Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (4 μέλη και 58 επισκέπτες)
OP
OP
BoobLover

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
414
Κριτικές
3
Like
1.943
Πόντοι
201
Παιζει να ειναι η Αννετα αυτη απο το σαυραδικο μασατζιδικο στην Κυψελη?
(Πιο χοντρη την θυμαμαι)
Οπου ***********
    κανεσεξ.κομ (Μικρα Αγγλικα)

Η Ανέτα παίζει εδώ. ...


Όπου ****** κανεσεξ.κομ

 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.289
Κριτικές
4
Like
2.050
Πόντοι
506

sergyma

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
279
Κριτικές
21
Like
397
Πόντοι
6.060
στο νούμερο του τηλεφώνου απαντάει ένα μπάζοκομοδίνο ξινομουρα κοντή με μια κοιλιά σαν έγκυος
είναι στην Ευβοίας 37 στην ανηφόρα της ωλενου
στην αρχή όταν ρώτησα για το πρόγραμμα μου έλεγε ότι κάνει μόνο μασάζ και μου έκανε ανάκριση που μένω και τη δουλειά κάνω τη διαβεβαίωσα ότι δεν είμαι αστυνομικός και έκανα το λάθος και πέρασα
το μασάζ της ένα χάδι της πλάκας αεροπιπα και στο γαμήσι να κλεβει την στριμωξα βέβαια στο προσκέφαλο του κρεβατιού και τον έφαγε κανονικά
ένα χαμένο 40αρι  :headbang: το οποίο έδωσα και μπροστά  :jerking:, μακριά
 

Zaxaroplastis5

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2014
Μηνύματα
80
Like
0
Πόντοι
0
Παιζει να ειναι η Αννετα αυτη απο το σαυραδικο μασατζιδικο στην Κυψελη?
(Πιο χοντρη την θυμαμαι)
Οπου ***********
    κανεσεξ.κομ (Μικρα Αγγλικα)

Όχι δεν είναι σίγουρα η άνετα. 

Δεν είμαι καθόλου σίγουρος ότι είναι πραγματικές οι φώτο.  Αν κάνεις ένα search το τηλέφωνο θα καταλάβεις.
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
10
Like
3.076
Πόντοι
1.960
στο νούμερο του τηλεφώνου απαντάει ένα μπάζοκομοδίνο ξινομουρα κοντή με μια κοιλιά σαν έγκυος
είναι στην Ευβοίας 37 στην ανηφόρα της ωλενου
στην αρχή όταν ρώτησα για το πρόγραμμα μου έλεγε ότι κάνει μόνο μασάζ και μου έκανε ανάκριση που μένω και τη δουλειά κάνω τη διαβεβαίωσα ότι δεν είμαι αστυνομικός και έκανα το λάθος και πέρασα
το μασάζ της ένα χάδι της πλάκας αεροπιπα και στο γαμήσι να κλεβει την στριμωξα βέβαια στο προσκέφαλο του κρεβατιού και τον έφαγε κανονικά
ένα χαμένο 40αρι  :headbang: το οποίο έδωσα και μπροστά  :jerking:, μακριά
Γιατι ρε φιλε δεν πηγες στο "χωρις ιχνος ντροπης" που εγραφα παραπανω να μας πεις κιολας και πηγες σε αυτην?
Ακομα και στις φωτο ηταν πολυ πιο καλη!

Οπου ***********
    κανεσεξ.κομ (Μικρα Αγγλικα)
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
10
Like
3.076
Πόντοι
1.960
:offtopic:
Αφου δεν υπαρχει βυζαρουδες σε στουντιο-call girls

Αν δεν ειναι σιλικονατη, (που μαλλον απ οτι βλεπω απ τα χειλια πρεπει να ειναι).
Τοτε ειναι πολυ τουμπανο η τυπισα! :erection:


Οπου ********
***** (Μικρα Λατινικα)
 

PetranGTi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2017
Μηνύματα
160
Κριτικές
10
Like
595
Πόντοι
291
:offtopic:
Αφου δεν υπαρχει βυζαρουδες σε στουντιο-call girls

Αν δεν ειναι σιλικονατη, (που μαλλον απ οτι βλεπω απ τα χειλια πρεπει να ειναι).
Τοτε ειναι πολυ τουμπανο η τυπισα! :erection:


Οπου ********
***** (Μικρα Λατινικα)

Αν λες για τη "dj" του κωλου... μακριά συνάδελφε. Μιλάμε για τη φολαρα του αιώνα. Εχει δουλέψει στα μισα στούντιο της Αθήνας. Νομίζει οτι το μουνί της έχει αξία σε χρυσό και σου κάνει χάρη που τη γαμάς.
 

fotis1974

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
269
Like
309
Πόντοι
21
Παιζει να ειναι η Αννετα αυτη απο το σαυραδικο μασατζιδικο στην Κυψελη?
(Πιο χοντρη την θυμαμαι)
Οπου ***********
    κανεσεξ.κομ (Μικρα Αγγλικα)
Για να ειμαι ειλικρινης, το νουμερο του τηλεφωνου δεν μου θυμιζει κατι.
Η φωτο που εχει, μου θυμιζει μια στην πλατεια Κολιατσου, που ειχα παει τον Αυγουστο. Πανω απο τον "ΓΡΗΓΟΡΗ" στον πρωτο οροφο, διαμερισμα "κρυφοστουντιο".
Πραγματικα τεραστια, φυσικα μασταρια , οχι πεσμενα. Η κυρια πρεπει ειναι γυρω στα 45. Ειχε και μια αλλη μαζι της η οποια μου εκανε για γυφτακι, βυζαρου και αυτη, λιγο μικροτερη σε ηλικια.
Κανουν τα παντα με 40 εουρω και 60 εουρω και οι δυο μαζι.
 

sergyma

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
279
Κριτικές
21
Like
397
Πόντοι
6.060
Για να ειμαι ειλικρινης, το νουμερο του τηλεφωνου δεν μου θυμιζει κατι.
Η φωτο που εχει, μου θυμιζει μια στην πλατεια Κολιατσου, που ειχα παει τον Αυγουστο. Πανω απο τον "ΓΡΗΓΟΡΗ" στον πρωτο οροφο, διαμερισμα "κρυφοστουντιο".
Πραγματικα τεραστια, φυσικα μασταρια , οχι πεσμενα. Η κυρια πρεπει ειναι γυρω στα 45. Ειχε και μια αλλη μαζι της η οποια μου εκανε για γυφτακι, βυζαρου και αυτη, λιγο μικροτερη σε ηλικια.
Κανουν τα παντα με 40 εουρω και 60 εουρω και οι δυο μαζι.
εκεί παίζουν διάφορες με βασική την τεράστια Έλενα πολύ καλές η ιρινα και η Χριστίνα
έχουν γεμίσει τα σαιτ με διάφορες αγγελίες όλες αναφέρονται σε 45-50 χήρα-παντρεμένη βυζαρού που τα κάνει όλα
έχουν 4-5 διαφορετικά τηλεφώνα εγώ πήγα από 6980170248
μοιάζει με την Έλενα
 

Επισκέπτης
αυτή η Ελενα μήπως είναι η η Γκαλίνα από μετάξι κτλ;
 

sergyma

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
279
Κριτικές
21
Like
397
Πόντοι
6.060
αυτή η Ελενα μήπως είναι η η Γκαλίνα από μετάξι κτλ;
αν θυμάμαι καλά η Γκαλίνα είναι μια κοντή χοντρή με κρεμασμένα βυζιά
η Έλενα είναι ψηλή νταρντάνα Ελληνίδα με βυζαρες κωλάρα χαρακτηριστική προφορά επαρχίας μοιάζει πολύ με την δεύτερη φωτογραφία στο σαιτ
 

Zaxaroplastis5

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2014
Μηνύματα
80
Like
0
Πόντοι
0
εκεί παίζουν διάφορες με βασική την τεράστια Έλενα πολύ καλές η ιρινα και η Χριστίνα
έχουν γεμίσει τα σαιτ με διάφορες αγγελίες όλες αναφέρονται σε 45-50 χήρα-παντρεμένη βυζαρού που τα κάνει όλα
έχουν 4-5 διαφορετικά τηλεφώνα εγώ πήγα από 6980170248
μοιάζει με την Έλενα

Την Έλενα την ξέρω. Εχει αναφερθει πολλες φορες εδω στο συγκεκριμενο θρεντ και μην λέμε τα ίδια και κουραζουμε.οντως πρόκειται περί γκαβλιαρας 45αρας( μπορει να είναι και μεγαλυτερη) κρατιέται πολύ καλα και το πάει σωστά το γράμμα.

Όταν είχα πάει ομως είχα δει και δύο κοπέλες αδύνατες και αδιάφορες για τα γούστα μου. Δηλαδή αυτές οι χαζόαγγελίες με τις 45 άρες είναι για το μασατζιδικο της Έλενας?
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
10
Like
3.076
Πόντοι
1.960
Αδυνατες εννοεις αυτες οι βυζουδες που προανεφερες πανω απο το Γρηγορη Sianidis?
 

Zaxaroplastis5

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2014
Μηνύματα
80
Like
0
Πόντοι
0
Αδυνατες εννοεις αυτες οι βυζουδες που προανεφερες πανω απο το Γρηγορη Sianidis?


Εννοω το μαγαζί εκει στο γρηγορη ναι. Όταν πήγα η μόνη βυζου  ήταν η Έλενα.  Οι άλλες ήταν αδιάφορες. Προφανώς υπάρχουν κι άλλες βυζαρουδες εκεί που δεν τις ξέρω.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom