερμανικά..;
Εσύ Ζαρα πως συνεννοείσαι εκεί..; Στα γερμανικά..; Αγγλικά ξέρουν..;
Κ πόσα έδωσες για τη Σάντυ..;
Στα αγγλικά πάντα και προσπαθω να τις φερω.Αυτη παιρνει 100 το μισαωρο
 

mikri_poutsa

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
mipos bori na me voithisi kanis sto provlima pou exo, psaxno gia trixotes kopeles alla metrias omorfias kai oxi askimes (trixes se masxales kai mounaki), mipos kserete an iparxoun se kana studio h aggelia?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom